Jump to content
Rebane

Uue fitness.ee foorumi bugilist

Recommended Posts

Ja üleval pikk riba kasutut iluornamenti häirib ka kuidagi väga. Adblock ei suuda riba kokku suruda. Enne olid seal valgureklaamid ja ei häirinud nii palju, ehkki kasutu pind oli sama suur.

Adblock peidab selle ära kui käsitsi lisada "Preferences" alt rule:

fitness.ee###branding

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline probleem ka lisandunud (kuigi see jääb vist ajutiseks), et kui foorumis olles valida fitness.ee ,et saada teisi hiljuti vastatud teemasid näha, siis suunatakse jällegi sellele ad-lehele, mitte fitness.ee pealehele. Nõnda neid hiljuti vastatud teemasid läbi vaadates tekib korralik posu uusi aknaid.

Ja see probleem ka, et siiski viskab mõne mahukama teema puhul ikkagi esilehele. Jah, kui olen ühe korra ära käinud, siis jätab browser asja meelde, kuid temporary failidele puhastust tehes tuleb see protsess jällegi uuesti läbi teha.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siuke asi, mis pole bugi, aga vanemas foorumis sai surfida kasutaja, ja ka enda eelmisi postitusi lehekülgede kaupa, nüüd on seda võimalik teha ainult mõne postituse ulatuses.

Palju lihtsam oli nii vaadata, kas keegi on mingile mu küsimusele vastanud või mitte.

Ja miskipärast ei tööta see "vasta" nupp mõnikord. Linux ja firefox

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siuke asi, mis pole bugi, aga vanemas foorumis sai surfida kasutaja, ja ka enda eelmisi postitusi lehekülgede kaupa, nüüd on seda võimalik teha ainult mõne postituse ulatuses.

Palju lihtsam oli nii vaadata, kas keegi on mingile mu küsimusele vastanud või mitte.

Ja miskipärast ei tööta see "vasta" nupp mõnikord. Linux ja firefox

Märgiks ära, et mind häirib sama asi(postituste osas).

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba väga vana probleem - hea kui linkide töötlemise saaks välja lülitada. Linkide lühendamine on 90% ajast kasutu ja on üks suuremaid vigaste linkide tootjaid kopeeritud tekstides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No minu postitus siin teemas kustutati ära, aga uudisest/artikklist teemat foorumis ikka teha ei saa.

Tekib küsimus, et mis mõte sellel teemal on kui postitused kustutatakse ära, aga vigu ei likvideerita?

Eks ma siis kordan. Äkki teete korda, tahaks veidi küki teemal arutleda.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No minu postitus siin teemas kustutati ära, aga uudisest/artikklist teemat foorumis ikka teha ei saa.

Tekib küsimus, et mis mõte sellel teemal on kui postitused kustutatakse ära, aga vigu ei likvideerita?

Eks ma siis kordan. Äkki teete korda, tahaks veidi küki teemal arutleda.

Omastarust tegin nagu korda, sellega seoses liigutasin ka teema lahendatud probleemide alla ESIMESSE POSTITUSSE (nagu ma ka mainisin, et lahendatud probleemid liiguvad sinna). No problem, kontrollin asja üle ja annan teada kuidas asi on.

Edit: Kontrollisin ja kõik töötab ilusti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see rep-süsteem on juba, siis...

Postituse juures oleva reputatsiooninumbrile kursoriga liikudes võiks olla näha, et kes millise iseloomuga reppi on andnud.

Samuti võiks kasutaja ankeedil oleva rep-numbri juures olla vastav viide, kust näeb, et mille eest kuskil reppi saanud oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pean ütlema et ma käin ikka tunduvalt vähem siin tänu mittefunktsionaalsele layoudile ja ka kuidagi lohisevamale tarkvarale.

Vähem infot mahub ekraanile ja see on ka halvemini nähtav, nagu oleks CGA-monitori taha sattunud. See retrofuturismi kommentaar oli täitsa tõsiselt mõeldud :D

Ja uus foorumisoft tundub aeglasem, tõmbleb ja jõnksub rohkem, ilmselt sööb mälu ka rohkem. Pole selle softiga foorumit kunagu näinud ja ilmselt on põhjust, miks pole.

Mõned lisafunktsioonid on, aga neid on ka paljudes tuntud foorumisoftides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Postitust redigeerides ei liigu see nool kaasa, mis näitab kuhu parasjagu järgmine trükitav täht ilmub. Natuke häirib selline katse-eksitus meetodil otsimine. Muidugi võiks ju asukohta kursoriga(hiirega) markeerida, kuid teinekord oleks nooltega(klaviatuuril) mugavam.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see rep-süsteem on juba, siis...

Postituse juures oleva reputatsiooninumbrile kursoriga liikudes võiks olla näha, et kes millise iseloomuga reppi on andnud.

Samuti võiks kasutaja ankeedil oleva rep-numbri juures olla vastav viide, kust näeb, et mille eest kuskil reppi saanud oled.

Esimene asi listis tehtud. Kõik peaks nägema siis et kes millist reppi sulle siis andis.

Teist punkti uurin, hetkel ei saa lubada et oleks võimalik teha aga kes teab.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nupule "redigeeri" peab tavaliselt 2x vajutama enne, kui see reageerib õigesti. Esimesel korral viskab see tihti lihtsalt sama pildi ette (ja ehk kerib lehte ka ülespoole).

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on väike asi, kuid postitust tehes paneb ta postitamise kellaajaks posti kirjutamise alustamise kellaaja. Pealehel näitab aga postitamise kellaaega.

//Ei midagi, mul põrsal oli lihtsalt foorumi kell seadistamata. Default võiks kohe gmt+2 olla.

Muudetud kasutaja Mikk Raudsepp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda küürakat foorumitarkvara vist ei paranda väga miski peale sanitaarlasu, ehkki ühes foorumis olen nüüdseks teda veel näinud ja seal justkui oli vähem probleeme.

Igatahes foorumitarkvara peidab alati igast mitme pildi või videoga teemast mõned videod ja pildid täielikult ära ja siis peab view source ja muid trikke tegema et neid näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas seda foorumisofti tõlget saab kuidagi eemalt mudida?

"Teema alustatud kasutaja poolt pipi" on tegelikult eesti keeles "Teema avas pipi",

"Redigeeritud kasutaja Mikk Raudsepp poolt" on tegelikult "Redigeeris Mikk Raudsepp"jne :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul on kange isu sellist tänamatut tööd teha, siis muidugi - ikka saab :) kirjuta mulle mail ja ma proovin sulle mingid õigused ja juhised anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×