Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Ja oh imet, täna ilmus nö "Musta hobusena " kohale ka kulturismilegend Hr. Ostroglazov ja vormil ei olnud vigagi....seega juuniorites läheb lahinguks.... ;)

post-22-0-48070900-1363463113.jpg

post-22-0-31990900-1363463120.jpg

post-22-0-24200400-1363463127.jpg

post-22-0-28440800-1363463134.jpg

post-22-0-32510900-1363463177.jpg

post-22-0-39609400-1363463151.jpg

Täitsa paras men's physique's läbi löömiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elol on ilus soeng :)

Kas härral pole mitte tuumajaama märk säärel :D

See härra on ise üks tuumajaama märk. Emakese Looduse poolt palju antud, aga laiskuseuss augud sisse uuristanud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere-tere foorumirahvas!

Kirjutan ka oma esimesest dieedist ja võistlushooajast Team Kiivika liikmena. See, et ma üldse siia olen jõudnud, on minu jaoks üldse paras ime ja takistuserada. Nimelt 4 aastat tagasi olin paras rasvarull ja sellist sõna nagu „sport“ minu sõnavaras ei eksisteerinud. Ainuke liigutamine oli kodu- ja kooliukseni või äärmisel juhul klubi tantsupõrand (eelnevalt laetud ikka korraliku küttega). Keskkooliajal paisusin üsna pontsakaks ja eks selles oli suur roll rohkel alkoholil ja mõtlematul ning ebakorrapärasel toitumisel, liigutamine mulle ka ei meeldinud, diivanil snäkke süüa oli palju mugavam. Siis tuli ülikooliaeg ja peale esimest kursust hakkasin aina rohkem oma tervise peale mõtlema. Hakkasin rulluisutamas käima ja muidu rohkem liikuma, seega paar kilo läks ka sealt juba maha. Aeg läks edasi ning teise kursuse keskel võtsin end kokku ja hakkasin spordiklubis käima ning jooksmisega tegelema, kaal läks kiirelt alla ja lõpuks kui tõmbasin ka toidulaua koomale, hakkas kaal veelgi kiiremini kukkuma, palju läks ka lihaste arvelt, sest toitumisest teadsin tollel hetkel veel vähe. Siis elasin mõnda aega niisama skinny tüdruku elu, kuni sinnamaani, et avastasin fitness.ee ja sealt endale treeningkavad, mida hakkasin jõusaalis näpuga järge ajades täitma ja oh üllatust- meeldima hakkas see saalis kangutamine ja rassimine. Lisaks sellele hakkasin aina rohkem pöörama tähelepanu toitumisele. Siis hakkaski juba tekkima väike soov tegeleda fitnessiga. Selle spordimaailma pöördumises on kindlasti suuresti süüdi minu elukaaslane, kes tasa kuid targu vaikselt suunas mind sellele teele ja pidevalt mind positiivselt toetas.

Lavale astumise mõtted said alguse eelmise aasta kevadel, siis võtsin ka Otiga ühendust (tänu Liis-Kristiin Vaherile) ja hakkasime koos plaani pidama. Ott tegi mulle mikrotsüklitega treeningplaani ja selle järgi treenin siiani, sest see on mitmekülgne ja vaheldusrikas. Toitumist jälgisin tollel ajal ikka, et keha saaks vajaliku kätte ja et 5-6 toidukorda oleks päeva peale ära jaotatud. Mis seal salata, vahepeal ka natuke patustasin ja maiustasin, eriti kui koolis olid pingelised ajad.

Tuli detsember ja vastavalt soovile nüüd kevadel võistelda tuli dieedile minna. Alla sai võetud pea 8 kg. Dieedi perioodi lõpul oli tunne juba päris uimane ja väsinud, energiat polnud. Lisaks sellele sain poolteist nädalat enne Reval Cupi võistlust jalavigastuse ja sellest tingituna oli trenni tegemine raskendatud, sain treenida ainult ülakeha ja aeroobset ei saanud üldse teha. Tuli leppida, sellega, mis oli ja selles olukorras endast parim anda.

Reval Cup oli minu elu esimene võistlus ja tegelikult läks see suurepäraselt- Bodyfitness juuniorites I koht, samuti Bodyfitness absoluutne võit. Väga hästi korraldatud võistlus ja kõik sujus täpselt plaanipäraselt, lava taga oli koguaeg teada, millal peab lavale minema ja üldine organiseerimine oli super! Kindlasti ei jäänud rahule enda poseerimisega, lavanärv lõi ikkagi sisse ega suutnud üldse keskenduda. Peale seda sai pikemalt poseerimist harjutatud. Peale Reval Cupi sai juba vaikselt, aga vähe siiski aeroobset, keharaskusega kükke ja erinevaid asteid teha.

