Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Lisan siis ka ühe näite oma lõunasöögist:)

Marineeritud tursk

Värske salat koos omega3-6 õliga

Omaküpsetatud leib

Ja minu lemmikud: kikkerherned

+ vitamiinid

SetWidth200-marineeritud_1_.jpg

olid.jpg

leib.jpg

vitamiinid.jpg

toit.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisan siis ka ühe näite oma lõunasöögist:) Marineeritud tursk Värske salat koos omega3-6 õliga Omaküpsetatud leib Ja minu lemmikud: kikkerherned + vitamiinid SetWidth200-marineeritud_1_.jpgolid.jpgleib.jpgvitamiinid.jpgtoit.jpg

Kuidas need herned ja leib kokku sobivad, mürtsuma ei pane?.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nice! :)

Kuna mul endal toitude tegemise koha pealt ideid eriti ei lenda, siis nüüd vähemalt tean kus kohast huvitavaid näiteid leida. :)

Muidu kikkerherneid olen ise ka mitu korda söönud - need on tõesti head..mulle meeldivad peamiselt ilma rasvata praetult. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis lihaga on tegu?

Suitsukana filee. Tavaliselt ostan tavalist kanafileed ja maitsestan ise aga see suitsukana on ka maitsev, heade näitajatega ja kui kiire on, saab ruttu süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei! :)

Täna oli selg + biitseps.

Täpseid seeriaid, korduseid ja raskuseid ma ei mäleta. Ma ei tea tavaliselt jõusaali sisse astudes, et mis harjutused mind täpselt ees ootavad ja kui palju korduseid ning seeriaid, kuna kõik käib siiski tunde järgi. Lihasgrupid on nädala peale ära jaotatud - see on tõesti kindel mida tean.

Trenn oli mõnus ja sain laksu kätte, seega olen rahul nagu alati. :)

Mõned videod jälle lisasin youtube ka - endast ja teistest! :)

Kellel huvi, vaadake üle ja kommenteerida võib ikka ka julgelt. :D

http://www.youtube.com/watch?v=FRPiqlYTJms

Seda harjutust teen ikka raudsel iga nädal

http://www.youtube.com/user/fantomin

Siin siis ikka aeg-ajalt laekub videosid minu ja isegi paljude teiste tegemistest

http://www.youtube.com/watch?v=IuVii8mxdvU

Kirp oli ka täna trennis, seega minge külastage tema topicut ka kindasti uuenduste kohta. :)

Sellega siis tänaseks lõpetan.

Olge kõik mõnusad ja tugevad ning head jaanipäeva ka juba ette ära! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaikselt arenen siis. Maal kuuke teinud trenni "underground" jõusaalis :D, kuid varsti jälle spartasse :)

Kaal hommikul 88kg pikkus 186cm.Novembrini kasvan siis dieedile.

post-12241-0-18211200-1340653030.jpg

post-12241-0-71101400-1340653054.jpg

post-12241-0-85694300-1340653083.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heii !

Pole kaua kaua midagi kirjutanud siia, seega mõtlesin et panen samuti paar rida kirja enda tegemistest.

Seoses eksami tulekuga oli juuni alguses päris tihe aeg ning siis jõudsin vaevu trennis käia, kuna õppimist oli pääris palju. Nüüd õnneks suvevaheaeg käes ja saab korralikult trenni teha. Plaan on ka sügisel viimast korda võistelda noortes, kevadel saan juba 19 a. ning peale sügist teen võistlemisest pausi, võistlustelt pausi vähemalt aasta, siis juba saab vaadata mis seis on. Kaalus olen vaikselt juurde võtnud, kuid põrssaks pole söönud... :D . Hetkel on hommikune kaal 70. kopikatega...

Jaanipäeva veetsin koos sõpradega maal, Rakvere lähedal ning päris hea oli, vahepeal kulub paari päevane puhkus ka ära... ;)

Lõpetuseks illustreeriv pilt jaanipäevast :D

Jaanipäeva V..vorm ;)

post-23444-0-63301500-1340709913.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma kerge nädala jalatrenni tegin koos kalli kolleegi, jõujuurikas Merlega Spartas. Kordused 12-15

