Jump to content
Guest Külaline_sober_*

Coca-Cola Zero ja Light

Recommended Posts

Nende lisakalorite hulk sõltub joodud kogusest, ja teeb ikka küll "miskit" :o

Ja mõtle oma hammaste peale ka, see pidev suhkruga üleujutamine paneb igasugu pisiloomad seal hammaste vahel lausa mõnust vigisema.

Coca Light on enamuses vesi, lisandeid on seal väga vähe. Talle pööratav tähelepanu ei ole üldse proportsioonis tema võimaliku mõjuga organismile.

Ma ei tea seal ka ühtki koostisosa, mis hormonaalsüsteemi mõjutada võiks. Enne mõjutab plastpudelist väljaligunev materjal :D

Ma ise joon üsna vähe, aga suvel natuke ikka läheb.

Üks "spetsialist" siin paar postitust üleval pool annab isegi retsepti, kuidas suhkrust limonaadi teha. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen see paha poiss kes joob pea iga päev 2 liitrit Coca Lighti ära. Mul ei ole sellest sõltuvus, ma võiksin vabalt juua ka vett aga mulle lihtsalt selle maitse meeldib. Kusjuures väga suur osa nais- ja meeskulturiste joovad cocat, eriti veel dieedi ajal. Muidugi kui võimalik siis ärge jooge seda aga mingi pahe võib ju mul olla. Pluss pool on kindlasti see, et tänu colale ma seest poolt säran : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen see paha poiss kes joob pea iga päev 2 liitrit Coca Lighti ära. Mul ei ole sellest sõltuvus, ma võiksin vabalt juua ka vett aga mulle lihtsalt selle maitse meeldib. Kusjuures väga suur osa nais- ja meeskulturiste joovad cocat, eriti veel dieedi ajal. Muidugi kui võimalik siis ärge jooge seda aga mingi pahe võib ju mul olla. Pluss pool on kindlasti see, et tänu colale ma seest poolt säran : )

No eks tuleb tunnistada, tore magus jook ta ju on, kui muidu magusat lubada ei saa!

Ise tarbin ka palju ja ei tunne ennast kuidagi halvemini sellep2rast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainuke asi milleks coca kõlbab on pealekaks. Nii , et ise tarbin seda vääga harva , ei maitse vapsje :rolleyes:

M.M sul kõht valutama ei hakka juba ? :D

Täpselt,muul otstarbel ei kasuta ,ja ei hakkagi kasutama :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ämm :rolleyes:

ma vist pean hakka vähem cocat tarbima :D

sattusin sõltuvusse,millest on raske üle saada :o

aga peale nende textide lugemist hakkan tervislikku aint jooma :o

Ei tee ta sulle midagi kui suhkrut sees pole.

Muidugi roheline tee on sellele vaatamata parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks mulle ilus figuur, onju. Parem joon piima ja mahla ning saan peale toidust saadud kalorite veel lisakaloreid nendest vedelikest. Siis ostan rasvapõletaja lootuses, et see aitab üleliigse rasva kaotada(see "pole" ju keemia).

Ära võta isiklikult - see on tüüpiline näide lihtsalt, kus laidetakse mingi asi maha ja samas saadakse seda tagasi kõrvalt. Mind ajab muigama kui keegi tuleb ja räägib kuidas ta jälle elab jube tervislikult ja sööb öko tooteid jne. ning samas käib jooksmas mööda linna tänavaid kus vingugaas lööb silme eest pimedaks.

Et siis spordisaalis jooksmine oleks tervislikum? :)

Kui spordihoone asub linnas, eriti veel kesklinnas, kust saab õhk sinna spordihoonesse? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis spordisaalis jooksmine oleks tervislikum? :)

Kui spordihoone asub linnas, eriti veel kesklinnas, kust saab õhk sinna spordihoonesse? :)

Kas ma olen sõnakestki öelnud, et jookske spordisaalis ? On näha, et sul pole midagi teha seal arvuti taga. Proovi leida endale veel mingi tegevus kus sa saad ennast teostada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma olen sõnakestki öelnud, et jookske spordisaalis ? On näha, et sul pole midagi teha seal arvuti taga. Proovi leida endale veel mingi tegevus kus sa saad ennast teostada.

