Jump to content
A.Sirel

Fitness Modell 2011: tulemused ja videod!

Recommended Posts

Söögiisu võid panna kalorivaeste toitude peale kui muretsed, näiteks võid rõhku panna juurviljadele ja muule rohelisele :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära põe üle, kaal pole oluline - loeb pilt :) Sa oled ilus kurvikas naine, fitness modell ei peagi olema piitspeenike. Fitness modeli puhul loeb väga palju see, kuidas sa laval särad st. pead ennast enda kehas hästi tundma.

Mida mina enne võistlust dieedil olles meeles pean

Nothing tastes as good as winning feels.

Edu konkursil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veidi kahtlust äratab see: "ma tean toitumisest piisavalt ja ema on toitumisspetsialist". Sellest hoolimata on sul magusaisud, mida sa tunned, et ei kontrolli.

Minu esimene toitumisalane hüpotees vähese taustinfo põhjal on see, et tarbid liialt vähe rasvu (kui palju?)

Teine soovitus on see, et kui põhjused on tõesti ainult psühholoogilised, siis tuleb kasutada ka vastavaid tehnikaid oma mõtlemise optimaalsemaks juhtimiseks. Seda kombineerida käitumuslike võtetega nt. kasutada poole väiksemaid taldrikuid jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lause " Ma toitun tervislikult" pole mulle kunagi meeldinud. Paljude suust seda juba kuuldud on, et toitun tervislikult, kuid siis ikka 100 häda. See ei tähenda veel, et toitutakse õigesti. Nagu jrx juba ütles, siis hetkel tundub olevat probleem rasvadega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jrx ja undisputed, aga soovitage siis kasulikke rasvu! :D

Seda kategooriat ma ise ka täielikult ei hõlma ning oleks endal samuti tore lugeda :)

Nii- pähklid(eeskätt para-ja sarapuupähkel), avokaado, (kalamaksaõli kui kannatab võtta), külmpressitud oliivi-ja rapsiõli, kala(nt lõhe), (palmi rasv?). Aga mis veel?

---

Selliste näitajate puhul on sinu BAV(baasainevahetus) 1426.3 kcal - sellise hulga energiat kulutad, kui päev läbi voodis lebad ja silma ka ei pilguta.

Siia arvutatakse otsa 30% BAV-ist(mis kulub normaalseteks päevasteks tegevusteks), mis oleks siis 427,8 kcal.

Niisiis täiesti tavalisel trennivabal päeval võid tarbida 2000 kcal :D

Kui lisada päevale 1h treeninguid, võid tarbida ~+500 kcal ehk 2500 kcal jne.

Muidugi kõik oleneb päevast.

---

Rasvu(kasulikke) peaksid tarbima ~58g ehk 522 kcal ulatuses, mis oleks ~21% kaloraažist treeningpäeval (täiesti tavalisel päeval 26%).

Muidu, naistega oli ju see teema ka, et erinevalt meestest kasutab naise keha füüsilise koormuse puhul rohkem rasva kui süsivesikuid(meestel vastupidi)- et siit võiks järeldada, et naised võiksid rohkem rasvu, kui mehed tarbida?

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole olemas "mittekasulikke rasvu" v.a. hüdrogeniseeritud rasvad.

On olemas liiga vähe, võimalik, et on olemas "liiga palju" ning on olemas ebaproportsionaalsed kogused erinevat tüüpi rasvu.

Pähklitest: mandel, kreeka pähkel, sarapuupähkel. (parapähkel EI ole pähkel)

Avokaado ja oliiv on väga toredad jah.

Kalaõli samuti (lisandina ja loomulikult eelkõige kalast).

Samuti või, koor, hapukoor jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole olemas "mittekasulikke rasvu" v.a. hüdrogeniseeritud rasvad.

On olemas liiga vähe, võimalik, et on olemas "liiga palju" ning on olemas ebaproportsionaalsed kogused erinevat tüüpi rasvu.

Pähklitest: mandel, kreeka pähkel, sarapuupähkel. (parapähkel EI ole pähkel)

Avokaado ja oliiv on väga toredad jah.

Kalaõli samuti (lisandina ja loomulikult eelkõige kalast).

Samuti või, koor, hapukoor jne.

Mis ta siis on? :)

Vähemalt kasulik seleeni allikas.

---

Kasulik on ta kindlasti: http://www.germund.ee/ee/brasiilia-pahkel

---

Aga ütleme siis nii, et on olemas "mitteotstarbekaid" rasvu ja "otstarbekaid" rasvu :D

Selles suhtes, et milleks ajada endale sisse kalorirohkeid küllastunud rasvhappeid? Kõht ei saa täis, samas kaloreid aina tuleb :D Pigem keskenduda küllastumata rasvhapetele.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seeme. Kasvab vilja sees mitu tükki neid.

Ja liialdada kindlasti ei tasu - paarist-kolmest pähklist saab seleeni päevase koguse kindlasti kätte ja seleeniga liialdada ei maksaks.

Samuti on neis raadiumi...

Põhiline pähkel päevas võiks olla mõni muu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seeme. Kasvab vilja sees mitu tükki neid.

Ja liialdada kindlasti ei tasu - paarist-kolmest pähklist saab seleeni päevase koguse kindlasti kätte ja seleeniga liialdada ei maksaks.

Samuti on neis raadiumi...

Põhiline pähkel päevas võiks olla mõni muu.

