Jump to content
SdFx

Trenn enne hommiku sööki ?

Recommended Posts

Arutaks siin teemas kas treening enne hommikusööki on hea mõte, kui eesmärk on massi tõstmine. Olen leidnud infot, et hommikuti tuleks teha vähemalt 20 minutit cardiot enne hommikusööki, kui eesmärk on rasva põletamine ning jõutõstmine ei ole soovituslik. Aga kui treenida 3-4 korda nädalas ülakeha või triitsepsit, biitsepsit ja õlgu umbes 30-45 minutit enne hommikusööki ja siis süüa peale 250g putru( näiteks veskimati odra oma), mis annaks siis 871 kcal, 22g valku, üle 160g süsivesikute ja 2,5g rasva, kasvataks lihast ? :rolleyes: Kogu päeva kaloraas oleks kokku umbes 3000kcal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mitmekülgsest toitumisest oled midagi kuulnud? ja pudru sees olev valk(taimne valk) sind kasvama küll ei pane. Pudru iseenesest hea toit, aga kõrvale muna, sink, juust, kodujuust, kohupiim jne - pead nendest midagi lisaks kombineerima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen teinud aastaid varahommikul bodypumpi kl 07:30 ajal ning söögiisu on tulnud alles paar tundi hiljem. Eks kõik sõltub harjumustest ja eesmärkidest. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen teinud aastaid varahommikul bodypumpi kl 07:30 ajal ning söögiisu on tulnud alles paar tundi hiljem. Eks kõik sõltub harjumustest ja eesmärkidest. :rolleyes:

Kui ma ise 7:20 bodypumpi lähen, siis olen alati kõhu enne täis löönud - 100g täisterakaerahelbeid(250ml piimaga, moos), 3 muna, paar võileiba(juust, sink, tomat). Ja peale trenni jälle nälg majas. Aga eks see sõltu vanusest ka :D

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis küsimus, et kui võta mingit gainerit siis teha jõudu vähemalt 30-45 minutit ja siis süüa hommikust, tooks tulemusi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mitmekülgsest toitumisest oled midagi kuulnud? ja pudru sees olev valk(taimne valk) sind kasvama küll ei pane. Pudru iseenesest hea toit, aga kõrvale muna, sink, juust, kodujuust, kohupiim jne - pead nendest midagi lisaks kombineerima

Olen ikka, ning toitun väga mitmekülgselt. Lihtsalt soovin teada kas treening enne hommikusööki või siis enne trenni võta vadakuvalk või toidulisa siis teha trenni ja siis süüa hommikusööki tooks tulemusi ? Miks niisugune küsimus, kuna peale kooli õppimist palju, et ei jää korralikuks trenniks iga nädal aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loogika ütleb, et enne söök, siis treeningjärgne jook.

Samas, kui sul pole korralikuks trenniks aega, siis on ehk palju loodetud, et lihas hullult vohaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas oleneb, ma näiteks ei suuda absoluutselt tühja kõhuga trenni teha. Pigem "jook - trenn - söök" ,kui mitte midagi enne trenni aga ideaal oleks siiski "söök - trenn - jook". Minu jaoks ideaal muidugi, sest see oleneb :o

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loogika ütleb, et enne söök, siis treeningjärgne jook.

Samas, kui sul pole korralikuks trenniks aega, siis on ehk palju loodetud, et lihas hullult vohaks?

Kui nüüd katsetada teha 3-4 korda nädalas üla kehale trenni, mõtlen et jook-trenn-söök umbes 15-20 päeva, et selle ajaga oleks näha ka lihase kasvu, kui toit on ka mitmekesine. Usun, et lihas kohe vohama ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nüüd katsetada teha 3-4 korda nädalas üla kehale trenni, mõtlen et jook-trenn-söök umbes 15-20 päeva, et selle ajaga oleks näha ka lihase kasvu, kui toit on ka mitmekesine. Usun, et lihas kohe vohama ei hakka.

Suvel oli mul jõusaalist paus, augusti lõpus ka umbes sellise ajaga kasvatasin 7 kg juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nüüd katsetada teha 3-4 korda nädalas üla kehale trenni, mõtlen et jook-trenn-söök umbes 15-20 päeva, et selle ajaga oleks näha ka lihase kasvu, kui toit on ka mitmekesine. Usun, et lihas kohe vohama ei hakka.

Kes su eest alakeha treenib?

Või pole vaja? (käid trepist, jooksed bussile vms, nagu need vabandused tavaliselt on :o)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes su eest alakeha treenib?

Või pole vaja? (käid trepist, jooksed bussile vms, nagu need vabandused tavaliselt on :o)

Nädalavahetus jooksmas ning kükid sinna otsa, siia maani aga just ülakeha jaoks pole aega leidnud :o . Muidu toitumine mitmekesine ja päeva kaloraas on 3000kcal keskmiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×