Jump to content
Eleri

Eleri blogi- Kuidas ühildada LCHF ja HCLF dieeti?

Recommended Posts

Tundub tõesti, et kokkuvõttes on see sulle hästi mõjunud. Kõige tähtsam ilmselt ongi enda jaoks õige variant leida. Mina nt ei suutnud kaua LCHF stiili viljeleda aga õnneks on sealt jäänud menüüsse palju rohkem kasulikke rasvu ja aedvilju.

Tubli, et asja käsile võtsid, kau sa sa neid porganeid ikka oleks järanud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina nt ei suutnud kaua LCHF stiili viljeleda

Kõige raskem ongi sealt sõltuvusest vabaneda ja surnud punktist üle saada, peale seda ei ole enam mitte midagi keerulist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LCHF'iks on seda tõesti natuke palju nimetada, 30g süsiveiskuid max päevas kõlab tõesti nagu keto, aga pildi peal on tegelt muutus silmaga näha ja väga hea, et lõpuks leidnud süsteemi mis sulle kõige paremini sobib :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd mõnda aega jälginud seda lchf-i teemat ja mul on tekkinud kaks olulist küsimust:

1) mis saab siis, kui soovitud tulemus on käes? Hakatakse veel rohkem rasva sööma, et kaloraaž täis tuleks? Või lisatakse süsivesikuid?

2) kuidas jätkub jõudu trenni tegemiskes? Mõtlen just intensiivseid treeninguid, nt HIIT.. lihtsalt harjumise asi?

Muudetud kasutaja joan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd mõnda aega jälginud seda lchf-i teemat ja mul on tekkinud kaks olulist küsimust:

1) mis saab siis, kui soovitud tulemus on käes? Hakatakse veel rohkem rasva sööma, et kaloraaž täis tuleks? Või lisatakse süsivesikuid?

2) kuidas jätkub jõudu trenni tegemiskes? Mõtlen just intensiivseid treeninguid, nt HIIT.. lihtsalt harjumise asi?

Loodan, et Pipi ei pahanda ja vastan ise :). Ka ise tarbin enamasti ainult valku ja rasva - süsivesikuid saan nii palju, kui piimatoodetest saan.

1) Tõstad üldist kaloraaži kõikide asjade arvelt võrdselt - valkude, süsivesikute ja rasvade.

2) Oleneb, kui madalale sul on süsivesikud viidud, kunas on sul süsivesikud ajastatud jms.

2. Küsimuse vastusele lisaks, et mul näiteks ei oma vahet. Aga, kui tunned, et nõrkus on trennis, siis planeeri süsivesikud enne trenni ehk siis teed trenni süsivesikute arvelt ära.

Pipi, Kalev vaatas pärast kodust järgi, et kas oli meil õigus, et külmas kulutab keha rohkem energiat kui soojas. Nagu me kohapeal diskuteerisime, et külmas kulutab rohkem ja soojas vähem, siis oli meil õigus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas viljelete hetkel KETO-dieeti nagu eelpool blogist võis lugeda?

Just. Üldiselt päevas 30-40g süsivesikuid. Ülejäänud valkudest ja rasvadest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas ühildada n.ö. Low Carb high fat ja High Carb low fat dieeti.

Kui esmapilgul vaadata, siis selle tegemine on keeruline ja alguses ei pruugi seda isegi hästi ette kujutada. Lõppkokkuvõttes on saab kõike teha samade toiduainetega, lihtsalt eraldi on vaja juurde osta puuviljad ja kuivained. Liha-salat-pähklid-hapukoor-munad jms on niikunii igapäevaselt menüüs. Lihtsalt timmime kogustega :)

Näiteks esmaspäevane õhtusöök. Erineb ainult kahe asja poolest

LCHF- baklažaanil on rohkem õli peal

HCLF- kartul

post-24563-0-28635900-1401805708_thumb.j

Teisipäevane hommikusöök:

Erineb ainult kaerahelveste ja pähklite poolest

LCHF- kohupiim+valgupulber maitseks+pähklid/marjad

HCLF- kohupiim+valgupulber+kaerahelbed+banaan- pannkoogid.

post-24563-0-08195700-1401805729_thumb.j

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×