Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Täna oli siis järjekordne ülevaatus ja osad kes pidid tulema, hüppasid erinevatel põhjustel viimasel minutil alt ära, kuid kes kohal oli - see oli fitnessi maailmameister. Vaatasime üle Olegi vormi ja tegime kevadeks plaanid. Kindlasti võistleb Balti Matšil ja Euroopa meistrivõistlustel. EKV ehk showesinemine või osaleb Athletic fitnessis. Kaal hetkel 78 .- 79 kg ja vorm hooaja välise seisu kohta ei ole paha. Plaan on teha vahepeale jõutsükkel, et maksimum näitajaid suurendada, seal on veel resevi.

Järgmine ülevaatus järgmisel neljapäeval

post-22-0-94874300-1325795696.jpg

post-22-0-25202000-1325795704.jpg

post-22-0-55158700-1325795711.jpg

post-22-0-49098700-1325795718.jpg

post-22-0-96601600-1325795724.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile toimus siis järjekordne ülevaatus ja eks neid pilte hakkab enne võistlusi üha rohkem ilmuma. Varem võistlenutest tulevad kindlasti lavale Siim Kelner hetkel kaal 95 kilo - pilt minu jaoks päris hea, vaadates, et pekki ei ole peale võistlusi eriti peale tulnud ja lihasekoditsioon dieedi alguseks hea, kindlasti teeb seni oma parima vormi kevadiseks EKV.

post-22-0-12629400-1327131443.jpg

post-22-0-49705300-1327131452.jpg

post-22-0-65933000-1327131461.jpg

post-22-0-95325200-1327131471.jpg

post-22-0-36424600-1327131481.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marko teatas ka oma võistlemisest noorte EMV hõbe 2011. Hetkel kaal 70kilo ja samuti enda kohta kindlasti paremal satardipositsioonil kui sügisel kus pidime ikka ettealmistust selgelt forsseerima, nüüd saab rahulikumalt teha. Uusn , et ka Marko näitab sel kevadel edasiminekut. Kuna tunnid on õhtul aeroobikasaalide sees ja pokistrenn hakkas, pidime vaatama Revali suurtes avarustes mõne nurgataguse kus poseerida

post-22-0-17580800-1327131776.jpg

post-22-0-47501900-1327131792.jpg

post-22-0-50948200-1327131800.jpg

post-22-0-09252800-1327131809.jpg

post-22-0-42780300-1327131821.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna toimus siis järjekordne ülevaatus, esimesena oli platsis Hr. Ostroglazov kaal hetkel hommikul 73kilo. Täna oli ajalooline päev, Anton suutis mulle nelja aasta jooksul tuua oma ühe päeva toitumise kava.... :D (palusin küll tuua 5 päeva kava, kuid nagu Tootsile oma ajal öeldi ,et ki tervet rehkendust ei jõua teha, tee pool... :D

post-22-0-77866400-1327603187.jpg

post-22-0-18201500-1327603196.jpg

post-22-0-42855500-1327603203.jpg

post-22-0-11890800-1327603210.jpg

post-22-0-31253700-1327603217.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui panna Fokin ja Kelner kõrvuti, siis pakuksin, et Fokin kaalub umber 10kg rohkem, kui Kelner.

Ma küll poiste pikkusi ei tea, kui Fokin ei tundu mitte kõige lühem poiss, nii, et müstika:)

Jah, paraku on nii, et see mis Fokinil jäsemetes, on mulle topitud rindkeresse ja keskkohta. Sellest ka selline visuaalne efekt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere !

Otsustasin siia veidi kirjutada. Kuna tegemist on ühise teamiga siis mõtlesin, et miks mitte postitada siia ka trennivideoid, vormipiltidele vahelduseks - siis saaksid ka teised fitness.ee kasutajad aimu trennidest.

Treenisin saalis täna rinda,õlga. Hetkel on käsil jõu nädal, kus kasutan suuremaid raskuseid ning väiksemaid korduseid. Täna valmis ka esimene video ning postitaksin selle ka siia.

Head vaatamist ;)

http://www.youtube.com/watch?v=AaU2F6BxgHg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli Marko, hea algatus, tõsi ta on ,et Teami blogi ei pea koosnema ainult vormipiltidest. Ni iet ka teised Teami liikmed - Marko poolne aktiivsus on igati tervitatav ja soovin ka teie poolt aktiivset osavõttu ja blogitäiendusi.

Marko - tubli , et võtad ka suuremaid hantleid kätte, kuid samas tehnika osas ära järelandmisi tee, st. ikka korralik tehnika ja täiamplituut.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli Marko, hea algatus, tõsi ta on ,et Teami blogi ei pea koosnema ainult vormipiltidest. Ni iet ka teised Teami liikmed - Marko poolne aktiivsus on igati tervitatav ja soovin ka teie poolt aktiivset osavõttu ja blogitäiendusi.

Marko - tubli , et võtad ka suuremaid hantleid kätte, kuid samas tehnika osas ära järelandmisi tee, st. ikka korralik tehnika ja täiamplituut.... ;)

Samad sõnad! Ei ole mõtet jõusaalis ego tõsta. Jõusaalis teed trenni ikkagi endale. Kui ei jõua nii suuri raskusi tõsta kui tahad, siis kannata, küll tuleb ka see aeg!

