Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Sai sisse võetud ka Amani esimene trenn või õigemini väike osa sellest - käisime terve kava läbi ja näitasin lahti kuidas õigesti harjutusi sooritada ja siin siis väike ülevaade sellest mida ja kuidas tegime. Oma vanuse kohta on füüsiline hea, jaksab nii kükkida kui kätekõverdusi teha, usun et keskendudes nüüd rohkem jõusaalile peaksid edusammud olema ka päris korralikud. Kergejõustiku põhi teeb ainult head, sest ka kordinatsioon on paigas.

Homme peaks saabuma järjekordsed Teamiliikmed ülevaatusele ja ka isegi kaugemalt külalisesinejaid ja laupäeval loodetavasti õnnestub ka paari päris uut Teami liiget tutvustada - seega vaikselt kogub liikumine hoogu ja tore, et jätkub teotahtelisi inimesi, kes tahavad ennast võistlusspordis väljendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Team Kiivikas liige Kaspar @kapten81 käis täna ülevaatusel. Tulemus selline, et kehakaal langenud kuu ajaga 3 kilo 100kg pealt 97 kg ni täpselt nii nagu planeerisime. Lisaks jõunäitajad on suurenenud kükk +12,5kg (110kg/6 vs. 122,5kg/6) jõutõmme +20kg (130/8 vs 150/8) , õlasurumine +7,5kg (65kg/6 vs 72,5kg/6) T- kang +10kg (110/6 vs 120kg/6) lamades surumine +5kg (100/7 vs 105/7) Kaldpink kangi surumine +15kg (80/6 vs 95kg/6). Kehamõõtmed kuu ajaga talje - 5cm (104cm vs 99cm), puusad -2cm (97cm vs 95cm) reis +3cm (62cm vs.65cm) säär +0,5kg (42cm vs.42,5cm) õlad +4cm (134cm vs 138cm) käsi sama (43cm vs.43cm) rind sama (124cm vs. 124cm) kael -1cm (44cm vs. 43cm).Vajad abi toitumise ja treeningu osas, võta minuga ühendust ottkiivikas@gmail.com

Mida ma kohe silmaga märkasin kui lives vaatasin, rinnalihase kontuurid on runduvalt tervamad, jalad on nagu ka sentimeetrist näha juba proportsionaalsemad ülakehaga võrreldes +3cm. Talje on peenem, seda on ka pildilt näha ja käe kontuurid topeltbiitsepsis on teravamad ja jala sepratasioon oli ka parem, kui kuivemaks jalg läheb, siis usun ,et paistab palju suurem kui sentimeeter näitab. Selge, et siit on pikk maa veel minna, kuid kuu kohta on igati ok areng, seda enam et sinna jäi ka 6 päevane haigusperiood sisse.

1910505_1650575755203435_898448306935837

post-22-0-93206700-1452283677_thumb.jpg

post-22-0-52179800-1452283716_thumb.jpg

post-22-0-57746300-1452283737_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna vaatasin üle oma kõige tituleerituma Team Kiivikas liikme Oleg Anissimovi (kahekordne maailmameister ja euroopa meister, lisaks Arnold Classicu võitja fitnessis). Seis oli hea, kaalu on lisandunud peale võistlusi ca 4 kilo ja otsustasime koos, et kevadhooaja jätame vahele ja valmistume sügiseseks MM -ks. Enne kontrollstardid ja ehk ka Arnold Classic Madridis. Eesmärk tõsta võistluskaalu ja selleks tegime täpse aastaplaani ja igakuiselt toimuvad ülevaatused - mis annavad tagasisidet kuidas tehtud trenni ja toiduplaan toimivad. Põhiline spordis ongi eelkõige iseennast ületada - ja see ongi peamine motivatsioon näidata progressi ,mitte lihtsalt minna osalema võistlustel. Selge, et alati ei õnnestu seda ka näidata, kuid eesmärk selles suunas peab olema. Plaanid tegin täiesti teistsugused kui varem ja loodetavasti aitavad need muutused arengule kaasa - elame näeme!

