Jump to content
Margus Silbaum

Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Recommended Posts

Tere.

Tänasest alustasime varustusega treeningutega kuni võistlusteni. Trenni ei tee oma trikooga vaid võtsin Ulvari trikoo, mis mulle suur ja oleks mugav trenni teha. Ulvar kükkis sellega kui oli 130 kg :D Tõmbasin lihtsalt jalga.

1. Kükk soojendus, ainult vööga: 3x160, 3x190, 3x220, 1x250 ja 1x270, mis ka uus isiklik varustuseta, kükkisin kergelt.

Ulvari trikoo selga ja sidemed ka õrnalt peale 3x270, 3x280, 2x290 ja 2x300. Esimese korra kohta polnud rohkem vaja, Sai mingi raskus tunnetuse kätte.

2. Raamis kõndimine 1x340 ja 1x360 kg

3. Nelipea lihas 5x8

4. Kakspea lihas 5x8

5. Kaelkijak 3x15

6. Kõht 4x15

Lisa harjutusi teeme nüüd vähem ja keskenduma põhi harjutusele. Kolmapäeval särgiga pakult kolmesed ja äkki proovime rinnale ka. Seda näeb jooksvalt.

Tähtsin küsida seda, et milline see harjutus "kaelkirjak" välja näeb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga tänane trenn siis. Võtsin rahulikult ja trikooga täna ei teinud. Nädalavahetusel käisime sõpradega rootsikruiisil, mis meil juba traditsiooniks saanud :D Väike unevõlg sees ja tegin lihtsamalt.

1. kükk tavaline 3x160. 3x180, 2x200, 3x220, 3x240, 1x250 ja 1x260

2. ruutkang 5x130, 5x160, 5x190, 5x220, 5x240, 3x270 ja 2x290 kg, rohkem kettaid peale ei mahtunud :D

3. nelipea 3x10

4. kakspea 3x10

5. kõht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Kuna eestikad lükkusid edasi, siis teeme 2 nädalat tava trenni edasi ja trikoodega ei mässa. Vorm on jätkuvalt hea ja loodan, et kestab võistlusteni välja.

Eilne trenn:

1. Kiiruslik kükk 62% 300st/ 190 kg + 30 kg kette pakule 10x2

2. Jõutõmme võistlusstiilis kuni 85%-ni neljased ja 92% 2x1/ seeriad ilma vööta: 170x4, 200x4, 220x4, 240x4, 260x4, 280x4 ning 300x4 (raskus oli kerge mulle, aga neljanda korduse ajal ei viitsinud haaret parandada ja lasin lõpus lahti ja nii läks ka näpunahk :mellow:)

Peale seda veel 330x1 vööga. Päris tõsine tööseeria sai :rolleyes:

post-18503-0-80469800-1391854934_thumb.j

3. Kummardused kangiga 5x6

4. Seljatõsted 5x6

5. Kõht ja venitused

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Täna tegime tavalsit kükki ja raamis kõndi. Kükis tegin uue rekordi ja varu veel sees ka.

Raamis tegin kõndi edasi-tagasi suure raskusega, et mõistust sellega harjuda lasta :D

360 kg

380 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rait, kas sa mäletad, kui palju sa kükkisid ja surusid noorte klassis ilma varustuseta? Ma tean, et sa käisid kunagi talendisaates ja seal oli tõmme (noorena) 320kg(vist). Aga küki ja surumise kohta oleks ka numbreid huvitav teada sellest ajast. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes täpseid numbreid ei teagi kuna siis absoluutselt varustuseta rekorditele tähelepanu ei pööranud, treenisime ainult selleks et trikoodega max tulemusi teha. Tõmbes jh 320 kg kuna see alati mul tugev olnud ka, vahetpole kas ilma või trikooga. Ma arvan eks ilma kükk sinna 220+ ja surumine 150-160 vahele jäi.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Praegu on käsil taastav nädal, teen harjutusi 50 prossuga. Järgmisest nädalast hakkame valmistuma võistlusteks. Trikoosid katsetama jne.

Pühapäeval proovisin nr 48 katana low cut, mille Kaido käest prooviks sain. Üllatavalt suur oli see võrreldes minu enda 48 super katanaga. Panin ta ilma sukkadeta selga ja poisid aitasid natuke õlad paika.

Särk väga erinev Super katanast. Teeb haiget hulga rohkem ja just tagaõlale. Päris marraskile tõmbas mind, aga võib olla ka sellest, et särk oli suur ja liikus palju seljas. Rinnale tulek pidi ka sellega raskem olema, aga seda saab täpsema särgiga rohkem tunda.

Tegin särgiga trenni mõttes katseid, 1x230, 1x240, 1x250 ja 1x260. Kõik surusin ära, aga oma särgiga oli nädal tagasi alt minek palju parem. Siis surusin 270 kg väga hästi.

Nüüd ongi plaan mulle uus nr. 48 Super katana soetada, vana särk 2-3 aastat töös juba olnud. Kui kellegil äkki uus särk olemas nr 48, siis võib märku anda ;) .

Täna sain kätte uue küki ja tõmbetrikoo. Tõmbetrikoo suht täpne ja loodan et keera mu tehnikat nahka. Hakkame sellega katsetama nüüd, et ükskordki võistlustel normaalne raskus üle tõmmata :D muidu ma ainult põrun koguaeg.

post-18503-0-03019500-1392904165_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik shoppamine kevadhooajaks :D

Tere.

Praegu on käsil taastav nädal, teen harjutusi 50 prossuga. Järgmisest nädalast hakkame valmistuma võistlusteks. Trikoosid katsetama jne.

Pühapäeval proovisin nr 48 katana low cut, mille Kaido käest prooviks sain. Üllatavalt suur oli see võrreldes minu enda 48 super katanaga. Panin ta ilma sukkadeta selga ja poisid aitasid natuke õlad paika.

Särk väga erinev Super katanast. Teeb haiget hulga rohkem ja just tagaõlale. Päris marraskile tõmbas mind, aga võib olla ka sellest, et särk oli suur ja liikus palju seljas. Rinnale tulek pidi ka sellega raskem olema, aga seda saab täpsema särgiga rohkem tunda.

Tegin särgiga trenni mõttes katseid, 1x230, 1x240, 1x250 ja 1x260. Kõik surusin ära, aga oma särgiga oli nädal tagasi alt minek palju parem. Siis surusin 270 kg väga hästi.

Nüüd ongi plaan mulle uus nr. 48 Super katana soetada, vana särk 2-3 aastat töös juba olnud. Kui kellegil äkki uus särk olemas nr 48, siis võib märku anda ;) .

Täna sain kätte uue küki ja tõmbetrikoo. Tõmbetrikoo suht täpne ja loodan et keera mu tehnikat nahka. Hakkame sellega katsetama nüüd, et ükskordki võistlustel normaalne raskus üle tõmmata :D muidu ma ainult põrun koguaeg.

attachicon.gif20140220_153838.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Söön, treenin ja magan :D Põhimõtteliselt elan profisportlase :D elu praegu. Kirjutan vaiskelt lõputööd ja teen trenni. Võtan trennidest, toidust ja puhkusest maksimumi, mis viga nii trenni teha. Kui oleks võimalus koguaeg nii treenida, oleks ma arvan paljudel tulemused hoopis teised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×