Jump to content
Margus Silbaum

Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Recommended Posts

Sai täna siis tehtud kükki!

Pikalt midagi hetkel kirjutada ei viitsi! kükk oli kerge.. aga eks sügavus on küsitav:P rohkem raskust peale ja läheb sügavamale:D

Kükk 295kg!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah ega kõrgust selle nurga alt filmituna ei saa mõõta, kuid kang oli kerge küll, loodame, et saad hakata näitama ka numbreid mis sinu kaalu ja ka toore jõu juures väärilised on. Edu ARGO!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on heameel teatada Sparta liikmetele, et sain uued ketid valmis. Kaalu lisandus 100kg, mis teeb vanemate kettidega kokku 150kg. Uued ketid on väiksema lüliga, mis teeb surumise ühtlasemaks. Lisaks panin rõngas luku, et ei oleks kangi külge panemisega probleeme.

Jõudu kõigile tegijatele:)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleme siis nii, et erinevate liigade paljud kükirekordid on tunduvalt kõrgemad, kui antud kükk.

Mina loen selle 3:0 ära ilusti:)

Arvestades, kui kriitiline ma küki sügavuse suhtes olen, siis oli tegu korrektse kükiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale võistlust mis läks aia taha:D (tegu oli ka esimeste täisvarustuses võistlustega mul ) on pinge nii alla kukkunud , et esimestel nädalatel polnud üldse kohe jõudu ..aga nüüd paar nädalat olen üritanud tahte jõuga ikka tagasi jõudma hakata...

Aga mis seal ikka tuleb uuesti edasi minna..:)

Siit ka üks surumine võetud kaadrisse 180kg x 6 ja motivatsioon hakka juba tagasi vaikselt tulema plus keskendumine paraneb!

Muudetud kasutaja ArgoErit poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis ma pole ainus, kellel peale esimest suuremat võistlust on raskused alla kukkunud. Kaal, söök, trenn - kõik pmst sama, aga kuidagi nii suur pingelangus tekkis ja jõudu on veidi kadunud. Aga noh ütleme nii, et koguaeg ei saa ju tippvormis olla. Tuleb väike langus ja siis jälle uus tõus, uute rekorditega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Argo, ära põe, varustuseta võistluse tegid ju väga hea. Sinu ajad on veel ees.

Selle 900 jutuga pandi sulle liigsed pinged peale lihtsalt. Küll teed järgmine kord ilusti.

Võiskid muidugi leida endale mõne väiksema võistluse kasvõi kusagilt, et end realiseerida ja enesekindlus taastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis ma pole ainus, kellel peale esimest suuremat võistlust on raskused alla kukkunud. Kaal, söök, trenn - kõik pmst sama, aga kuidagi nii suur pingelangus tekkis ja jõudu on veidi kadunud. Aga noh ütleme nii, et koguaeg ei saa ju tippvormis olla. Tuleb väike langus ja siis jälle uus tõus, uute rekorditega...

Eks ta nii kipub olema jah :D mul endal sama , kaal ja jms on sama..tuleb motivatsioon ja tahtejõud uuesti mängu saada mis mul juba hakkab õnnestuma. Viimane tõmme mis proovisin oli toorelt 250 suht max raskem tundus kui võistlustel 317.5:D mõned 3-4 päeva hiljem tuli juba 250+ 50 kg kettidega ära..

hea näide on keskendumisest ja tahtejõust tänases biitsa trennis.. 67.5kg püsti seistes esimene katse ei tahtnud üles tulla üldse, siis mõne hetke keskendusin tuli väga ädiselt.. teine seeria tuli 2 korda juba ja 3 tuli kolm korda.. kunagine rekord on 70x3 olnud ja 80x1 ja seda ilma hoota siis! Peale võistlust küki sain 200x4 mis päris max ei olnud aga suht sinna lähedale! nii , et kuna praegu näen et taastub siis tean , et lihtsalt pingelangusest oli tingitud.. tuleb rohkem tahte jõudu alguses kasutada samade raskustega mis ennem olid ilma tahtejõuta:D.

Liiga pikk jutt juba:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai täna proovitud kettidega jõutõmmet!

225+100kg kette.

255+100kg kette.

9 päeva tagasi oli 250+50kg kette raskem kui praegu 255+100kg kette nii , et keha taastub kiiresti:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnale 180x6 polegi vist Eesti mehe poolt tegemas näinud! Siimul oli 180x4, juba see oli väga kõva sõna.

Ja ära unusta siis proovida suuremat särki, millest me eestikatel rääkisime, pakkumine kehtib veel ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnale 180x6 polegi vist Eesti mehe poolt tegemas näinud! Siimul oli 180x4, juba see oli väga kõva sõna.

