Jump to content
Alexander Andrusenko

Margus Silbaum ja Elar Kraav jõutõstmise MMil

Recommended Posts

19860529db8445_l.jpg

Varustuse kontrolli järjekord

19860527d7915a_l.jpg

Legendaarne Jan Wegeira varustuse kontrollis. Kahjuks ei ole mees saanud juba kahel järjestikusel suurvõistlusel surumise algraskust kirja. 300kg kevadel ja 290kg nüüd.

19860535461865_l.jpg

Soojendusruumis

1986059186b1a5_l.jpg

Katsele Margus Silbaum!

19860667b37463_l.jpg

Katsele Elar Kraav!

19860859999829_l.jpg

Medal kaelas, eesmärk täidetud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen siis väikese kokkuvõtte ka võistlusest.

Kükk ja surumine ei läinud plaanipäraselt, jõudu oli aga tehnika lagunes ja pisiasjad mängisid rolli. See oli jällegi heaks kogemuseks tulevikku silmas pidades ja seda suurem on edasiminek järgmisel võistlusel. Esimese kahe ala ebaõnnestumine samas aga ei rikkunud tuju, kuna peaeesmärk oli jõutõmme. Soojendusel oli väga hea tunne ja siis teadsin, et ainult totaalne ebaõnn jätaks medalist ilma. Algraskus 330 kg oli ülikerge. Teiseks katseks otsustasime panna 345kg, kuna see oleks olnud uus Eesti rekord ja samuti oleks see taganud pronksmedali. Ka see oli kerge. Kolmandal katsel oli eesmärgiks püüda teist kohta ja kaks esimest katset andsid lootust, et 357,5 kg on jõukohane. Paraku ei saanud väga head haaret ja kohe pärast maast lahti tulemist libises kang käest. Samas olen ma rahul, kuna eesmärk sai täidetud. MM-medal pole just ka midagi väga igapäevast, sest Eesti jõutõstjatest olen ma alles neljas, kes selleni on jõudnud.

Võistlustele sõidu toetamise eest tahaksin tänada Raskejõustiku Fondi ja Marko Terasmaad ja võistlusel abistamise eest suur aitäh Margus Silbaumile. Aitäh mõlemale ka meeldiva seltskonna eest kogu reisi vältel. :)

Muudetud kasutaja elar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×