Jump to content
fancie

Kaalust alla kiiresti.

Recommended Posts

Vee arvelt on võimalik kiiresti kukutada ~3kg.

Kui mingit kindlat eesmärki pole, siis iseenesest kaalu kaotada on kõige mõistlikum olles kerges (~10%) energiadefitsiidis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vee arvelt on võimalik kiiresti kukutada ~3kg.

Kui mingit kindlat eesmärki pole, siis iseenesest kaalu kaotada on kõige mõistlikum olles kerges (~10%) energiadefitsiidis.

See tähendab, et mitu päeva ei tohiks vett juua?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen 18 aastane tütarlaps, 164 cm pikk ja kaalu 55-56 kg. Sooviks saada kiiresti kaalust alla u 50-ne peale, mis peaksin tegema?

Arvutasin kiirelt su KMI, mis on 20,8. Selle järgi oled normis ja 50 kg kaaludes oleksid veits alakaalus juba. Võib-olla on mureks hoopis liigne rasv, mitte kaalunumber?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kiiresti tahad selle kaalu kaotada?

Kiiresti kaalu kaotamine on üldjuhul ajutine ning tuleb kiiresti tagasi. Kui tahad püsivalt heas vormis olla pead korralikult kava järgi sööma ja treenima. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kiiresti tahad selle kaalu kaotada?

Kiiresti kaalu kaotamine on üldjuhul ajutine ning tuleb kiiresti tagasi. Kui tahad püsivalt heas vormis olla pead korralikult kava järgi sööma ja treenima. :)

Tegelikult ei olegi ajaliselt väga vahet. Tahaks umbes kuu või kahega saavutada oma ideaal kaal. Kuid kava järgi söömine ei toimi minu puhul, ma ei jaksa jälgida koguaeg kaloreid jne( tundub laisk minust) vaid pigem, ma söön vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvutasin kiirelt su KMI, mis on 20,8. Selle järgi oled normis ja 50 kg kaaludes oleksid veits alakaalus juba. Võib-olla on mureks hoopis liigne rasv, mitte kaalunumber?

Liigne rasv kõhul, mis ei kao kuhugi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See tähendab, et mitu päeva ei tohiks vett juua?

Vett peab jooma iga päev, ilma veeta elab inimene 3 - 5 ööpäeva ja siis on surm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liigne rasv kõhul, mis ei kao kuhugi..

Hops! Su mure ei olegi kaalu number.

Kui hakkad seda rasva kaotama, siis võib isegi kaal natuke suureneda, aga ainult lihaste arvelt, mis juurde tulevad ja keha reljeefi veelgi ilusamaks teevad.

Lihtsaim võte "kõtu" vastu on regulaarselt teha kõhulihastele mõeldud harjutusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hops! Su mure ei olegi kaalu number.

Kui hakkad seda rasva kaotama, siis võib isegi kaal natuke suureneda, aga ainult lihaste arvelt, mis juurde tulevad ja keha reljeefi veelgi ilusamaks teevad.

Lihtsaim võte "kõtu" vastu on regulaarselt teha kõhulihastele mõeldud harjutusi

ja kui kaua kulub aega, et soovitud tulemus saada? Kui ma nüüd 3x nädalas teen.. kas jooks mõjub ka kõhule?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaalunumbrit vähendab hõlpsalt ja väga kiiresti mõne jäseme amputeerimine.

I APPROVE THIS MESSAGE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hops! Su mure ei olegi kaalu number.

Kui hakkad seda rasva kaotama, siis võib isegi kaal natuke suureneda, aga ainult lihaste arvelt, mis juurde tulevad ja keha reljeefi veelgi ilusamaks teevad.

Lihtsaim võte "kõtu" vastu on regulaarselt teha kõhulihastele mõeldud harjutusi

Vaevalt ainuüksi kõhtu treenides saad saledaks, rasv põleb üle terve keha ühtlaselt ja kõhult kaob tavaliselt viimasena. Kõige tähtsam on hetkel totumine ja kerge aeroobne tuleks kasuks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen 18 aastane tütarlaps, 164 cm pikk ja kaalu 55-56 kg. Sooviks saada kiiresti kaalust alla u 50-ne peale, mis peaksin tegema?

