Jump to content
Margus Silbaum

Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Recommended Posts

Eile oli tõesti hea trenn ja tuju läks ikka pärast seda väga heaks. Terve tee Tartusse kiskus vuntsi viiesajapeale. :)

No maikuu alguses EM-il lihtsalt peab õnne olema, sest jõudu on, et sa ennast täiuslikkuse lähedal realiseeritud saaksid. No tahaks tõesti loota!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai siis tehtud rinda. Põhiharjutusena lamades surumine 180kg 1x8(esimene seeria jäi üks varuks aga ka isiklik rekord.. viimati oli 6 rekord!) 2x6 .

Vahelduseks väike lisa harjutus proovi mõttes!

Tehnikat pole vaja hinnata kuna seal ei ole midagi hinnata :D

rinnale võtt 145kg . viimane rekord oli 140 nii, et 5 kilo parandust :)

Muudetud kasutaja ArgoErit poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai siis tehtud rinda. Põhiharjutusena lamades surumine 180kg 1x8(esimene seeria jäi üks varuks aga ka isiklik rekord.. viimati oli 6 rekord!) 2x6 .

Vahelduseks väike lisa harjutus proovi mõttes!

Tehnikat pole vaja hinnata kuna seal ei ole midagi hinnata :D

rinnale võtt 145kg . viimane rekord oli 140 nii, et 5 kilo parandust :)

Jõudu on, noor mees ka alles - õpi asi selgeks ja Rio olümpiale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna siin mitmes alafoorumis käib triitsepsi kordade peale piinamine:) siis otsustasin ise ka ühe videosse võtta :D

Isiklik rekord hetkel siis nüüd 60x 109kg kehakaalu juures!

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore on Sparta meeste tegemisest ka kuulda, viimasest külaskäigust teie juurde saab täpselt kuu aega täis, st viimane kerge trenn enne Prantsusmaale sõitu sai viimati käidud ja see oli mai lõpus. Loodetavasti õige pea saan jälle mõne tugeva trenn ka Spartas teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna siin mitmes alafoorumis käib triitsepsi kordade peale piinamine:) siis otsustasin ise ka ühe videosse võtta :D

Isiklik rekord hetkel siis nüüd 60x 109kg kehakaalu juures!

Valus vend, nüüd panid küll kõva märgi maha :ph34r::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole kunagi nende kettidega proovinud, saan aru et need kõiguvad seal ka natuke veel küljes ja teevad tegemise ebastabiilsemaks...aga väge sees on ja eriti kükis ongi sul vaja edasi minna, nii et oled õigel teel. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna siin mitmes alafoorumis käib triitsepsi kordade peale piinamine:) siis otsustasin ise ka ühe videosse võtta :D

Isiklik rekord hetkel siis nüüd 60x 109kg kehakaalu juures!

Tubli tulemus. Kahju ainult, et võistlustel ühtegi ära ei loetaks :P. Aga no, ma ise ei saaks sellegagi hakkama :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai täna siis proovitud suvevormi surumises :D võib rahule jääda. kuigi veidi vajus ära:)

Uskumatu vend. Rulluisutamisega kasvatab oma rinna jõunäitajaid ;)

Väga tubli!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu vend. Rulluisutamisega kasvatab oma rinna jõunäitajaid ;)

Väga tubli!

Eks see rullitamine on pannud organismi paremini tööle koos , aeroobse ja anaeroobse treeninguga on toitumine ka parem!

Mai alguses alustasin ja praegu olen maha sõitnud ~300 km , ei ole tegelt teab kui palju aga mõjunud on vähemalt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan siis ka vahepeal oma tegemistest.

Mai alguses toimunud Ukraina EMi järel suundusin puhkusele Austraalia, mis oli väga mõnus vaheldus orav-rattas versioonile. Peale kuu ajalist reisi koju jõudes oli motivatsioon laes. Jäi ju EMil realiseerimata see milleks võimeline olin. Otsustasin, et 2.novembri Puerto Rico maailmameistrivõistlusteks teen kõik 5 kuud trenni. Olen ju viimastel aastatel ainult 2 kuud enne tiitlivõistlust korraliku trenni teinud, mis ei ole kindlasti normaalne.

