Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Heii !

Täna sai siis tehtud tugevam käte trenn. Trenniga jäin rahule, sain jällegi raskust juurde lisada osadele harjutustele... ;)

Tavaliselt teen ennem trenni 30 minutit jooksu, tavaliselt kuni 9km/h kuid täna olid jalad juba 2 päeva hellad all ning ei olnud kõige parem joosta. Otsustasin, et jätan jooksmise ära ning teen homme eraldi aeroobse päeva, kus teen siis arvatavasti 45 min. - 1h jooksu, vastavalt tunde järgi. Üritan aeroobset ikka koguaeg teha, nädalas korjan kokku vähemalt 2h... ;)

Tegin täna trennis ka paar videoklippi, et oleks veidi huvitavam ikka postitusi lugeda.

Head vaatamist ;)

http://www.youtube.com/watch?v=aarnVfhehwM&context=C3799922ADOEgsToPDskLZkkPe9rIJ48eljkmlp1LT

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Sulle, kes Sa seda siin praegu loed.

Olen Sten Richard Oskar ja team Kiivikas verivärske liige :) ( tervitused siinkohal kõigile tuttavatele, kes kindalsti väga šokeeritud on hetkel seda siin lugedes)

Vanuseks on siis 18 ja spordiga tegelenud väga pikalt. 8 aastat sai tegeldud minu arvates ühe raskeima ja suursuguseima alaga- Kreeka-rooma maadlusega. Ei saa öelda,et tulemusi ei oleks olnud ja päris andetu kuid kahjuks suhteliselt õnnetu saatusega pidin pärast mitmeid raskeid vigastusi sellest alast loobuma.

Jõusaaliga saigi alustatud 2008 pärast esimest suuremat vigastust, milleks oli küünarliigese välja sopistumine. Kuna ei armasta uisapäisa tegutsemist, siis viisin end kohe alguses kurssi treeningutega ja ka mingil määral toitumisega ning tulemused olid minu silmis vägevad- lisandus aastaga 18kg kehakaalu( võrdluseks siis 2007 aasta lõpus tulin Eesti meistriks 47kg kategoorias)

Pärast seda sai tagasi maadluse juurde tuldud, kuid pisik oli juba sees toimetamas ja ka edaspidi maadluse kõrvalt käisin regulaarselt ja korralikult trennis, kuid prioriteet oli maadlus ja jõuksis tegin n.ö jõudu peale.

Järgnevate vigastustega toimus taas suur areng kehakaalu osas kuid niipalju muutus, et otsustasin maadlusest loobuda.

Praeguseks siis olen 2 aastat tõsiselt ainult jõusaalile pühendunud ja kaal on hommikul tühjalt 91,5-92kg(pikkust 188cm)

Eesmärgid on olemas ja ei lenda madalalt aga ei hakka neid siin lahkama, tegelikult ei tahtnud eriti siin üldse sõna võtta, tahtsin n.ö mees metsast olla, aga kuna mind team Kiivika koosolekul nii hästi vastu võeti ja ma nii palju positiivsust ja motti juurde saanud, siis kavatsen ka edaspidi enda tegemistest rohkem kajastada :)

Siinkohal mainiksin ära, et Aire areng on meeletu ja tulemus on vääga kena. Samuti tahaksin Markot kiita, kes enda kaalu ja vanuse kohta teeb ikka väga korralike raskustega trenni. :)

Piltidega olen kitsi, sest ega ei ole mingeid pilte teinud kuid kui Lp Ott mulle lähiajal vastused ja pildid ära saadab, siis luban, et panen võrdluse pildid ka üles :)

Pühapäeval siis loodan teisigi liikmeid näha ja loodetavasti saab ka kohe meeldiv kontakt loodud. :rolleyes:

Parimat :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et üha uued ja uued liikmed endast märku annavad, peab tunnistama et juba järgmiseks nädalaks on ülevaatusajale kutsutud kaks uut potentsiaalset liiget. Selge, et ega ka treenerina ei ole kulturismis 100 võistlejaga korraga tegeleda, kuid hetkel otsin veel andekaid noori, kes on otseselt valmis lavale astuma või tegema seda lähiajal. Eks varsti tuleb hakata rõhuma kvaliteedile, kuid nagu teate siis püramiidi alumine osa peab olema lai , et mõni neist meestest ka tippu jõuaks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Sulle, kes Sa seda siin praegu loed.

