Jump to content
fancie

Kaalust alla kiiresti.

Recommended Posts

Proovi jätta kõrvale oma toiduvalikust kõik "valge" s.o. jahutooted(sai,leib,koogikesed,keeksid,küpsised jne.), suhkur, limonaadid(coca,fanta,sprite jne.), majonees,kreemid, kommid....

... (kolm punkti) lause lõpus viitab jätkuvale loetelule.

Kui te ei oska ennast korrektselt väljendada, siis kes selles süüdi on?

Ma usun, et seekord said kõik teised peale Sinu õigesti aru ja pealegi piim ei ole kõhupeki vohamise puhul ka hea lahendus :)

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et seekord said kõik teised peale Sinu õigesti aru ja pealegi piim ei ole kõhupeki vohamise puhul ka hea lahendus :D

Argo

Ma ei loe postitusi tuginedes ainult enda teadmistele, ma püüan samastuda teema algatajatega.

Ma joon iga päev 1 l pastöriseerimata piima (rasvasus 4,3 %), olen joonud ka ühe söögikorra ajal selle koguse, aga kõhupekki mul pole. Ma vist joon kuidagi valesti? :)

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei loe postitusi tuginedes ainult enda teadmistele, ma püüan samastuda teema algatajatega.

Ma joon iga päev 1 l pastöriseerimata piima, olen joonud ka ühe söögikorra ajal selle koguse, aga kõhupekki mul pole. Ma vist joon kuidagi valesti? :)

Sinul ju kõhupekk pole kunagi vohanud?Kellele aga geneetika selle just kõhupeale andnud on, siis jõudu piimaga sellest lahti saamiseks, nagu naistelehed kirjutavad :D

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja pealegi piim ei ole kõhupeki vohamise puhul ka hea lahendus :)

Argo

Lollus kuubis.

Ma proovisin praegu välja mõelda ükskõik kui kaudset põhjust, miks piim halb oleks. Ei suutnud leida. Oleks ta siis kaloriterikas vähemalt vms. Pole ta sedagi. Mingid hädised 50kcal 100ml kohta või nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud
Lollus kuubis.

Ma proovisin praegu välja mõelda ükskõik kui kaudset põhjust, miks piim halb oleks. Ei suutnud leida. Oleks ta siis kaloriterikas vähemalt vms. Pole ta sedagi. Mingid hädised 50kcal 100ml kohta või nii.

Oled sa elus veel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled sa elus veel :)

Kle jah. Ei surnudki ära. Pekki ka ei läinud. Kujuta ette. 200g sefiiri. Imrele on see vist aasta kogus. :D - Trenn tehtud, sõin just pool kilo kalkunihakkliha juurikatega ning praegu lakun jäätist. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud
Kle jah. Ei surnudki ära. Pekki ka ei läinud. Kujuta ette. 200g sefiiri. Imrele on see vist aasta kogus. :D - Trenn tehtud, sõin just pool kilo kalkunihakkliha juurikatega ning praegu lakun jäätist. :P

Kuidas sa saad nii head vormi omada süües sellist jama :). Äkki avaldad oma saladuse foorumirahvale

Muudetud kasutaja ületreenitud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lollus kuubis.

Ma proovisin praegu välja mõelda ükskõik kui kaudset põhjust, miks piim halb oleks. Ei suutnud leida. Oleks ta siis kaloriterikas vähemalt vms. Pole ta sedagi. Mingid hädised 50kcal 100ml kohta või nii.

IGF-1 in milk appears to increase your insulin levels and possibly increases IGF-1 production inside your body. Excessively high insulin levels are a huge problem for women ... aga nagu ühes teises portaalis öeldakse, siis kõhu kohapealt pole Sul midagi ette näidata :D

PS: Aga palun, ära kilomeetrist posti mulle vastuseks kirjuta, sest ma ei viitsi seda lugeda :)

Tänud ette,

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa saad nii head vormi omada süües sellist jama :blink:. Äkki avaldad oma saladuse foorumirahvale

Ei saa aru, kas sarkasm või mitte... Igastähes loe mu signatuuri.

IGF-1 in milk appears to increase your insulin levels and possibly increases IGF-1 production inside your body. Excessively high insulin levels are a huge problem for women ... aga nagu ühes teises portaalis öeldakse, siis kõhu kohapealt pole Sul midagi ette näidata :D

PS: Aga palun, ära kilomeetrist posti mulle vastuseks kirjuta, sest ma ei viitsi seda lugeda :)

Tänud ette,

Argo

Isegi kui see tõsi on siis Ei näe selles probleemi. Insuliini taseme tõus ei tee sind otseselt paksuks. Muudab lihtsalt veidi seda kuidas rasvu salvestatakse ja põletatakse. Kalorite kogused määravad ikkagist kaalu muutused.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige tähtsam on kaalu langetamise juures ikkagi kalorid! Kõik muud faktorid, mis on ka tähtsad, on teisejärgulised. Kui keegi jätab oma menüüst välja piima, kommid, karastusjoogid ja jahutooted, siis võib kaal ikkagi tõusta, kui kaloreid on liiga palju, või ei kulutata piisavalt palju kaloried trennis.

