Jump to content
bigmuscles1

kas peaks proteiine peale trenni ka tarbima või piisab valgust?

Recommended Posts

Crossfit jah imelik asi veidi. :blink: - Aga kui eesmärk on omada tugevat üldfüüsist ja otsene lihasmass või lihaste kujundamine pole oluline siis on see päris sobiv. Saad tugevaks, kiireks, vastupidavaks ning ka piisavalt lihaseid, et tavainimestele muljet avaldada. :)

Sellest oli analüüs T-nationis mis seda väga heaks ei kiitnud.

Liiga pikad kavad jne. Puhas kardio. Mõned hea tasemega crossfittijad muuseas on üsna tavalise kehaga... pehme, vähese rasvaga aga lihasteta kõht ja vähe lihaseid.

Ma laenaks neilt harjutusi aga teeks lühemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellest oli analüüs T-nationis mis seda väga heaks ei kiitnud.

Liiga pikad kavad jne. Puhas kardio. Mõned hea tasemega crossfittijad muuseas on üsna tavalise kehaga... pehme, vähese rasvaga aga lihasteta kõht ja vähe lihaseid.

Ma laenaks neilt harjutusi aga teeks lühemalt.

Tundub jah, et veidi ekstreemne. Ilmselgelt arvatakse, et kuna trenn on nii rets, siis tulemused ka kiired tulema. Toitumine unustatakse ära ning usun, et selle tõttu ka paljud vastu ei pea või tulemusi ei saavuta. Sellise koormuse puhul tuleb arvatavasti tõsiselt rohkem sööma hakata ning arvatavasti ka süsivesikute tarbimist ajastama hakata, palju puhata jne.

Ainuke kasu mida ma näen ongi pigem vastupidavuse parandamine ning omajagu seda nö. "funktsionaalset" jõudu.

Jõusaalis korraliku kavaga ning korraliku toitumisega saavutad igal juhul suuremad jõunäitajad ning arvatavasti ka parema visuaalse pildi. Vastupidavusega vbl vastu ei saaks ning olenevalt jõusaali treeningu ülesehitusest võib see "funktsionaalne" jõud veidi kehvem olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks hea Artikkel Martini poolt:

http://www.leangains.com/2011/09/fuckarounditis.html

"The Illusion of Complexity

The Internet provides a rich soil for fuckarounditis to grow and take hold of the unsuspecting observer. Too much information, shit, clutter, woo-woo, noise, bullshit, loony toon theories, too many quacks, morons and people with good intentions giving you bad advice and uninformed answers. Ah yes, the information age."

"When it comes to strength training, the right choices are limited and uncomplicated. There are right and wrong ways to do things, not "it depends", not alternative theories based on new science that we need to investigate or try. Basic do's and don't's that never change."

"Yes, the global prevalence of fuckarounditis is increasing at an alarming rate. The plethora of bad choices increases at a much higher rate than the good choices. Soon the bad choices will all but drown out the good ones, I fear."

---

Be a minimalist, like me.

Martin%20Berkhan%20Leangains.JPG

"I snapped this yesterday and stay in this condition all year round.

I built my physique with these movements primarily: squats, deadlifts, bench presses, chin-ups, triceps extensions and calf raises. These have remained staples throughout the years. I have flirted with other movements, but these were brief periods."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meetodeid palju tõesti. Kuid kõik ajakirjad kasutavad varmalt ära Arnoldi imagot ning stabiilselt tiksub isegi praegu, pea 40a hiljem pidevalt artikleid, kuidas üks või teine harjutus tõi Arnoldile need suured rinnalihased või biitsepsid vms. :blink:

Ainult lollid usuvad pimesi kõike mida ajakirjadest loevad.

Enamike inimeste puhul on 30 seeriat rinnale totaalne enesetapp, isegi kui seda ainult kord nädalas teha. Võib-olla vahest harva võib seda shokeerimise eesmärgil teha. Kuid, et selline lähenemine oleks baas-kavas? No ütleme nii, et see on juba päris tobe.

Ma arvan, et Arnoldi rind on pigem geneetikaga paika pandud ja pole mingit vahet, palju ta neid seeriaid tegi. Teised võivad aga teha 5 või 50 seeriat ja sellist tulemust ei saa mitte kunagi. Treeni, kuidas tahad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et Arnoldi rind on pigem geneetikaga paika pandud ja pole mingit vahet, palju ta neid seeriaid tegi. Teised võivad aga teha 5 või 50 seeriat ja sellist tulemust ei saa mitte kunagi. Treeni, kuidas tahad.

Geneetika on ainult üks faktor. Ja neid faktoreid on palju. Eks neid inimesi ole veelgi, kes pea samale tasemel jõudnud. Isegi siin Eestis. :blink:

post-7558-1317984007_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Geneetika on ainult üks faktor. Ja neid faktoreid on palju. Eks neid inimesi ole veelgi, kes pea samale tasemel jõudnud. Isegi siin Eestis. :)

Tal on geneetiliselt arnolidisarnane nägu ja proportsioonid nii et ära räägi et geneetika on ainult 1 tegur :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tal on geneetiliselt arnolidisarnane nägu ja proportsioonid nii et ära räägi et geneetika on ainult 1 tegur :blink:

No, kui ta poleks ealeski trenni teinud siis poleks ta ka niikaugele jõudnud. Raske trenn, õige toitumine jne on siiski faktorid, millega peab õigesti hakkama saama. Usun, et neid inimesi on veel palju kellel sama geneetiline potensiaal, aga kes lihtsalt seda ära ei kasuta mistahes põhjustel.

Arnold omal ajal otsis aastaid seda õiget väljundit enne kui jõusaali jõudis. Mõni vbl ei leiagi...