Olen Sten Richard Oskar ja team Kiivikas verivärske liige :) ( tervitused siinkohal kõigile tuttavatele, kes kindalsti väga šokeeritud on hetkel seda siin lugedes)

Vanuseks on siis 18 ja spordiga tegelenud väga pikalt. 8 aastat sai tegeldud minu arvates ühe raskeima ja suursuguseima alaga- Kreeka-rooma maadlusega. Ei saa öelda,et tulemusi ei oleks olnud ja päris andetu kuid kahjuks suhteliselt õnnetu saatusega pidin pärast mitmeid raskeid vigastusi sellest alast loobuma.

Jõusaaliga saigi alustatud 2008 pärast esimest suuremat vigastust, milleks oli küünarliigese välja sopistumine. Kuna ei armasta uisapäisa tegutsemist, siis viisin end kohe alguses kurssi treeningutega ja ka mingil määral toitumisega ning tulemused olid minu silmis vägevad- lisandus aastaga 18kg kehakaalu( võrdluseks siis 2007 aasta lõpus tulin Eesti meistriks 47kg kategoorias)

Pärast seda sai tagasi maadluse juurde tuldud, kuid pisik oli juba sees toimetamas ja ka edaspidi maadluse kõrvalt käisin regulaarselt ja korralikult trennis, kuid prioriteet oli maadlus ja jõuksis tegin n.ö jõudu peale.

Järgnevate vigastustega toimus taas suur areng kehakaalu osas kuid niipalju muutus, et otsustasin maadlusest loobuda.

Praeguseks siis olen 2 aastat tõsiselt ainult jõusaalile pühendunud ja kaal on hommikul tühjalt 91,5-92kg(pikkust 188cm)

Eesmärgid on olemas ja ei lenda madalalt aga ei hakka neid siin lahkama, tegelikult ei tahtnud eriti siin üldse sõna võtta, tahtsin n.ö mees metsast olla, aga kuna mind team Kiivika koosolekul nii hästi vastu võeti ja ma nii palju positiivsust ja motti juurde saanud, siis kavatsen ka edaspidi enda tegemistest rohkem kajastada :)

Siinkohal mainiksin ära, et Aire areng on meeletu ja tulemus on vääga kena. Samuti tahaksin Markot kiita, kes enda kaalu ja vanuse kohta teeb ikka väga korralike raskustega trenni. :)

Piltidega olen kitsi, sest ega ei ole mingeid pilte teinud kuid kui Lp Ott mulle lähiajal vastused ja pildid ära saadab, siis luban, et panen võrdluse pildid ka üles :)

Pühapäeval siis loodan teisigi liikmeid näha ja loodetavasti saab ka kohe meeldiv kontakt loodud. :rolleyes:

Parimat :)

Sten, huvitav kas sul on mõni pilt selelst ajast kui olid 47 kilo - ma võiks võrdluseks panna pildi kus sa oled siis 92 kilo ja seda sisuliselt 4 aastase vahega praktiliselt kahekordistada kehakaal... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heii !

Täna sai siis tehtud tugevam käte trenn. Trenniga jäin rahule, sain jällegi raskust juurde lisada osadele harjutustele... ;)

Tavaliselt teen ennem trenni 30 minutit jooksu, tavaliselt kuni 9km/h kuid täna olid jalad juba 2 päeva hellad all ning ei olnud kõige parem joosta. Otsustasin, et jätan jooksmise ära ning teen homme eraldi aeroobse päeva, kus teen siis arvatavasti 45 min. - 1h jooksu, vastavalt tunde järgi. Üritan aeroobset ikka koguaeg teha, nädalas korjan kokku vähemalt 2h... ;)

Tegin täna trennis ka paar videoklippi, et oleks veidi huvitavam ikka postitusi lugeda.

