Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

On põhjust Eglele õnne soovida, suured õnnitlused abikaasa suurepärase saavutuse eest! Olümpiavõitja proua, oleks kõlanud ilusamini, kuid ka Olümpiahõbeda proua kõlab uhkelt! ;) Loodame, et Heiki leiab aega ka sinu tulemusi toetada ja usun, et jõuad ka tipptasemel bikini fitnessis väga kõrgele. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On põhjust Eglele õnne soovida, suured õnnitlused abikaasa suurepärase saavutuse eest! Olümpiavõitja proua, oleks kõlanud ilusamini, kuid ka Olümpiahõbeda proua kõlab uhkelt! ;) Loodame, et Heiki leiab aega ka sinu tulemusi toetada ja usun, et jõuad ka tipptasemel bikini fitnessis väga kõrgele. ;)

yhinen Önne soovidega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel käisin sõudmas, tehnikatrennis. Täna hommikul käisin massaažis Aleksei juures, olen päris palju tema juures käinud ning ta teab täpselt, mida mul rohkem mudida vaja on. On ise kunagi judoga tegelenud. Lihased pidid väga heas seisukorras olema, jalad ja alaselg muidugi pisut pinges, aga see on ka loomulik nähtus, kui kaks-kolm korda nädalas sõudmist teha + siis teistel päevadel lihtsalt mingi aeroobne tegevus.

Massaaži lõpus sain Alekseilt üllatuse läheneva tähtpäeva puhul... :P

post-25435-0-21334600-1344714146.jpg

Homme jõuan üle pika aja Revalisse ühistrenni, nii et kohtume!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikk teab paremini kust mudida... :D või on teine laisakas läinud ja jälle söögi ja magamise peale ainult keskendunud... :D

Homme tuletan meelde, et kõik Teami liikmed on oodatud ühistreeningule kell 17.00!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

8.45 olin juba Spordimeditsiini Sihtasutuse hoones ning valmistusin terviseuuringuks. Aega tahtsin saada juba märtsis, järjekorrad on super pikad, õnneks Orissaare laagri ajal helistati ja pakuti aega. Täpselt päev enne sünnipäeva, nii et sain veel kõigest 3 euro eest käidud. :)

Kuidas uuring siis välja nägi:

Spordiriided selga ning protseduuride ruumi - EKG, kopsumahu mõõtmine, kaalumine, pikkuse mõõtmine (0,5 cm pikkuses juures.. endiselt kasvan!!). Edasi läksin vereproove andma (tulemused saan veidi aja pärast teada), lasin uurida ka D vitamiini, vitamiin B12, foolhapet, K, Fe.. midagi veel, aga ei tule meelde. Pärast vereproovi korraks ooteruumi, kus tuli täita siis küsimustik. Vastused paberil läksin arsti kabinetti, kus arstiga suhtlesime. Uuris, mis spordialaga tegelen jne. Üldiselt kõik on väga äksi täis, kui kuulevad, et ma lihaseid kasvatan. :D Ujumine tundub ju nii tore ala, miks nüüd järsku lihaseid vaja suureks saada. :)

Vererõhu mõõtmine, rühiuuringud, südame- ja kopsude kuulamine. Kõik korras, sain esimest korda elus valida, kas tahan joosta või ratast teha. Kuna olen rattaga harjunud ning lindil ei tunneks ennast mugavalt, siis valisin vana hea ratta. Külge pandi mulle pulsivöö, vererõhu mõõtmiseks aparaat, südametöö jälgimiseks 10 jublakat. Väntasin ja seekord oli mul väga jutukas arst.. Kui muidu olen suhteliselt vaikselt saanud vändata, siis pidin nüüd ka muud juttu ajama lisaks infole, mis ta mulle koormuse tõustes andis. Läksin 175 W välja, eelmine kord oli seda päris raske vändata, mäletan, kuidas arst ütles, et mul on tugevad jalad jõuan küll. Seekord oli kuidagi kergem, aga arst ei näinud vajadust kõrgemale minna ja ma ise ka ei soovinud.

post-25435-0-66722900-1344847332.jpg

post-25435-0-42542200-1344847333.jpg

Aeroobse pulsitsoon minul siis 120-135. Koormuse ajal tegi süda ühe vahelöögi, aga see oli juhuslik ja kõik kontrolli all. Kohe pärast koormust tehti uuesti EKG.

Pärast testi käisin pesemas ning siis uuesti arsti kabinetti, kus sain kokkuvõtva info. Kõik on hästi, areng toimunud ja soovitati vastavalt võimalusele vähemalt 2 a tagant kontrollis käia. Aega võttis see arstil käik umbes 1,5h.

Panen huvilistele ka suured failid eelmiste aastate uuringutest. 2011 on näha, kuidas keha on kohanenud jõutreeninguga. Kahjuks puhtalt ujumisaastate omi ma ülesse ei leidnud.

august 2012

veebruar 2011

mai 2010

Kindlasti soovitan kõikidel noortel käia kontrollis vähemalt korra aastas. Esiteks annab see ülevaate arengust, samas kinnitab ka, et koormused on sobivad ning tervis on korras. Parem on ennetada, kui pärast kahetseda. ;) Väga paljudele spordialadel on kohustuslik võistlemiseks saada spordiarsti luba. Loodan, et ka jõutreeninguga tegelejad hakkavad rohkem kontrollis käima.

