Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Team liikmed tundub ,et on varjusurmas...kuidagi entusiasm hakkab vist üle minema.... ;)

Küll särgid varsti eluvaimu sisse puhuvad.. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

FIGUURISÕBER 2012

Reedel oli mul au olla Figuurisõber 2012 valimise žüriis. Eelmistel aastatel on seda tööd ka Ott teinud, kuid kuna ta oli Balti Matšile sõitmas, siis olin seekord EKFL esindajaks mina.

Siit saab tutvuda kõikide finalistidega. Algul ainult lugusid lugedes oli mul küll päris raske otsust teha. Nähes neid inimesi läks minu enesetunne veel halvemaks - väga raske oli hinnata inimesi, kes kõik on väärt teiste tunnustust ning saavutanud oma eesmärgi. Tean ju omast käest, kuidas on dieeti pidada ning mida see nõuab.

Hindamisel tuli arvesse võtta muutust välimuses, kaotatud kilosid ja elustiili muutust. Minu hinded olid pisut erinevad võrreldes teiste žürii liikmetega. Isiklikult vaatasin ka seda, kui kaua on kulunud aega vormi saavutamiseks.

x-ffdb5164-0d2c-42ec-99f7-7f05bc94ca6b.jpg

Toon esile paar mulle silma jäänud finalisti:

üks minu lemmik oli kindlasti Kaia Kabanen, kes oli mitu mitu korda alustanud kaalualandamist, kuid pooleli jätnud. Nii mõnigi ei pannud teda selle tõttu esikohtadele. See neiu aga on viimase 18 kuuga võtnud maha 20 kg! Tegu on ju ideaalse kaalulangetus tempoga ja arvestades, et18 kuud on ikka väga pikk aeg, siis seekord pole poolelijätmisest märkigi.

Kindlasti suurt kiitust väärib ka Lisann Aljaste, kes on kõigest 16-aastane! Kindlasti võiks ta olla eeskujuks noortele, kes vaevlevad kehakaaluga, kuid ei julge/tea, mida ette võtta. Kehalisest on saanud nüüd igatahes tema lemmikaine koolis. ;)Artikkel temast Pärnu Postimehes.

Väga positiivse emotsiooni jättis ka ainus meesosaleja Jaan Väärt. Eeskujuks kindlasti meestele! Eesti meeste probleem kipubki olema see, et ärgatakse alles siis, kui tuttavate lastele jõuluvana on vaja... ;)

Ülle Rüüson on näide, et alati ei pea alla võtma palju! -13kg ja pilt on hoopis teine. Tuleb endale teadvustada, et ka 10 kg käib lisakilode alla. Milleks leppida halvema välimuse ja ebatervislike eluviisidega?

x-d39e9a81-bbbf-4871-8bf8-241a6fac9d38.jpg

Võitja nägi muidugi väga super välja. Ma usun, et ei ole meest, kes talle tänaval järele ei vaataks. :)

Ruuta Arumets kaalus algselt 81 kg, millest võitja suutis oma tahtejõu ja motivatsiooni abil kaotada 7 kuuga 25 kg.

post-25435-0-06873500-1335785314.png

Vaata Ruuta Arumetsa Ringvaates

Aasta Figuurisõber: 25 kilo seljas kanda on raske

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain ka pildid nüüd kätte :)

Ülle

post-25435-0-50343300-1336026704.jpg

Lisann

post-25435-0-79006700-1336026701.jpg

Jaan

post-25435-0-29793900-1336026698.jpg

Kaia

post-25435-0-31632100-1336026700.jpg

Võitja Ruuta Arumets - annab juba bikini fitnessi mõõdu välja ;)

post-25435-0-74893000-1336026694.jpg

post-25435-0-78930200-1336026692.jpg

Võitjad koos žüriiga

post-25435-0-12225500-1336026893.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmine pühapäev tegin Spartas ühe meie athletic fitnessi tulevikutähe, Team Kooviti liikme, Alexiga trenni.

post-25435-0-17399000-1337275751.png

Kükipilti koos kükisoenguga ei saa jätta pühendamata Imre poistele! Ma tavaliselt sügavamale ei kükigi... :) Okok, tegelt potsatasin alla nagu ladvaõun!

