Jump to content
Margus Silbaum

Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Recommended Posts

Tere,

Sai eelmine eelmine nädal siis proovitud Jõutõmmet trikooga ja kummidega. trikoo oli muidugi suht lõdvalt ja seda eelkõige all olnud liibukatele:)

Ja muidugi on tehnika väga halb.. seljaga tõmme:D Kuna ei olnud harjunud suurt raksust tehnikaga tõmbama siis läks koheselt vana harjumusega.

355kg

Ja see nädal proovisin RAW kükki, sügavus oli küll väga piiripealne, samuti ei olnud raskus väga raske , vaikselt lisan raskusi.

230kg

Lisaks proovisin huvipärast pealthaardes jõutõmmet 220kg oli kerge ja siis läksin 250 peal .. siis sellega jõudsin põlvedeni ja siis libises ikka lahti mis tähendab et umbes 240kg suudan hetke seisuga pealthaardes ära tõmmata!

Video kahjuks unustasin teha, seda teen järgmine kord!

Muudetud kasutaja ArgoErit poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

355 tõmme - natuke veel ja ega siin tõmbes varsti vastast ei olegi, või ma sian midagi valesti aru - et äkki oli mingi mehanism külejes mis aitas?

Nagu kirjutasin, et kummid mis annavad all olles kuni 50kg tegelt:D aga kuna trikoo oli lõtv siis asendas trikood ka veidi kuid lõpp tuli nii ehk naa endal teha!

Ehk mingi aeg proovin ilma kummideta ka! siis saab reaalsema tulemuse teada:)

Ja ega ma ei alahindaks ka Sagorit ja Silbaumi ja Taavi Pehme, Elar Kraavi kes on ikka tugevad lähi konkurendid ja eks neid 300+ tõmbajaid on ikka veel keda ei tasu alahinnata:D

Muudetud kasutaja ArgoErit poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel nädalal Terevisiooni köögis üllatuskokk - toitumisnõustaja Margus Silbaum, 26 kordne Eesti meister ja maailma tipptegija jõutõstmises, kes omaenda peas leiutatud ja aretatud toitumisteadusega aitab täna paremate tulemusteni selliseid kuulsaid sporditippe nagu Märt Israel, Andres Raja, Margit Rüütel jne.

Kordussaated tulevad siia: http://etv.err.ee/ar...ing=terevisioon

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Pole paar nädalat kirjutanud. Teen ikka jätkuvalt trenni ja tunne on hea. Rind, mis peale võistlusi haiget tegi on ka korras. Sel ajal panin põhirõhku triitsale ja õlale, nüüd järgmisest nädalast rind uuesti kavva sisse. Kükkj ja jõutõmmet teen ikka kava järgi. Põhiline erinevalt pakkudelt kükk ja aluselt jõutõmme.

See nädalavahetus Eestikad, aga nendest ma osa ei võta. Ei julge veel rinnaga suurt raskust suruda ja poolikult ma võistleda ei taha. Panime Saluga plaani märtsiks paika ja trenn käib selle suunas. Jaanuarist hakkan varustust proovima nii kaua käib põhja ladumine. Trikoota tõmbes tahaks oma rekordi jälle kätte saada 340 kg ja kükis tahaks uut isiklikku.

Lisandid jätkuvalt HTR , kreatiin ja betakas. Kaal kuskil 103-104.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Sai täna siis toorelt surumises rekord surutud 210kg.

kaal 109.6 trennis kaalutuna!

Hetkel jääb kiirusest palju vajaka!

Edasi siis mõned triitsa harjutused , rippumised, õlakeskosa , kõht ja venitused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Viimased 2 trenni olen teinud Saaremaal Salu saalis. Tõsi või mitte, aga trenni feeling on hoopis teine kui Tallinnas. Midagi sunnib endast igas harjutuses maksimumi andma. Salu saal on jõutõstjatele GOLD GYM :D . Väga kodune tunne on seal ja Salu kohaolek motiveerib veelgi. Mõlemad trennid on läinud hästi ja peale trenni ei suuda ennast liigutadagi. Kolmapäeval tegin ülakeha ning täna jalad ja selg.

1. kiiruslik kükk 165 kg+ 2 paari kette 12x2

2. JT. kitsalt ise 4 cm alusel, kolmestega üles 250x3 viimane ja siis 270x1 otsa. Kang uskumatult kerge, 300 poleks ka olnud porbleem tõmmata. 270 hoidsin üleval tükk aega, et haaret parandada, kuna see mul tõmbes suurimaks probleemiks.

3. kummardused kangiga 6x5/ 160 kg

4. kummardused sügavale paremale kui vasakule 4x8

5. selja tõsted 3x3/ 70 kg

6. kõht, Salu näitas mulle palju erinevaid harjutusi mida poisid teevad, tuleb tõdeda et kõht on mul väga nõrk. Pooli harjutusi ma ei suutnud üldse tehagi ja teine pool tuli vaevaliselt. Kõhtu rohkem tegema hakkama :wacko:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Viimased 2 trenni olen teinud Saaremaal Salu saalis. Tõsi või mitte, aga trenni feeling on hoopis teine kui Tallinnas. Midagi sunnib endast igas harjutuses maksimumi andma. Salu saal on jõutõstjatele GOLD GYM :D . Väga kodune tunne on seal ja Salu kohaolek motiveerib veelgi. Mõlemad trennid on läinud hästi ja peale trenni ei suuda ennast liigutadagi. Kolmapäeval tegin ülakeha ning täna jalad ja selg.

