Jump to content
Margus Silbaum

Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Recommended Posts

Rait, anna palun oma kindel Mehe Sõna, et Sa Tartus kohal oled ja jõutõmbes MR üritad!

Extra Sinu katseks oleks meil võib olla võimalik kohale kutsuda ka TV-d.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Eile käisin Selli mängudel võistlemas. Tulemused keskpärased, kuna vorm ei ole see, mis oli talvel enne eestikaid.

Küki 255 oli suht kerge, aga 270 oli liiast, kuigi lootsin selle ära kükkida, et kogusummat paremaks saada. Eks vahele jäänud kükitrennid tõmbasid ka raskust maha.

Surumise 180 kg pole ka midagi erilist, veebruaris sai kergelt 200 ka üle paugutatud, aga vorm selles tagasi ka andnud.

Jõutõmme tundus jällegi kõige kergem :D Soojendusel 270 oli väga lihtne ja andis mõista, et äkki olengi võimeline 345 kg tõmbama nagu lubasin.

Esimene katse 300 kg, oli natuke ebakindel kuna soojendus sai vara äa tehtud. 325 kg palju lihtsam kui 300 isegi :P

Viimaseks katseks panimegi 345 peale ja olin seda valmis seda kindlasti ära tõmbama, aga võta näpust ;) Nüüd videost vaadates on üldse ime et suutsin selle nii kõrgele tõsta kuna juba tõmmet alustades oli mu tehnika ikka väga nigel. Kang liikus minust eemale ja tõmbe algfaasis oli juba selg kõver. See pole minu tõmbe moodigi olnud -_- Selle taha jäi ka lõpusirutus, sest õlgu on väga raske taha viia kui tõmbad nagu kusev lehm :D ja mida kauem ma sikutan seda rohkem annab haare järgi. Lõpuks olingi siis seal kuidagi õlad ees ja pea taha viidud, lootes äkki juhtub ime ja saan katse kirja :lol:

Järgnevas videos minu kommentaar koos katsega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks on vaja minu teada kolme rahvusvahelist kohtunikku. Seega tegemist oleks olnud mitte ametliku maalimarekordiga. Aga oleksid ei maksa midagi ja küll juba järgmine võistlus ka see maailmarekord tuleb;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3 rahvusvahelist kohtunikku oli olemas, üks neist oli isegi I kategooria oma, aga maailmarekordi registreerimiseks oli veel 3 I kategooria kohtunikku vaja žüriisse, ja seda meil kahjuks ei olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Täna tegime poistega viimase trenni enne Orissaare surumist. Eks vaatab mis üles surun kuna spetsiaalset ettevalmistust pole teinud. Võtan vaikselt kaalu ka alla. Praeguseks toitumise ja kõva tööga on üle 3 kg maha läinud, kaal hommikuti 102-103 tuuris. Vorm vähe kuivemaks ka läinud, omaarust :D

Järgmine nädal veel Rootsi võistlus ning sellega hooaeg läbi. Suvel teeme rohkem pumpamisstiilis trenne, et vaimu hoida. Sügisel läheb lammutamiseks jälle kuna tippvormi jõudmine käib tegelikult väga kiirelt nagu ma sel aastal aru sain ;) Paar kuud kõvat rassimist ja tase on saavutatud. Suvel ongi eesmärk hoida end konditsioonis. Praegu olen juba läinud pikemate korduste peale ja rõhun rannavormile B)

Peale tervet päeva päikese käes töötamist, annab eriti tunda see, et on vaja end peale tööpäeva veelkord üle ergutada trenniks, nii täiendasingi täna varusid fitness.ee poolt. Võtsin ergutiks beta-alanine ja esimest kroda kasutasin PUMP+-i. Ütlen ausalt, lihastunnetus oli tõesti parem ja biits läks mõnusalt punni :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Nüüd Jaanid peetud ja uuesti trennilainele. Tegin nüüd nädalase pausi ja hirmus tahtmine on trenni minna, mida ma teen homme. Peale Rootsi võistlust tegin 4 trenni järjest, et see nädalane puhkus ära pidada.

Terve see aeg olin kodus Saaremaal ja ega eriti ei viitsinud tagasi tullagi mandrile :D Oleks võinud veel lebotada.

Kaal on ka kenast kontrolli all, 103 tuuri. Kui terve suvi sellise kaaluga välja veab, siis sügisel on hea alustada jõunäitajaid üles kerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Nüüd Jaanid peetud ja uuesti trennilainele. Tegin nüüd nädalase pausi ja hirmus tahtmine on trenni minna, mida ma teen homme. Peale Rootsi võistlust tegin 4 trenni järjest, et see nädalane puhkus ära pidada.

