Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Ma võtan praegu Omegat nii hommikul kui õhtul. Purk saab küll kiiremini tühjaks, aga parafraseerides Siberi rahabossi: "süüakse tühjaks, ostetakse uus!"

Recovery Drink on muidugi väga hea maitsega.

Aga see Sophie... Issand hoia. Selline käib küll üle jõu. Sõna otseses mõttes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu eks seda ikka tuleb juurde ka. Trenni teen ja söön ka..lihtsalt pean rohkem/tihemini hakkama sööma. :) Praegu selline töö ka, et ajab veidi toitumise sassi, kuna vahel öösel ja vahel päeval. Aga nu karbikesi püüan ikka kaasas kanda küll :) Hea on see, et ma olen noor ja tegelikult rajan endale alles baasi alla. Ütleme nii, et reaalselt tippu tahaks siiski jõuda ~10-aasta pärast. Enne seda on siiski pigem niisama võistlemised ja värki. Aga päris tõsiste tulemuste jaoks siiski treenin ehk siis mis võiks hakata jah tulema siis, kui ma umbes 30-aastane olen. :) Sügisel peaks massi saamine minema kergemaks, praegu suvel veidi nõme lugu sellega. :)

Selliste trennidega nagu sa viimane kord Revalis tegid sa väga kaugele ei jõua.... :D Enamuse aja võttis noorik kes kaasas oli.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliste trennidega nagu sa viimane kord Revalis tegid sa väga kaugele ei jõua.... :D Enamuse aja võttis noorik kes kaasas oli.... ;)

Alguses polnudki trenn - väike harjutuste tutvustamine jne oli. :)

Minu trenn algas alles peale seda ;)

Seega ehk mul ikka lootust on :D

Ega minu siht on maailma tippu seatud, seega vähemaga ma ei kavatsegi leppida.

Kusjuures sa arvad, et ma vist teen ikka päris palju aeroobset, kuid tegelikult ma see suvi aeroobset heal juhul üks kord nädalas teinud. :) See rattasõit mis viimati tegin oli ka üle pika aja üldse ja see suvi kusjuures esimene rattasõit ka. :D

Jõusaalis olen hakanud veidi teist meetodit treenimisel kasutama nüüd, seega peaks tulemused ka kiiremini hakkama tulema. Vähemalt ise tunnen, et olen rohkem pingutanud ja lihast lagundanud, kui seda varasemalt tundisin. :) Nüüd ongi pigem asi toitumises kinni, mille loodan ka peagi siiski järjele paremini saada. :)

Muudetud kasutaja fantomin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis ühistrenn kell 17 - 20, loodetavasti ilus ilm ei räsi meie rühma osavõttu, mis tavaliselt pühapäeva õhtul niigi hõre on. Keegi uus pidi tulema ülevaatusele -Bikini ja kindlasti oli plaanis Kirbu vormipildid teha ja vaadata, mis siis ca 40 päevaga mis möödas on viimasest pildistamisest juhtunud on.

Ise teen jalgu ja plaanis tõsisem kükk - seega kui keegi veel jalgu teeb tere tulemast kükkima. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll plaanisin täna trenni jõuda, aga läks teisiti - pole hullu. Tegin täna vist vähemalt 100 rööbaspuudel surumist kokku ära vahedega ja kes seda lõuga enam jaksas lugeda..

Nimelt siis olin kohtunikurollis Niitväljal ja seal oli ju vaja ette näidata osalistele, mida kuidas teha.. Tuldi väikestega vahedega, st pidevalt pidi uuele satsile ette näitama.. ;)

Mõned pildid minu telefonist

Poisid longest drive võistlusel, st selgitada pikim avalöök.

post-25435-0-85541300-1341769208.png

post-25435-0-05085000-1341769195.png

Metal Pump aitas 9h vastu pidada

post-25435-0-10854200-1341769202.png

Osa auhinnalauast

post-25435-0-64216400-1341769205.png

Atribuut keset rohelust

post-25435-0-30634100-1341769198.png

Meeste võitja oli Tanel, kes tegi ka kõige parema tehnikaga, tegi 10 lõuga ja 21 rööbaspuudel surumist. Naistest oli parim Teele, 4 lõuga ja 3 rööbaspuudel surumist. Naistel oli lubatud althaardes teha, samamoodi lubasin rööbaspuudel 90 kraadi nurka teha, st õlg ei pidanud küünarnukist madalamale minema. Pärast 18 mängutiiru ikkagi väga tublid tulemused.