Jah? Mitte, et nüüd vikipeediale mõistlik toetuda oleks aga siin seda küll välja toodud pole:

http://et.wikipedia.org/wiki/Parap%C3%A4hkel

Samas sisaldab terve hulga häid mikrotoitaineid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raadiumi väga palju ei ole, aga siiski. Samuti kindlasti ei ole hea liiga palju seleeni. Suur Omega-6 sisaldus tingib selle, et kahjuks pähklid rääsuvad üsna ruttu :D

Mulle endale ka väga maitseva (eriti šokolaadis :) ) aga nö "menüü peamiseks pähkliks" ma teda ei paneks - pigem maiustuseks aegajalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitan voodisse minnes kingad jalast võtta (:

Ja kui tahad piltide järgi hinnangut saada, võta peale kingade ka kleit seljast. (:

Muudetud kasutaja Looduses6ber poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult oleks siia vaja mõnda illustreerivat bikiinipilti . Siis saaks adekvaatsemalt vormi hinnata ja vaadata kas on seda rasva üldse kiiresti vaja põletada ... Olemasolevate piltide järgi saab öelda ainult , et terve jumega seksikas noor tütarlaps ja mingi meeletu söögiisu nendelt piltidelt küll ei kajastu . Kiire ka selle asjaga , aga nüüd pole muud , kui trennile takka (light weights , high reps) ja mesikäpad ootele ..ennem aga - pildid , pildid , pildid...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah? Mitte, et nüüd vikipeediale mõistlik toetuda oleks aga siin seda küll välja toodud pole:

http://et.wikipedia.org/wiki/Parap%C3%A4hkel

Samas sisaldab terve hulga häid mikrotoitaineid :)

While cooks classify the Brazil nut as a nut, botanists consider it to be a seed and not a nut, because in nuts the shell splits in half with the meat separate from the shell.

http://en.wikipedia.org/wiki/Brazil_nut

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur suur aitäh kõigile vastajatele!:D

Osad teie vastused tõid naeratuse näole ja olid innustavad. Ülejäänud olid aga õpetlikud ja andsid kasulikke nõuandeid.

Bikiinipilte ma praegu ei hakka lisama. Lisan siis kui nö tulemus käes. Detsembri alguses.

Alati on oodatud ka uued soovitused, oleksin väga tänulik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kirjutaksin siis vahepeal, et kuidas mul ettevalmistusega läheb:)

Trenn- Teen jõusaalis trenni kolm korda nädalas. Treenin eri päevadel eralid lihasgruppe. Kõige raskem on jalatrenn- higi ja pisarad aga pärast on hea olla. Sinna peale veel 20 minutit mõõdukat aeroobset trenni. Igatsen Imre Vähi bodypumpi aga tolle klubi kaart sai läbi. Kindlasti tulevikus sinna tagasi.

Totumine- olen väga rahul. Suured tänud Erik Orgule tema hea toitumiskava ja treeningkava eest! Tarbin korralikult rasvasid (n: kalamaksaõli, oliiviõli, hapukoor) ja valku (n: kanaliha, vadakuvalk, kala, kalkuniliha). See on andnud ka tulemusi. Kaal on 58 kg 56,2- le kukkunud. Enesetunne on väga hea! Muidugi tarbin ka süsivesikuid aga võimalikult teadlikult. Kõht on alati korralikult täis. Kõik oleks muidu täiuslik aga selle kolme nädala jooksul on olnud kolm väga patust päeva. Isa sünnipäeval sõin õhtul palju palju plohvi ja suure liharulli. Torditüki jätsin õnneks vahele. Reedel sõin tüdrukute õhtul šokolaadi. Ei olnudki nagu isu aga mõtlesin, et võiks üle pika aja endale lubada. Sõin oma vanade standartite järgi seda normaalses koguses aga tuli välja, et keha polnud enam harjunud sellise asjaga ja mul hakkas väga paha ja kõht oli nagu maakera. Järgmine päev tegin see eest kõva trennipäeva ja sinna otsa veel saun ja ujumine. No ja siis täna olin vanaemal külas. Sõin kana ja hapukapsast. Ja ikka pidin ühe pannkoogi singi- juustuga ja ühe rammusa keeksitüki ära sööma. Tahaks lohutust, et nüüd midagi ei juhtu:D

Lõppkokkuvõttes võin öelda, et olen väga tubli olnud. Pole ühtegi trenni vahele jätnud, annan endast seal parima ja toitumisega on ka 89% ok.

Homme kõik jälle ilus. Kuhugi külla ei pea minema, saan ilusti süüa ja muidugi korralik trenn.

Lisan ka septembrikuus tehtud bikiinipildi (kuigi pole just paremate killast). Ärge palun laske end eksitada pildil paistvatest ribidest:D See ei näita, et ma oleks kõhna ja et mis ma kurdan vms. Asend ja hoiak oli lihtsalt selline. Võin öelda, et tänaseks on vorm oluliselt parem. Lihased on paremini välja joonistunud. Ja pole ribisid:D

Päikest!

post-26871-0-34903100-1321213230.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness Model Estonia 2011 Egle Eller - Nabi

post-25435-0-04195800-1323029717.jpg

Tallinn Fitness Model Woman

I Egler Eller - Nabi, Tallinn

II Kristiine Pai, Tartu

III Polina Sannikova, Narva

Fitness Model Girl

I Jelena Popova, Narva

II Nika Davõdik, Tartu

III Kristina Nikitina, Narva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×