Nii võibki Archangel süüa sefiire ja jäätist ja mitte rasva minna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige tähtsam on kaalu langetamise juures ikkagi kalorid! Kõik muud faktorid, mis on ka tähtsad, on teisejärgulised. Kui keegi jätab oma menüüst välja piima, kommid, karastusjoogid ja jahutooted, siis võib kaal ikkagi tõusta, kui kaloreid on liiga palju, või ei kulutata piisavalt palju kaloried trennis.

Nii võibki Archangel süüa sefiire ja jäätist ja mitte rasva minna!

Lõpuks keegi, kes jagab matsu lahti. :blink:

Ütleks muidugi juurde seda, et makrode numbrid loevad ka. Seda siis selles suhtes, et tagada ka optimaalne lihaskasv. Lihtsalt kaloreid tõstes võid lihtsalt paksuks minna ka siis kui regulaarselt trenni teed ja aeroobsed vihud teha ning kokkuvõttes võid kõige selle juures mitte grammigi lihast kogu selle vaevaga juurde ehitada. Samuti võid isegi kaloridefitsiidis kogeda minimaalset positiivset muutust üldpildis kui koos rasvmassiga langeb ka lihasmass - ning see on vältimatu, kui valkude tarbimine näiteks ülimadal on...

Aga see peaks olema kõigile enesestmõistetav. (Samas... krt, siin ei tea pooled inimesed üldse millestki midagi. :))

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lollus kuubis.

Ma proovisin praegu välja mõelda ükskõik kui kaudset põhjust, miks piim halb oleks. Ei suutnud leida. Oleks ta siis kaloriterikas vähemalt vms. Pole ta sedagi. Mingid hädised 50kcal 100ml kohta või nii.

Insuliinireaktsioon. Põhjus, miks Antson seda ei poolda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpuks keegi, kes jagab matsu lahti. :blink:

Aga see peaks olema kõigile enesestmõistetav. (Samas... krt, siin ei tea pooled inimesed üldse millestki midagi. :D)

Okey mees, Sa oled praegu oma parimates aastates aga kui kipub sinna 30+ minema, siis käivad asjad teise kella järgi.Ma usun, et 3 aasta pärast pead siin jälle punastama ja rääkima, kui loll Sa olid :)

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Insuliinireaktsioon. Põhjus, miks Antson seda ei poolda.

Et siis sama asi mida Argo välja tõi?

Et piim tõstab insuliini? Halloo... mis toidud ei tõstaks. Ainuke viis insuliinitõusu vältida on süüa ainult rasva, ning isegi siis on hästi pisike insuliinitõus olemas.

Insuliini vallandumine pole mingi halb asi. Pigem on halb, kui insuliin pidevalt kõrge on ning puudub korralik aktiivsus. Nende koosmõjul ja enamasti ka ülekaalulisuse tõttu tekivad tervisehädad. Väike insuliinivallandamine normaal-kaalus ja aktiivse inimese puhul pole midagi halba...

Antud juhul peaks piimavalgus leidub leutsiin koos süsivesikute hulgaga põhjustama tavapärasest suurema insuliinireaktsiooni... mis aga pole mingi jube asi mida ilmtingimata vältida.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa saad nii head vormi omada süües sellist jama :blink:. Äkki avaldad oma saladuse foorumirahvale

Saladus: vana pilt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saladus: vana pilt :blink:

Võin mõne uuema ka panna. Tänane õlapilt näiteks... Aga praegu mul massikava - bodybuilding.com's toimuva võistluse tarbes. Seega kaalu ligi +3 tulnud eelmise avatari pildiga. Sixpacki taga hetkel ei aja. Pole ka mõtet.

post-7558-1317930015_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võin mõne uuema ka panna. Tänane õlapilt näiteks... Aga praegu mul massikava - bodybuilding.com's toimuva võistluse tarbes. Seega kaalu ligi +3 tulnud eelmise avatari pildiga. Sixpacki taga hetkel ei aja. Pole ka mõtet.

post-7558-1317930015_thumb.jpg

Teemaks kaalust alla - käed varjavad kõhu, seega su pointi ei tõesta.

Vaatame parem, kuidas su dieet selle söönmistahan süsteemiga tuleb :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teemaks kaalust alla - käed varjavad kõhu, seega su pointi ei tõesta.

