Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Tere!

Olen Rene Jaanus, Team Kiivikas uus liige. :)

Vanus on 20 ja tõsisemalt jõusaaliga olen tegelenud ~5 kuud. Üldiselt trenni hakkasin tegema 13-aastaselt(kui mälu ei peta). Varem olen käinud 4 aastat karates, 1 aasta tae kwon dos ning mõnda aega õppinud veel erinevaid võitluskunste. Koduklubi on Reval Sport. Revaliga sai liitutud juba 5-6 aastat tagasi, kuid algselt seepärast, et karate trennid toimusid mõnda aega seal. Jõusaalis olin varem käinud väga vähe. 2010nda aasta sügisel hakkasin uuesti Revalit külastama: käisin natukene jõusaalis ning mõne aja pärast hakkasin osa võtma ka rühmatreeningutest. Kuni 2011nda aasta sügiseni sai rühmatreeningutes käidud umbes 23-27 trenni nädalas ja selle kõrvale jõusaali vist ainult kord nädalas. Olin juba varem huvitatud kulturismist ja selle kohta palju uurinud ning selle tulemuseks hakkasingi sügisest iseseisvalt jõusaaliga tegelema tõsisemalt. Siiani olen enda tehtud kava järgi trenni teinud ja toitunud natukene teisiti, kui seda olin varem teinud, kuid nüüd siis sai Teamiga liitutud ja ehk professionaalse abiga on tulemused ka kiiremad tulema. Hetkel teen 3 aeroobset treeningut nädalas (BodyJam) ja 4-5 jõusaali korda. Jõusaalis läheb tavaliselt 1,5h-2,5h.

Lisandeid hakkasin alles hiljuti kasutama - Oti soovitusel Hera80, Dextro, Creatine.

Eesmärk on areneda ja lõpuks ikkagi saada oma ala parimaks. Lootused ja ootused on suured ning see on selge, et selle nimel pean vaeva kõvasti nägema - väljakutse vastu võetud!. :D

Küsida võib kõike ja hea nõu on ka alati teretulnud. Olge mõnusad!

Siin ka paar vormipilti esimeselt ülevaatuselt 20.01.2012

post-22-0-11434500-1328125907.jpg

post-22-0-57660900-1328125926.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suuerd, suured tänud see annab tohutult palju motivatsiooni juurde tegelda asjaga, kui kellegile lähevad korda minu tegemised ja videod ;) .

Jõunäitajad hetkel kasvavad iga trenniga, mis on väga hea, dieedi tingimustes. Võin veel öelda nii palju, et kükkima hakkasin alles september 2010 kui kohtusin Otiga, enne seda sai jõusaalis tehtud muid jalaharjutusi ning kükki sees ei olnud. Tänud Otile, kes rääkis mulle küki vajalikkusest ja siis sai neid tegema hakatud, tol ajal siis 30-40kg... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamus kodanike kes minu juurde tulevad, suunan ma kõigepealt kükkima...ainuke kes mul karbi lahti võttis ja keda ma kükkima ei saatnud oli õpilane Mikk.... :D Selline Ben Pakulski Eesti variant.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Markol kang näeb küll uhke välja :D samas tehnikat kõvasti parandada ning siis saab asja küll, põlved käivad ka kükkimise pealt sisse...aga edu Markole ja teistele team Kiivika liikmetele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, hei kõikidele praegustele ja tulevastele Team Kiivikase liikmetele ja foorumi lugejatele.

Fitness.ee all kannan ma nime BRIKI, kuid päris elus olen Aire Lossmann. Teen väikse tutvustuse enda kohta, milleks tuleb ajas mitu head aastat tagasi minna.

Esimest korda elus astusin ma jõusaali aastal 2006 ja mitte üldse Eestis vaid Ecuadoris, kus ma parajasti õppisin. Polnud muud eesmärki kui Lõuna- Ameerika heast elust tekkinud liigset kehakaalu natuke maha raputada. Mäletan, et meie klubis oli treeneriks tillukene naine, kes alles oli emaks saanud, kuid ta vorm oli lausa super. Uurides lähemalt, selgus, et ta tegeleb bodyfitnessiga ja nähes ta pilte ning auhindu, tahtsin rohkem uurida selle spordi kohta. Sealse elukorralduse tõttu oli saalis käimine aga rohkem ajaviide kui tõsine treening.

