Jump to content
50 A.E.

Whey3 proteiinipulbrit 12 korda nädalas?

Recommended Posts

Olen 19. Teen trenni 6 päeva nädalas, 3 tundi päevas ning võtan Whey3 proteiinipulbrit enne ja pärast trenni. Kokku 12 korda nädalas. Toode on imeline ning vahe on selgelt tunda sellega ja ilma selleta trenni tegemisel. Oleks aga soovi teada, et ega 12 korda nädalas liig pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem küsin kas see 6 päeva nädalas ja 3 tundi päevas trenni palju pole?

Ise võtan valgupulbrit iga päev 1-2x + valgubatoon.

Seega ei ole iseenesest palju.

Mõned väidavad, et tõepoolest on.

Ja tänan vastuse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned väidavad, et tõepoolest on.

Ja tänan vastuse eest.

Mis eesmärgil nii palju trenni teha uhad ka? Oled tippsportlane v?

Muidu Whey3 lisavalguna täitsa ok toode.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis eesmärgil nii palju trenni teha uhad ka? Oled tippsportlane v?

Muidu Whey3 lisavalguna täitsa ok toode.

Lihtsalt aega on palju ja trenn meeldib väga. Mis sellega ikka valesti olla saab? Palju põnevat on teha aga päevas 3 tundi trenni jaoks loovutada on nauding. Ei oskakski muudmoodi seletada. Andke andeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vahetaks osa kas maitsestamata valgu või tavatoidu vastu välja. Aga mul on ka võibolla põhjendamatu suhkruasendajaparanoia tekkimas. Selle kohta, kas trennimaht on liiga palju on raske öelda teadmata, mida sa täpselt seal teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vahetaks osa kas maitsestamata valgu või tavatoidu vastu välja. Aga mul on ka võibolla põhjendamatu suhkruasendajaparanoia tekkimas. Selle kohta, kas trennimaht on liiga palju on raske öelda teadmata, mida sa täpselt seal teed.

Võhmatrenni eriti ei harrasta momendil, kuna eesmärk on paregu lihasmassi aina edasi kasvatamine. Peamiselt suurte raskustega trenn igale lihasele päevas(jalad, käed, õlad, rind, kõht, trapetsid jne). Seega kasutan eelnimetatud toodet tihedalt, kuna ilma selleta oleksid lihased väheke hädised. Tähendab lihased on täiesti taastunud järgmiseks korraks tänu sellele.

Söömisega on korras lood ja tulemused aina tulevad. Lihtsalt on tunne, et lihased vajavad korralikku valgupulbrit kindlasti vähemalt peale trenni. Kohe on tunda, kuidas see mõjub pärast trenni. Enne trenni on ka ehk väike energiatõus tunda tänu sellele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 19. Teen trenni 6 päeva nädalas, 3 tundi päevas ning võtan Whey3 proteiinipulbrit enne ja pärast trenni. Kokku 12 korda nädalas. Toode on imeline ning vahe on selgelt tunda sellega ja ilma selleta trenni tegemisel. Oleks aga soovi teada, et ega 12 korda nädalas liig pole?

Kui eesmärk on lihasmassi vähendamine, siis ei, ei ole liig.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurte raskustega igale lihasele iga päev?

Sellega hoiad küll oma arengut tagasi. Lihas ei kasva ju mitte trennis vaid trenni vahepeal:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui ta tarbiks vähem, siis jääks lihasmassi vähendamine ära? :huh:

Ma loodan, et sa ikka said aru, mis ma mõtlesin - 6 päeva nädalas ja iga päev 3 tundi trenni, :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treening võiks kesta 60-90 minutit (erinevad programmid ka 30-40minutit). Treeningu kestvust mõjutab puhkus seeriate vahel. Praegu on küll selline tunne, et sinul venib puhkamine liiga pikaks.

Madalad kordused / suured raskused - puhka 2-3 minutit seeriate vahel. Suured kordused /keskmised raskused - puhka seeriate vahel 1-2 minutit.

Soojendus ja peale trenni venitused jäävad sinna 60-90 minuti sisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ometi olen teinud nii juba tükk aega ja lihasmass on aina paremaks läinud hoopis. No vaat kus kurat :wacko:

Algajatel ja noortel kasvab lihasmass praktiliselt hantli vaatamisest juba. :D

Lisaks veel seda, et arvatavasti on sinu tavatoidust saadava valgu kogus liiga väike, mille tõttu valgupulbri tarvitamine ongi nii häid tulemusi pakkunud. Sööksid rohkem valku tavatoidust siis oleksid tulemused pm. samad. Aga eks ise tead kuhu raha matad. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ometi olen teinud nii juba tükk aega ja lihasmass on aina paremaks läinud hoopis. No vaat kus kurat :wacko:

Võibolla oleks poole väiksema koormusega veel parem? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe trennivaba päeva võib ju lisada veel. Tahaks tõepoolest uskuda, et see elu on nii lilleline, et ei peagi nii palju trenni tegema suurte tulemuste jaoks. Või midagi sihukest umbes...