Vaatame parem, kuidas su dieet selle söönmistahan süsteemiga tuleb :blink:

Eks näeme millalgi kevadel. :)

Aga ütlen ausalt, et seda piima värki kuulen küll esimest korda. Selles suhtes, et piima tarbimine kellegil kaalus allavõtmist takistanud oleks. Kõlab tavapärase BroScience moodi nagu väited, et fruktoosi ei tohiks dieedi ajal tarbida ja seetõttu peaks puuviljad välja jätma vms. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks näeme millalgi kevadel. :blink:

Aga ütlen ausalt, et seda piima värki kuulen küll esimest korda. Selles suhtes, et piima tarbimine kellegil kaalus allavõtmist takistanud oleks. Kõlab tavapärase BroScience moodi nagu väited, et fruktoosi ei tohiks dieedi ajal tarbida ja seetõttu peaks puuviljad välja jätma vms. :)

Meie poepiim ei ole normaalne piim ja ta käitub kehas väga huvitavalt-

Usun et point on insuliini stabiilsena hoidmises, et insuliipiik liigseid süsikaid rasvarakkudesse ei talletaks. (Aga sa ju see mees, kes arvab, et jube hea on seda hirmsalt kõigutada)

Juusiis on Antson Broscientist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meie poepiim ei ole normaalne piim ja ta käitub kehas väga huvitavalt-

Usun et point on insuliini stabiilsena hoidmises, et insuliipiik liigseid süsikaid rasvarakkudesse ei talletaks. (Aga sa ju see mees, kes arvab, et jube hea on seda hirmsalt kõigutada)

Juusiis on Antson Broscientist?

No kuidas seda liigset kõigutamist võtta. Minu arust keskmine kulturist kõigutab seda kõige rohkem oma regulaarsete 6+ toidukordade arvudega. See, et kõikumise amplituud väiksem on - ongi minu arust hoopis hullem. Kuna keha veedab liialt palju aega kõrgenenud insuliinitaseme juures ning see võib rikkuda keha normaalset tundlikkust insuliini suhtes.

Süües vähem toidukordi on päeva jooksul ainult paar suurt kõikumist ning einete vahel jõuavad tasemed veres pm. baasnäitajateni taastuda mis peaks võimaldama tundlikkust säilitada.

Ning see palju süsivesikuid rasvarakkudesse talletatakse on täiesti ebaoluline faktor. Talletagu või iga viimne gramm otse rasvarakkudesse. Täiesti savi. Tähendab lihtsalt seda, et suureneb pärast rasvadepõletus ja valkude põletamine.

Kaloraaž siiski määrab selle kuhu suunas kaalu liikuma hakkab. Sellest teises teemas juba ju rääkisime.

Antson räägib üldiselt tarka juttu. Aga on temalgi omad momendid kus veidi tobedust suust tuleb. Antud juhul räägime eelkõgie sellest, et ma ei ole näinud ühtegi uuringut, mis väidaks, et see piimast põhjustatud suurenenud insuliinireaktsioon põhjustaks kuidagi rasvumist või segaks inimesel negatiivse kaloraaži puhul kaalust alla võtta.

Inimesed võtavad täiesti vabalt kaalust alla süües ka 800g süskareid päevas. Kujutage ette, mis nende inimeste insuliinitase päeva jooksul olla võib. Ulmeline. See aga ei takista rasva põletamast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah mida ma üldse räägin siin... ajad mul juhet kokku öösel. :blink:

Energiadefitsiidi ajal on süsivesikute salvestamine rasvadeks praktiliselt välistatud. Aja see insuliin nii kõrgeks kui tahad.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpuks keegi, kes jagab matsu lahti. :blink:

Aga see peaks olema kõigile enesestmõistetav. (Samas... krt, siin ei tea pooled inimesed üldse millestki midagi. :))

Kui vähendad menüüs süsikate osakaalu siis kaloraaz ei vähene või ? Enne kui kaagutad mõtle natuke !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vähendad menüüs süsikate osakaalu siis kaloraaz ei vähene või ? Enne kui kaagutad mõtle natuke !!

Kust kontekstist sa selle nüüd välja krabasid?

Muidugi kaloraaž väheneb. Aga süskarite vähendamine ise-enesest pole mingi näitaja, kui selle asemel pärast rasvu või valke juurde süüakse.

Kaloraaž on määrav, mitte see palju sul süskareid menüüs on. Ma võin süskarid nulli ka viia ja minna paksuks nagu orikas. Absoluutselt ebaoluline faktor.

Kuid kuna valke ja rasvu on elutegevuseks ja üldse lihasmassi kasvatamiseks kindlasti vaja teatud kogustes, siis enamasti annabki mängida just süskaritega. Sellest ka sinu soovitused nagu aru saan. :blink:

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust kontekstist sa selle nüüd välja krabasid?

Muidugi kaloraaž väheneb. Aga süskarite vähendamine ise-enesest pole mingi näitaja, kui selle asemel pärast rasvu või valke juurde süüakse.

Kaloraaž on määrav, mitte see palju sul süskareid menüüs on. Ma võin süskarid nulli ka viia ja minna paksuks nagu orikas. Absoluutselt ebaoluline faktor.

Kuid kuna valke ja rasvu on elutegevuseks ja üldse lihasmassi kasvatamiseks kindlasti vaja teatud kogustes, siis enamasti annabki mängida just süskaritega. Sellest ka sinu soovitused nagu aru saan. :blink:

Lõpuks keegi, kes jagab matsu lahti. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×