Terve see aeg olin kodus Saaremaal ja ega eriti ei viitsinud tagasi tullagi mandrile :D Oleks võinud veel lebotada.

Kaal on ka kenast kontrolli all, 103 tuuri. Kui terve suvi sellise kaaluga välja veab, siis sügisel on hea alustada jõunäitajaid üles kerima.

Mis plaanid sul sügiseks üldse on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esialgu poistega valmistume Eesti võistlusteks. Aga põhi eesmärk on järgmisel aastal Soomes olev Raw MM. Aimaril tõsine soov minna ja Gunnaril plaan ka tulla.

Esialgne eesmärk oleks see 350-ne Raw Jõutõmme ametlikult kirja saada ^_^ ja hea Raw kogusumma teha.

Selles suunas hakkame sügisel kõvasti tööd tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg väikseks sissekandeks.

Poistega teeme jätkuvalt suvelaadi trenne. Ainuke selline tugevam päev on esmaspäev, kus anname jalale valule. Sel nädalal saigi natuke suurema raskusega kükis korduseid tehtud ja tegime jõutõmbes vormi kontrolli. Nu 300 kg oli ilma vööta nuustikas, nii et toonus on hea :P

Ülejäänud nädala trennid teen pumpavas stiilis, kordused vahemikus 8-12 ja eks lihas vähe rohkem punni läind ka. Talvel tehtavad kolmesed seda ju eriti ei soodusta.

Kaalu olen ka suutnud keskmiselt hoida 102 kg peale. Eelmine nädal peale päevläbi päikese käs praadimist oli kaal 100,8, aga see ka madalaim mida ma näinud, peaasi et alla 100 kg ei lange :D

Selliseid trenne teeme veel augusti lõpuni ja siis pöördume oma ala juurde tagasi ning anname raskustele valu.

Päikest!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Ilmad jahedamad ning trenni palju parem teha. Kogu trenn ei kulu ainutl higi pühkimisele :D Nüüd terve suvi tehtud pumpamisstiilis trenne ja hakkab juba suuremate raskuste igatsus peale tulema. ;) Septembrist ongi plaan Salu kavadele üle minna ja hakata oma asja tegema. Kaal on sel suvel kõrgeim, mis kuangi mul olnud, praegu igapäevaselt 103 kg tuuri. Jõudu on just põhiharjutustes vähemaks jäänud, aga selle eest on biitsale juurde tulnud :D ja küll kükk, surumine ja tõmme kiirelt tagasi tulevad.

Lisanditeks fitness.ee poolt hera80, bcaa, dextro ja beta-alanine. Õhtul enne magama minekut kas munad või puddingut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhta.

Sai lubatud, et septembris hakkab tugevamalt trenni tegema ja täna tegime algust. Veel rääkis Margus meile uudist, et märtsis toimub Euroopakate Raw esimest korda. Võistlus toimub Pilsenis 21-28 märts.. Märts täpselt ideaalne aeg võistlemiseks ja arvan, et hakkame selleks valmsituma. Piisavalt aega end vormi ajada ja ei ole nii kaugel, et vahepeal ära vajuks. Aimari, Gunnari ja Saluga plaanid paika panema ja tuld selles suunas.

Selle aasta tipp vorm oli mul veebruari lõpp-märtsi algus ja spetsiaal trenne alustasin eelneva aasta oktoobri keskel, nii et aja ei taha ei saa midagi jääda.

Siis suutsin raw 280 kükk, 200 surumine ja 350 tõmme. Kui need saavutaks euroopakatel ja pealegi siis kõik väga ok.

Täna tegime eeskükki, läksin vaikselt üle 120x6, 140x6, 160x3 ja 180x2. Eeskükk meil nüüd pidevalt sees, aitab raw kükile kõvasti kaasa.

Siis hack kükk parim seeria 220x3 ja siis tilu-lilu harjutusi peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Täna oli järjekordne surumistrenn.

Esimeseks tegin traditaioonilist lamades surumist ja läksin tunde järgi üle. Katsed siis 5x120, 3x130, 3x140, 3x150, 1x160, 1x170 ja 1x180. Jäin rahule, suviste trennidega pole väga alla surumine läind. Praegu kaal ka vähe järgi andnud, näitab sinna 101 tuuri. Edasi veel rinda ja biitsa.

Käisime poistega SEB maratonil fitshopil ka abis. Hommiku poole väga palju rahvast polnud, aga mida aeg edasi seda rohkem uudistajaid oli. Lõpuks oli pannkoogi sööjaid päris palju :D

Maratoni võitjaga sai väike klõps ka tehtud :P

post-18503-0-63772000-1410713066_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×