Jump to content
Margus Silbaum

Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Recommended Posts

Sai täna proovitud tõmbe raskusi!

340kg kerge!

Siis tuli mõte et proovib 375kg!.

Aga läks keskendumine käest ära ja liigutasin kangi paigast paraku aga mõtlesin,:D Aga sain tiba vähemalt maast lahti, see annab lootust ikkagi veidi , et õige tehnikaga saaks põlvedeni, ja sealt juba seljaga suudan ehk ikka lõpetada:D

Eks nüüd peale eestikaid tuleb uuesti alustada tehnika parandamisega , muidu on varsti selja jaoks hilja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai tehtud surumist veidi!

soojendusel tegin vahelduseks 150kgx14

ja siis tuli mõte proovida veel särki ka väga millega õnnestus 225kg ikka üles saada, enesetunne kõige parem ei olnud , kaal oli tiba madal nii , et selle kaalu pealt on väga ok, ei olnud väga raske aga ei olnud ka kerge, nii et saab veel mõned korrad proovida.

Pärast tegin veel randme rotatsioone käsi üle pingi ääre tegin rekordiks endal 2x5 1x3 34kg,

ja õlaesiosa pöial üles rekord raskusega 3x9 15kg!

Muudetud kasutaja ArgoErit poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin neid pika seeria surujaid palju ei ole sellise raskusega....tubli tulemus, kuid sinu asi on ikka korralik raskusi liigutada, ma ei tea kuidas sulle õpetada selgeks särgiga surumine, sest raw max lubaks vaadates teisi mehi suruda sinna 300 tuuri, kuid sellest oled sa särgiga veel väga kaugel.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin neid pika seeria surujaid palju ei ole sellise raskusega....tubli tulemus, kuid sinu asi on ikka korralik raskusi liigutada, ma ei tea kuidas sulle õpetada selgeks särgiga surumine, sest raw max lubaks vaadates teisi mehi suruda sinna 300 tuuri, kuid sellest oled sa särgiga veel väga kaugel.... ;)

Eks jah igal ühel ole oma nõrgad küljed ka , kas siis tehniliselt või jõu poolest mida tuleb järgi aidata! Lisan veel , et surumise tehnika sain täna tiba paremaks , aga jah tulemused mis võiksid olla on kaugel .. eks harjutamine teeb meistriks:D tasa ja targu:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

RAW surumine on sul täitsa OK, vaatamata pikale surumisteekonnale.

Aga jah, eks see surumissärk on kapriisne ning nõuab aastaid, et temaga sõbraks saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

RAW surumine on sul täitsa OK, vaatamata pikale surumisteekonnale.

Aga jah, eks see surumissärk on kapriisne ning nõuab aastaid, et temaga sõbraks saada.

Mulle tundub, et kui aastaga sõbraks särgiga ei saa, siis jääbki särgilt saadav lisa kesiseks. Aga põhiline viga mida teevad algajad särgiga surujad on see, et trenna paneb selga kohe liiga tuuga särgi, mehele see vastuvõetamatu/harjumatu ja ei suuda oma liigutust seal teha. Nii ta võitlebki igakord särgiga, mitte raskuse endaga. Ise sain kunagi kaido vana särgi, mis mulle oli põhimõtteliselt 1 number suurem. Peale 5 nädalat harjutamist, suutsin saalis lausa 30kg juurde saada. Pool aastat hiljem juba 40. Soovitan harjutada pigem number suurema särgiga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Särk nr.46 oleks ikka väga piiril.

108 kilone mees peaks olema ikka nr.48 särgis. Sõltub muidugi ka geneetikast, vb saaks selga ka SK Custom 46/48?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hetkel on minu mäletamist mööda 44 ja varrukad 46, see mis varem oli Margusel ka olnud.

Rasva protsent on mul praegu 11% peal ja kaal hommikul 110kg pikkus 192.5cm .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See särk oli mul 10 kuud tagasi EMil seljas. Numbrid on tõesti nii, et varukas 46 ja rind 44.

Õnneks on Argo suutnud õigele tehnikale viimasel ajal pihta saada. Nüüd tuleb seda lihtsalt pidevalt trennis korrata. Olen Argo tuleviku suhtes üsna optimistlik. Vähemalt see uus tehnika annab kõvasti lootust. Eestikatel võime näha esmakordselt, kuidas Argo surub RAW surumisest üle 10 kg rohkem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×