Jump to content
Rebane

Uue fitness.ee foorumi bugilist

Recommended Posts

Pange probleemid siis siia. Tänud.

Edit: kopeerin siiasamasse teemasse postitused, mis on juba lahenduse saanud.

  • Kellaaeg tundub vale olema ;) - tehtud
  • Kas kuskilt seadedest saab seda ka ära muuta, et oleks 24h süsteem? Ei ole harjunud, et 14.00 asemel näitab 2.00 jne. - lähtekoodist automaatselt pandud 24H süsteem
  • Pealehel ei lase sisse logida, annab mingi vale lehe veakoodiga, nii Operas kui Firefoxis. - parandatud
  • Vanad tsitaadid näevad väga väärakad välja... - peaks olema korras
  • kui klikid fitness.ee logole, siis satud foorumi loendisse... - viib Fitness.ee esilehele
  • When I post like 5 posts in a row in one thread, why this thing put all those posts in one same post? Annoying. - fixed
  • Aga kust ma saan muuta enda postitust? - Nupp/link redigeeri - kasutajatel peaks olema õigus muuta kõiki oma postitusi ja teemasid
  • kuidas ma nüüd oma sõnumeid saan lugeda? - Üleval paremas nurgas foorumis, kirjaümbriku ikoon
  • Kas kusagil on alles ka selline asi, nagu "vaata kõiki uusi postitusi, alates viimasest sisselogimisest" vms? - Parem ülal nurgas, otsingukasti all link -> 'Vaata uut sisu'
  • No kui kirjutada mingi otsingusõna esilehel ja valida foorumi postitused ning sealt mõnele teemale klikkides ei lähe mitte teema juurde, vaid foorumi avalehele - parandatud
  • FIT'e ei tule juurde - parandatud
  • Youtube-vids cannot be attached any more? How I can do that now ? :) - By joonas: Yes, you can. Press the third button from left on the top row (spetsiaalne bbkood) and choose media and put your youtube link in there :) Alternatively: just paste the link, the form should make it to YouTube video automatically.
  • Uudiste/artiklite teemade avamine foorumis läbi esilehe lingi - parandatud
  • Facebooki linkides peaks saama pilte valida postituste juurde.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

operaga on uut foorumit suisa võimatu kasutada.

esiteks, juba mainitud jama - valides esilehelt postituse, avaneb teema kõige esimene postitus- ehk nt ott kiivikase blogi puhul ei viida mind mitte tema tänase päeva viimase sissekandeni, vaid selle aasta jaanuaris tehtud avaposti juurde.

teiseks - ma ei saanud foorumisse postitada. olin sisse logitud, proovisin nii postituste järel olevasse kiirvastuse lahtrisse kirjutama hakata kui ka "postitus" kastile vajutades uues aknas vastust kirjutada, kuid tutkit.

firefoxiga pole aga kumbagi probleemi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

operaga on uut foorumit suisa võimatu kasutada.

esiteks, juba mainitud jama - valides esilehelt postituse, avaneb teema kõige esimene postitus- ehk nt ott kiivikase blogi puhul ei viida mind mitte tema tänase päeva viimase sissekandeni, vaid selle aasta jaanuaris tehtud avaposti juurde.

teiseks - ma ei saanud foorumisse postitada. olin sisse logitud, proovisin nii postituste järel olevasse kiirvastuse lahtrisse kirjutama hakata kui ka "postitus" kastile vajutades uues aknas vastust kirjutada, kuid tutkit.

firefoxiga pole aga kumbagi probleemi.

Mul jällegi pole operaga ühtegi probleemi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen ettepaneku taastada vana süsteem ,kus sattusid kohe viimasele postituse lehele! Miks peab iga kord hakkama teemat algusest lugema? Enamus kasutajaid on foorumit jälginud pidevalt, uued kasutajad oskavad ise teema algusesse minna. Foorum ei tohi olla mingi mode fantaasiate väljaelamise koht, foorumit sisustavad ja kasutavad liikmed, ning NENDE arvamust tuleb küsida enne igasugu muudatuste tegemist.

Hetkel on muutunud kasutamine minu jaoks ebameeldivaks, igasugu ebameeldivte uuendustega kaotab foorum kasutajaid. Mis on eesmärk?

Seega kes leiab, et vana foorumi süsteem(kus kohe jõudsid viimasele postile) on parem, siis lisagu siia +1

Või teeks hoopis eraldi küsitluse teema selle kohta?

