Jump to content
Guest Külaline_sober_*

Coca-Cola Zero ja Light

Recommended Posts

Mina olen tähele pannud, et suhkruasendajate tarbimine võib hoida alal muud ebafunktsionaalset söömiskäitumist - nt. soodustada subjektiivset kontrollitunde kadu söömishoo üle.

(pisuke praktiline kogemus lihtsalt)

Täiesti loogiline :D Keha vaatab, et maitse nagu on olemas, kuid samas kaloreid ei saa- järelikult tuleb isu suurendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus on, et igasugu light tooted on solk. Kui mingi maitse järele isu, siis tarvita täisväärtuslikku toodet ja mõõdukalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvamus on, et igasugu light tooted on solk. Kui mingi maitse järele isu, siis tarvita täisväärtuslikku toodet ja mõõdukalt.

Üldiselt hea soovitus, aga loogika selle taga on veidi logisev. :D

Ma ei näe samuti mingit otsest vajadust neid "light" tooteid tarbida, aga ma ei näe ka ühtegi põhjust miks neid keelata. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas, alati võib leida "light" kategooriast ka midagi mõistlikku :D

Juhin tähelepanu paremal üleval nurgas olevale märgistusele, et toode ei sisalda säilitusaineid- teist sellist juustu leidnud pole(v.a sama sarja omad).

33.jpg

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"I could go on, but the consenus is that aspartame is very safe for human consumption, and I have nothing against it.

Teaduslik konsensus on tihti poliitilis-religioosne nähtus ja ei ole kuidagi parem broscience'st.

Kui keegi on ise andmed läbi kaevanud ja sa loed teda usaldusväärseks, siis oleks julge sellise arvamusega arvestada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sisaldagu kasvõi kümmet kemikaali, joon ikka sest on kuradi hea! Eriti mingi mõnusa prae kõrvale kus on ka friikartul, või teine jumalik kooslus- hamburger ning coca cola.

Mis minuga juhtub kui ma neid söön? Kiire ja kohene surm? Ärge ajage naerma palun.

Sa ajad ise naerma. Ennem on kiire ja kohene surm vahel pääsetee tagajärgedest. Kutsutakse ka eutanaasiaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ajad ise naerma. Ennem on kiire ja kohene surm vahel pääsetee tagajärgedest. Kutsutakse ka eutanaasiaks.

Eutanaasia on pigem midagi muud, nagu "halastussurm" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiiresti ja koheselt ikka.

?

Eutanaasia ehk "halastussurm" on "lootusetult" haige patsiendi surma kiirendamine juhul, kui patsienti suure tõenäosusega enam päästa ei õnnestu või ta piinleb piisavalt suurtes valudes, mis tõenäoliselt ei lõpe. On olemas passiivne- ja aktiivne eutanaasia. Passiivse korral laseb arst patsiendil surra, aktiivse puhul arst surmab patsiendi(näiteks mürgisüst).

Eutanaasiat liigitatakse ka nii:

1. vabatahtlik eutanaasia (haige inimene ise tahab surra)

2. tahtest sõltumatu eutanaasia (patsiendiga pole võimalik kontakti saada, tema arvamust ei tea)

3. tahtevastane eutanaasia (haige patsient ei taha surra, aga ta ikkagi hukatakse)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×