Tähendab ma tean, et paljud teevad vähem, mulle lihtsalt meeldib oma vaba aega kasutada selle jaoks palju. Asjaga, mis südamest meeldib, on ju kerge palju tegeleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe trennivaba päeva võib ju lisada veel. Tahaks tõepoolest uskuda, et see elu on nii lilleline, et ei peagi nii palju trenni tegema suurte tulemuste jaoks. Või midagi sihukest umbes...

Tähendab ma tean, et paljud teevad vähem, mulle lihtsalt meeldib oma vaba aega kasutada selle jaoks palju. Asjaga, mis südamest meeldib, on ju kerge palju tegeleda.

Kahjuks on trenniga tõesti selline lugu, et rohkem ei ole alati parem.

Üks huvitav Dorian Yates'i artikkel: http://www.musculardevelopment.com/articles/training/2852-principles-of-mass-construction-by-dorian-yates.html

Kõikidest Pro'dest on tema treeningmaht olnud läbi aegade vist üks väiksemaid. 4x nädalas trenni ning vist mingi 45 minutiga on trenn läbi ja kogu lugu. Ise toimin praegu samamoodi ning peab tunnistama, et areng pole küll puudulik olnud. Olgugi, et Dorian oli keemia peal on tema jutus iva sees.

"A very popular misconception that has been around for many decades is that increasing volume is the most effective means of stimulating muscle growth. If that were the case, you wouldn't need heavy weights and you wouldn't need to train to failure."

"I discovered that one heavy, intense set of an exercise, once I was properly warmed up, was all it took to stimulate maximum growth. Anything beyond that did nothing but cut into my ability to recover and grow."

*** Soovitan oma huvi treeningu vastu ära kasutada nii, et omandad ka teoreetilisi teadmisi ning miks mitte proovida ka treeneritööd kunagi, kus saad veeta saalis palju aega, ilma, et peaksid ise rügama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algajatel ja noortel kasvab lihasmass praktiliselt hantli vaatamisest juba. :D

Lisaks veel seda, et arvatavasti on sinu tavatoidust saadava valgu kogus liiga väike, mille tõttu valgupulbri tarvitamine ongi nii häid tulemusi pakkunud. Sööksid rohkem valku tavatoidust siis oleksid tulemused pm. samad. Aga eks ise tead kuhu raha matad. :)

Küll küll. Noh, söömine võib tegelikult IGAT moodi korras olla mul võibolla isegi. Aga kange soov on see valgupulber sinna ikka juurde lisada. Siiani ei tundu olevat see liig keha arust. Niikaua, kui ühe kohvilusikatäie juurde asi jääb(kohvi ei joo aga kasutan kohvilusikat selle jaoks). Igasuguse ebatervisliku toidu söömine päevas, nädalas, kuus võin öelda, et on ka täitsa null.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on arukalt koostatud treeningkava võib muidugi mingi periood niimoodi treenida . Ega jutt ei käigi lihasväsimusest, sa kurnad oma närvisüsteemi selliselt pikalt treenides ära. Vihje - treeningute periodiseerimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on arukalt koostatud treeningkava võib muidugi mingi periood niimoodi treenida . Ega jutt ei käigi lihasväsimusest, sa kurnad oma närvisüsteemi selliselt pikalt treenides ära. Vihje - treeningute periodiseerimine.

Ahhaa, viimase suve algusest peale kuni mõni nädal tagasi ajavahemikus saadud kogemused ütlevad, et see jutt võib tõsi olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks ühte su trenni näha, 3h täiega panna, vot see on talent:) äkki kirjutad oma kava/raskused siia lahti? Hetkel tundub, et tegemist on ilmselge teadmatusega trennist.

Oeh

Istessetõusud(käed kuklal + sirgelt pea kohal), kõhulihaste harjutused rippuvas asendis, kannapuudutused lamades.

Kätekõverdused + käed koos rinna all kätekõverdused.

Dips(15kg juurde lisatud keha raskusele)

Ühe käega raskuse õhku tõsted, teise käega ette toetudes, kehast eemal hantel horisontaalselt + keha lähedal hantel vertikaalselt(30kg)

Kükid + kikivarvule tõusud(50kg)

Õlakehitused + õlaringid mõlematpidi(24kg igas käes)

Military press 2 hantliga(24kg igas käes)

Bench press 2 hantliga(24kg igas käes)

Tagant peakohale hantli tõsted(20kg)

Arnold dumbbell press(20kg)

Cross body hammer curl(24kg)

Bicep curl kummardudes, jalad harkis, käsi rippus, teise käega jalale toetudes + hammer curl(24kg)

Toolil istudes bicep curl + hammer curl(24kg)

Lõuatõmbed(20kg juurde lisatud keha raskusele)

Palms-Up wrist curl üle tooli(14kg)

Concentration Curls(14kg)

Külje peale õhku hantli tõsted ehk side lateral raise(9kg)

Tagant peakohale hantli tõsted ühe käega(9kg)

Ja treeningud toimuvad kodus.

Muudetud kasutaja 50 A.E. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×