  • Upvote 5
  • Downvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen ettepaneku taastada vana süsteem ,kus sattusid kohe viimasele postituse lehele! Miks peab iga kord hakkama teemat algusest lugema? Enamus kasutajaid on foorumit jälginud pidevalt, uued kasutajad oskavad ise teema algusesse minna. Foorum ei tohi olla mingi mode fantaasiate väljaelamise koht, foorumit sisustavad ja kasutavad liikmed, ning NENDE arvamust tuleb küsida enne igasugu muudatuste tegemist.

Hetkel on muutunud kasutamine minu jaoks ebameeldivaks, igasugu ebameeldivte uuendustega kaotab foorum kasutajaid. Mis on eesmärk?

Seega kes leiab, et vana foorumi süsteem(kus kohe jõudsid viimasele postile) on parem, siis lisagu siia +1

Või teeks hoopis eraldi küsitluse teema selle kohta?

Tere Paul.

Soojenduseks, tänud et teavitasid probleemist. Teiseks, ära jaura. Kirja olen pannud, et tegelen jooksvalt probleemidega. Uudistesse ja teavitustesse olen ära märkinud, et esilehel foorumisse liikumine suure tõenäosusega ei tööta päris nii, nagu ennem - tegelen kindlasti ka selle probleemiga, kui kiiremate vigadega jõuan mäele. Saan aru, et frustratsioon on suur, kuna foorumi lähtekoodi pole uuendatud 5 aastat. Minu viga. Pole olnud aega tegeleda. Nüüd võtsin kätte, tegin ära. Kasutajal on foorumi kasutamisel hunnik võimalusi juurde tulnud ning tõepoolest - asi on alguses harjumatu. Tasapisi muudatuste sisseviimine oleks tõenäoliselt olnud parem aga nüüd on hilja.

Nii et ettepanekud ja soovid on oodatud. Tegelen ja lisan ja muudan. Irisemine et vanasti oli muru rohelisem, foorum punasem ning administraator on suhtlemisvaegusega debiil, kes peaks kõik versiooniuuendused ennem kasutajatega läbi rääkima ja heaks nende poolt heakskiidu saama võite endale hoida.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui valida fitness.ee pealehel viimati vastatud teemade hulgast üks välja, siis viskab selle esimesele lehele. Vanasti sai kohe viimasele.

Fitness.ee esilehelt valides peaks nüüd viima esimese uue postituse juurde. Kontrollige ja andke teada kui asi ei toimi päris nii.

Teen ettepaneku taastada vana süsteem ,kus sattusid kohe viimasele postituse lehele! Miks peab iga kord hakkama teemat algusest lugema?

Foorumis teemanimekirja vaadates TEEMAL klikates, viiakse sind esimese postituse juurde. Teema ees on aga üks mummuke (või täheke, kui sa oled teemas sõna võtnud). Sinna klikates viiakse sind esimese lugemata postituseni. Kui on soov, tee küsitlus. Kui saad mingi arvestatava tulemuse, muudan ka esiemesel võimalusel selle teema lingi selliseks, et viiakse esimese lugemata postituseni. Praegu pean piirduma vabandandamisega - asi ei oma lihtsalt nii kõva tähtsust, et see kohe plaks ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhjus on konkreetselt selles valges taustas. Mul vana arvuti lõi igal pool mingi aeg tausta valgeks. kõik muutus äärmiselt ebamugavaks. Seda siin nägin, siis arvasin, et uus arvuti aga sama kala. Ma ei ütle ühtegi halba sõna muude uuenduste kohta, vaid üks ja ainus lame valge, ehk siis emotsioonitu, raske eraldada piirjooni, tekst oleks justkui juhuslikult kuskil, ebamugav eraldada. Oleks siis mingid raamidki mis teksti eraldaks kuid ei ole:(

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhjus on konkreetselt selles valges taustas. Mul vana arvuti lõi igal pool mingi aeg tausta valgeks. kõik muutus äärmiselt ebamugavaks. Seda siin nägin, siis arvasin, et uus arvuti aga sama kala. Ma ei ütle ühtegi halba sõna muude uuenduste kohta, vaid üks ja ainus lame valge, ehk siis emotsioonitu, raske eraldada piirjooni, tekst oleks justkui juhuslikult kuskil, ebamugav eraldada. Oleks siis mingid raamidki mis teksti eraldaks kuid ei ole:(

Kusjuures täpselt sama asi häirib ka kõige rohkem mind - eraldatus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kujundus oleks nagu 70ndate retrofuturism, väga raskesti silmaga haaratav. See kujundus ongi vist kõige hullem.