Alates 1.jaanuar 2012.a. on Eesti Haigekassa ennetusprojekti raames noorsportlaste tervisekontroll suunatud vanusele 9-19 aastat. Loe lähemalt.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oiii oiii oii... ühes huvitavas kohas topelt bic tagant!

post-25435-0-21958900-1345144050.png

Kus Miki ja Aire trenni teevad? Kas tõesti Reval Spordi uus osa?

post-25435-0-17376900-1345144042.jpg

post-25435-0-75498100-1345144045.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehe.. jah tõesti. Käisime täna Olliga Wolf's Fitness Clubis. Kardio pool jäi lahjaks, aga jõusaali osa oli väga kihvt, meenutas suuremat Revalit. Õhkkond oli ka mõnus, väga palju naisi oli saalis!

Aire teeb täna tööd, meie Mikuga läheme möllama... :D

387050_4483455294302_776196491_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile toimus siis järjekordne ühistreening. Märksõna oli kindlasti naised, sest neid oli eile rohkem esindatud kui mehi, viimased on kuidagi üldse laisalt hakanud kohal käima.... :(

Kõigepealt õpetasin Raini poseerima, vaikselt hakkab ilmet võtma ja asi paraneb, loodetavasti see kajastub ka võistlustel laval olles.

Pärast vaatasime üle Olegi hetkevormi ja ega tal palju pole vaja sealt maha kaapida kus ta hetkel on, seega kontrolli all nagu alati.

Kõigepealt siis perenaised toimetamas

post-22-0-39926900-1345447945.jpg

post-22-0-44454900-1345447963.jpg

post-22-0-97704800-1345447982.jpg

post-22-0-82666100-1345447993.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile toimus siis järjekordne ühistreening. Märksõna oli kindlasti naised, sest neid oli eile rohkem esindatud kui mehi, viimased on kuidagi üldse laisalt hakanud kohal käima.... :(

Kõigepealt õpetasin Raini poseerima, vaikselt hakkab ilmet võtma ja asi paraneb, loodetavasti see kajastub ka võistlustel laval olles.

Pärast vaatasime üle Olegi hetkevormi ja ega tal palju pole vaja sealt maha kaapida kus ta hetkel on, seega kontrolli all nagu alati.

Kõigepealt siis perenaised toimetamas

post-22-0-39926900-1345447945.jpg

post-22-0-44454900-1345447963.jpg

post-22-0-97704800-1345447982.jpg

post-22-0-82666100-1345447993.jpg

Selleks ajaks, kui mehed kohale tulevad, on treener juba majast lahkunud :D Isiklikult saabusin 18.50 ja minu kurvastuseks oli treener juba läinud, aga õnneks sai Liisuga veidi lobisetud :)

Muudetud kasutaja HyPn0se poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsin teie tiimilt ka siin, kes EMV-le juunioritest välja tulevad siis, peale Siimu :D? Ma sain aru, et TÜSKist ei tule kedagi :S. Väga jama oleks kahe-kolmekesi laval seista, 5 inimest võiks ikka olla :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küllap siis kohapeal näed, kes ja millises konditsioonis välja tulevad :)

Seda kindlasti, arvuliselt võiks ikka ju öelda, kui palju teilt tulijaid on :).

Muudetud kasutaja vAleksei poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks ajaks, kui mehed kohale tulevad, on treener juba majast lahkunud :D Isiklikult saabusin 18.50 ja minu kurvastuseks oli treener juba läinud, aga õnneks sai Liisuga veidi lobisetud :)

Olin kohal kuni 18.45 ni ja majas olin juba 16.30 kuna osavõtt oli kehvapoolne, siis lihtsalt ei olnud mõtet saalis aega surnuks lüüa ja mõelda, et ehk keegi veel enne lõppu tuleb poseerima....perenaised hakkasid ka selleks ajaks juba lõpetama, nemad said oma õpetussõnad kätte. Seega paluks õigeks ajaks tulla järgmine kord, eriti ülevaatusi teeme kell 17.00 enne trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain just vere biokeemia tulemused - kõik tulemused on väga head. Kontrolliti B grupi vitamiine, Mg, Ca, D vitamiin, foolhape, raud. Arst soovitas jätkata nii nagu hetkel olen teinud.

Fastil ei ole vitamiine, seetõttu kasutan Olimpi omasid. Vastus ka ehk neile, kes küsivad, kas Olimpi vitamiinid ja mineraalid toimivad - toimivad! Saadaval kõikides FitShopides. :)

176e885fe6196b1a3b710a02bfc6c934.jpg

Õhtul Reval Sporti; täna plaanis aeroobne ja ilmselt pistan oma jala ka rühmatreeningusse - pilatesesse. Hea vaheldus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin kohal kuni 18.45 ni ja majas olin juba 16.30 kuna osavõtt oli kehvapoolne, siis lihtsalt ei olnud mõtet saalis aega surnuks lüüa ja mõelda, et ehk keegi veel enne lõppu tuleb poseerima....perenaised hakkasid ka selleks ajaks juba lõpetama, nemad said oma õpetussõnad kätte. Seega paluks õigeks ajaks tulla järgmine kord, eriti ülevaatusi teeme kell 17.00 enne trenni.

Eiei, ega ma ei teinudki mingeid etteheiteid, pigem tahtsin öelda, et Team Kiivika meesperet pole mõtet nii vara maha kanda :P:D Ise ei saanud varem tulla, sest keegi peab pühapäeval ka ju tööd tegema :) Eile Revalis tahtsin küsida, kas on neljapäeval ülevaatus või mitte, aga ei tahtnud jalatrenni segada :) Kui on ülevaatus, siis minul oleks võimalik tulla alles kuskil 19.30, sest olen päevases vahetuses ja pühapäeval on ühistreeningus osaleminegi kahtluse all, sest siis olen samuti tööl :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×