Jump to content
dzonny

Tervislik toitumine?

Recommended Posts

Tere, olen spordi-jõusaali-trennimaailmas uus avastaja. natuke olen ennast nüüdseks liigutanud. vanust 27,tahaksin küsida targemate inimeste arvamust mu trenniplaanide ja toitumise kohta:

jõusaalis käin 3 korda nädalas ja aeroobset teen 2 korda nädalas.

Jõusaaliga prooviksin siin alustada nüüd sellise kavaga

http://www.fitness.ee/treeningkavad/54

toitumine jõusaalipäevadel oleks selline

Hommik 09.00: puder, teraleib juustuga ja tee või siis Omlett, kohv, teraleib suitsuvorstiga

Trenn 11.00: vesi pooleks õunamahlaga või viinamarjamahlaga

peale trenni 12.30: kohe kohupiim või jogurt, mineraalvesi, mahl, banaan

Lõuna kell 14.00 tavaline söökla toit. valin midagi tervislikumat

vahekas 17.00 õun või pirn või viinamarja plus juurikaid veits ja pähkleid või mandleid

Õhtu 20.00 liha või kana või kala riisi või kartuli ja juurikate ja salatiga plus pähklid mandlid

hiljem 23.00 kohupiim või kodujuust, roheline tee

magama kell 01.00

kellaajad ja reziim on töö tõttu selline pole midagi teha. töötan restoranis ja tööpäev algab kell 13.00 ja lõppeb kell 24.00

aeroobsetel päevadel hommikusöök tagsihoidlikum( tund poolteist aeroobset trenni pulsiga 135-145) ja peale trenni kohe valku (kohupiim ja banaan ja spordijook)

kell 14.00 arglaselt imenduv süsikas( mingi pasta) ja muu läheb sama kui jõukapäeval. kuidas tundub? kriitikat kannatan :D andke tuld!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingeid suuri konkreetseid eesmärke pole. loobusin suitsetamisest 2 kuud tagasi ja püüan alustada tervislikumat eluviisi ja sportimine hoiab mind tegevuses. eesmärk oleks võibolla siis kevadeks koguda natuke lihast ja vastupidavust, et lihtsalt näha kas ma suudan seda, ja viia ennast paremasse vormi kevadel algavaks jalgpalli rahvaliigaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole erilisi probleeme :D peaks olema v? räägi välja :D

Roheline tee teatud inimestel segab uinumist. Kui mina õhtul rohelist teed joon, ei saa pool ööd und :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Roheline tee teatud inimestel segab uinumist. Kui mina õhtul rohelist teed joon, ei saa pool ööd und :D

Täpselt sama siin :D

Jah, on ergutava toimega. Ma joon seda näiteks hommikul, et üles ärgata.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen joonud päevas LIITREID rohelist teed k.a. õhtuti ja uinumisega probleeme pole olnud:)

sama siin. päevas läheb mitu liitrit rohelist teed ja uinumisega pole kunagi probleeme.

ka kaheksa suurt tassi kohvi päevas ei põhjustanud mul unetust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jh mulle ka see tee pole siiamaani probleeme põhjustanud. Sleep like a baby!!!! kuda muidu ülejäänud kava on? Äkki pingutan üle natuke algaja kohta millegagi kas siis söögi või trennikordadega?

muidu keha tundub hakkama saavat selle koormusega, kurnatust ei tunne:) äkki see ongi põhiline?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jh mulle ka see tee pole siiamaani probleeme põhjustanud. Sleep like a baby!!!! kuda muidu ülejäänud kava on? Äkki pingutan üle natuke algaja kohta millegagi kas siis söögi või trennikordadega?

muidu keha tundub hakkama saavat selle koormusega, kurnatust ei tunne:) äkki see ongi põhiline?

Peaasi, et trennis liigutatud raskus sujuvalt suureneks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nonii! nüüdseks siis olen kolm kuud suitsuvaba olnud ja umbes 2,5 kuud käinud jõusaalis, tagunud poksikotti ja käinud jooksmas. Kaalu on juurde tulnud 3 kg( mitte ümber kõhu :D). mul oleks veel paas küsimust: kiiresti imenduvad süsivesikud? mahl? mitte pakimahl eks? puuviljad? MIS VEEL?

kiiresti imenduv valk? konkreetsed näited palun.

Põhimõte: pärast jõusaali kohe poole tunni jooksul kiiresti im. süs. ves plus kiiresti im. valku jah?

mida tarbida kohe pärast aeroobset? tean et süsivesikutega( aeglaselt imenduvatega) tuleb paar tundi oodata

või olem ma asjadest valesti aru saanud?

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×