Jump to content
Guest ületreenitud

Kõhulihaste tehnika

Recommended Posts

No ma ei ütleks, et seal videos "vaakumis" hoiti. Pigem hoidis pidevalt pinges ja korduse lõpus avas rinnakorvi.

Eks noormees tahab teada, kuidas kõhtu paremini treenida.

Kas vastupidavamaks? Tugevamaks? Suuremaks?

Oleks kõigi mõttemaailm nii lihtne, et on ainult must ja valge. Õige ja vale viis treenimiseks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud
Kas vastupidavamaks? Tugevamaks? Suuremaks?

Oleks kõigi mõttemaailm nii lihtne, et on ainult must ja valge. Õige ja vale viis treenimiseks. :D

Pigem tugevamaks

Algasendis(kui oled selili),kas hoida kõhtu siis ikkagist pinges või vabalt. Seda ma tean, et kui sa ennast ülespoole hakkad ajama, läheb kõht pingesse(ega ma loll pole) :D

Head ööd!

Muudetud kasutaja ületreenitud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas vastupidavamaks? Tugevamaks? Suuremaks?

Oleks kõigi mõttemaailm nii lihtne, et on ainult must ja valge. Õige ja vale viis treenimiseks. :D

Sinu ja toitumise puhul tundub see küll nii olema :D

Kõigepealt las leiab oma kõhulihased üles ja õpib neid kontraheerima, tuleb tulevikus kasuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu ja toitumise puhul tundub see küll nii olema :D

Üks asi mida ma tõeliselt tahaks, oleks see, kui sa ühineksid selle foorumiga. Ma ausõna tahaks sinu osavõttu paljudes teemades. Mitte vaidlemise pärast, vaid justnimelt üldise teadmisebaasi laiendamiseks. Kindlasti oleks ka sulle hariv, sest seal foorumis on väga palju eksperte igast elu valdkonnast. Mõned kes on aastakümneid arstid ja sporditeadlased olnud.

http://forum.bodybuilding.com/forumdisplay.php?f=13

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hoia kõhulihased pinges kogu harjutuse vältel. Ülakeha tõstetel hoia lõug rinna lähedal nii suudad säilitada pinget. Õige hingamise juures ei tohiks see raske olla.

Jalgade tõstetel tuleb samuti pinge säilitada kogu harjutuse vältel. Ära loobi jalgu üles vaid tee kontrollitud liigutsi ja jalgu alla lastes peata veidi enne lõppu liikumine - nii säilitad pinge ka alumises asendis.

Välimiste kõhupõiklihaste treenimisel samuti pinge hoidmine oluline.

Siin väike valik harjutusi koos õpetustega(15 harjutust järjest). Äkki on kasu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaakumis pole istessetõusude ajal vaja hoida, kuid võid peale neid teha vaakumis hoidmist nii 20-40sec kaupa. Treenib sisemisi kõhulihaseid, mis aitavad raskete harjutustega keskkohta kindlana hoida ja kõhtu vabana hoides ei lase nad kõhul nö punni minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mure siis selline, et tahaks teada, kuidas teha õigesti kõhulihaseid, kas hoida kõht koguaeg sees alguselt lõpuni või hoida kõhulihaseid vabalt. Olen lugenud kõhulihaste kohta materiali ja mõnes kohas on kirjas, et hoia kõht sees ja mõnes kohas pole midagi kõhu kohta öeldud. Samas mina ise tunnen, et parem on hoida kõhtu vabalt (jõuad rohkem teha), kui kõhtu sees. Seda ma tean ammu, et kõhulihased paistavad välja ainult siis, kui rasvaprotsent madal :D. Kuidas ise muidu kõhtu hoiate. Tänan

Milleks sulle üldse kõhulihaseid vaja on. Kui tegeled võitluskunstidega, siis oled ammu juba kabelimatsu saanud, seal on need A ja O aga kulturismis võid rahulikult teha või mitte teha, midagi oluliselt ei muutu. Tugevama keha ja perfektsema füüsise nimel siiski võiksid.