post-22-0-09174700-1452451143_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegime täna trenni koos Team Kiivikas liikme - minu tütre Amaniga, keda valmistame ette juuniorite bikiini fitnessi kategooriaks. Esimene kava järgi tehtud trenn läks ilusasti, praegu alles otsime treeningraskusi eks iga korraga saab asi rohkem käppa. Võtsime peamised harjutused ka videosse, et saaksite vaadata ja lõbusam lugu tuleb peale trenni taastusjoogist, kus "sõbrad" .... :D räägivad, mida nad trennijärgsest toitumisest ja valgujookidest arvavad. Hakkame trennivideosid pidevalt postitama ja kui soovid, et sinuni tuleks kohe ka teavitus kui videod on üleval ,siis telli endale teamkiivikas videokanal! Head vaatamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänases Teamipostituses on mul heameel tutvustada uut Team Kiivikas liiget Martinit. Pean tunnistama, et Martini võtmine Teami oli minujaoks alguses natuke ebaselge, sest Team Kiivikas liikmete puhul eeldan eelkõige soovi võistlusspordiga tegeleda. Sõltumata sellest, mis perspektiivis või millisel tasemel ,kuid pean nö nägema mingitki potensiaali. Olen suht otsekohane inimene ja kui ma seda potensiaali ka kohe ei näe, siis annan sellest viisakalt ka tagasisidet. Kuid Martini lugu, mida ma teiega jagan muutis mu meelt Teami liikmete valiku osas ja nö ta minuarust vääris kohta Teamis isegi ilma selle võistlusspordi eelduseta, sest usun ,et tema näide oma elustiili muuta - on eeskujuks paljudele tavainimestele isegi rohkem kui mina või minu õpilased tippsporti tegevatena.

Kuid otsustage ise:

Martinin lugu:

Valed eluviisid olid tekitanud halva enesetunde suitsetamine, alkohol ja ülekaal. Ei osanud ega julgenud kohe kusagilt peale hakata, kuna ikkagi 2 pakki läks päevas ja kaal väga käest ära, ning spordiga tõsisemalt tegelenud polnud. Kehaline kasvatus alati 3 olnud ja sedagi sain suvetööl staadioni muru niites.... :D

23.01.2015 mõtlesin ka väikest kehalist aktiivsust proovida. Siis oli kaalu tubli 147kg kogunenud ja häbi oli trenni minna lausa ja ausaltõeldes võttis ikka pildi virvendama ka alguses, kuid asi hakkas mulle täitsa meeldima ja ei uskunudki, et võimsad muutused ilma piinadeta toimuva hakkavad. Pigem, protsess on nauditav olnud.

Arvasin, et nii suurt pekikogust kaotada ja lihast kasvatada pole võimalik kuid esimene tulemus oli täitsa hea. Ülikooli ja pikkade tööpäevade kõrvalt olen leidnud aega ka iseendale. Mida edasi seda rohkem mulle asi meeldima hakkab, otsusatsin ka proffesionaalset nõu otsida Team Kiivikaselt. Üllatuseks võeti mind vastu ja mis siin ikka, võtta tuleb maksimum ja eks näis kuhu eesti parima käpa all välja jõuab ;) Olen kindlasti ehe näide, et alustada pole kunagi liiga hilja ja ükskõik kui raskest olukorrast, arvestama peab, et muutused ei toimu üle öö!

Oti kommentaar:

See lugu ülal oli siis see, mis mind kui treenerit liigutas ja minu eesmärk on viia siit Martin edasi kaalunumbri juurde ca 83-85 kilo mis on tema pikkust arvestades 183cm täiesti ok kaal. Tegime ära trenniplaanid, nii toitumine kui trenn, lisaks ühsitreeningu ja harjutuste väljaõppe, see sai videosse ka võetud ja kohe - kohe vaadatav meie youtube kanalil teamkiivikas. Ära mõõtsime ka kehaümbermõõdud ja kaalu (hetkekaal oli Martinil langenud 104,5 kiloni, so - 43 kilo aastaga!) Selle arengu oli mees kusjuures teinud oma käel! Selge, et esimese ühistreeninguga õppis mees rohkem kui aasta jooksul kokku - nii vähemalt tõdes ta mulle peale trenni. Seega treeneri roll pikas perspektiivis on ülioluline, kuid see näide on hea ka selles mõttes, et kui inimene tahab, saab ta ka ise hakkama - peaasi ,et tahtmist on!

kehamõõtmed olid järgmised:

VANUS - 29a.

