Jump to content
Arnold

VI Innar Mardo Memoriaal - tulemused, pildid, järelkajad

Recommended Posts

Hommikul kohe läheb tööle ka LIVE stream. Tuunisin seda veel parema kvaliteedi poole ja loodan, et ka arvutist vaatajad saavad üritusega kursis püsida.

Mikk suured tänud sulle sa päästad päeva... :D Minu poolt sulle šokolaad, nüüd saad süüa.... ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taavi elas kaalumisel ja mõõtmisel üle ärevad hetked, esimene mõõtmine, vaatame kuidas läheb...

Kas tõesti pean ennast nii pikaks venitama?

post-22-0-14815700-1319918574.jpg

No proovime

post-22-0-05588600-1319918590.jpg

Kas õnnestus...? Arnold ei jaksa ära oodata...

post-22-0-52972300-1319918601.jpg

Selgus, et Taavil jäi 0,5 cm 180cm puudu ja anti 30 min -ennast venitada...

Samal ajal ilmus ei tea kust Imre...

post-22-0-75553700-1319918626.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre tuntud headuses, loodame et homseks üle ei lae...

post-22-0-48713900-1319918812.jpg

Marti samuti kuiva vormiga - homme kindlasti arvestatav tegija

post-22-0-25773700-1319918828.jpg

Nüüd ma saan aru miks Team Koovitis on ka raskemad mehed...Taavi enne teist mõõtmist

post-22-0-87685800-1319918843.jpg

Ja oh ime 180cm täis ja Rück, homme kohe algab lahing...

post-22-0-71836600-1319918854.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa tore võistlust siit kaugelt jälgida. Kõikidele sportlastele isiklikke kordaminekuid homsel etteastel. :D

Loodan ,et homsed pildid annavad eriti naistest parema ülevaate, sest Revalis selle kirju valgusega ei saanud korralike selliseid võrdlusi ja pikas katis annab sinu puudumine kindlasti tunda, lühemas läheb aga homme kõvaks rebimiseks....Edu teilegi Inglisamaale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba see on vahva, et lavalaudadele jätkub ikka veel neid naisi, keda see ala köidab. ;) Annan endast parima, et järgmisel sügisel kõigest sellest taaskord osa saada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus on loogika? :)

Vabandan, üliruttu ennustatud, olin ruttamas. Postitan siia ja loodan, et see ümbermuutmine arvestatakse sisse. Õige postituse alt näha, et originaalpost on sama. Siin lihtsalt näpukas ära muudetud.

+180 arvestuses 1. Taavi Koovit ja 2. Janar Rückenberg. Top6 jääb seega samaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen juba üleval, varsti siis jõu- ja ilunumbreid Salmesse näitama :D Soovin kõigile edu ja põnevat päeva!!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikk loodetavasti paneb varsti siia ka LIVE ülekande lingi, siis saavad need hommikused vaatajad, kes Salmesse kohapeale ei plaani minna ka ülevaate, mis kohapeal toimub.

Soovin ka omaltpoolt kõigile võistlejatele edu ja eelkõige, et nad ise oma vormiga rahule jäksid, kõik korraga võita ei saa, kuid peamine võit on ikka iseenda üle ja eneseületamine.

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust,kena uni oli sai magatud 10 tundi,enne magama minekut sai v6etud 2kl valget kuiva veini ja yhe 250g looma välisfilee,uni oli hea.kaalusin siis ka ennast hommikul ja oh imet 68,9kg veel kergem kui eile ohtul kaalumis hetkel 69.7kg,seega järelan, et ega sinna 68kg klassi pole palju puudu ;) .Aga ma siis soovin koigile vöistlejatele edu ja VESI NAHAVAHELE.

Salmes naeme...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×