Jump to content
Margus Silbaum

Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Recommended Posts

Loodetavasti saad selle maailmareksi ka sel aastal ametlikult ära registeerida mõnel kõrgetasemelisel raw võistlusel ja varu tundus seal sees ka olema. Loom on loom ei ole midagi lisada... :o . Mis selle trikooga veel saama hakkab....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise loodan tõmmata seesugust raskust Tallinn-Helsingi-Stockholm võistlusel Stockholmis. Äkki nad saavad vajalikud kohtunikud kokku. Trikoo mulle selga igatahes ei mahu :D ja see rikuks mu tehnika. Pean uue tõmbetrikoo muretsema ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise loodan tõmmata seesugust raskust Tallinn-Helsingi-Stockholm võistlusel Stockholmis. Äkki nad saavad vajalikud kohtunikud kokku. Trikoo mulle selga igatahes ei mahu :D ja see rikuks mu tehnika. Pean uue tõmbetrikoo muretsema ;)

Sa tõmbad rawis ka rohkem kui enamus mehi trikoos maailmas....seega tugev oled, pole vahet... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise loodan tõmmata seesugust raskust Tallinn-Helsingi-Stockholm võistlusel Stockholmis. Äkki nad saavad vajalikud kohtunikud kokku. Trikoo mulle selga igatahes ei mahu :D ja see rikuks mu tehnika. Pean uue tõmbetrikoo muretsema ;)

Rait, asi ei ole kohtunikes (viimastel aastatel on olnud väga tugevad brigaadid) vaid selles et see tuleb teha IPF-i rahvusvahelisel kalendrivõistlusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohtunikele ei olegi midagi halba öelda. Mõtlesingi seda, et äkki on võimalus seda teha kuskil suuremal võistlusel, kus rahvusvahelise kategooria kotunikud.

Sain aru, et tahad et rekord ametlikult kusagil kinnitatakse. Selleks on vaja rahv. kalendri võistlust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Tänasest alustasime varustusega treeningutega kuni võistlusteni. Trenni ei tee oma trikooga vaid võtsin Ulvari trikoo, mis mulle suur ja oleks mugav trenni teha. Ulvar kükkis sellega kui oli 130 kg :D Tõmbasin lihtsalt jalga.

1. Kükk soojendus, ainult vööga: 3x160, 3x190, 3x220, 1x250 ja 1x270, mis ka uus isiklik varustuseta, kükkisin kergelt.

Ulvari trikoo selga ja sidemed ka õrnalt peale 3x270, 3x280, 2x290 ja 2x300. Esimese korra kohta polnud rohkem vaja, Sai mingi raskus tunnetuse kätte.

2. Raamis kõndimine 1x340 ja 1x360 kg

3. Nelipea lihas 5x8

4. Kakspea lihas 5x8

5. Kaelkijak 3x15

6. Kõht 4x15

Lisa harjutusi teeme nüüd vähem ja keskenduma põhi harjutusele. Kolmapäeval särgiga pakult kolmesed ja äkki proovime rinnale ka. Seda näeb jooksvalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Tänasest alustasime varustusega treeningutega kuni võistlusteni. Trenni ei tee oma trikooga vaid võtsin Ulvari trikoo, mis mulle suur ja oleks mugav trenni teha. Ulvar kükkis sellega kui oli 130 kg :D Tõmbasin lihtsalt jalga.

1. Kükk soojendus, ainult vööga: 3x160, 3x190, 3x220, 1x250 ja 1x270, mis ka uus isiklik varustuseta, kükkisin kergelt.

Ulvari trikoo selga ja sidemed ka õrnalt peale 3x270, 3x280, 2x290 ja 2x300. Esimese korra kohta polnud rohkem vaja, Sai mingi raskus tunnetuse kätte.

2. Raamis kõndimine 1x340 ja 1x360 kg

3. Nelipea lihas 5x8

4. Kakspea lihas 5x8

5. Kaelkijak 3x15

6. Kõht 4x15

Lisa harjutusi teeme nüüd vähem ja keskenduma põhi harjutusele. Kolmapäeval särgiga pakult kolmesed ja äkki proovime rinnale ka. Seda näeb jooksvalt.

Proovi järgmine kord mõni video ka võtta kui sa seal 300 soojendust teed.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükspäev vaatasin vene mingit saiti ja USA -võistluste kajastus oli, seal mingi sel tõmbas 372,5 kilo raw kuni 110kg. Selge, et ma ei ole kursis mis ime liiga see oli ja kas seal mingi dopingukontroll ka on, kuid jõutõmme suht mõõdetav asi (kükkidega on nende imeliigades poolkükid) tõmbe puhul pole varianti kas kang tuleb lahti või ei .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Argo Erit ka veel trenni teeb? Pole ammu kuulnud temast midagi.
Huvi pärast vaatasin, et mis tema kaalu(-120kg) maailmarekord on surumises:

120kg World Standard 235.0

Minuteada mees on pausita surunud 230kg üles ning pausiga 220kg. Väga kaugel pole temagi maailmarekordist -120kg kaalus, arvestades veel seda, et mees kaalus 109kg, kui surus 220kg võistlustel pausiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Argo Erit ka veel trenni teeb? Pole ammu kuulnud temast midagi.

Huvi pärast vaatasin, et mis tema kaalu(-120kg) maailmarekord on surumises:

120kg World Standard 235.0

Minuteada mees on pausita surunud 230kg üles ning pausiga 220kg. Väga kaugel pole temagi maailmarekordist -120kg kaalus, arvestades veel seda, et mees kaalus 109kg, kui surus 220kg võistlustel pausiga.

2013 juuni Saaremaa lahtised MV, seal surus 215, kehakaal 105,4.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan ka siis mõne sõnaga.

Trenni teen hetkel hoolega.

Võistlen -120 kilo kaalus, -105 tõenäoliselt minna ei kavatse.

Ja võistlused võistlen RAW's nii varustusega, kui ilma.

Eks varsti annan endast rohkem märku;)

Seniks tugevat trenni kõigile ja vaata, et sa Rait selle MR kirja ikka saad (Y)

Muudetud kasutaja ArgoErit poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan ka siis mõne sõnaga.

Trenni teen hetkel hoolega.

Võistlen -220 kilo kaalus, -105 tõenäoliselt minna ei kavatse.

Ja võistlused võistlen RAW's nii varustusega, kui ilma.

Eks varsti annan endast rohkem märku;)

Seniks tugevat trenni kõigile ja vaata, et sa Rait selle MR kirja ikka saad (Y)

No jah 220 kilo pealt ei tõmba kuidagi -105 sisse.... :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×