Alustasin koheselt peale reisi trenniga, nädal pärast algust tegin ka kehakoostise selgeks. Võrreldes EMi eelse mõõtmisega oli tulemus kohutav. Lihasmassi kaal oli vähenenud 3,1kg (80,8kg>77,7kg). Teadsin, et lihasmass puhkusega langeb aga ikkagi 3,1kg!!! Rasva oli loomulikult juurde tulnud, täpsemalt siis 1,7kg. Õnneks olen nüüd 40 päeva hiljem kõik endised numbrid tagasi saanud.

Olen viimasel ajal tegelenud toitumise, treeningu ja tulemuste analüüsiga. Millest selgus päris huvitav seos. Mis selgitab väga hästi, miks EMil jäi realiseerimata tulemus, mida trennis suutsin teha. Võrdlesin nimelt nelja viimase tiitlivõistluste kogusummat ja lihasmassi võistlusmomendil. Lihasmassi ja kogusumma vahel on väga otsene seos. Minu puhul on võistlusmomendi lihasmassi kasv 1kg võrra tähendanud kogusummas 30kg kasvu. Viimasel EMil olin sunnitud viimasel päeval sauna ja jalutamisega kaalu langetama, mis viis lihasmassi 80,8kg pealt 76,7kg peale. Iseenesest lubab 76,7kg lihasmassi teha kogusummas kokku 935kg, kuid peale sauna ja jalutamist oli selle tegemine tiba raskem, kui arvasin. Kükis 355kg, surumises 230kg jäid napilt realiseerimata, kuid 345kg asemel 350kg tõmmet oleks sel päeva kindlasti ära tõmmanud.

Nüüd, kus maailmameistrivõistlusteni on jäänud 93 päeva on seis hea ja läheb paremaks. Hetkel üritan kardio ja täpse menüüga langetada rasvamassi nii palju, et see võimaldaks mul võistlusmomendil omada vähemalt 78kg lihasmassi. Mida on vaja, et tõsta kogusummas 955kg, see annaks kokku ka esmakordselt 600 wilks'i punkti, mis rahvusvahelistel tiitlivõistlustel annaks igas kehakaalus medali. Eriti oluline on see MM seetõttu, et seal jagatakse välja pääsmed 2013a. Maailmamängudele, mida korraldavad olümpiamängudele pürgivad spordialad iga nelja aasta järel. Ametlik koduleht http://www.theworldgames.org/

Võistlejaid on 30 ala peale kokku umbes 4000, hetkel Londonis 10500 ehk siis võistlejate arvu poolest üks suurimaid maailmas. Jõutõste võistlus on mängude raames väga karmiks tehtud, esiteks on 2 korda vähem kaalukategooriaid, kus võitjad selgitatakse välja wilks'i punktide alusel ja teiseks saan sinna võistlema ainult juhul, kui olen MMil vähemalt esikolmikus.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai proovitud kükki. Kuna vasakpõlv on viimsel paaril päeval kergelt hell olnud, siis otsustasin kasutada kumme ja kette. Panin ka varustuse selga, v.a. küki särgi, mis on Tartus. Loodan järgmine trenn ka selle tagasi saada, ilma selleta on ikka väga imelik kükkida.

Seeriad olid järgmised 3x325kg ilma varustuseta, 3x355kg ja 3x375kg varustusega. Huvitav oli see, et peale kükki tundsin esmakordselt säärelihase väsimust, tavaliselt ei ole kükk kunagi säärt mõjutanud. Põlv on täna hell, aga eks ma proovin teda rohkem hoida ja ravida.

Ketid ja kumm olid kokku -165kg. Pean ütlema, et see kükk oli taastumist arvestades raskem, kui eelmistes trennides RAW kükk 3x325 ja 2x335, need raskused olid siis -100kg kettidega tehtud. Ise arvasin, et varustus teeb asja keha jaoks lihtsamaks, kuid täna on lihased päris kanged. Polegi ammu sellist väsimust tundnud, väga mõnus tunne on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii kadunud pojad on tagasi ja huvitav kohe lugeda su tegemisi Margus. Minu soovitus sulle sügiseks on selline, et proovi kaal saada ikkagi nii maha juba enne võistlusi ,et lõpus enam tõmbama ei pea. Kui mõistlikult talitada, siis säilitad lihasmassi mis sul on tõstmiseks vaja ja samas ei kaota ka jõudu kuna ei ole vaja viimastel päevadel defitsiidis istuda. Üle 1 kilo ei ole mõistlik sul üle olla enne võistlusi, selle teed ära korra kaalumiseks vaid soolaga mängides ja samas võimaldab normaalset söömist jätkata, et mitte jõudu kaotada. Ideaalis võiskid olla juba nädal kuni 2 enne võistlusi võistluskaalus ja viimasel 1-2 nädalal saaksid teha juba + kaloraaziga trenne ja toimuks mingi ületaastumsie moodi asi.