KAAL -104,5 KG

RIND (sissehingatult) - 120 cm

TALJE - 114cm

ÕLAVARS (pingutatult) - 42cm

JALG - 66CM

SÄÄR - 40CM

PUUS - 110CM

RASVA % - 24,9% (raasvamass 26kilo)

ENNE JA NÜÜD PILDID

post-22-0-91624000-1452601510_thumb.jpg post-22-0-06202900-1452601576_thumb.jpg

post-22-0-29135700-1452601630_thumb.jpg post-22-0-23406500-1452601685_thumb.jpg

post-22-0-59689200-1452601706_thumb.jpg post-22-0-11106800-1452601786_thumb.jpg

Hakkame siin teemas järjepidevalt Martini arengut kajastama ja kui leiad, et sinagi väärid oma loo ära rääkinist ja Teamiga liitumist, siis tead kust mind leida! ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on järjekordne heameel tutuvustada Team Kiivikas uut liiget Karl Saaret. Karli saamine Teami on eelkõige seotud sellega, et ta on meie oma Fitshopi poe töötaja ja mingi privileeg peab töötajal ka olema.... ;) Hea näide on meie teine Fitshopi töötaja Kert Kaljula, kes tuli meile tööle 2015 märts ja poole aastaga tegi sellise arengu Peebu ja Eleri käe all (viimane ka meie firma müügijuht), et võitis sügisestel EMV kõik, mis võita andis.... :D Fitshopist töötades on nii mõnigi hilisem edukas sportlane saanud varem tuule tiibadesse.

Karl on noor mees 20 aastane ja alles 10 kuud tegelenud jõusaalitreeninguga. Olgu öeldud, et juba selle lühikese ajaga on ta suhteliselt kõhnast seisust kus alustas 183cm (59klio) juurde võtnud 14 kilo ja seda suuresti tema kehatüüpi arvestades lihaste arvelt. Hetke kaal 73 kilo. Vaatasime Karli vormi üle ja eeldus rannafitnessi teha on täiesti olemas - kuid isegi selle jaoks peab saama ca 5-7 kilo lihaseid peale, et seal lavale minna. Esimene eesmärk on tõsta kehakaalu ca 10 kilo veel ja siis teha kerge dieet (sest mehel ülikiire ainevahetus) ja eesmärk osaleda EMV kulturismis ja fitnessis oktoobris 2016.

Nädalavahetusel saadan ära toitumis ja trenniplaani soovituse ja hakkame tööle ja vaatame kuhu see asi läheb. Plussiks on see, et Karlil on olemas vajalik raam kuhu maja ehitada ja kiire ainevaetus, mis laseb teha kuiva vormi - seega ülejäänud teeb ära aeg ja pühendumine. Hakkame Karli arenguid siin teemas kajastama (Karliga saate jutule kui külastate kas meie Sparta või Telliskivi Fitshopi, sealt letitagant te ta leiategi ja kui on vaja nõu lisandite soovitamisel ,on ta minuarvates piisavalt pädev seda ka tegema). ;)

post-22-0-96853000-1452863067_thumb.jpg

post-22-0-10371600-1452863094_thumb.jpg

post-22-0-16710700-1452863106_thumb.jpg

post-22-0-19559700-1452863121_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal on valmis saanud Amani treeningvideo 3. osa ja selles osas käsitleme pikemalt venitusharjutusi. Olen aastaid venitustele aega panustanud ja usun, et mitte asjata, nüüd on aeg erinevaid venitusi ka tütrele õpetada ja selles videos me seda teemegi! Eile kohtusin uue Team Kiivikas liikme Maritiga, kes soovib tulevikus osaleda bodyfitnessi võistlustel ja tegime üle 3 tunnise kohtumise, kus kaardistasime eesmäärgid, tegime mõõtmised ja käisime üle terve treeningplaani harjutused ja näitasin ette tehnika. Selles osas oli Maritil suur varu ja usun ,et enamus harrastajatel on eelkõige harjutuste tehnilise osakuse osas suur reserv ja juba selle arvelt saab tulemust oluliselt parandada. Loodetavasti saan täna ära teha ka Mariti tuvustuse. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahva, et bodyfitnessi alale tuleb tegijaid juurde :) Tundub põnev, kas Mariti kohutmisest ja poseerimisest siia teemasse pilti ka on lisada?

