Jump to content
Guest ületreenitud

Kõhulihaste tehnika

Recommended Posts

Guest ületreenitud

Mure siis selline, et tahaks teada, kuidas teha õigesti kõhulihaseid, kas hoida kõht koguaeg sees alguselt lõpuni või hoida kõhulihaseid vabalt. Olen lugenud kõhulihaste kohta materiali ja mõnes kohas on kirjas, et hoia kõht sees ja mõnes kohas pole midagi kõhu kohta öeldud. Samas mina ise tunnen, et parem on hoida kõhtu vabalt (jõuad rohkem teha), kui kõhtu sees. Seda ma tean ammu, et kõhulihased paistavad välja ainult siis, kui rasvaprotsent madal :). Kuidas ise muidu kõhtu hoiate. Tänan

Muudetud kasutaja ületreenitud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis tähendab "hoida kõhtu vabalt" . Mismoodi saab kõhulihaseid treenides hoida kõhtu vabalt?

Mul tekkis täpselt sama küsimus - kuidas saab lihas, mida pingutatakse, olla vabalt, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tekkis täpselt sama küsimus - kuidas saab lihas, mida pingutatakse, olla vabalt, :)

Siis, kui harjutust tehakse kõigi muude lihastega :D (ja inertsiga)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mure siis selline, et tahaks teada, kuidas teha õigesti kõhulihaseid, kas hoida kõht koguaeg sees alguselt lõpuni või hoida kõhulihaseid vabalt. Olen lugenud kõhulihaste kohta materiali ja mõnes kohas on kirjas, et hoia kõht sees ja mõnes kohas pole midagi kõhu kohta öeldud. Samas mina ise tunnen, et parem on hoida kõhtu vabalt (jõuad rohkem teha), kui kõhtu sees. Seda ma tean ammu, et kõhulihased paistavad välja ainult siis, kui rasvaprotsent madal :D. Kuidas ise muidu kõhtu hoiate. Tänan

Ega kõhulihase puhul ei ole alati vajalik teha rohkem korduseid, vaid oluline on õige tehnika. Kõhulihase reljeefsemaks muutmine on loomulikult paljuski toitumise taga. :)

post-50-1318407510_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud
Ega kõhulihase puhul ei ole alati vajalik teha rohkem korduseid, vaid oluline on õige tehnika. Kõhulihase reljeefsemaks muutmine on loomulikult paljuski toitumise taga. :)

post-50-1318407510_thumb.jpg

Ma tean, et kõhulihased tulevad välja toitumisega. Mul tekkis lihtsalt huvi. Kui sa oled selili, siis sa saad ju kõhu tõmmata sissepoole või mis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean, et kõhulihased tulevad välja toitumisega. Mul tekkis lihtsalt huvi. Kui sa oled selili, siis sa saad ju kõhu tõmmata sissepoole või mis :)

Tead - ära paanitse nende kõhulihaste pärast. Ei oma praktiliselt mingit tähtsust.

Enamikel inimestel on täiesti ilus kõhulihaste kuju olemas ka ilma mingi erilise trennita, ning kui lõpuks trenni tegema hakatakse, siis saavad ka need kõhulihased kümnete eri harjutustega stabiilselt vatti.

Kui sul pole eesmärk omada ülitugevaid kõhulihaseid mingitel atleetlikel põhjustel, siis ära üldse vaeva pead.

Isegi Dorian Yates ütles, et mis te neist kõhulihastest treenite. Ajaraisk. Nädalas korra võite mõned istulitõusud teha kui väga tahate... :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead - ära paanitse nende kõhulihaste pärast. Ei oma praktiliselt mingit tähtsust.

Plääžil omavad, noh, nagu tibimagnet. :)

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead - ära paanitse nende kõhulihaste pärast. Ei oma praktiliselt mingit tähtsust.

Enamikel inimestel on täiesti ilus kõhulihaste kuju olemas ka ilma mingi erilise trennita, ning kui lõpuks trenni tegema hakatakse, siis saavad ka need kõhulihased kümnete eri harjutustega stabiilselt vatti.

Kui sul pole eesmärk omada ülitugevaid kõhulihaseid mingitel atleetlikel põhjustel, siis ära üldse vaeva pead.