Igal juhul on huvitav su trenne ja trennianalüüsi lugeda ja loodame, et sa vahepeal jälle ära ei kao... ;) Edu ettevalmistusel ja loodame, et suudad võtta ka MM medali. Kulturismi osa nähtavasti järgmistel Maailmamängudel ei ole, sest sõbrad suutsid eelmistel mängudel korralikult positiivseid dopinguproove anda ja ei jäänud palju puudu, et kulturism sealt mängude kavast ei oleks välja visatud. :( Jääb tõenäoliselt kavva kalssika ja fitness.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niipalju siis kulturismist Calis...(toredad mehed....) :( mingite valemängurite pärast võetakse ära ka enilt võimalus, kes järgivad puhta spordi ideoloogiat.

The International Federation of BodyBuilding and Fitness (IFBB) is a founding member of the International World Games Association (IWGA) and the sport featured on all eight editions of The World Games staged until now. After violations against the IWGA Anti-Doping Rules committed by athletes in the contingent of the IFBB during the games in 2009 Kaohsiung, the executive board decided to suspend sport from participating in The World Games 2013 Cali. The 2010 General Assembly ratified the board's decision and a challenge brought before the Court of Arbitration in Sports was denied. The IFBB is now challenged to improve further on its Anti-Doping practices in order to have the sport reinstated for future editions.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii kadunud pojad on tagasi ja huvitav kohe lugeda su tegemisi Margus. Minu soovitus sulle sügiseks on selline, et proovi kaal saada ikkagi nii maha juba enne võistlusi ,et lõpus enam tõmbama ei pea. Kui mõistlikult talitada, siis säilitad lihasmassi mis sul on tõstmiseks vaja ja samas ei kaota ka jõudu kuna ei ole vaja viimastel päevadel defitsiidis istuda. Üle 1 kilo ei ole mõistlik sul üle olla enne võistlusi, selle teed ära korra kaalumiseks vaid soolaga mängides ja samas võimaldab normaalset söömist jätkata, et mitte jõudu kaotada. Ideaalis võiskid olla juba nädal kuni 2 enne võistlusi võistluskaalus ja viimasel 1-2 nädalal saaksid teha juba + kaloraaziga trenne ja toimuks mingi ületaastumsie moodi asi.

Eemine aasta enne MMi proovisin seda ja päris hästi toimis. Proovin hetkel igapäevaselt 45min kardiot teha, rasvapõletus toimib ka 4000kcal juures. Olen tavaliselt söönud 3500kcal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kardio mõistlikus koguses ei ole jõunäitajatele kunagi kehvasti mõjunud, pigem taastumist kiirendanud ja üldist treenitust tõstnud, usun et su eeskuju on nakkav.... ;) Selge, et kuskilt maalt läheb piir kust see võib hakata tõstmise tulemusi mõjutama, kuid treenituse tõusuga, võib tõusta ka üldine aeroobse treeningu maht ja pärast seda treenitust säilitades ei koorma see eriliselt üldist jõutrenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole kaua kirjutanud, kuna pole olnud millestki kirjutadagi. Vaikselt valmistun EMV Lamades surumiseks ja hetkel on tunne hea. Täna oli surumine särgiga pakkudele ja ka rinnani. Viimased 2 seeriat üheste kordustega olid teisele ja kolmadale pakule. Teisele sai surutud 180kg ja kolmandale 190. Kui eelmine nädal välja jätta, siis enne seda kõige suurem raskus oli käes olnud 170kg. 190 kolmesele ei tundunud üldse raske, aga ei hakanud rohkem ka panema. Aega on :)

Mõned videod ka :

180kg teine pakk :

190kg kolmene pakk :

Muudetud kasutaja Reimo R poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×