Ma ootangi Mariti käest lugu, ta on juba enne minu juurde tulekut tegelikult imelise muutuse läbi teinud. Eile tegime ka korralikult pildimateriali, lihtsalt kooskõlastan ,mida avaldada ja mida mitte. ;) Veebruarist peaks veel naisi lisanduma, seega saavutame ehk lõpuks tasakaalu, et ei ole ainult poisid... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ongi aeg tutvustada Teami uut liiget ja eelkõige heameel on selle üle, et naised julgevad ka ühendust võtta ja oma parema sportliku vormi saavutamise minu kätte usaladada! :D Marit Mõik on Team Kiivikas uus liige ja Mariti eesmärk on võistleda bodyfitnessis. Vaatasime vormi üle ja selge, et pikk tee on minna, kuid vaadates seda kust Marit alustas, siis juba tänaseks on ta läbi teinud imelise muutuse - 33kg! ;) Ühesõnaga hakkame liikuma sinna suunas, et kunagi lavalaudadele jõuda, praegu ei julge varem ennustada kui aastanumber 2017, mitte varem. Tegime ära trenniplaanid ja käisime üle harjutused, lisaks mõõtsime ära rasva% ja võtsime erinevad ükbermõõdud, et oleks igakuiselt motivatsioon meie arengut kajastada. Ainuüksi esimene kohtumine läks üle 3 tunni - kuid kui midagi teha võtan, siis teen seda põhjalikult ja ootan ,seda ka õpilastelt! ;)

Siin Mariti enda lug, läbi tema enda sõnade:

Olen Marit. Oma elatud 27 eluaastast umbes 20 on olnud väga ebasportlikud. Võib öelda, et olen terve oma elu natuke suurem, kui teised olnud. Põhikooli lõpupoole otsustasin ennast nö käsile võtta. Sealt siis 5 esimest sportlikumat eluaastat. Käisin rühmatrennides ja suutsin oma kaalu viia 55kg-ni. Kuid siis tulid tagasilöögid. Õppisin mõnda aega Taanis, kus trenn jäi tahaplaanile. Tagasi Eestis olles keskendusin samuti hoopis muudele asjadele ja kaal aina tõusis. Kuna otsustasin aastaks aja maha võtta ja Austraaliasse minna, siis oma kaaluga uuesti tegelema ei hakanudki. Seljakotirändurina füüsilist tööd tehes hakkas ka kaal natuke langema, kuid jällegi Eestis tagasi olla tuli see kõik tagasi. Oma suurima kaalu “saavutasin” 25ndaks eluaastaks. Ja siis otsustasin, et niimoodi ikka edasi minna ei saa.

6. jaanuar 2014 on see päev, mil seadsin sammud Reval Sporti. Alustasin rühmatrennidega. Omal käel suutsin kaalu umbes 20kg langetada, kuid siis jäi areng seisma. Kuna oma peaga enam edasi minna ei osanud, liitusin Reval Spordi poolt pakutud väljakutseprogrammiga. Programmi käigus lisandus rühmatrennidele ka jõusaal. Tänu sellele hakkas jällegi kaal langema ja kadus umbes 10 kg. Pärast programmi vabanesin omal käel veel umbes 3kg-st, kuid siis jõudsin jällegi punkti, kust edasi minna ei osanud. Aga vähemalt oli tekkinud visioon sellest, mida oma kehaga üldse saavutada sooviksin. Ja see viis selleni, et kirjutaisn Otile oma soovist tema team-iga liituda. Tean, et soovitud tulemuseni on veel pikk teekond minna, kuid unistama peab ju suurelt ja loodan, et koostöös Otiga suudame selle ka ellu viia! ;)

Pilt enne kui Marit oma muutust alustas

post-22-0-22021900-1453046790_thumb.jpg

post-22-0-76460300-1453046809_thumb.jpg

Nüüd ülevaatusel Revalis

post-22-0-72158200-1453046890_thumb.jpg

post-22-0-11673000-1453047050_thumb.jpg

post-22-0-19701300-1453047170_thumb.jpg

post-22-0-47244000-1453047233_thumb.jpg

Kaalunumber esimesel kohtumisel

post-22-0-60487300-1453047286_thumb.jpg

Õppeprotsess - selles osas oli kõige suurem puudujääk (loe harjutuste tehniliselt õige sooritamine - tõin hea võrdluse, et Marit on õpetatud lugema nii ,et tähestiku õppimine on vahele jäänud.... :D ). Nullist pihta, kõik harjutused läbi!