Isegi Dorian Yates ütles, et mis te neist kõhulihastest treenite. Ajaraisk. Nädalas korra võite mõned istulitõusud teha kui väga tahate... :D

Vbl on osadel inimestel kõhu peal kerge "polster" ja soovivad seda läbi korralike kõhulihaste harjutusega kiiremini maha saada !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vbl on osadel inimestel kõhu peal kerge "polster" ja soovivad seda läbi korralike kõhulihaste harjutusega kiiremini maha saada !

Aga see ei ole võimalik. Kui oleks siis teeksin ise ka kõhuliseid päev otsa.

Lihaste treenimine ei mõjuta nende peal paiknevat rasva. (Tegelt mingi uuring vist näitas 1% mõju. :D) Niiet jah. Jäägi tegema oma kõhulihaseid, pekki see vähemaks ei võta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga see ei ole võimalik. Kui oleks siis teeksin ise ka kõhuliseid päev otsa.

Lihaste treenimine ei mõjuta nende peal paiknevat rasva. (Tegelt mingi uuring vist näitas 1% mõju. :D) Niiet jah. Jäägi tegema oma kõhulihaseid, pekki see vähemaks ei võta. :D

Peal paiknevat mitte, aga vahel paiknevat küll. Nahaalust vist ka.

Aga seda paksu rasvakihti mitte jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge jahuge mingit jama, rääkige asjast. On raske küsimusele vastata väää?

Mida sa ise jahud siis. Küsid absoluutselt debiilseid küsimusi täiesti ebaolulise teema kohta.

Mis vastuseid sa üldse loodad saada? Mõtle veidi peaga ka mida sa küsid.... loe enne mõni anatoomiaõpik läbi, et teaksid kuidas lihased üldse töötavad. Milleks me siin leiutama peame proovides mõista seda absurdsust mida sinu aju on genereerinud.

Oeh... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem ikka vabalt hoida, aga harjutuse lõpus peaks tundma seda "burn" tunnet, siis on harjutus õigesse kohta läinud.

Ja miks just vabalt? Miks siis kulturistid rõhutavad, et mingit harjutust tehes peaks lihast teadlikult pingutama, mitte ainult liigutust tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud
Ja miks just vabalt? Miks siis kulturistid rõhutavad, et mingit harjutust tehes peaks lihast teadlikult pingutama, mitte ainult liigutust tegema?

No sinu vastusest tuleb välja see, et kõhulihased tuleb hoida sees, enne kui hakkad istuli tõusma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No sinu vastusest tuleb välja see, et kõhulihased tuleb hoida sees, enne kui hakkad istuli tõusma :D

Mõtled istest üles? Kui koormus väga suur pole, siis pole tingimata vajalik, aga suurema koormuse (kang õlgadel) korral oleks tõesti juba hea kõhtu sees hoida, et nimmepiirkond stabiilsem hoida ja vigastusi vältida.

Miks kükist üles tulles välja hingatakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud
Läks vist kõhtu tegema :D

Kusjuures läksin küll trenni tegema ja kõhulihaseid tegin ka täna. Olin täitsa segadus sellega, kuidas hoida kõhtu. On sel muidu üldse vahet, kas hoiad kõhtu vaakumis tegemise ajal või mitte. Palun aita mind :D

Muudetud kasutaja ületreenitud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures läksin küll trenni tegema ja kõhulihaseid tegin ka täna. Olin täitsa segadus sellega, kuidas hoida kõhtu. On sel muidu üldse vahet, kas hoiad kõhtu vaakumis tegemise ajal või mitte. Palun aita mind :D

Mitte vaakumis ei pea hoidma, vaid pinges ja liigutused tee kontrollitult (aeglasemalt), nii üles tulemise kui alla liikumise faas, ja võrdle, kumb raskem oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud

Mitte vaakumis ei pea hoidma, vaid pinges ja liigutused tee kontrollitult (aeglasemalt), nii üles tulemise kui alla liikumise faas, ja võrdle, kumb raskem oli.

[/quote

See mees teeb nii

Ma mõtlesin nii vaakumis nagu see mees hoiab. Kas sa mõtlesid sama moodi? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei ütleks, et seal videos "vaakumis" hoiti. Pigem hoidis pidevalt pinges ja korduse lõpus avas rinnakorvi.

Eks noormees tahab teada, kuidas kõhtu paremini treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×