Ma olin sinust paremal arvamusel, vabandan, et eksisin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis spordisaalis jooksmine oleks tervislikum? :D

Kui spordihoone asub linnas, eriti veel kesklinnas, kust saab õhk sinna spordihoonesse? :)

Kõige kahjulikumad on tahked osakesed alla 0,1 mikromeetri. Võibolla mingi osa korjatakse ventilatsioonis välja, ehkki tühi lootus vist... :)

Aga suuremaid osakesi ikka teel tänavalt sisse välja sadeneb...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale kõige muude asjade coca-cola viib organismist vett välja. Nii et janu puhul on selle kasutegur 0 Jah, ta võtab ära sult sel hetkel janu tunde, kui ta ei tasakaalusta vee bilanssi organismis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen ka seda kuulnud,ainult,et hamba asemel oli nael :)

Selle jutu peale panin eelmine neljapäev testi käima, eks ole näha mis järgmiseks neljapäevaks naelast järgi jäänud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulge mõistusele inimesed!

Esiteks juba loogiline ju, et mingeid naelu coca ära ei kaota.

Teiseks nii hamba, naelte kui viinerite ja igasugu muu sodiga tegid need hullud seal Müüdimurdjate saates mitmeid katseid ja tulemust, nagu juba lugeda võisite siit eestpoolt, polnud mitte mingisugust. Ainus, mis hambaga juhtus, oli see, et pärast paaripäevast ligunemist muutus see kollakaspruuniks. Aga ma tahaks näha nüüd mõnda tegelast, kes seda cocat omal päevade kaupa suus loksutaks. Normaalne jooja neelab selle kohe pärast lonku võtmist ju alla. Või mis?

Pikemaajalisel kasutamisel jah võib loogiliselt hambaid kollakamaks muuta, aga seda sama teeb ka näiteks kohv.

Omale maitseb tegelikult pepsi rohkem - nii et kord-paar kuus joon 0,5-1l pepsi maxi. Aga ma näiteks kohvi ei joo üldse. Ja hambad on ilusad valged :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks mulle ilus figuur, onju. Parem joon piima ja mahla ning saan peale toidust saadud kalorite veel lisakaloreid nendest vedelikest. Siis ostan rasvapõletaja lootuses, et see aitab üleliigse rasva kaotada(see "pole" ju keemia).

Piimas(täispiim) mina küll KALOREID ei näe, vaid toitaineid, vitamiine ja mineraale, mis meile eluks vajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see just õige jutt on siis : Kalla coca -cola klaasi ja pane sinna sisse näiteks hammas ,hommikuks seda enam pole. (ise pole proovind aga sõber kunagi proovis )

Olen proovinud ja mitte midagi ei juhtu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jube kuum teema, aga ammu teada, et kõik toiduained on teatud kogustes kahjulikud, niiet... Ise ma gaseeritudjooke(lihtsalt ei maitse) ei joo, kui ainult siis kui midagi muud pole ja mul suva, kes mida joob, enda asi! Ja ammu teada, et kõigil on oma pahe, isegi siinsetel sportlastel suitsust kuni cocani jne., mille suhtes on mul nulltolerants, nii kaua, kui mind sellega häirima ei tulda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis arvate coca cola zero joomisest toidukordade ajal!?!? sysikaid, rasvu, kaloreid ju null, olgugi et keemia, kuid minu arvates ei tohiks see kaalu ega rasvaga midagi teha

Me arvame sama mida sinagi- keemia!:blink:

Joo parem mahla ja või teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis arvate coca cola zero joomisest toidukordade ajal!?!? sysikaid, rasvu, kaloreid ju null, olgugi et keemia, kuid minu arvates ei tohiks see kaalu ega rasvaga midagi teha

Selle kraamiga saab WC- sid hästi puhastada ja pestitsiidina on ta ka laialt käibel, kuid torusiili te ju ei jooks? :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle kraamiga saab WC- sid hästi puhastada ja pestitsiidina on ta ka laialt käibel, kuid torusiili te ju ei jooks? :blink:

söögisoodaga saab ka kõige kõvemini sisse kõrbenud pannid puhtaks, ometigi kasutatakse seda pannkookide tegemisel.

Päris nii ei saa, et kui kodukeemias on kõva sõna, siis toituainetes ei tohi kasutada.

Makeupiga on ju sama, purustatakse mardikaid et teatud toone saada ja sada muud imet. Ma arvan et meigi näkku toppimine on hullem kui coca cola zero joomine.

Samas soovitan samuti mahlu juua..

Isiklikult limonaad jms ei maitse, aga saan aru kui mõni on coca colast sõltuvuses ning soovib tavalisele cocale alternatiivi leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Coca-Cola Zero sisaldab aspartaami, mille organism metanooliks lagundab. See imendub aga kudedesse ja pikaajalise tarbimise esimesi kõrvalnähte võib olla silmanägemise halvenemine. Teine variant on muidugi iga Zero-ga purk õltsi ära juua, et sealne etanool metanooli molekulid enda külge seoks ja ohutult kehast välja viiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×