Jump to content
t2uri123

19a; 189cm; 70kg

Recommended Posts

Sooviks teada saada, et kuidas mul oleks võimalik koduste treeningute abil ja mis lisaaineid tarbides kaalus juurde võtta? Tean, et vajalik oleks toitumiskava ja kindel treening. Ostsin just Gain Bolic 6000 massilisaja. Oleks vaja teada, kuidas saan endale tellida õige toitumiskava.

Muudetud kasutaja t2uri123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.fitness.ee/veebitreener

kaalus ja massis saab (kvaliteetselt) juurde ka ilma igasuguste valgupulbrite, massilisajate jms, tuleb odavam. söö mõõdukalt rohkem kui kulutad, lisa korrektne treening ja voila! kava tellides saad kõik need eesmärgid treenerile kirja panna ning siis kava järgides ka ellu viia.

edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.fitness.ee/veebitreener

kaalus ja massis saab (kvaliteetselt) juurde ka ilma igasuguste valgupulbrite, massilisajate jms, tuleb odavam. söö mõõdukalt rohkem kui kulutad, lisa korrektne treening ja voila! kava tellides saad kõik need eesmärgid treenerile kirja panna ning siis kava järgides ka ellu viia.

edu!

Tänud selle vastuse eest. Probleem sellest, et olen tööga suht hõivatud. Söömisaega on väga vähe ja seega otsustasin, et oleks hea mõned toidukorrad äkki asendada massilisaja sheiki kaasa tehes :D On see väga loll idee ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud selle vastuse eest. Probleem sellest, et olen tööga suht hõivatud. Söömisaega on väga vähe ja seega otsustasin, et oleks hea mõned toidukorrad äkki asendada massilisaja sheiki kaasa tehes :D On see väga loll idee ?

eip

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline see hea oleks ? Oskaks soovitada ?

Tavaline valk ja lisasüsikad kvaliteetsematest allikatest - päristoit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olin sarnases seisus kunagi: 187 cm ja 72 kg, vanuseks on ka 19. Aastaga võtsin 19 kg juurde ehk siis 91 kg peale ja pikkuseks oli sellel hetkel 190 cm. Asja võti on ikkagi selles, et pead tarbima rohkem kui kehal reaalselt vaja läheb, nagu siin 367876 korda juba on korrutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
15 kilo rasva ja 4 kilo lihast? No 19 kilo lihast aastaga küll juurde ei kasvata, kodutoidu peal olles (:

käis väljas söömas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×