Bruce Lee tehnika oli selline, et rahulikult käärasendis 50 korda, alusta sellest. Soovitavalt pingutusfaasis välja hingates. Siis lähed edasi istesse tõusudega, 4x120. Alguseks piisab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks sulle üldse kõhulihaseid vaja on. Kui tegeled võitluskunstidega, siis oled ammu juba kabelimatsu saanud, seal on need A ja O aga kulturismis võid rahulikult teha või mitte teha, midagi oluliselt ei muutu. Tugevama keha ja perfektsema füüsise nimel siiski võiksid.

Bruce Lee tehnika oli selline, et rahulikult käärasendis 50 korda, alusta sellest. Soovitavalt pingutusfaasis välja hingates. Siis lähed edasi istesse tõusudega, 4x120. Alguseks piisab.

4x120 veidi overkill pole?

Ses suhtes et ma võin ka soovitada suruda 7x150, aga kui paljud seda reaalselt ka järgida suudavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühesõnaga kui teha cruncheseid, siis kõht vaakumis, kui teha istessetõuse, siis pole oluline

Esiteks, see pole vaakumis.

Teiseks, kust sa selle välja lugesid, et ühtede harjutuste puhul vahet pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem "pingutatult, pinges" :D

vaakum <9: -i, -it> füüs: õhutühi v hõrendatud gaasiga ruum; gaasi hõrendatud olek; ülek tühjus. ▪ Võimu+vaakum. tehn: vaakum+aurustus, +destilleerimine, +filter, +kamber, +pump (vaakumi tekitamiseks). Vaakum+meeter füüs vaakumi mõõtmise seade

http://www.eki.ee/dict/qs2006/index.cgi?Q=...amp;O=0&E=0

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4x120 veidi overkill pole?

Ses suhtes et ma võin ka soovitada suruda 7x150, aga kui paljud seda reaalselt ka järgida suudavad?

Jah, tegelikult on küll...oleneb ka muidugi, ei saanud tegelikult aru, kas tegemist on algaja või edasijõudnuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, tegelikult on küll...oleneb ka muidugi, ei saanud tegelikult aru, kas tegemist on algaja või edasijõudnuga.

Oleneb ka muidugi mis tehnikaga teha. Ise eelistan pigem rohkem tehnikat ja tunnetust taga ajada kui kordusi vorpida.

Mõni ainult põrkleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb ka muidugi mis tehnikaga teha. Ise eelistan pigem rohkem tehnikat ja tunnetust taga ajada kui kordusi vorpida.

Mõni ainult põrkleb.

Kas nii põrkleb:D :

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud
Mitte vaakumis ei pea hoidma, vaid pinges ja liigutused tee kontrollitult (aeglasemalt), nii üles tulemise kui alla liikumise faas, ja võrdle, kumb raskem oli.

Kui sa oled selili, on su kõht ju vabalt mitte pinges :D

Muudetud kasutaja ületreenitud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa oled selili, on su kõht ju vabalt mitte pinges :D

Vaata nüüd oma ennem antud videot uuesti ja ütle, kas ta sinuarust lasi seal kõhu "vabaks" selili olles? :D

Isegi mingit teist harjutust tehes on hea kõhtu pinges hoida, nagu ka varem mainitud sai.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud
Vaata nüüd oma ennem antud videot uuesti ja ütle, kas ta sinuarust lasi seal kõhu "vabaks" selili olles? :D

Isegi mingit teist harjutust tehes on hea kõhtu pinges hoida, nagu ka varem mainitud sai.. :D

Ma ei saa pingulada kõhulihaseid, kui ma olen algasendis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa oled selili, on su kõht ju vabalt mitte pinges :D

Miks Sa selili ilmtingimata olla tahad. Minule isiklikult kõige paremini mõjuvad kõhulihaseharjutused on 2/3 hoopis mitte selili põrandal :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa pingulada kõhulihaseid, kui ma olen algasendis :D

No siis lähed nii madalale kui suudad, nii et pinge püsiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×