2007 aastal kodumaale naastes oli mul kindel plaan ennast vormi ajada (kaal kuskil 65- 67 kg kui õigesti mäletan) aga selleks oli vaja kedagi, kes oskaks mind juhendada ja suunata. Peale paar kuud kestnud otsinguid sattusin ma fitness.ee foorumisse ja esitasin seal küsimuse: " Kus teha algust naiste fitnessiga"? Tänu foorumile tutvusin ma Ott Kiivikaga, kes lahkesti mind Reval Sporti kutsus ja alates 2008 aprillist hakkasin jõusaaliga rohkem tegelema.

Vaikselt sai liigutud ning kaal langes ja keha muutus. Eks toitumine on olnud alati minu jaoks kõige raskem osa ja on ka seda praegu. Kui ma õigesti mäletan siis kaalusin kuskil 61- 62 kg :wacko:.

Aastal 2009 kolisin ma Saaremaale ja liitusin jõutõstjatega, kes minu kooli jõusaalis Jaan Salu juhendamisel rasket trenni tegid. Ka sinna sattumine oli juhus, sest otsustasin osaleda koolis korraldatud sangpommi rebimise ja tõukamise võistlustel, mille tulemusena kutsus Salu mind poistega ühte trenni. Kes Jaani teab siis tema käe all on sündinud mitu Euroopa ja maailmameistrit :)

Võistlusteks hakkasin ma teadlikult valmistuma 2009 september ja dieet kujunes meeletult pikaks sest lavale astusin ma esimest korda 21. märtsil 2010 LEKV. Nendele võistlustele järgnes Reval Cup ja Eesti karikavõislused, olles kaalu langetanud 46,8 kg peale.

Hoolimata sellest, et olen võistlus pausi pidanud pea 2 aastat juba, käin ma ikka trennis ja võistlusplaane pole ma maha matnud. Hetkel on suund võetud bikini fitnessi suunas, arvestades mu keha iseärasusi.

Samuti olen ma proovinud oma panust anda Eestis kulturismi ja fitnessi edendamisele. Kõige õnnelikum olen ma ehk selle üle, et suutsin Eestis korraldatud klassikalise kulturismi MM-l kohtuniku eksami positiivselt sooritada ja oman nüüd IFBB rahvusvahelise kohtuniku litsentsi :wub:

Aasta 2007. Kaal siis kuskil 65- 67 kg

post-6828-0-00095000-1328130888.jpg

2010 LEKV. Kaal 49 kg

post-6828-0-23867400-1328131006.jpg

Pilt peale karikavõistlusi. Hommikune kaal oli 46.8 kg aga siin siis juba laetud korralikult :D

post-6828-0-89028500-1328131100.jpg

2 kuud tagasi tehtud reispilt Kaunases

post-6828-0-65425400-1328131239.jpg

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, hei kõikidele praegustele ja tulevastele Team Kiivikase liikmetele ja foorumi lugejatele.

Fitness.ee all kannan ma nime BRIKI, kuid päris elus olen Aire Lossmann. Teen väikse tutvustuse enda kohta, milleks tuleb ajas mitu head aastat tagasi minna.

Esimest korda elus astusin ma jõusaali aastal 2006 ja mitte üldse Eestis vaid Ecuadoris, kus ma parajasti õppisin. Polnud muud eesmärki kui Lõuna- Ameerika heast elust tekkinud liigset kehakaalu natuke maha raputada. Mäletan, et meie klubis oli treeneriks tillukene naine, kes alles oli emaks saanud, kuid ta vorm oli lausa super. Uurides lähemalt, selgus, et ta tegeleb bodyfitnessiga ja nähes ta pilte ning auhindu, tahtsin rohkem uurida selle spordi kohta. Sealse elukorralduse tõttu oli saalis käimine aga rohkem ajaviide kui tõsine treening.