Nädal hiljem sai käidud Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel, seal pandi mind juba edasijõudnute kategooriasse ja sain III koha. Jällegist kogemuse võrra rikkam, mis andis julgust ja enesekindlust juurde. Poseerimine läks sealgi metsa ja ka T-walki esitus oleks võinud pikem/huvitavam olla. Vigadest õpitakse ja peale Tartu võistlusi hakkasin iga päev korralikult poseerimist harjutama. Tegin täpselt nii nagu Liis soovitas – film käima ja siis selle ees poseerisin, nägin oma head ja vead sealt ära ja ega muud, kui et koguaeg tuli ainult harjutada ja harjutada.

Eesti Karikavõistluste hommikuks olin suutnud jääda tõbiseks ja enesetunne oli päris halb. Katsusin siiski võistlustele keskenduda ja endast parima anda. Juuniorite kategoorias pidin kahjuks üksi võistlemas, seega olin automaatselt I koha omanik. Üllatusena pandi mind ka Balti Matšile võistlema, seal oli tase üsna kõrge ning tuli leppida VII kohaga. Poseerimine oli EKV-l ja Balti Matšil juba parem, aga alati annab asja paremaks muuta.

Üldiselt on see teekond olnud väga huvitav ja õpetav kogemus mu elus. Võistlustega jäin väga rahule, enda vorm oli enda arvates päris hea, aga kui ikka laval seista ja ennast võrrelda teistega, siis sain tegelikult aru, et tuleb veelgi paremaks saada. Ma soovin ennast kindlasti edasi arendada ja paremaks muuta. Selle nimel tuleb tööd teha ja vaeva näha.

Siinkohal tahan tänada kõiki, kes on mind sellel teekonnal aidanud ja olnud minu vastu mõistev ning lugupidav! Eriti tänulik olen oma elukaaslasele, kes on olnud väga kannatlik, rahulik ja toetav.

Samuti tänan suuresti Ott Kiivikat- oma treenerit, kes oli nõus mind oma õpetava tiiva alla võtma ja jagama oma nõuandeid ning õpetusi. Suur suur aitäh Sulle, Ott! :)

Loodan, et see postitus aitab kasvõi natukenegi motiveerida kedagi, kes tahaks ennast kätte võtta või hoopis kahtleb, kas alustada võistlemisega või mitte, siis ma julgustaks igatahes! Kõik saab alguse meie endi seest, inimene teeb ja saavutab kõik, kui ta ainult ise sellesse täie pühendumusega usub ja selle nimel vaeva näeb! Igaühe enda valik, kas ta leiab mingi viisi asjade lahenduseks või leiab ta lihtsalt vabanduse.

Paar pilti ka paari aasta tagustest aegadest ja praegusest:

post-26029-0-39100400-1367011035.jpg

post-26029-0-49847700-1367011086.jpg

post-26029-0-26915200-1367011615.jpg

post-26029-0-42233700-1367011691.jpg

  • Upvote 9

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud sulle Metskass.. :D oled olnud tubli ja näidanud, et kõik on võimalik! Kui keegi ütleb, et tal puudub geneetika, siis sinu näide on ehe, mida võib saavutada läbi tahtmise ja sihikindluse, jah näed aastaid noorem välja kui varasematel piltidel... ;) .Töötame edasi ja varsti teeme uued plaanid kuidas edasi liikuda ja kus uuesti võistleme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud, tänud kõigile eelnevatele postitajatele :) Super on saada sellist positiivset tagasisidet, tuju ja meele teeb kohe heaks, motivatsioon ka tõuseb! Eks alati on ka olnud mingil määral igasugu kriitikuid ja kahtlejaid, kuuldud on igasugu ütlusi: "Liiga paks... liiga peenike... liiga lihaseline... ". Ühesõnaga- tee, mis sa teed, alati jääd kellegile jalgu ja tänu sellele protsessile on mulle endale saanud selgeks õpetus, et tuleb austada ennast, enda tegemisi ning jääda enesele kindlaks, öelgu teised, mida tahavad. Olengi omamoodi "hull" ja uhke selle üle. Elan ja naudin praegu eluviisi, mis mulle väga hästi sobib ja tegelt olen natuke kurb, et ma fitnessini alles nii hilja jõudsin. Aga parem hilja kui mitte kunagi ja eks peagi on uued plaanid ning eesmärgid silme ees ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud, tänud kõigile eelnevatele postitajatele :) Super on saada sellist positiivset tagasisidet, tuju ja meele teeb kohe heaks, motivatsioon ka tõuseb! Eks alati on ka olnud mingil määral igasugu kriitikuid ja kahtlejaid, kuuldud on igasugu ütlusi: "Liiga paks... liiga peenike... liiga lihaseline... ". Ühesõnaga- tee, mis sa teed, alati jääd kellegile jalgu ja tänu sellele protsessile on mulle endale saanud selgeks õpetus, et tuleb austada ennast, enda tegemisi ning jääda enesele kindlaks, öelgu teised, mida tahavad. Olengi omamoodi "hull" ja uhke selle üle. Elan ja naudin praegu eluviisi, mis mulle väga hästi sobib ja tegelt olen natuke kurb, et ma fitnessini alles nii hilja jõudsin. Aga parem hilja kui mitte kunagi ja eks peagi on uued plaanid ning eesmärgid silme ees ;)