Ja ära unusta siis proovida suuremat särki, millest me eestikatel rääkisime, pakkumine kehtib veel ;)

Siis on sul küll palju nägemata jäänud !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selja ja jala poolest ta väga raske ei olnud, natuke varu peaks veel sees olema. Ranne on tänu 2 kuu jooksul tehtud rippumistele päris jõuliseks läinud. Ütle veel, et trenn ei tee tugevaks ;)

Igatahes ranne pidas nii et mul ei tekkinud kordagi tunnet, et hakkab vist libisema. Kusjuures ma ei kasutanud uut karedat kangi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas võistlustel idee poolest peab natuke kauem seda veel ülal hoidma - seal vist kohtunik näitab ,et alla lasta? Aga midagi ei ole öelda, asi liigub õiges suunas, usun ,et võistlustel on adrenaliinipauk kasuurem ja vaataata sellele, et alla on kaks ala tehtud suudada sama korrata või ka pisut lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt jõutõmbe lõppasendis väga pikalt olema ei pea. Kui raskus on hetkeks fikseeritud, siis kõlab ka tavaliselt käsklus.

EMil üritan kõigepealt kogusummas midagi ära teha. Kui see ei õnnestu ja midagi muud ette ei tule, siis proovin MR kirja saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai täna proovitud kettidega jõutõmmet!

225+100kg kette.

255+100kg kette.

9 päeva tagasi oli 250+50kg kette raskem kui praegu 255+100kg kette nii , et keha taastub kiiresti:)

Küsiks siis mis funktsiooni täidab kettidega tõmme,mis otstarve sellisel jõutõmbe viisi on?Kas selline tõmme arendab just seda lõpufaasi või mida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiks siis mis funktsiooni täidab kettidega tõmme,mis otstarve sellisel jõutõmbe viisi on?Kas selline tõmme arendab just seda lõpufaasi või mida?

Saab kätte täis amplituudi, treenib lõppu ja imiteerib ka varustusega jõutõmmet seda siis raskuse suhtes, kuna hetkel varustusega tõmbe asend on mul laialt!

Muudetud kasutaja ArgoErit poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike ülevaade 19 päeva enne Euroopa meistrivõistlusi.

Alustan kõigepealt eesmärgist, mis sai Eesti meistrivõistluste järel lõplikult paika pandud. EMi eelprotokolli vaadates on esimesel kohal Venemaa esindaja Mashintsov Sergey kogusummaga 942,5kg. Eesti meistrivõistlustel õnnestus mul juhusliku trenni ja suvalise toitumise pealt kogusummaks saada 932,5kg. See oli väga motiveeriv, alustasin täismahus treeningu ja ülitäpse toitumisega. Kõik on sujunud suurepäraselt viimase 4 päeva jooksul olen saanud sellele ka kinnitust.

Jõutõmmet 4 päeva tagasi 360kg tehes sai mulle koheselt selgeks, et käe vorm on tunduvalt paranenud. Lootust on, et seekord see raskus käe taha ei jää.

Üleeile proovisin surumist, alustasin 225kg millega tegin paar kordust, kuid tunne väga hea ei olnud. Järgmised 2 seeriat 235kg tundusid juba kergemad. Tekkis kohe hasart, proovisin 245kg, mis läks küll kergelt üles, kuid rinnani ei jõudnud. See oli hea märk triitsepsi suhtes, mis on tunduvalt paremaks läinud. Seejärel proovisin 255kg, mis jäi sarnaselt lõpetamata nagu Eesti MV 235kg. Tundub, et triitseps on Eesti MV võrreldes umbes 20kg paremaks läinud. See ei muuda minu algset plaani suruda EMil kindlalt 220 ja 230 mis on kogusummaks vajalik, kolmandal katsel vaatame, mis teised teevad.

Eile sai ka peaproov kükis tehtud. Marko sõitis spetsiaalselt Tallinn proovida korraliku sidumisega max raskusi. Alustasin trikooga 325kg, mis tundus üldiselt raske olema surumisest oli väike väsimus veel sees. Ausalt öeldes järgmiseks katseks raskusega 365kg ma väga kindel ei olnud. Aga arvestades Venemaa esindaja kükki, siis mul erilist valikut polnud. Marko tõmbas trenni sidemed väga vingelt peale, kükki minnes tundus, et raskus on selle sidumise jaoks natuke väike, kang tõusis kergelt. Panime, siis 375kg peale, sellega kogesin täpselt sama tunnet sidumine oli perfektne. Tõusin küll natuke raskemalt, kuid pilt oli selge Euroopa meistrivõistlusteks olen ma kindlalt elu parimas vormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×