2007 aastal kodumaale naastes oli mul kindel plaan ennast vormi ajada (kaal kuskil 65- 67 kg kui õigesti mäletan) aga selleks oli vaja kedagi, kes oskaks mind juhendada ja suunata. Peale paar kuud kestnud otsinguid sattusin ma fitness.ee foorumisse ja esitasin seal küsimuse: " Kus teha algust naiste fitnessiga"? Tänu foorumile tutvusin ma Ott Kiivikaga, kes lahkesti mind Reval Sporti kutsus ja alates 2008 aprillist hakkasin jõusaaliga rohkem tegelema.

Vaikselt sai liigutud ning kaal langes ja keha muutus. Eks toitumine on olnud alati minu jaoks kõige raskem osa ja on ka seda praegu. Kui ma õigesti mäletan siis kaalusin kuskil 61- 62 kg :wacko:.

Aastal 2009 kolisin ma Saaremaale ja liitusin jõutõstjatega, kes minu kooli jõusaalis Jaan Salu juhendamisel rasket trenni tegid. Ka sinna sattumine oli juhus, sest otsustasin osaleda koolis korraldatud sangpommi rebimise ja tõukamise võistlustel, mille tulemusena kutsus Salu mind poistega ühte trenni. Kes Jaani teab siis tema käe all on sündinud mitu Euroopa ja maailmameistrit :)

Võistlusteks hakkasin ma teadlikult valmistuma 2009 september ja dieet kujunes meeletult pikaks sest lavale astusin ma esimest korda 21. märtsil 2010 LEKV. Nendele võistlustele järgnes Reval Cup ja Eesti karikavõislused, olles kaalu langetanud 46,8 kg peale.

Hoolimata sellest, et olen võistlus pausi pidanud pea 2 aastat juba, käin ma ikka trennis ja võistlusplaane pole ma maha matnud. Hetkel on suund võetud bikini fitnessi suunas, arvestades mu keha iseärasusi.

Samuti olen ma proovinud oma panust anda Eestis kulturismi ja fitnessi edendamisele. Kõige õnnelikum olen ma ehk selle üle, et suutsin Eestis korraldatud klassikalise kulturismi MM-l kohtuniku eksami positiivselt sooritada ja oman nüüd IFBB rahvusvahelise kohtuniku litsentsi :wub:

Aasta 2007. Kaal siis kuskil 65- 67 kg

post-6828-0-00095000-1328130888.jpg

2010 LEKV. Kaal 49 kg

post-6828-0-23867400-1328131006.jpg

Pilt peale karikavõistlusi. Hommikune kaal oli 46.8 kg aga siin siis juba laetud korralikult :D

post-6828-0-89028500-1328131100.jpg

2 kuud tagasi tehtud reispilt Kaunases

post-6828-0-65425400-1328131239.jpg

Väga tubli! :)

Mina oma 75 kg ei kippunud kuskile pildile...kahjuks :( Oleks ka enne ja pärast võtta olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli tõesti, mäletan su esimest võistlust Lõuna-Eestikatel:) Hea algus ja nüüd aga edasi.

Kui pikk sa Aire oled, et nii vähe oled kaalunud?

Pikkus 159-160 cm. Olenevalt kas siis õhtul v hommikul mõõdetud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna toimus siis järjekordne ülevaatus ja sai ka pildimateriali ülev võetud eks esimesel võimalusel panen välja. Pilt mis avanes oli valdavalt positiivne, seega õpilased arenevad tasapisi. Kuidas siis teistel liikmetel täna treeningud läksid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heii !

Tänane päev on tegemisi täis olnud, kahjuks trenni täna ei saanud minna, erinevatel põhjustel. Plaan siis homme teha tugevam tricepsi, bicepsi trenn, kui õnnestub siis üritan teha ka video mõnest harjutusest... ;)

Olgem ausad, täna on jalad päris hellad all eilsest jalatrennist, koolis oli tükk tegemist, et trepist üles-alla liikuda... :D

Mõtlesin, et lisan lõppu ka ühe pildi, kuid ei saa aru kust seda teha, kui keegi teab kuidas arvutist pilti siia lisada, siis igasugune nõu on tere tulnud... :)

Pilt siis tehtud 30.oktoobril Eesti meistrivõistlustel lava taga ;)

post-25435-0-14753700-1328213782.png

Muudetud kasutaja lkv poolt
Järgmine kord kasuta täis editori, vajuta choose files ja siis kui on ülesse laadinud, siis paned lisa pilt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×