Pics and proof

Tegime nats kükki

post-25435-0-29376700-1340731250.png

post-25435-0-88821200-1340731255.png

Aina lõbusamaks läks

post-25435-0-85977700-1340731264.png

Sügisel MKl säranud ja kevadel puhanud Vitalya oli trennis, tegi jalga, lubasime koos sügisel laval tulemusi näidata :)

post-25435-0-53935800-1340731260.png

.. ja läks minna jalapress

post-25435-0-31758500-1340731270.png

Ilus tuhar silme ees alustas Merle tööd

post-25435-0-44280800-1340731275.png

Merle panin pärast ka kummiga rööbaspuudel suruma ja lõuga tõmbama. Nüüd peab vahepeal iseseisvalt harjutama ja siis lähen edusamme kontrollima.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.. ja homme õhtul kõik koos trenni, mul on õlg bic plaanis :)

post-25435-0-56250500-1341089682.jpg

Väike mõttetera teile õhtu jätkuks

post-25435-0-49217200-1341089482.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ise ei saa õhtul täna kohal olla, sest golf võtab oma.... ;) Trenn tegemata ei jää, käin päeval ära loodan et orienteeruvalt 12 paiku on keegi veel müramas, sest sest oleks vaja natuke ehk julgestada (nimelt kardan kangi... :D ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei! :)

Täna oli kahtlane jalatrenn, mille peale Ott (vist irooniaga) ütles, et varsti hakkan vastupidavusalal võistlema või mdiagi sellist. Aga ma jään siiski kulturismi juurde ja siin ka väikesed klipid minu tänasest trennist (60km jalgrattaga ja peale seda Revalis jalatrenn [natukene lühem kui tavaliselt]).

Tänan vaatamast, trennis ehk näeme! :D

Olge tublid ja tugevad! :)

http://www.youtube.com/watch?v=n24j-gUm-mk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krsissukas on jätkuvalt võistlusvormis - harva kui naistel selline ainevahetus on, et söö mida tahad ja pekki peale ei tule.... ;)

Ainevahetus, ainevahetus... ...ma nägin teda rannas, ta on lihtsalt hüperaktiivne, lasi ringiratast koguaeg :P

2db18a4bc68fd3be73dbe6ba71392e67.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkab jalg juba joonistama küll, kui seda liha ka luude peale tuleb, siis võib asja ka saada... ;)

Nu eks seda ikka tuleb juurde ka. Trenni teen ja söön ka..lihtsalt pean rohkem/tihemini hakkama sööma. :) Praegu selline töö ka, et ajab veidi toitumise sassi, kuna vahel öösel ja vahel päeval. Aga nu karbikesi püüan ikka kaasas kanda küll :) Hea on see, et ma olen noor ja tegelikult rajan endale alles baasi alla. Ütleme nii, et reaalselt tippu tahaks siiski jõuda ~10-aasta pärast. Enne seda on siiski pigem niisama võistlemised ja värki. Aga päris tõsiste tulemuste jaoks siiski treenin ehk siis mis võiks hakata jah tulema siis, kui ma umbes 30-aastane olen. :) Sügisel peaks massi saamine minema kergemaks, praegu suvel veidi nõme lugu sellega. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasel vabal päeval on pool trennist juba tehtud, st hommikune rattatiir. ;) Õhtul plaanis saalis õlg, bic, hetkel veel mõtlen kas lähen Revalisse või Spartasse..

Lisanditest võtsin endale juurde Joint+, pidevalt ma seda ei tarbi. Omega3, mida ma võtan hommikul, varem olen võtnud ka õhtuti, aga hommikul söögiga tundub kuidagi rohkem sobivat.

post-25435-0-84695700-1341578236.jpg

Fastilt ka veel BCAA tabletid, enne ja pärast treenigut!

c96a9709331fe32001b15b0e5c7199d9.jpg

Pool mu külmkapist hõivab Fast Recovery & Protein Drink, šokolaadimaitse. 250 ml ehk siis ühe paki kohta 21g valku ja 20g süsikat, täiesti sobiv minu jaoks. Vahelduseks väga mugav mu enda jaoks, ei pea pulbritega mässama.

post-25435-0-50595900-1341578233.jpg

Suvel, kui kooli pole, siis on rohkem aega ka lugeda. Loen nii erialast kirjandust (õendus) kui ka siis treeningu- ja toitumisega seonduvat. :)

post-25435-0-22008600-1341578239.jpg

Mulle meeldib ka blogisid lugeda, kuna olen ka kaks aastat rootsi keelt õppinud, siis on hea praktiseerida. Kes keelt ei oska, see võib vabalt lasta google translatega inglise keelde ümber ja teeb teksti täiesti mõistetavaks.

19-aastane ( :o) Rootsi tüdruk Sophie, korralik härg!! :D

IMG_3313.JPG

bild%20%2851%29.JPG

Varem oli selline kõrsik

100_0136_1.JPG

Lihtsalt selgituseks - minu meelest ei pea iga tüdruk olema nii musklis, aga keha peab olema trimmis ja seda ilma trennita ei saavuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×