post-22-0-19871600-1453047354_thumb.jpg

post-22-0-58719200-1453047499_thumb.jpg

post-22-0-46319600-1453047554_thumb.jpg

post-22-0-83442200-1453047571_thumb.jpg

Lõpuks pilt koos treeneriga

post-22-0-40765000-1453047647_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga vahva ja armas lugu ning Maritile igati edu, jõudu ja meelekindlust :) Pikk tee on juba tuldud. Jõusaaliga on õnneks see hea lugu, et kui annad väikese sõrme, siis võtab üleni... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järjekordne osa Amani tegemistest on teie ees, sedakorda toimetame Revali Veekeskuse poole peal, taastusjoogid sisse peale trenni ja edasi sauna ka lumme! :D Kes külma kardavad, ei soovita vaadata.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Amani võistlusettevalmistus 2018 bikiini fitnessi võistlusteks on jõudnud sellesse faasi ,et aeg on valida endale sobilikud trenniriided. Millised riided sobivad siis noorele preili trenni ja ettevalmistuseks saate näha allolevast videost. Uued trenniriided või tossud annavad alati trennile hoogu juurde - seda vast teab igaüks omastkäest! Moeshow las alata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Team Kiivikas on saanud endale uue liikme, kelleks on Ailen. Ailen on 21a. noor neiu, kes on põhitööna on koertejuuksur... ;) (ma pean tunnistama, et mul ei ole ühtegi tuttavat varem selle ameti peal olnud, kuid ei ole välistatud, et Ailenist ei võiks saada meie teamijuuksur... :D , mens physique poisid on nagu puudlid kevadel ära pügatud... :D ). Kuid asja juurde, heameel, et bodyfitness on taas tõstmas pead ja lisaks suurele hulgale bikiinidele, kes viimaste aastatega on lavale jõudnud, näen uut tõsusu ka bodyfitnessi osas. Suurt sporditausta Ailenil ei ole, kuid oleme ennegi näinud, kui mitte väga kõva sporditaustaga inimestest on sirgunud vähemalt Eestitasemele tegijad. Seega hakkame tööle ja aeg näitab... ;) Praegu tegime ära plaanid ja panime eesmärgi lavale jõuda 2017 a (siis on Ailen veel juunior).

Enda kohta ütleb Ailen nii: Mina olen 21-aastane Ailen. Sport pole kunagi olnud minu lemmikute seas. Koolis olin alati mina see, kes esimesena pakkus välja, et äkki laseks kehalise tunni üle. Kuuendas klassis avastasin enda jaoks võrkpalli, kaks korda nädalas sai mängitud ja hiljem ka võistlemas käidud. Kümnendas klassis viskas kopa ette ja hakkasin kaalust juurde võtma. 2014.aastal tänu kolleegide mõjutusele läksin ka mina Revalisse rühmatrenne avastama. Sellest sai üsna kiiresti haigus. Sama aasta sügisel hakkasin jõusaali avastama. Üpris kiiresti leidsin enda jaoks fitnessi ja kulturismi maailma ning tekkis huvi võistlemise vastu. Eelmise aasta maikuus võttis Kristjan Konsap mu "enda tiiva alla" ning hakkasime treenima bodyfitnessiks. Septembris aga lendasin Inglismaale kolmeks kuuks. Trenn ja tervislik toitumine lükkus tahaplaanile ning kaalu tuli kõvasti juurde. Trenni sai tehtud küll, kuid oluliselt vähem, kui hing(ja keha) ihkaks. Selle aja jooksul tõusis mu motivatsioon ja tahtejõud veelgi rohkem ning detsembris tagasi jõudes olin kindel, et tahan endast anda nüüd kõik ja treenida range treeningkavaga ja toitumiskavaga võistluseks. Õnneks samal ajal hakkas Ott enda tiimi uusi liikmeid võtma ja nägin seda kui uue võimalusena enda jaoks. Tean, et pikk maa on veel minna, kuid soov võistelda ja võtta ette see põnev teekond on suur! :D