Head vaatamist ;)

http://www.youtube.com/watch?v=aarnVfhehwM&context=C3799922ADOEgsToPDskLZkkPe9rIJ48eljkmlp1LT

Marko, tänud jällegi video eest, ausalt öeldes juba neid vaadates saan sind juhendada... :D Triitsepsi puhul, kui tahad jämedamaid käsi, keskendu ekstsentrilisele faasile ehk allalaskmisele, seal tekidad sa lihastes mikrotraumad ja sunnid sinna liha peale kasvatama, praegu keskendud sa kontsentrilisele faasile, kuid see ei ole arengu seisukohast peamine. Seega võta raskust maha, isegi suure raskuse puhul, peab säilima liigutuse amplituut! Usu mind, et aja jooskul saad ka nii raskust lisada. Biitsepsi puhul oli asi parem, viskasid küll kehaga üles, kuid seal oli liigutuse puhul vähemalt täisamplituud ja alla lastes proovisid pidurda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sten, huvitav kas sul on mõni pilt selelst ajast kui olid 47 kilo - ma võiks võrdluseks panna pildi kus sa oled siis 92 kilo ja seda sisuliselt 4 aastase vahega praktiliselt kahekordistada kehakaal... :o

peaks kuskil olema mõned pildid maadlusvõistlustest küll jh. ja kehakaal on olnud ka siin 94.5kg ja seda veel 2011 aasta suve algul, seega on kiiremini see kaal tulnud ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marko, tänud jällegi video eest, ausalt öeldes juba neid vaadates saan sind juhendada... :D Triitsepsi puhul, kui tahad jämedamaid käsi, keskendu ekstsentrilisele faasile ehk allalaskmisele, seal tekidad sa lihastes mikrotraumad ja sunnid sinna liha peale kasvatama, praegu keskendud sa kontsentrilisele faasile, kuid see ei ole arengu seisukohast peamine. Seega võta raskust maha, isegi suure raskuse puhul, peab säilima liigutuse amplituut! Usu mind, et aja jooskul saad ka nii raskust lisada. Biitsepsi puhul oli asi parem, viskasid küll kehaga üles, kuid seal oli liigutuse puhul vähemalt täisamplituud ja alla lastes proovisid pidurda.

Ja nii ongi.

Suured raskused on küll toredad, aga kui nende üle kontrolli pole, siis pole ka väga suurt kasu arengus :).

Endal oli samamoodi, et hakkas juba tunnetus trennis kaduma ja raskused ainult suurenesid, siis hakkasin mingi hetk oma tehnikat analüüsima ja sain aru, et peaksin oma raskused hetkel külmutama ja keskenduma rohkem ekstsentrilisele faasile ja tehnikale. Pärast seda ma ei suuda ennast liigutadagi, kuna lihasvalu on ikka päris ränk järgmisel-ülejärgmisel päeval :D.

Kusjuures triitsal plokil sirutamisel vähendasin raskust 20% ja lihas läks rohkem täis ja tundsin, et sellest oli rohkem kasu kui punnitamisel. Proovi ise ka järgi :).

PS! Ott, Sa oled väga tubli ja potentsiaalse õpilasele endale saanud. Loodan suuri tegusid! :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud, eks ma usun, et lisaks Markole on mule seal neid potensiaalselt häid õpilasi veel eks aeg näitab ,kellest mis tuleb, kuid olilne on see et poistel on eesmärgid ja tahe ja küll me oma laiast kogemustekohvrist neile ka nõuandeid anname, et nende tegevust õigesse kohta suunata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peaks kuskil olema mõned pildid maadlusvõistlustest küll jh. ja kehakaal on olnud ka siin 94.5kg ja seda veel 2011 aasta suve algul, seega on kiiremini see kaal tulnud ^_^

Väga hea, mul on arvutis su viimase poseerimise pilt panna võrdluseks kõrvale, muideks kas ma olen sulle need saatnud? Teen neis iga nädal ja enam ei mäleta, kes on saanud ja kellele olen nö võlgu. Põhimõtteliselt sa siis 4 aastaga 2 kordistasid oma kehakaalu 47x2 =94kilo... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea, mul on arvutis su viimase poseerimise pilt panna võrdluseks kõrvale, muideks kas ma olen sulle need saatnud? Teen neis iga nädal ja enam ei mäleta, kes on saanud ja kellele olen nö võlgu. Põhimõtteliselt sa siis 4 aastaga 2 kordistasid oma kehakaalu 47x2 =94kilo... ;)

