Jump to content
joco

Jõusaal ja kiirus

Recommended Posts

tere , oleks küsimus selline ,et kuidas saab jõusaalis kiirust treenida , mõtlen ,et jalgade ja käte lõõkide kiirust arendada. Kas tuleks teha kergete raskustega harjutusi ja kiiresti ,ehk näiteks nõksuga või hakta venitama :rolleyes: ? Siis küsiks veel ,et kas sellel ajal valku võib ka kasutada , ise olen jõusaalis käinud u. aasta ja peale. Vorm on hea ,aga kiirus kaob vaikselt ära. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldise kiiruse jaoks väga head harjutused on rinnale võtt , rebimine , lõuaalla kiired tõmbamsied ning ka tõukamine(jalad harki või jalad koos) . Ise kasutan veel pörkega või lihtsalt väga kiiret rinnalt surumist , raskused hoian üldiselt parajad ,et jõuaksin kõike enam vähem 5kordust teha ja kas 4 või 5 seeriat . Jalgadele kiiruse tegemsieks soovitaks kas poolkükki kiire tõusuga , kõrgemat kasti kükki sammuti kiire tõusuga või siis lihtsalt kiiremat täiskükki , nedes harjutustes hoian ma raskused sellsied et jõuaksin 4-8 kordust teha ja 4-5 seeriat . Jalgadele pakuks ka veel välja kangi või hantliga kükist ülesshüpped . Vähemalt neid harjutusi kasutan mina kiiruse ja plahvatus jõu tegemiseks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldise kiiruse jaoks väga head harjutused on rinnale võtt , rebimine , lõuaalla kiired tõmbamsied ning ka tõukamine(jalad harki või jalad koos) . Ise kasutan veel pörkega või lihtsalt väga kiiret rinnalt surumist , raskused hoian üldiselt parajad ,et jõuaksin kõike enam vähem 5kordust teha ja kas 4 või 5 seeriat . Jalgadele kiiruse tegemsieks soovitaks kas poolkükki kiire tõusuga , kõrgemat kasti kükki sammuti kiire tõusuga või siis lihtsalt kiiremat täiskükki , nedes harjutustes hoian ma raskused sellsied et jõuaksin 4-8 kordust teha ja 4-5 seeriat . Jalgadele pakuks ka veel välja kangi või hantliga kükist ülesshüpped . Vähemalt neid harjutusi kasutan mina kiiruse ja plahvatus jõu tegemiseks .

Tere kõblaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×