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see kuulsus mis talle osaks sai bodybuilding.comis on puhtalt tänu arnoldisarnastele piltidele :blink:

Seda kindlasti jah. Kuigi tema vanuse kohta oleks ta oma lihasmassiga arvatavasti ükskõik kus kuulsaks saanud, olgu tal see geneetiline lihaskuju mis iganes. 19 aastaselt ikka 120kg kaaluda nii, et sixpack nähtaval. Mnjaa. Palju selliseid ikka leidub. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mhm. Einoh lase käia siis... näita mõne aja pärast oma Arnoldi rinda. :blink:

*** Jälle üks massimeedia poolt ajupestud inimene.

Ka mina ootan kannatamatult seda pilti; arnoldi rinnaga kodanik kurejalgadel - jalatrenni ju kavas ikka ei olnud.

Peaks selle siis kohe voorumi avalehele riputama, hoituseks noortele keenjustele, et milliseks värdjaks saab isiklikust lollusest end muuta ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Holger raamatutes liiga palju kinni. Pole olemas inimest kes ei kannataks 30 seeriat rinda teha, naeruväärne!

Iga seeria ei pea suutlikuseni minema. Kord nädalas selline pull on " ohutu" aga samas effektiivne. Mugav on lihtsalt öelda ja kaagutada ,et ületreening bla bla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Holger raamatutes liiga palju kinni. Pole olemas inimest kes ei kannataks 30 seeriat rinda teha, naeruväärne!

Iga seeria ei pea suutlikuseni minema. Kord nädalas selline pull on " ohutu" aga samas effektiivne. Mugav on lihtsalt öelda ja kaagutada ,et ületreening bla bla.

No lase siis käia. :)

Minu pärast tee nagu meeldib, aga sa peaksid tikutulega taga otsima ühtegi jõusaalitreenerit, kes sulle sellist asja soovitaks. Aga kui sa arvad, et tead paremini siis anna aga minna. Minu poolest oleks äge, kui sul Arnoldi rind oleks. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No lase siis käia. :)

Minu pärast tee nagu meeldib, aga sa peaksid tikutulega taga otsima ühtegi jõusaalitreenerit, kes sulle sellist asja soovitaks. Aga kui sa arvad, et tead paremini siis anna aga minna. Minu poolest oleks äge, kui sul Arnoldi rind oleks. :blink:

Paljud jõusaalitreenerid on ebakompetentsed. Tüüpilist 3 seeriat x 8-10 kordust jutu eest maksma ei hakka.

Muudetud kasutaja bigmuscles1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oot-oot, inimene, kes alles kirjutas "Tere! Olen 20 aastane algaja. Olen trenni teinud 7 kuud." ja kes ei tea, mis asi on proteiin, nüüd üritab teha mingeid põhjapanevaid avaldusi rinnatreeningust ja treenerite ebakompetentsusest? Lubage naerda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot-oot, inimene, kes alles kirjutas "Tere! Olen 20 aastane algaja. Olen trenni teinud 7 kuud." ja kes ei tea, mis asi on proteiin, nüüd üritab teha mingeid põhjapanevaid avaldusi rinnatreeningust ja treenerite ebakompetentsusest? Lubage naerda.

If experience was so important, we'd never have had anyone walk on the moon. ~Doug Rader

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa nii tark oled ja kogemusi vaja ei ole, siis miks sa selle teema üldse tegid?

Tahtsin tagasisidet saada! Ja kas kõigega mis kirjutatakse peab alandlikult nõustuma? Kui kõigega nõustuda siis näiteks 10 vastuse korral on mul 10 erinevat teooriat kuidas treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
If experience was so important, we'd never have had anyone walk on the moon. ~Doug Rader

Ega seal kuupeal käimiseks erilist kogemust vaja ei läinud jah , seitsme kuuga ehitati sputnik valmis ja käidi kähku ära... :blink: .. kui käidi muidugi... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma nüüd ei eksi, siis sina oled see isik (vähemalt IP on küll sama), kes meil natuke aega tagasi väitis, et jõutõmme on mõttetu harjutus. Nüüd ma vaatan, et jõutõmme ikka ilusti kavas. Veensime ümber vist :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma nüüd ei eksi, siis sina oled see isik (vähemalt IP on küll sama), kes meil natuke aega tagasi väitis, et jõutõmme on mõttetu harjutus. Nüüd ma vaatan, et jõutõmme ikka ilusti kavas. Veensime ümber vist :blink:

Ma ei kasuta ainukesena wifit! Pole kasutajat siin olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei kasuta ainukesena wifit! Pole kasutajat siin olnud.

See on nagu Desperado OÜ. Häkkerid varastavad e-maili aadresse ja saadavad töötajatele meile, et "sa võid Võsa-Petsile taha keerata". :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot-oot, inimene, kes alles kirjutas "Tere! Olen 20 aastane algaja. Olen trenni teinud 7 kuud." ja kes ei tea, mis asi on proteiin, nüüd üritab teha mingeid põhjapanevaid avaldusi rinnatreeningust ja treenerite ebakompetentsusest? Lubage naerda.

Minu poolt on luba antud :blink::):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellist rinda ilma suure koormuseta pole võimalik saada... Arnold tegi rinnale 30 seeriat

Ega sina ei ole Arnold (peale selle kasutas ta Roide)

Edit: Vb. algajana ta ei oska lihast piisavalt koormata ning peab vajalikuks 2x nädalas rinda treenida. Whai not,lihtsalt osad siinolijad on juba käinud seda rada ning näinud lõpptulemust.Minu puhul oli,enne jõusaali minnes,tegin u. aasta kätekõverdusi,lõuatõmbeid ja rööbaspuudel surumist. Triitseps ei ole nii punnis nagu Vend Vähil,aga rind on kenasti kummis.

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×