Jump to content
Rebane

Foorum uuendatud

Recommended Posts

Fitness.ee foorum on saanud kauaoodatud uuenduse.

Eks iga kasutaja tutvub ise asjaga lähemalt ja vaatab, mis uut ja mis vana, mis ägedat ja mis möga.

Kui keegi avaldab soovi aidata keelefailide mudimisega või kui avastab seoses foorumi uuendusega kuskil mingeid vigasid, andke sellest teada siin teemas.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks see uuendamine hea oli muidu? IMO nõme, ma enda värvilahendust ei saa muuta kuskilt? See valge käib eriti närvidele, vanal foorumil oli meeldiv värvilahendus.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ot mu postitused kadund, aga postituste juures ikka uut pilti ei näita:)

Sul on tõenäoliselt enda internetilehitseja vahemälus asi kinni. foorum lahti, enda teema lahti, ctrl+f5. Mul näitab näiteks su uut pilti ilusasti.

See esimene mainitud jama on mul ka tegelikult.

Millised postitused kadunud on? kui sa mõtled postituste numbrit, siis tegin foorumites suuremat sorti töö ja lugesin kõikide kasutajate postitused uuesti kokku. Tõenäoliselt on kõigil mingi postitus ära kustutatud ning sellega seoses on ka postituste arv väiksem kui varem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millised postitused kadunud on? kui sa mõtled postituste numbrit, siis tegin foorumites suuremat sorti töö ja lugesin kõikide kasutajate postitused uuesti kokku. Tõenäoliselt on kõigil mingi postitus ära kustutatud ning sellega seoses on ka postituste arv väiksem kui varem.

No okei, las see mõni FIT siis olla... aga siiski pole FITcount üleüldse pealehel muutunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on tõenäoliselt enda internetilehitseja vahemälus asi kinni. foorum lahti, enda teema lahti, ctrl+f5. Mul näitab näiteks su uut pilti ilusasti.

DING!

Korras:) Tunnen end nagu tõeline dumbuser.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tükk aega pole foorumit külastanud. postitused viimasest külastusest - kuidas sellised asjad kätte saab. Algus sellele variandile on mulle küll hirmuäratav, tagasikäik hoopis.

Edit- leidsin üles, aga tausta ikka vist värviliseks ei saa muuta?

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×