Jump to content
Shox72

Küki ja jalgade treeningu kohta?

Recommended Posts

Tere!

Küsimus selles, et kas see on liiga suur koormus kui ma teen kaks korda nädalas jalgu niimoodi, et esimesel päeval on harjutusteks nt. kohalt kaugushüpe, kükk ja mõned sprindi lõigud ja teisel päeval on kohalt kaugus asendatud kuuli visetega jalgevahelt ja ülepea? Mõnikord tuleb lisaks ka kastile hüppeid vms.

Esimene jala trenn on teisipäev ja teine sobiks kõige paremini ilmselt reedele. Et kas selline trenn on ikkagi pigem kasuks kui ülekoormuseks? Tean, et pean ise tundma, et kas jalad on väsinud ja valusad järgmine päev, aga siiani pole hullu valu polnud. Või peaks hoopis midagi lisama?

Tänud vastajatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei juhtu su jalgadega midagi, kui sellist trenni teha... Muidugi võid mingid tsüklid paika panna a'la kolm nädalat tõusvas joones koormust ja siis nädala kergelt taastumiseks. Korra või kaks aastas pikem puhkus vastavalt hooajale (sa ju teed trenni, et kiiremini joosta ja kõrgemale hüpata? pärast olulisemat verstaposti puhkad) Plahvatuslikkuse arendamiseks lisa kavasse ka rinnalevõtt ja rebimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei ole mingi nädala koormus. Ei juhtu su jalgadega midagi.

See oli mu ühe päeva trenn, jaotatuna, hommikul ja õhtul. Ja loomulikult jõudsin veel sel päeval rebimist teha. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei juhtu su jalgadega midagi, kui sellist trenni teha... Muidugi võid mingid tsüklid paika panna a'la kolm nädalat tõusvas joones koormust ja siis nädala kergelt taastumiseks. Korra või kaks aastas pikem puhkus vastavalt hooajale (sa ju teed trenni, et kiiremini joosta ja kõrgemale hüpata? pärast olulisemat verstaposti puhkad) Plahvatuslikkuse arendamiseks lisa kavasse ka rinnalevõtt ja rebimine.

Mõtlesin ja et üritan teha selliseid harjutusi mis annavad plahvatust hüppe ja kiiruse jaoks. Ma teen rohkem enda jaoks lihtsalt, võistlusi või asju mul pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa soovid hüppevõimet parandada?

Kasuks tulevad hüpped trepil, nii koos jalgadega, kui jalalt jalale + ühel jalal.

Väga hea harjutus on ka hüpped üle tõkete. Jällegi nii koosjalgadega kui ühel jalal.

Sätid tõkete vahed selliselt et vahesammu ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×