Igastahes, ma väga kiidan sind, kuna väga noor, tahet täis ja peamine, et väga hea vormiga :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Markole on antud head proportsioonid eks aeg näitab kuidas õnnestub liha peale kantida ja kui ei õnnestu on Marko suuteline need endale mustkunstiga tekitama.... :D Ma ei tea kas Marko lubab, aga kui kellegil on just mõnel üritusel mustkunstnikust puudus, siis pöörduge Marko poole nagu olen aru saanud on ta selle asja peal tegija.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris paljud on minult küsinud, kas teen ka kevadhooaja kaasa. Nüüd olen asjad enda jaoks läbi mõelnud ning Otiga ka läbi arutanud, jätan kevade vahele ning võistlen sügis 2012. Plaanis on nii bodyfitness kui ka athletic fitness.

Algselt soovisin võistelda kevadel ning teha vorm ka juuniorite euroopakateks, kuid erinevatel asjaoludel (juuniorite ülempiiri tõstmine, võistluse varem toimumine jne) otsustasin veel oma suurvõistluste debüüdiga oodata ning uuesti dieeditamise asemel lihast kasvatada.

See muidugi ei tähenda, et mul hetkel puhkus oleks, trennis käin hoolega, sest plaanid on ikkagi suured ja eesmärgid paigas. Seda perioodi, kus ma saan lihast kasvatada, tahan kasutada ära maksimaalselt, sest eesmärk on ju ikkagi iga kord uuesti lavale minnes omada kõvasti paremat vormi eelmisest.

post-25435-0-77734300-1327923964.png

Reval Cup 9.aprill 2011 vs Eesti meistrivõistlused 30.oktoober 2011

Plaan on teha ära ka kulturismi- ja fitnessitreeneri I astme paberid, sest anatoomia on värskelt koolis õpitud ning lisateadmised ei jookse kunagi mööda külgi maha... ;)

post-25435-0-43074100-1327924929.png

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heii !

Kirjutan siia veidi ka enda valmistumisest võitlusteks ning tegemistest.

Otsustasin siis kaasa teha ka 2012 aasta kevadhooaja. Plaanin siis võistelda järgmistel võistlustel: Reval-Cup, Lõuna-Eesti lahtised karikavõistlused (siinkohal tervitan Tartu poisse ;) ) ning viimasena siis Eesti karikavõistlused. Põhirõhk läheb siis Eesti karikavõitluste peale.

23. jaanuaril läksin ka dieedile, kaalulangus toimub samuti võrdlemisi rahulikus tempos, 0.5kg nädalas.

Trenni üritan ka ikka teha, täna sai saalis tehtud korralik seljatrenn, millega jäin väga rahule ;) .

Tänase trenni pärliks said peamiselt kõik harjutused, kus sooritasin enda isiklikud rekordid:

1) Ploki tõmbed ette laialt ülevalt: 100kg/ 5x

2) Ploki tõmbed ette kitsalt üleval: 100kg/ 6x

3) Hantli tõmbed küljele ühe käega: 80kg/ 5x

4) Kangi tõmbed vastu kõhtu kummargil: 100kg/ 5x

5) Jõutõmme: 120kg/ 5x

6) Trapets Smithil: 160kg/ 5x

Tehke ikka trenni ja pidage vastu ! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile, tore et aktiivsus on peale eilset koosolekut olemas ja üha sisukamaid postitusi hakkab tulema. Ei olnud täna kontoris mahti eilset protokolli laiali saata, päev oli tihe nagu esimine töönädala tööpäev alati, kuid proovin seda teha lähipäevil.

Homme teavitan kas neljapäeval teeme ülevaatuse - sest pean kella 18 Eesti muusikaauhindade gala proovi minema, helistan äkki saan otse õhtusele osale minna, et mitte jobutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heii!

Pikk päev õhtus, paar tundi tagasi andsin ühe vägeva mustkunsti show mustamäe mängutoas, hea tunne kohe kui saab kellegi sünnipäeva lõbusamaks muuta ... :D

Täna tegin saalis tugevama jalatrenni, millega jäin rahule, siin-seal sain ikka raskust juurde panna ning progress toimub. ;)

Tervet jalatrenni ei hakka siia täna lahti kirjutama, küll tegin kaks uut videot.

Head vaatamist ! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö Marko, videod on hästi tehtud - mul endal mida õppida....eriti meelolukas taustamuusika, minu nooruspõlv tuleb meelde... :D

Oled jõunäitajates korralikult edasi läinud, kui kükis sügavust ka juurde saad siis on väga hea. Selles osas oli tehniliselt parem sääreseeria. Aga igal juhul kiiduväärt töö - ja eeskuju teistele teami liikmetele, kuidas oma tegemisi kajastada. ;)

Oleks kihvt kui viitsid vahest oma mõnda trikki ka näidata - videosalvestusena, arvan et see huvitaks paljusid, et kuidas nö su hobi tegelikuses välja näeb. Ei imesta kui mõni vaataja sind ka oma üritusele kutsub showd tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×