Postieditoris töötavad nupud ainult wysiwyg-reziimis ja seal kipub vahel igasugust jurakoodi tekkima nii et tulemuse saamiseks peab mitu korda edasi-tagasi klõpsima.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei kavatse siin enam postitada kui selliseks jääb. Ennem oli kõik väga ok. Nüüd kõik nii valge,et sööb silmad peast välja. Kuidagi väga algeline foorum tundub eelmise kõrval.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Vaata uut sisu" ja otsinguvalikute nupp kattuvad.

Kordan: "Vaata uut sisu" ja "Sellest teemast" nupp kattuvad. Kasutan Chrome.

Mul on samasugune iluviga. Kui hiir peale viia, siis tuleb õige link ehk "Vaata uut sisu" hästi nähtavale, muidu on üks sigrimigri.Illustreeriv pilt:

iluviga.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siis nüüd sain tänu abistavatele foorumlastele oma murega õigesse paika. Aitäh! :)

Ainus asi on see, et siis kui hakkan foorumit jagama: alloleva FB nupu abil, viskub ette aknake: Log In with Facebook. No vajutan sinna ja siis tuleb ette selline error: [#1090001] Mine oma Administraatoripaneeli sätete leheküljele ning sisesta oma Facebook Applicationi ID

Et ma ei taha küll nüüd juhm olla aga mis ma valesti teen või millest ma aru ei saa? :rolleyes:

Muudetud kasutaja -db- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Layout on ikka tõsiselt jäle ja taunimisväärne :/ Sama loetamatu nagu mõni mustal taustal punase kirjaga emofoorum.

Ja üleval pikk riba kasutut iluornamenti häirib ka kuidagi väga. Adblock ei suuda riba kokku suruda. Enne olid seal valgureklaamid ja ei häirinud nii palju, ehkki kasutu pind oli sama suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas neid postituse töötlemisnuppe tekstireziimis ei saaks tööle nagu vanas foorumis?

Praegu on nii et osasid asju saab teha ainult graafilises ja osasid ainult tekstieditoris.

Graafiline tõmbleb vana posti redigeerima minnes nagu langetõves hobune ja siis rahuneb.

Kas kuidagi saab teemade loetelust juba nähtud teema viimase postituseni minna?

Loetud teemadel muutub see teema ees olev nupp mitteaktiivseks.

Postituste järjekord teemas on vahel veider, uus post ilmub mingi ürgse sappa..

Tehtud post ei pruugi nähtavale ilmuda, pead foorumis ringi sahmima et kontrollida kas läks kirja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase postituseni minemise nuppu ilmselgelt uues foorumis pole.

Teemade alapealkirjad ehk teema kokkuvõtted on kadunud, panin sinna tavaliselt osa infot.

V6ibolla sinul ei ole seda nuppu :P ...minul on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja see kujunduse mittemeeldimine pole nagu ... bugi.

Mingilt maalt alates on :D

Kui ei meeldi, tehke uus teema kujunduse kohta ja arutlege seal. Siitpoolt käib ka veel timmimine ka kujundusliku poole peal, nii et rahuliku meelt kõigile.

See pole meeldimise asi. On olemas üsna universaalsed põhimõtted visuaalse info toimimise osas.

Kui foorum on visuaalne kunst, siis on teine asi. Siis on maitseasi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnda asja võiks saata peita, ehk:

Ilmselt ei leia suuremat kasutust ja mind jätavad samuti külmaks rating ja thumbs up.

Üks bugi ka, (kuulub eelmise punkti alla taaskord) teema eelvade nupule vajutades on esimesel lugemata/viimasel postitusel kasutaja nimi algusega avatari pealt, mitte kõrvalt.

Eesti keelega on seal samuti omamoodi tegi esimene lugemata postitus vs tegi viimase postituse . Selle eelvaate laadimine on samuti aeglasem, kui teema laadimine klikkides. :)

Aga muidu päris uhke softi peale asi tõstetud (y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See küll väike viga aga riivab silma ikka: kasutajate kuvapildid on kas väljavenitatud või lihtsalt väga halva kvaliteediga.

Tegin kasutajata avataride/piltide uuesti ülesehituse. Peaks olema ehk parem.

Mul on samasugune iluviga. Kui hiir peale viia, siis tuleb õige link ehk "Vaata uut sisu" hästi nähtavale, muidu on üks sigrimigri.Illustreeriv pilt:

iluviga.jpg

Kordan: "Vaata uut sisu" ja "Sellest teemast" nupp kattuvad. Kasutan Chrome.

Kas on ehk ka see viga parandatud nüüd?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×