Jump to content
sergei30

Mis trenni tehakse kreatiniga?

Recommended Posts

kuule inimene

ära õienda, kas keegi peab sinu eest töö ära tegema

vaata kasvõi siin foorumis otsinguga leiduvad teemad enne läbi

olgu teen sulle lihtsamaks:

<foorumi otsingust>

ja veel amazon.ee lehel samuti otsing üle artiklite

võta ja loe palju jaksad ja mõtle ka sinna juurde natuke

<amazon.ee otsingust>

edu

Muudetud kasutaja Yx_naine poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole olemas lolle küsimusi. on lollid ja valed vastused. pealegi kelleks mõni isik siin ennast peab et otsustada milline küsimus on mõtetu ja milline pole. selle jaoks on admin. tegemist on otile suunatud küsimusega ja kui ott vajadust näeb siis ta ka vastab. teised olgu vait. mu arust on elu mõtetu vaadata kuidas kutt teeb ühe postituse ja kohe keegi hõiskab et pange talle bann peale. naljatilgad. siin on olnud miljon mõtetumat küsimust ja eriti vastust. mõnede autoriks on keegi Dev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi pole praegu üldse selles, mida ta küsis...räägime siiski elementaarsest viisakusest...kui inimene on laisk nagu kapsauss ega viitsi isegi vist kõige rohkem levinud küsimusele vastust otsida, siis ei ole ju midagi teha...mõttetutest vastustest rääkides ei ole mõttekas ka sinu postitus, hugo boss...vaevalt sergei30 selle arvel oma "probleemile" lahenduse leiab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Huvitav, mis see sulle annab, et sa siin üritad teisi maha teha? To hugo boss(see teine teema mida ma vaadanud olen ja siingi nokid)Sa pööra parem enda jutu sisule ja kestale rohkem tähelepanu

abrossimovi teemaga solvasin sind kuidagi?Palun vabandust

Bannida sooviti sellepärast, et ta hakkas siin ennast imelikult väljendama

Ja kus on see mainitud, et ainult ott võib vastata(mees küsis, vastati(vaadaku natuke ringi)(oleks ta sõimamise asemel vaadanud, oleks kõik see loba siin ära jäänud).

Hugo Boss ma loodan, et said asjale pihta(ja kui veel minu pihta midagi on, siis võid rünnata minu postkasti või silmastsilma mind)

Muudetud kasutaja Dev. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja vaevalt ta sinu postitust lugedes oma probleemile lahenduse saab. loe pealkirja. küsimus otile. kas oled ott? vaevalt küll. novot aga mis targutad siis. ja selles kogu asi ongi. rohkem ma sel teemal sõna ei võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis trenni teha kreatiniga:kas jõudu või lihasmassi?kui pikalt ?

Tere taas.To Sergei30 - 1.ei loe ikka kusagilt välja, et tegemist oleks Otile suunatud küsimusega.2.ropendamine ei ole viisakas, eriti avalikult, kas ema ei ole sulle seda rääkinud?3.kas põed alaväärsuskompleksi?mis su nimi siia puutub?nimi ei riku meest, öeldakse, kui mees seda mitte ise ei tee.

Kena päeva jätku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkame pihta jälle moraali lugemisega, ma ei ole alati arvuti juures kui küsimus esitatakse ja kui ma kohe ei vasta, ei tähenda see seda, et keegi teine ei võiks sinna asjalikku kommentaari või vastust kirjutada. Nii et olge üksteise suhtes sallivamad, seda enam et käes on jõulukuu. Nüüd aga küsimuse juurde, kreatiini tarvitatakse enamuse spordialade ettevalmistuses, tema peamine effekt seisneb selles, et organism talub paremini koormust ja taastub kiiremini ehk seega inimene suudab treenida suurema koormusega. Olenevalt ala suunitlusest on tulemus erinev, kes hakkab kiiremini jooksma, kes hüpama või kellel hakkab kreatiini tarvitamisega kasvama lihasmass. Kõik sõltub treeningmetoodikast, taastumisvahendid on eri aladel analoogsed. Jõusaalitreeningu tulemusena on võimalik kreatiini kasutamisega suurendada nii jõunäitajaid kui kasvatada lihasmassi. Mitte unustada samal ajal toituda korralikult ja koos kreatiiniga manustada nii süsivesikuid kui valke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan!Võib olla ma tahtsingi et mulle vastaks just nii kulsus mees?

Aga põeb alaväärsuskompleksi hoopis keegi teine ,need kes ainult foorumites julgevad plõksida ,eriti delfis!Ma kahtlen et julgeks kõik see gannibal näkku öelda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan!Võib olla ma tahtsingi et mulle vastaks just nii kulsus mees?

Aga põeb alaväärsuskompleksi hoopis keegi teine ,need kes ainult foorumites julgevad plõksida ,eriti delfis!Ma kahtlen et julgeks kõik see gannibal näkku öelda!

määra kohtumine, sergei30, ütlen sulle sedasama, mida siin ja praegu.ei ole delfi külastaja, kuid siin sooviksin tõesti näha ja kuulda asjalikku juttu ja häid nõuandeid, mitte aga teiste inimeste nimetamist genitaalideks.küsimus on lastetoas, ma võin ka kellestki niimoodi mõelda, kuid ei ütle seda enamikel juhtudel välja, eriti veel inimest nägemata ja teda tundmata.loodan, et saaks selle teema lõppenuks lugeda, jäägu sulle siis viimane sõna, kui seda öelda tahad. edaspidi aga jää siin asjalikuks ja ela ennast välja jõusaalis, ok!? tervet mõistust ja jõudu kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×