Jump to content
Margus Silbaum

Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Recommended Posts

Sai täna proovitud kettidega jõutõmmet!

225+100kg kette.

255+100kg kette.

9 päeva tagasi oli 250+50kg kette raskem kui praegu 255+100kg kette nii , et keha taastub kiiresti:)

Küsiks siis mis funktsiooni täidab kettidega tõmme,mis otstarve sellisel jõutõmbe viisi on?Kas selline tõmme arendab just seda lõpufaasi või mida?

Küsiks siis mis funktsiooni täidab kettidega tõmme,mis otstarve sellisel jõutõmbe viisi on?Kas selline tõmme arendab just seda lõpufaasi või mida?

Saab kätte täis amplituudi, treenib lõppu ja imiteerib ka varustusega jõutõmmet seda siis raskuse suhtes, kuna hetkel varustusega tõmbe asend on mul laialt!

Edited by ArgoErit

Väike ülevaade 19 päeva enne Euroopa meistrivõistlusi.

Alustan kõigepealt eesmärgist, mis sai Eesti meistrivõistluste järel lõplikult paika pandud. EMi eelprotokolli vaadates on esimesel kohal Venemaa esindaja Mashintsov Sergey kogusummaga 942,5kg. Eesti meistrivõistlustel õnnestus mul juhusliku trenni ja suvalise toitumise pealt kogusummaks saada 932,5kg. See oli väga motiveeriv, alustasin täismahus treeningu ja ülitäpse toitumisega. Kõik on sujunud suurepäraselt viimase 4 päeva jooksul olen saanud sellele ka kinnitust.

Jõutõmmet 4 päeva tagasi 360kg tehes sai mulle koheselt selgeks, et käe vorm on tunduvalt paranenud. Lootust on, et seekord see raskus käe taha ei jää.

Üleeile proovisin surumist, alustasin 225kg millega tegin paar kordust, kuid tunne väga hea ei olnud. Järgmised 2 seeriat 235kg tundusid juba kergemad. Tekkis kohe hasart, proovisin 245kg, mis läks küll kergelt üles, kuid rinnani ei jõudnud. See oli hea märk triitsepsi suhtes, mis on tunduvalt paremaks läinud. Seejärel proovisin 255kg, mis jäi sarnaselt lõpetamata nagu Eesti MV 235kg. Tundub, et triitseps on Eesti MV võrreldes umbes 20kg paremaks läinud. See ei muuda minu algset plaani suruda EMil kindlalt 220 ja 230 mis on kogusummaks vajalik, kolmandal katsel vaatame, mis teised teevad.

Eile sai ka peaproov kükis tehtud. Marko sõitis spetsiaalselt Tallinn proovida korraliku sidumisega max raskusi. Alustasin trikooga 325kg, mis tundus üldiselt raske olema surumisest oli väike väsimus veel sees. Ausalt öeldes järgmiseks katseks raskusega 365kg ma väga kindel ei olnud. Aga arvestades Venemaa esindaja kükki, siis mul erilist valikut polnud. Marko tõmbas trenni sidemed väga vingelt peale, kükki minnes tundus, et raskus on selle sidumise jaoks natuke väike, kang tõusis kergelt. Panime, siis 375kg peale, sellega kogesin täpselt sama tunnet sidumine oli perfektne. Tõusin küll natuke raskemalt, kuid pilt oli selge Euroopa meistrivõistlusteks olen ma kindlalt elu parimas vormis.

Vana on heas vormis, midagi ei ole öelda, edu sulle Margus ja loodan ,et peale pikki aastaid ootamist ootab meid sel kevadel ees mõlemil supertulemused EM -lt!

Eile oli tõesti hea trenn ja tuju läks ikka pärast seda väga heaks. Terve tee Tartusse kiskus vuntsi viiesajapeale. :)

No maikuu alguses EM-il lihtsalt peab õnne olema, sest jõudu on, et sa ennast täiuslikkuse lähedal realiseeritud saaksid. No tahaks tõesti loota!

Täna sai siis tehtud rinda. Põhiharjutusena lamades surumine 180kg 1x8(esimene seeria jäi üks varuks aga ka isiklik rekord.. viimati oli 6 rekord!) 2x6 .

Vahelduseks väike lisa harjutus proovi mõttes!

Tehnikat pole vaja hinnata kuna seal ei ole midagi hinnata :D

rinnale võtt 145kg . viimane rekord oli 140 nii, et 5 kilo parandust :)

Edited by ArgoErit

Täna sai siis tehtud rinda. Põhiharjutusena lamades surumine 180kg 1x8(esimene seeria jäi üks varuks aga ka isiklik rekord.. viimati oli 6 rekord!) 2x6 .

Vahelduseks väike lisa harjutus proovi mõttes!

Tehnikat pole vaja hinnata kuna seal ei ole midagi hinnata :D

rinnale võtt 145kg . viimane rekord oli 140 nii, et 5 kilo parandust :)

Jõudu on, noor mees ka alles - õpi asi selgeks ja Rio olümpiale!

Kuna siin mitmes alafoorumis käib triitsepsi kordade peale piinamine:) siis otsustasin ise ka ühe videosse võtta :D

Isiklik rekord hetkel siis nüüd 60x 109kg kehakaalu juures!

• Upvote 3

Tore on Sparta meeste tegemisest ka kuulda, viimasest külaskäigust teie juurde saab täpselt kuu aega täis, st viimane kerge trenn enne Prantsusmaale sõitu sai viimati käidud ja see oli mai lõpus. Loodetavasti õige pea saan jälle mõne tugeva trenn ka Spartas teha.

Kuna siin mitmes alafoorumis käib triitsepsi kordade peale piinamine:) siis otsustasin ise ka ühe videosse võtta :D

Valus vend, nüüd panid küll kõva märgi maha :ph34r::D

Ma ei ole kunagi nende kettidega proovinud, saan aru et need kõiguvad seal ka natuke veel küljes ja teevad tegemise ebastabiilsemaks...aga väge sees on ja eriti kükis ongi sul vaja edasi minna, nii et oled õigel teel. ;)

Pole paha, pura on jätkuvalt sees. Sa oled Sparata PWLT veel ainuke kes elumärki annab.... ;) ;) Silbaum tundub ,et on jälle kadunud asjade nimekirjas.... ;)

Tubli tulemus. Kahju ainult, et võistlustel ühtegi ära ei loetaks :P. Aga no, ma ise ei saaks sellegagi hakkama :).

Sai täna siis proovitud suvevormi surumises :D võib rahule jääda. kuigi veidi vajus ära:)

Uskumatu vend. Rulluisutamisega kasvatab oma rinna jõunäitajaid ;)

Väga tubli!

Uskumatu vend. Rulluisutamisega kasvatab oma rinna jõunäitajaid ;)

Väga tubli!

Eks see rullitamine on pannud organismi paremini tööle koos , aeroobse ja anaeroobse treeninguga on toitumine ka parem!

Mai alguses alustasin ja praegu olen maha sõitnud ~300 km , ei ole tegelt teab kui palju aga mõjunud on vähemalt :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.