Jump to content
Margus Silbaum

Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Recommended Posts

Hea lugu on taustaks..."Tule õeke sõidame koju, vana aasta viimasel ööl.... :D " korralik käimatõmbamis muusika. ;) . Aga noh vaadates kuidas sa selle 240 seal edasi -tagasi mängid, siis ega vist midagi käredamat ei olegi tautaks vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Salul räige muss jh seal :D Kadi Raadio soovikontsert mõllab vahetpidamata :lol:

Trennist ka siis. Täna oli kiiruslik surumine.

1. kiiruslik surumine 55 % 10x3/ 105 kg + 2 paari kette + 2 kummi. Peale seda 2 katset 160 kg ja 180 kg (hoidsin 3 sek, rinnal ja pauguga üles, krt kui hea suruda :D

2. surumine raamis kitsalt 10 cm lõppu, 160x5, 190x5, 200x5,210x5, 220x5

3. kangiga õla surumine mööda raame 5x8/ 80 kg

4. õlg küljele 5x8

5. tagaõlg 4x10

6. lailihas alakõhe vastu althaardega plokil 5x8

7. trapets 5x8

8. kõht ja venitused.

Öösel olin Divas turva, aga energiat jätkus kõvasti. Panin kena litaka beta-alanine enne trenni ja kestsin ilusti lõpuni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai ka meie võistlus läbi. Peale 4 ala oli Eesti võistkond esimene. Aga kangi rippumine muutis kõik kuna 1 võistkond võid teenida koguni 33 punkti. Ja rippumine läks täiega aiataha ja võitsid kerged poisid.

Kokkuvõttes 3, koht. Võitis maailma võistkond. Minu võistkonnas oli Kanter ka kellega panime lihakasti hoidmise kinni. Mina hoidsin kokkuvõttes kõige kauem ja sain terve korvitäie liha :D

Võitlus oli väga äge ja peale seda sai kenasti kõhu ka täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Täna oli siis selle aasta viimane trenn. Kolmapäeval puhkame ja reedel uue hooga edasi.

Reedesest trennist oli selg küll veel kange, aga Salu oli ruutkangi sisse pannud, millega läksin üles. Kava järgmine:

1. kükk pakult 5 cm üle paralleeli 5x5/ 5x170, 5x200, 5x230, 5x250, 5x270 ja 5x300 kg. Kang oli lõpuks väga vedel :D

2. ruutkang, arvasin et väga üles ei lähe, aga mõne katse tegin. 3x100, 3x140, 3x170, 3x200, 1x230, 1x260. Siis panin omaarsut 290 peale ja ei viitsinud videot teha, et jääb järgmiseks korraks, aga hoopis oli 300 peal ja tuli suure varuga. Salu ütles ka et see oli nii kerge, et ju paneme õige raskuse järgmine kord ja teeme video.

3. Sammasted 3x20

4. kõht 4x15

Meie Saali tulevane jõumees ka tahtis pilti teha :P

post-18503-0-52537000-1388427223_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Eile tegin üle pika aja trenni Spartas ning oli jalapäev.

1. kükk varustuseta (ainult vöö). Pole ammu tavalsielt kükki teinud ja Salu pani proovimise mõttes korra sisse. Paremad seeriad: 3x195, 3x215, 1x235, 1x250 ja 1x265 kg. Varu jäi sisse. Kükk on ka vähe paremuse poole läinud ja loodan 265 pealt veel kõvasti edasi minna. Videot kahjuks ei teinud.

2. hack kükk 5x5 viimane raskus 225x5

3. superseeria kakspeale 8x + nelipea lõpuni ja nii 3x

4. siselihased 5x8

5. puusalihased 5x8

6. kõht 4x15

Kaal jätkuvalt üsna kõrge, seal 106-107 vahel. Lisandid fitness.ee poolt- bcaa, betakas, hera 80 ja dextro.

Kolmapäevase trenni teen ka Spartas ja siis surumises suuremad protsendid, kolmapäev näeb mis saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tava kükki olen ma viimase 2 jooksul paar korda vist teinud. Muidu olen teinud erinevate kõrgustega pakult kükki. Alates 20 cm pakust kuni 37 cm pakuni, mis on mul kõvasti üle paralleeli, et suuri raskusi tõsta. Hack kükk ja zecheri kükk on ka pidevalt kavas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Jätkuvalt käib trennis tihe andmine. Kere on hästi vastu pidanud, aga nüüd hakkas jälle parem rind tunda andma :( ehk annab märku, et ülekoormus sees ja võtame järgmisel nädalal surumise kohapealt vaiksemalt. Ise olen rahul, et siiani sain hästi oma surumiskava täidetud ja väike puhkus kulub ära. Selle võrra anname rohkem hagu kitsalt surumisele ehk triitsepsile kõvasti koormust.

Kükk ja jõutõmme on ka heas seisus. Reedel pidin jõutõmbes üles minema, aga ei olnud talki ja Salu kangid on suht siledad, nii et väga kõrgele minna ei saanud.

Kuna võistlused on juba märtsi algul, tuleb hakkata trikoodega mässama. See hakakb pihta ülejärgmine nädal. Eks vaatan kuidas ma nendesse mahun kuna kaal on jätkuvalt 106,5-107 kg tuuri. Kuna trikood nagunii väljaveninud juba, siis loodan nendega ikka hakkama saada.

Lisandid on jätkuvalt beta-alanine, kreatiin, bcaa ja hera 80.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Täna oli kiirulik kükk ja jõutõmme. Kuna eelmine kord läks jõutõmbe katsetamine suht aiataha, siis täna katsetasime uuesti, sest nüüd oli magneesium olemas. Trenn siis järgnev.

1. kiiruslik kükk 55 % 300-st 165 kg+ 40 kg kette 10x22.

2. Jõutõmme RAW. Hakkasin vaikselt pihta ja aina paremaks tunne läks. ILMA VÖÖTA: 3x170, 3x190, 3x210, 3x230, 3x250. Edasi ühesed 1x270, 1x290, 1x310 ja 1x330 kg, väga kerge oli :)

Peale seda panime siis meie kaua oodatud raskuse peale 350 kg (+8 kg maailmarekordist)

Ootusi ei olnud ja vaatasime kuidas tuleb, kuna eelmine reede ilma magneesiumita tõmme midagi head ei näidanud.. Ütleme nii et tuli väga hästi ja kindla varuga :D:D

Arvestades, et sai tõmamtud seda SOOJENDUSDRESSIS (botased jalas ja dressipüksid), siis usun et olen enamaks võimeline. Isegi kang püsis hästi käes. ;)

Selliste tõmmete nimel tasub trenni teha, väga kõva motivatsiooni pauk. Mõni krõbedam sõna tuli ka :o

3. Ohutuküki kangiga kummardused 6x4

4. Trapets 4x8

5. Kõht 4x15

Kaal ikka 106 kandis. Lisandid: hera80, beta-alanine, kreatiin ja bcaa. Suured Tänud fitness.ee-le.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On mõnele ikka looduse poolt antud. Nii noorelt sellised numbrid ikka, et kuku pikali :D

post-29847-0-65976700-1390585218_thumb.g


Maksimaalne pingutus trennis+head geenid+toimiv süsteem+vastav toitumine = Maailma tugevaim mees ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliste tõmmete nimel tasub trenni teha, väga kõva motivatsiooni pauk. Mõni krõbedam sõna tuli ka :o

Need kõbedad sõnad käivad trenni juurde, kui trenni teha hingega! :D ja väga kõva jõutõmme, hoian Sulle pöialt igatahes kevadhooajal B)

Pikad su trennid muidu on ajaliselt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×