Jump to content
harselius

Kriminurk: 15-a vend jäi vahele mass2 ja kreatiiniga

Recommended Posts

Teema siis selline, et 15 a vend "jäi vahele" mass2'ga ja kreatiiniga.

vanemad on eriti toidulisandite suhtes konservatiivsed ja minagi ei kiida sellist asja heaks, kui 15a poisid hakkavad kreatiini tarvitama. poiss teeb küll aktiivselt trenni aga toitumisest, toidulisanditest ega treeningkavast ei tea midagi. massist ma saan veel aru, aga mis mõte on kreatiini ebaregulaarselt tarvitada?! küsisin, et kas ta on uurinud, mida kreatiin üldse organismiga teeb ja ta kostis, et annab vastupidavust ja 4,5kg massi paari nädalaga juurde :S, nagu kus tulevad sellised arvamused?

tehke nüüd poisile selgeks, et see ei ole seda väärt ja on organismile liiga koormav.

Mass2-e suhrukogus võib olla koormav.

Kreatiinipuudus on koormav, kreatiin ise vastupidi, vähendab koormust eri organitele. Miskipärast ka vigastusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimasel ajal on liiga palju sellist teemat, kus noored, 15-16 aastased ei ole veel jõusaaligi jõudnud kui juba räägivad kreatiinist, üleväsimusest jne. Mina ise kasutasin esimest korda elus kreatiini 24-aastaselt kui olin enne jõusaalides rassinud 9 imelist aastat. Noortele meestel soovitan ennekõike korralikult vaheldusrikast toidulauda ja alles siis vaikselt võib algust teha lihtsamate toidulisanditega. Loomulikult korralik trenn peab ka taustaks olema! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah: "KURRRRAT, POISS, KASSASAADRAISK! EI KÄI ENAM SAALIS ÄHKIMAS, MINE PAREM LAABERDA TÄNAVAT MÖÖDA! MINE JOO NURGA TAGA ÕLUT NAGU TEISED POISID! KULUTA OMA RAHA PAREM SUITSUDE PEALE! AH SINA TAHAD MEIL SPORTLANE OLLA, JAH! MA SULLE TEEN SPORTI!"

:D :D :D täpselt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küllap otsiti foorumi teema näol "autoriteetset tagakiitmist" :D

Sõnad "kiitmine" ja "foorum" ei käi kokku :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 10/10/2011 at 11:15, harselius ütles:

Teema siis selline, et 15 a vend "jäi vahele" mass2'ga ja kreatiiniga.

vanemad on eriti toidulisandite suhtes konservatiivsed ja minagi ei kiida sellist asja heaks, kui 15a poisid hakkavad kreatiini tarvitama. poiss teeb küll aktiivselt trenni aga toitumisest, toidulisanditest ega treeningkavast ei tea midagi. massist ma saan veel aru, aga mis mõte on kreatiini ebaregulaarselt tarvitada?! küsisin, et kas ta on uurinud, mida kreatiin üldse organismiga teeb ja ta kostis, et annab vastupidavust ja 4,5kg massi paari nädalaga juurde :S, nagu kus tulevad sellised arvamused?

tehke nüüd poisile selgeks, et see ei ole seda väärt ja on organismile liiga koormav.

Nüüdseks peaks see mehepoeg olema juba 24 aastane. Huvitav, kui kaugele ta oma arengus ja konservatiivsete vanematega jõudnud on?:)

  • Haha 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×