Mina pole saanud ei pilte ega ka kavadele vastuseid, seega minu ees n.ö võlglane :D aga piltide kohapealt veel niipalju, et arvuti vahetusega läksid enesel need kaduma, küsin endise treeneri käest,et ehk temal on veel need kuskil klubi arhiivides alles, loodetavasti on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan ,et sul selle vastu Sten midagi ei ole kui panen nö stardiks sinu esimese ülevaatuse mõned pildid siia, sest häbeneda ei ole siin midagi, ei ole just palju 18 aastaseid poisse kellel selg nagu laudauks lai on. Jalgadega hakkame tööle ja küll see "Nõiamaja" ka korraliku vundamendi saab.. :D

Nüüd olen osa võlast kustutanud...

post-22-0-56711000-1328344912.jpg post-22-0-05766400-1328344924.jpg

post-22-0-78605800-1328344938.jpg post-22-0-26917200-1328344948.jpg

post-22-0-95034700-1328344955.jpg post-22-0-54438900-1328344967.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase ülevaatuse pildid. Siim Veri ilusasti kogunud ennast ja hetkel kaal 95 kilo ja positiivne on see, et rasvaprotsent on kontrolli all, see loob head eeldused et sügiseks saab näidata korraliku edasimenkut.

post-22-0-05953400-1328345984.jpg post-22-0-38982900-1328345988.jpg

post-22-0-57937800-1328345992.jpg post-22-0-20278200-1328346000.jpg

post-22-0-76519700-1328346005.jpg post-22-0-80847400-1328346012.jpg

post-22-0-82288700-1328346017.jpg post-22-0-97636200-1328346021.jpg

post-22-0-54926000-1328346028.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah Marko, raskused küll toredad asjad, kuid tehnika veelgi olulisem. Triitseps küll eriti palju liikuda ei saanud ning biitseps läks suht palju keha abiga. Ma usun, et hea oleks vaadata sind ka siis tegemas neid harjutusi, kui raskused oleks kergemad ehk siis tehnika oleks tunduvalt ilusam ja lõppkokkuvõttes saaksid palju tugevama koormuse sellest ise kätte. Aga no võibolla muidu sa teedki nii, kuid videodes ainult tõstad raskused lakke? :)

Aga muidu väga hea, et nii aktiivne oled ja ega enda vanuse kohta on sul füüsiliselt päris ilusad näitajad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wow, this thread is full of impressive transformations, young talent and good bodybuilding spirit, keep kicking ass kids! :)

Anne - it is my lifework, that when I m finishing we have more good bodybuilders... I started coaching young bb 2004.

Mis harjutusi sa oma poistele teed, et kõigil ilusad kõrged biitsepsid on:)

Saladus... :D Eks see geneetika on, mis muud harjutused ikka samad mis sa isegi teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan ,et sul selle vastu Sten midagi ei ole kui panen nö stardiks sinu esimese ülevaatuse mõned pildid siia, sest häbeneda ei ole siin midagi, ei ole just palju 18 aastaseid poisse kellel selg nagu laudauks lai on. Jalgadega hakkame tööle ja küll see "Nõiamaja" ka korraliku vundamendi saab.. :D

Nüüd olen osa võlast kustutanud...

post-22-0-56711000-1328344912.jpg post-22-0-05766400-1328344924.jpg

post-22-0-78605800-1328344938.jpg post-22-0-26917200-1328344948.jpg

post-22-0-95034700-1328344955.jpg post-22-0-54438900-1328344967.jpg

väga masendav on neid pilte vaadata :(

aga see oli ka esimene poseerimine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sten, see on alles algus sinu edukusele. Vorm ju päris hea ja kindlasti liigub paremuse poole. Kevade lõpuks ehk näeb siin sinust palju võimsama vormiga pilte ja siis hea võrrelda ning arengut näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sten, see on alles algus sinu edukusele. Vorm ju päris hea ja kindlasti liigub paremuse poole. Kevade lõpuks ehk näeb siin sinust palju võimsama vormiga pilte ja siis hea võrrelda ning arengut näha.

tänud, et positiivsusega seda meeleolu tasakaalustasid ;) eks sellest peab lihtsalt jõud ammutama, et veelgi rohkem ja raskemini trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga masendav on neid pilte vaadata :(

aga see oli ka esimene poseerimine

Ma küll vaatasin, et üsna hea füüsis ikkagi ja siis nägin seda sinu postitust. Ei ole põhjust masenduseks, hea töö on juba tehtud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×