post-25435-0-20261900-1337275519.jpg

Alexiga teeme koos tegelikult kaks korda nädalas trenni, aga mitte jõusaali.. Räägin sellest lähemalt nädalavahetusel ja kui teil veab, siis näete videot/pilte ka.. Tahame ju mõlemad sügisel oma meistritiitleid kaitsta. :)

Mis muidu.. suvehooaeg on lähenemas ja vahepealne mammuti tunne on vähenenud, kaal on +5-6 kg võistluskaalust, mis on tegelikult normaalne. Isud on kõik täis söödud, näiteks mul püsis kaks nädalat jäätis sügavkülmas.. Sellist asja pole kunagi varem olnud. :D
Koolis on viimane väga eksamirikas kuu ja siis saab pisut puhkust.

post-22-1311066594.jpg

Muidugi loodan teid kõiki näha juulis Orissaares Fit.Camp 2012 laagris!! Pange endale varakult plaanidesse. Nagu pildilt näha, siis treener ei anna seal hommikuti armu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore Liisu ,et vahepeal unne vajunud teema üles äratasid, loodan et eeskuju on nakkav. Esimene partii Team Kiivikas särke jõudis kohapeale, millegipärast ei tulnud suuremaid numbreid mida tellisin, seega need peab järgmise korraga uuesti tellima. Proovin esimesel võimalusel viia logotamisse ja võtan juba ühendust kui valmis on.

Saadan varsti ka kogunemise kutse laiali, et personallselt enne seda kui 1 juuni puhkusele lähen saaks veel plaanid neile ära teha, kes sügisel plaanivad võistleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et teil põnevust laes hoida, siis üks õigesti vastanu võidab 500 Fitti, mida minu juurde Fitshopi kulutama tulla.. PS! Kristo ja Alex ei tohi vastata! :D

Ühesõnaga.. peate ära arvama, kus ma trenni tegin. Aega on teil selleks pühapäeva lõunani, kl 15.00.

post-25435-0-58239500-1337419256.png

Väike vihje:

Peaaegu 2 aastat tagasi samas kohas tehtud pilt.

post-25435-0-64326300-1337419267.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinn, Sõudebaasi tee 21: Harku Sõudebaas: jõu- ergomeetri saal :D

---

Vihje andis vastuse ära: pildi all paremas nurgas "fitness.ee", järelikult siin lehel galerii alla otsima. Niisiis, galerii alt "various" ja aasta "2010" kaustu otsima. Juba teisel lehel võis näha sarnase loodustaustaga pilti(nimi "athletic fitness"), järelikult "click" sinna :D , ja viimasel lehel kõige lõpus oligi originaalallikas ( http://gallery.fitne...74268&g2_page=3 ). Kuna pildid on nime all "Athletic fitness 15.07.10", siis läks google otsingusse "athletic fitness 15 juuli 2010", ja valik "otsi Eesti lehti". Selle alt tuli seitsmendana välja facebooki link "Välitreening Harku järve ääres" ja täpsustusena oli kirjas ka 15. juuli 2010 (ja facebooki lingile minnes oli kirjas ka "by ifbb athletic fitness) ;)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinn, Sõudebaasi tee 21: Harku Sõudebaas: jõu- ergomeetri saal :D

---

Vihje andis vastuse ära: pildi all paremas nurgas "fitness.ee", järelikult siin lehel galerii alla otsima. Niisiis, galerii alt "various" ja aasta "2010" kaustu otsima. Juba teisel lehel võis näha sarnase loodustaustaga pilti(nimi "athletic fitness"), järelikult "click" sinna :D , ja viimasel lehel kõige lõpus oligi originaalallikas ( http://gallery.fitne...74268&g2_page=3 ). Kuna pildid on nime all "Athletic fitness 15.07.10", siis läks google otsingusse "athletic fitness 15 juuli 2010", ja valik "otsi Eesti lehti". Selle alt tuli seitsmendana välja facebooki link "Välitreening Harku järve ääres" ja täpsustusena oli kirjas ka 15. juuli 2010 (ja facebooki lingile minnes oli kirjas ka "by ifbb athletic fitness) ;)

Sul käis see ikka väga keeruliselt. Mina teadsin pilti vaadates juba, et tegemist athletic fitnessi algus aegadega, millal seda alles tutvustati. Edasi oli vaja minna vaid facebooki lehele, kus oli välitreeningu informatsioon olemas. Esta oli aga kiirem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×