post-22-0-83845900-1453753048_thumb.jpg

post-22-0-91895000-1453753098_thumb.jpg

post-22-0-91393000-1453753116_thumb.jpg

post-22-0-66811000-1453753138_thumb.jpg

post-22-0-25574000-1453753154_thumb.jpg

post-22-0-88598000-1453753171_thumb.jpg

post-22-0-55954700-1453753189_thumb.jpg

post-22-0-62180000-1453753204_thumb.jpg

post-22-0-81254000-1453753220_thumb.jpg

post-22-0-60202700-1453753235_thumb.jpg

post-22-0-54512100-1453753250_thumb.jpg

Esimesed väljaõpped ja kohtumised on ka kõige pikemad, nii ka seekord. Kohtumispaik nagu alati Reval - Sport (olgu öeldud, et juba oleme sinna ära tellinud hulga uusi maisnaid, seega tasub sinna trenni tulla, taastuspoolest ei räägigi... ;) ). Hakkame ka Aileni tegemisi siin blogis kajastama ja ei jäägi muud soovida - viige oma unistused ellu! Minge trenni! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga nädal on toonud uue Teamiliikme ja ei mööda ka see nädal ilma selleta! Sedakorda vahelduseks vahepealsele naispere liitumisele on jällegi heameel tutvustada noormesst Sten Märtinit! 24 aastane noormees, kes vaatamata lühikesele kokkupuutele jõusaaliga on teinud läbi täiesti korraliku arengu ja usun ,et kui motivatsiooni ja tahtmist jätkub, siis kuuleme sellest mehest veel tulevikus. Vaatamata heale toorikule on tööpõld ka Steni puhul lai ja seda näitas eriti hästi meie esimene väljaõpe, kus sain aru, miks mingid lihasrümad on selgelt kehvemini arenenud kui osa. Stenil on head jalad, õlad ja käed, kuid mahajäänud on suured lihased rind ja selg ja seda ka kava koostamisel arvestasin. Esimese hooga nägin, et võiksime proovida rannafitnessi ,kuid mehel on ka arvestatavad jalad ja sääred, mis oleks tugevaks plussiks klassikalises kulturismis, seega aja jooksul vaatame, mis seal t välja koorub, praegu on vaja korralikult trenni teha ja õigesti toituda. Algul arvasin ,et lavale võiksime jõuda 2016 sügis (see ei ole ka välistatud, kuid soov on mõlemapoolne, et kui tulla, siis juba ka mingit taset näidata, mitte lihtsalt osaleda), seega praegu võib meiega arvestada 2017 kevad. Pikkust mehel 184 cm ja kaalu 89 kilo seda mitte väga suure rasvaprotsendi juures, seega täiesti arvestatav lihasmassi ja pikkuse suhe, eeldades, et mees 8-9 kuud tõsisemalt üldse harjutanud.

Siin Steni lugu ,tema oma sõnade järgi:

Olen Sten, 24aastane noormees. võib öelda, et pikki aastaid oli minu põhikireks kokkamine, siis nüüd on selle kõrvale lisandunud, teine huvitav ja minu jaoks vajalik asi - oma keha treenimine. Mu soov on näha, kui kaugele ma suudan minna ning milline saab olema minu nö piir. Pean tunnistama, et ei ole olnud eriline jõusaalihunt, kokku on ala 8-9 kuud jõusaali kogemust, millest omakorda 5 kuud on siis “korralikud” ja olen ka toitumist jälginud. Tunnen, et Team Kiivikas annab mulle selle vajaliku toe ja tõuke, saavutamaks neid asju millest ma olen unistanud. ;)

post-22-0-54558700-1454264331_thumb.jpg

post-22-0-53640300-1454264359_thumb.jpg

post-22-0-92763400-1454264385_thumb.jpg

post-22-0-45138000-1454264420_thumb.jpg

post-22-0-80550300-1454264456_thumb.jpg

post-22-0-15979000-1454264482_thumb.jpg

post-22-0-66908700-1454264507_thumb.jpg

post-22-0-01193800-1454264533_thumb.jpg

post-22-0-29651800-1454264555_thumb.jpg

post-22-0-92484100-1454264602_thumb.jpg

post-22-0-79411800-1454264630_thumb.jpg

post-22-0-73532000-1454264648_thumb.jpg

Elame - näeme ja hakkame Steni arengut ka siin teemas aktiivselt kajastama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal saatis ka oma hetkevormist pildid rannafitnessi võistlejast Teamiliige Kuido ja pean tunnistama, et nähtu valmistas rõõmu! ;) Kuits on minu silmis teinud läbi korraliku arengu ja vaadates ,et tegemist on offseason vormiga, siis on see "vanameistri" soovituste järgi hea baas millelt vormi hakata tegema! :D Kuid olen alati öelnud, et mida parem on spetsiaalettevalmistuse eel seis, seda tõenäoliselt parem tuleb ka lõppvorm ja koos sellega tulemus! Kuits loodetavasti kohtume 13. veebruaril minu seminaril - ja sinna ootan kõiki huvilisi, kes soovivad ennast natuke harida, kuidas terve mõistusega tippvormi teha. ;)

post-22-0-00554200-1454270425_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuits on korralikus vormis, siin veel üks pilt selle tõestuseks - teravam kui laval oli viimane korda ja kaal on seal 91 tuuris....Eesti mõttes oleks tegu raskekaalu kulturistiga..... :D

post-22-0-88201300-1454311566_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×