Maksimaalne teoreetiline kiirus, millega selle kaalu sinna saad (jätame kõrvale kõikvõimalikud lollid soovitused kehast vesi välja ajada vms., sest tegelikult soovid sa mahtuda 3 numbrit väiksematesse riietesse, mitte 5kg kergem olla) oleks 2 kuud. Kuid arvestades su kirjutatut, et ei jaksa kaloreid jälgida ja eriti ei liigu ka, siis pakun, et sul läheb selleks ca 1 aasta või siis ei jõua sa sinna iialgi.

Nii et ikkagi paber näppu ja jälgi, mida sa sööd. Loe kalorid kokku. Lihastoonuse tõstmiseks 4-5x nädalas trenni ja mitte üksi stepperile või jooksulindile tiksuma vaid rühmatrennidesse, kus sul puhata ei lasta - BodyPump, BodyCombat, BodyJam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olla kerges ~10% .... ? mis see tähendab ?

Et sööd natukene vähem kui kulutad.

Soovitan samuti BodyPumpi - minu nädalaplaanis asendamatu treening!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja kui kaua kulub aega, et soovitud tulemus saada? Kui ma nüüd 3x nädalas teen.. kas jooks mõjub ka kõhule?

Kui sa reaalselt nüüd 3x nädalas ka teed midagi, k.a. jooks, siis tulemused peaksid näha olema 3 - 8 nädalaga olenevalt kümnetest teguritest, k.a. sinu pühendumisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa soovid tegeleda tulemusega(liigne rasv kõhul) kuid mitte põhjusega(toitumine). Sa võid vehkida kõhulihastele harjutusi iga päev ja käia ka jooksmas kuid kui sa ei muuda toitumist ei ole ka erilst muutust näha.

Proovi jätta kõrvale oma toiduvalikust kõik "valge" s.o. jahutooted(sai,leib,koogikesed,keeksid,küpsised jne.), suhkur, limonaadid(coca,fanta,sprite jne.), majonees,kreemid, kommid....

Tarbi rohkem puu- ja juurvilju. Praegu õunad valmis väga hea aeglaste süsikate allikas. Tarbi kindlasti vett. Selliselt käitudes on abi ka treeningutest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa soovid tegeleda tulemusega(liigne rasv kõhul) kuid mitte põhjusega(toitumine). Sa võid vehkida kõhulihastele harjutusi iga päev ja käia ka jooksmas kuid kui sa ei muuda toitumist ei ole ka erilst muutust näha.

Proovi jätta kõrvale oma toiduvalikust kõik "valge" s.o. jahutooted(sai,leib,koogikesed,keeksid,küpsised jne.), suhkur, limonaadid(coca,fanta,sprite jne.), majonees,kreemid, kommid....

Tarbi rohkem puu- ja juurvilju. Praegu õunad valmis väga hea aeglaste süsikate allikas. Tarbi kindlasti vett. Selliselt käitudes on abi ka treeningutest.

Kõik "valge" - hapukoor, piim, kodujuust, muna, enamus kalu? :)

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõin just ära 200g sefiiri. Am I gonna die? :)

SV polegi tähtis. Ta ei ole eluks vajalik ühend mida peaks toidust saama. :D

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
SV polegi tähtis. Ta ei ole eluks vajalik ühend mida peaks toidust saama. :)

Maximas allahinnatud. :D - Nämma.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik "valge" - hapukoor, piim, kodujuust, muna, enamus kalu?

Omaarust ju lugesin üles millist "valget" ma mõtlesin(süsivesikud). Sul ilmselt lugemis-arusaamis probleemid või lihtsalt vaja jälle TARKA panna.

Muudetud kasutaja samuil poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik "valge" - hapukoor, piim, kodujuust, muna, enamus kalu?

Omaarust ju lugesin üles millist "valget" ma mõtlesin(süsivesikud). Sul ilmselt lugemis-arusaamis probleemid või lihtsalt vaja jälle TARKA panna.

Proovi jätta kõrvale oma toiduvalikust kõik "valge" s.o. jahutooted(sai,leib,koogikesed,keeksid,küpsised jne.), suhkur, limonaadid(coca,fanta,sprite jne.), majonees,kreemid, kommid....

... (kolm punkti) lause lõpus viitab jätkuvale loetelule.

Kui te ei oska ennast korrektselt väljendada, siis kes selles süüdi on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×