Jump to content
tomtom

hea salv vigastuse puhul (soojendav või jahutav)

Recommended Posts

Palun paari rusikareeglit, kuidas kasutada salvi, ja millist - millal soojendavat, millal jahutavat?

Näiteks on juba pikemat aega kestnud õlalihase valu. Või siis põlvevalu ... selg annab tunda ... jne;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Värske jama, trauam - jahutav, krooniline - soojendav...

Aga alati tuleb ikkagi järgida ka enesetunnet.

Ja loomulikult harjutused sinna juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes ju loogiline, et soojendamisega stimuleerid ja jahutamisega pidurdad midagi.

Niisiis kui oled vahetult trauma saanud, siis on loogiline, et on vaja jahutada/pidurdada (valu). Kui probleem on aga püsiv/pikemaajaline, siis on vaja stimuleerida, et (asjad) liikuma hakkaksid :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loogiline jah;)

Aga näiteks juhus - vana jalapöialuumurd, muidu on ok, ennast väga tunda ei anna, aga suurema koorsume ajal ja järgselt küll, paistetab üles ja kuumab. Sellise vana ja püsiva valu puhul peaks vist ikkagi jahutavad salvi kasutama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loogiline jah;)

Aga näiteks juhus - vana jalapöialuumurd, muidu on ok, ennast väga tunda ei anna, aga suurema koorsume ajal ja järgselt küll, paistetab üles ja kuumab. Sellise vana ja püsiva valu puhul peaks vist ikkagi jahutavad salvi kasutama?

Pigem mitte koormust andma ;)

Aga ma arvan küll, et kui uuesti "lahti murrad", siis tuleb jahutada.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen elus tõmmanud selja ära 3 korda mingi närv või lihas nii et ei saa nädal aega voodis külgegi keerata siis kasutasin soojendavat kui mitte kuumendavat :D "Capsicam" vahest sai paljugi pandud et kreemitatud koht paisus üles aga igaljuhul leevendas hästi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loogiline jah;)

Aga näiteks juhus - vana jalapöialuumurd, muidu on ok, ennast väga tunda ei anna, aga suurema koorsume ajal ja järgselt küll, paistetab üles ja kuumab. Sellise vana ja püsiva valu puhul peaks vist ikkagi jahutavad salvi kasutama?

Jah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul küll nii juba, et kui määrin seda hobuse hotgeeli peale, siis enam nagu ei võta soojaks...Mingi pool aastat kasutanud seda enne trenne. Alguses määrisin, oli ikka nagu wow :D aga nüüd määrin, siis ei tunne midagi, hiljem, kui sauna lähen, alles siis veidkene tunda. Kas peaks geeli vahetama või kõikide hot geelide vastu nagu niiöelda immuunsus tekkinud ?!

Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas olen kuulnud jutte capsicalmi kohta, ise tean, üks trennis ka kasutanud juba pea aasta ja kui talle pakusin seda hot hobusesalmi, siis ka ei mõjunud üldse.. See spordisalv on vist suht tugev ka ja ta arvas isiklikult, et jh, enam ei mõju talle midagi..selle tugeva rohuga juba ära harjunud keha..

Muudetud kasutaja TomiP poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni juba peaaegu aasta otsa kasutanud trennis kreemi.... olen millegist ilma jäänud? :D

Muudetud kasutaja Hypix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ta veits vanem mees, võrkpallis märib enda löögikäe õla peale... Ilma selleta ei saanud mängida..aga nüüd peab hakkama leidma mingit muud imerohtu..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ta veits vanem mees, võrkpallis märib enda löögikäe õla peale... Ilma selleta ei saanud mängida..aga nüüd peab hakkama leidma mingit muud imerohtu..

Siis jah...ma seostasin kohe jõusaaliga, et milleks vaja siis pidevalt määrida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Min määrin pidevalt soojendavat hobusesalmi näiteks küünarnukkidele ja põlvedele, võtab paremini soojaks soojendust tehes...Võttis..enam nii hästi ei mõju. Samas Capsicami peale ka ei taha minna, see nagu rohi peaaegu ja kangem..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×