Eks varsti ka parem ülevaade võistlusest jne. Vahelduseks oli hea terve pikk päev õues veeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli plaan trennis ülaselga teha, kuid alaselg andis täna endast märku ja nii tulebki tänasest trennist suu puhtaks pühkida :( Ju ei sobi mulle kaldpingil alaselja treening, sest eile oli see viimaseks harjutuseks. Kahju, sest oli lootus tänast trenni koos meie suure juhi ja õpetaja Otiga teha, kui ta muidugi oleks mind seltsi võtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli plaan trennis ülaselga teha, kuid alaselg andis täna endast märku ja nii tulebki tänasest trennist suu puhtaks pühkida :( Ju ei sobi mulle kaldpingil alaselja treening, sest eile oli see viimaseks harjutuseks. Kahju, sest oli lootus tänast trenni koos meie suure juhi ja õpetaja Otiga teha, kui ta muidugi oleks mind seltsi võtnud.

Ei noh, sõdurid pudenevad juba enne lahingut..... :D Täna olen platsis jälle 17 paiku ja mürgeldan seljaga, alustan tõmbega, seega kui on punti soovijaid siis olge kohal ja anname säru - Hoiatus! Kerge olema ei saa... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma jäin üldse haigeks eilsest. Suvi isegi päris kaval nagu näha - ei oska küll ette kujutada, et kus ja millal see tuul/külm mind kimbutas. See nädal ei saa seega rohkem trenni teha kuni pole ära paranenud. Nüüd õgin ennast kodus paksuks ja siis on hiljem mille arvelt midagi kasvatada/põletada, hehehe. :D

Aga edu kõigile treenimisel ja toitumisel ja nautige suve mõnuga. Igastahes Revalikad, järgmine nädal siis näeb jälle! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna toimus siis õpilaste (õpilase) ülevaatus ja kohal oli võistlevatest meestest vaid Sten - Richard Oskar ,lugege nime mis pidi soovite (kolm eesnime.... ;) ). Eks suvi on omad korrektruurid teinud....ja sügisel ehk tulevad "vähjad" kivi alt välja.

Mees on teinud korraliku tööd ja peki on kadunud ja jalad, mis enne selgelt ülakehast maha jäid on ilusasti järgi aidatud. Jätkame dieeti ja eks paistab mis sealt esimesel korral välja tuleb.

post-22-0-50933700-1343333173.jpg post-22-0-65194100-1343333198.jpg

post-22-0-75610100-1343333217.jpg post-22-0-05892700-1343333233.jpg

post-22-0-01263600-1343333250.jpg post-22-0-64171700-1343333304.jpg

post-22-0-26283100-1343333343.jpg post-22-0-16804500-1343333374.jpg

post-22-0-55874900-1343333388.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna toimus siis selle suvehooja esimene Bikini fitnessi ülevaatus, kohal olid küll vaid mõned sportlased, kuid silmailu jätkus sellegipoolest.... :D Tüdrukud on tegelikult heas seisus ja usun ,et sügisel näitavad oma parimat taset.

post-22-0-41184700-1343586991.jpg

post-22-0-57511900-1343587014.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud Otile ja Nataljale, kes ütlesid, et võin dieeti alustada augusti keskel. Läksin Stroomi randa ja ostsin endale ranna suurima jäätise :D

Vaata et üle ei lae, muidu alustame varem.... :D

oh mind lollikest,et ei nõustunud minemast Ottiga kaasa tüdrukuid "hindava pilguga"hindama! :(((

Kuula vanemate inimeste juttu, eriti kui vaba mees oled.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetusel sai kahe päevaga 111km ratast linnas vändatud, millest 66km sõitsin eile. Siit ka põhjus, miks tänane jalapäev trennis vahele jäi. Ehk on homseks jalad veidi "pehmemad".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×