Harju sellega, et kõigile ei saa meeldida.... ;) Mida ekstreemsemaks suudad oma keha arendada ,seda proportsionaalsemalt suuremaks muutub ka inimeste hulk, kelle jaoks on see eemaletõukav või lausa "vastik", kuid see on elu ja oliline on see mida sa ise tunned ja oluline on see, mida sulle lähedased inimsed sinu tegemistest arvavad - ülejäänud ei oma tähtsust! Edu soovides! ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna vaatan siis üle Team Kiivikas võistlejad, kelle jaoks võistlushooaeg ei ole veel lõppenud ja kulmineerub Euroopa meistrivõistlustega, nii stardivad homme Hispaaniasse, Santa Susannase: Siim Kelner - klassikaline kulturism juuniorid, Endla Vaher ja Kristina Koroljak - juuniorid fitness, Egle Eller Nabi - bikiini fintess, lisaks neile läheb võistlustelle Reet Reimets bikiini fitness, Esta Pilt ja Kristo Kauder athletic fitness ja delegaadi, treenerina Natalia.

Õhtul oodata siis vormipilte, lisaks neile tulevad ülevaatusele ka vennakesed Kuusnõmmed- kellega koos sõidame juba vähem kui kahe nädala pärast EM -le Moldovasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harju sellega, et kõigile ei saa meeldida.... ;) Mida ekstreemsemaks suudad oma keha arendada ,seda proportsionaalsemalt suuremaks muutub ka inimeste hulk, kelle jaoks on see eemaletõukav või lausa "vastik" ;)

Ei pruugi, eriti naiste puhul. Kui need naised on n-ö tavasituatsioonis, siis ei saa enamik võib-olla arugi, et tegemist on kulturistidega - on lihtsalt meeldivad sportlikud naised. Lihtsalt laval olek ja kõik mis sellega kaasneb, tekitab inimestes vastandlikke reaktsioone.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei pruugi, eriti naiste puhul. Kui need naised on n-ö tavasituatsioonis, siis ei saa enamik võib-olla arugi, et tegemist on kulturistidega - on lihtsalt meeldivad sportlikud naised. Lihtsalt laval olek ja kõik mis sellega kaasneb, tekitab inimestes vastandlikke reaktsioone.

Ma ei räägi tavapäevast ega olekust, ma räägin võistlusspordist ja piltidest mis hakkavad koguma ka kommentaare, oih jube, kui õudne jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatamata alanud suvele töö käib ja õpilaste ülevaatused toimuvad jooksvalt. Üle mitme aja käis täna ülevaatusel Siim Veri ,kes valmistub sügisel peale 2 aasta pikkust pausi lavale naasma. Dieet on juba alanud ja hetkel kaal 99 kilo.

post-22-0-68129500-1370200642_thumb.jpg

post-22-0-27389500-1370200648_thumb.jpg

post-22-0-15513700-1370200656_thumb.jpg

post-22-0-53867000-1370200660_thumb.jpg

post-22-0-75149600-1370200664_thumb.jpg

post-22-0-55720300-1370200668_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käis ülevaatusel õpilane "Metskass". Äsja naasnud Bulgaaria kuldsetelt liivdelt ,on ta valmis ilma grimmita kasvõi kohe lavale minema. Kaal on püsinud kontrolli all ja tegime hetkesisu vormipildid ja panime paika uue plaani sügiseks.

post-22-0-28241200-1370796243_thumb.jpg

post-22-0-45166000-1370796251_thumb.jpg

post-22-0-19041700-1370796260_thumb.jpg

Vahepeal olen ise puhkusel, seega õpilased, kes ei ole vahepeal ühendust võtnud, kuid nüüd ärkavad, siis peale jaanipäeva olen back in business.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik küll naudivad suve ja puhkust, kuid Team Kiivikase tüdrukud naudivad trenni ja higi ning sai seega täna Piretiga koos väikene ühistrenn tehtud. Revalis oli rahvast vähevõitu, seega rohkelt ruumi meile :D
Piretil oli kavas taastav jalg ja mul taastav selg/rind + enne seda tunnike ranna ääres aeroobset :) Selle jutu peale väike tõendusmaterjal fotode näol ka:

post-26029-0-96155600-1371408988_thumb.j

post-26029-0-77620900-1371409014_thumb.j

post-26029-0-57254800-1371409036_thumb.j

post-26029-0-42044100-1371409072_thumb.j

post-26029-0-52701400-1371409092_thumb.j

post-26029-0-56150300-1371409301_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×