Jump to content
Olenbald

Palun abi

Recommended Posts

Tere fitness inimesed , mul tekkis selline küsimus :

Mul on piima vastu allergia , kuid mitte piimatoodete suhtes , aga kui ma nüüd tahaksin võtta Gain Bolic 6000 4kg kas see sisaldab mingeid laktoosi värke vms ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas allergia on piima valgu või piima suhkru osas?

Kui ta ütles, et piimatoodetega pole probleemi siis ikka laktoos. Üldiselt on valgupulbrites laktoosi vähe, aga päris 100% konsentraati ei vaataks igaksjuhuks.

Ei usu, et gainbolicuga laktoositalumatus tunda annaks... See ju puhta süsivesikuid täis, näpuotsatäis valku ka sisse visatud.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ta ütles, et piimatoodetega pole probleemi siis ikka laktoos. Üldiselt on valgupulbrites laktoosi vähe, aga päris 100% konsentraati ei vaataks igaksjuhuks.

Ei usu, et gainbolicuga laktoositalumatus tunda annaks... See ju puhta süsivesikuid täis, näpuotsatäis valku ka sisse visatud.

Piimaallergia sümptomeid põhjustab piima proteiin ehk valk, mitte aga laktoos. Piimaallergia võib ilmneda soolevaevustena, kuid ka naha- või hingamisteede vaevustena. Oluline on see, et piimaallergiat suudetaks eristada laktoosi intolerantsusest. Piimaallergia ainus efektiivne raviviis on täielikult piimavaba toiduvalik.

Muuseas imelik küsitlus :blink:

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mingil loomsel valgul pole olemas valgujooke :D

Sooja oma on olemas, vadaku oma ka..aga just loomsel valgul, siis ei tohiks probleeme tekkida vist ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×