Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Olegi piltide tagataustal võib täheldada, et iga hetkega tuli naissoost pealtvaatajaid juurde, hea, et ta pikemat trenni ei teinud, muidu poleks toidulisagi poest saanud osta, sest kõik müüjad Olegi (kava) vaatamas:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olegi piltide tagataustal võib täheldada, et iga hetkega tuli naissoost pealtvaatajaid juurde, hea, et ta pikemat trenni ei teinud, muidu poleks toidulisagi poest saanud osta, sest kõik müüjad Olegi (kava) vaatamas:D

Need neiud on meie bikini fitnessistid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis see päev, kus täitsin oma lubaduse ja käisin kursaõega bodypumbis!

:D Viimati käisin seal hea 1,5 aastat tagasi. Minu jaoks ei andnud kahjuks pump enam sellist emotsiooni nagu kunagi ammu. Mõned asjad ikka ei muutu - naised, kes lahmavad liiga palju peale ja siis olematu tehnikaga vehklevad. Mul hakkas vaatamisest valus, aga eks see ole Revali suure saali üks miinus - nii palju rahvast, et treener ei jõua kõiki jälgida. Kava ei tundunud eriti raske võrreldes vanematega, mida teinud olen. Eriti lahjaks jäi õlg, tavaliselt olid õlalood ikka sellised, et pärast ei saanud särki seljast kätte.. Pump on huvitav vaheldus kindlasti, aga eelistan ikka üksi raua vahel möllata ilma kellegi dikteerimiseta. :wub:

Homme puhkan ja kolmapäevast alustan siis pikkade seeriatega tsüklit (kordused 12-15). Jaotus on mul selg; rind, tric; jalg; õlg, bic.

Asjakohane pilt Teile homseks!

post-25435-0-73906000-1329161382.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui suuri raskusi ise Bodypumpis kasutasid?

Kangil kokku oli siis soojendusel 10kg, kükk 20kg, rind 10kg, selg 10kg, bic tric õlg väljaaste kükk jätsin 5kg kõigile. Kuna polnud kavaga tuttav ja tahtsin pigem nautida, siis ei hakanud ka lammutama seal raskustega.

Vanasti oli mu max, milleni jõudsin - soojendus 10kg, kükk 20kg, rind 7,5kg , selg 15kg, väljaaste 5 kg ketastega, õlg 7,5kg , bic 5kg, tric 7,5kg. Sellest hetkest tuligi mingi hetk seisak, et enam juurde ei saanud panna ja tekkis tüdimus. Oma põhjus oli kindlasti ka toitumisel. Kulutasin kõvasti rohkem, kui sisse sõin. Trenni tegin vahel combat+pump+ 1-2 km ujumist otsa. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, kui Fokin nüüd selja ka laiaks saab, kas siis hakkavad paugud laval käima :D

Aga, ega see selg kuramus ju üleöö ka ei tule :wacko:

Kus suunas need paugud käivad? Fokin jagab neid juuniorites vasakule ja paremale....kuid Mikku hetkel tõenäoliselt ei kõiguta ükski juunior...

Aga muud teami liikmed, vist magavad, nädal ühel pool, kuid kellegi tegemisi ei ole kuulda. Pühapäeval on järjekordne ühsitreening, paluks aktiivset osavõttu, sellel nädalal nagu näete olin neljapäeval Tartus ja kindlasti olen olemas järgmisel neljapäeval seega võite hakata juba aegasid broneerima nagu ikka 16.00 iga 30 min järel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis järjekordne ühistreening, ootan aktiivset osavõttu, ise teen aeroobset ja ka mõned vormipildid, seega saan olla ka rohkem saalipoolepeal vaatamas mida hoolealused teevad. Võtke ka trennijäädvustamise vahendid kaasa, et oleks vaatamiseks materiali toota. Kohtume kell 17 Revalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu lisatud, et Bikini fitnessi avatud kategooria lisan ka Reval Cupi võistluskavva, seega saate ühe võistluse juurde ja 14-15 aprill peaks Riias toimuma ka Läti lahtised MV kus on nii juuniorite meeste kui ka naistekategooriad, seega saavad ka need kes EM tasemele veel ei küüni saama päris palju võistelda kui soovivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on väga hea meel olla Kiivikas tiimi liige!! Sain täna nii palju uut ja kasulikku infot. Samas sain aru ka kui palju tegelikult vaja tööd teha treeningute ja toitumise osas. Ja selg on tõesti mu nõrgim koht nagu Ott ütles. Ma pean tunnistama ausalt, et ega ma polegi väga selja treenimisele niivõrd panustanud. Olen eluaeg tantsinud nii et jalad saavad suure koormuse. Selg on sõna otseses mõttes tagaplaanil olnud. Nüüdsest panustan palju rohkem selja treenimisele :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai jah jalapäev tehtud, kuid kahjuks mitte edukalt. Alaseljaga väga suured jamad (alles mõned päevad tagasi ei saanud kummardada ega mingit survet üldse avaldada), kuid hetkel püüan selga hoida ning seepärast sai ka väiksemate raskustega trenni tehtud. Preagu sai Revali peatreeneri Fjodoriga enam-vähem kindla diagnoosi, seega teen umbes 15 minutilised venitused peale igat trenni just nimme-niudelihasele, alaseljale, tuharatele ja reie sisekülgedele. Aega läheb kindlasti päris mitu nädalat, kuid korda peab ju saama. Kahjuks ei saa jalad praegu kindlasti koormust kätte, kuna mõnesid harjutusi pole isegi võimalik üldse teha. Peale seda hack-küki seeriat mõtlesin proovida 120kg (tavaliselt pingutan sellega ikka 6 kordust ära), kuid täna jõudsin alla lasta ja tundsin, et seda koormust mu selg enam ülesse ei suuda aidata. Võtan nüüd kergemalt nende harjutustega, mis alaselga suuresti mõjutavad ehk siis alaselga ei saa mõned nädalad eriti üldse treenida ja teatud jalaharjutused tuleb ka kõrvale jätta, kuid seejuures püüan kindlasti tunduvalt rohkem rõhku panna ülakeha suurenemisele.

Tänan siinkohal Otti ka, kes kindlasti väga suureks abiks nii minu, kui ka teiste arengule!

Edu kõigile ja eks millalgi ikka Revalis ühistreeningutel jälle näeme! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen eluaeg tantsinud nii et jalad saavad suure koormuse. Selg on sõna otseses mõttes tagaplaanil olnud. Nüüdsest panustan palju rohkem selja treenimisele :)

Seda, et su kenad jalad on korralikult trenni saanud on juba praegu piltidelt näha.

Enivei, "team Kiivikas" järjest paremaks läheb! :) :) ;)

Edu jõudu ja jaksu teile!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×