1. kiiruslik kükk 165 kg+ 2 paari kette 12x2

2. JT. kitsalt ise 4 cm alusel, kolmestega üles 250x3 viimane ja siis 270x1 otsa. Kang uskumatult kerge, 300 poleks ka olnud porbleem tõmmata. 270 hoidsin üleval tükk aega, et haaret parandada, kuna see mul tõmbes suurimaks probleemiks.

3. kummardused kangiga 6x5/ 160 kg

4. kummardused sügavale paremale kui vasakule 4x8

5. selja tõsted 3x3/ 70 kg

6. kõht, Salu näitas mulle palju erinevaid harjutusi mida poisid teevad, tuleb tõdeda et kõht on mul väga nõrk. Pooli harjutusi ma ei suutnud üldse tehagi ja teine pool tuli vaevaliselt. Kõhtu rohkem tegema hakkama :wacko:

Salu saal on jõutõstmise Delfi, kus tuleb käia aeg-ajalt jõurännakutel, ohverdada Salule mõni kits( + mõni eur trenni eest:D) ja saada teada, kuidas nõrgad tugevaks saavad ! Varsti jõulud käes ja saab kitsega Saaremaa poole rändama hakata! PS: Tõmme on päris hea juba, vana vorm peaks tagasi olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli siis EMV jõutõstmises, kus ka ise osalesin -83kg noorte seas. Esimene jama oli kaaluga, hommiku kell 8 olin 500g üle 83kg ja sõudsin pool tundi pusa/jopega ja õnnestus kaal saada 82,80 peale e. sain kaalu. Kükk aga läks totaalselt metsa, alguses plaanitud Eesti noorte -83kg küki rekordit 223kg piirdus kõigest 210kg kükiga. Sõudmisest ja üldse sellest kaalu langetamisest oli energiat ja jõudu ikka läinud. Surumises sain kirja plaanitud raskuse 130.

Viimane ala läks aga väga pingeliseks minu ja Rauno vahel. Kuna ta kükkis minust 5kg rohkem ja surus 7,5kg rohkem, siis ma pidin tõmbama temast vähemalt 15kg rohkem(kuna ta oli/on kergem). Algraskus 185 tuli ära, kerge oli. Nüüd pidin aga lähtuma sellest, et iga Rauno järgmisele tõmbe katsele panema 15kg otsa. Teine katse oli mul 210, mis oli ka trennis tulnud ja tuli ka võistlustel(oli isiklik rekord sinnamaani). Viimases katses pidi kangile panema 222,5 kg, et võita. Kuna 3ndaks langeda polnud võimalik enam, siis polnud midagi ka kaotada. Suurest adre laksust ja tahtest võita tuli 222,5kg ka ülesse - super. Kogusumma tuli 562,5 kg.

Absoluudis olin noorte seas kolmas - teisele kohale oli kaotus natukene üle 4 wilksi.

Muudetud kasutaja Reimo R poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Järjekordne nädal möödas. Trennides põhiline ikka erineva kõrgusega pakkudelt kükkj a kiiruslikud trennid. Rind on korras ja saab korralikult rinda treenida. Kuna rinda teha ei saanud siis panime rohkem ülga sisse, ehk 2x nädalas tegin õlga. See nädal juba tuli esiõla taastumisega probleeme ja õla võtame vähemaks.

Eile sai käidud ka üle pika aja end mudimas. Käisin Raul Köstri juures ja kindlast külastan teda veel. Väga hästi tunneb oma tööd ja oli mu parim kogemus, iga lihas sai hästi läbi muditud. Peale massaasi olin täitsa laip. Nagu Raul eile ütles on täna raskem end trennis käima saada, et tuleb põhjalik soojendus teha. Tegin nagu ütles ja asi toimis.

Täna jätsin kogemata veel vöö koju ja tegin harjutused ilma vööta.

1. Kiiruslik kükk kastile 57%, 10x2+ 50 kg kette, raskus siis 170 kg.

2. kitsalt 6 cm. kõrguselt aluselt jõutõmme kolmestega üles. viimased seeriad 205x3, 225x3 ja 245x3, rohkem ei proovinud kuna vööd ei olnud kaasas.

3. ettekummardused kangiga 6x5

4. sügavad kummardused kangi ühe otsaga vasakule/paremale 4x8

5. seljatõsted 3x5

6. säär

7. kõht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkavad jälle pihta jutud, et kulturistidel pole jõudu! :D

Tavalugejal pole ju siinkohal eriti variante järelduste tegemiseks :D

...ja see pilt annab ka sellisel "kujul" nagu ta on vastavateks järeldusteks potentsiaali juurde ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Täna sai siis proovitud uut surumise trenasööri ja sellega muidugi peale surumise põhi harjutusi maximumini proovitud, nii et 250kg suutsin ära suruda sellega!

Ja proovisin wattbike 200m sprinti . ma küll sealseid reegleid ei tea. esimene katse sain ajaks 9.91 istudes ja raskus oli 5 peal..

1.jpg

siis tegin teise katse veel proovisin ja sain ajaks siis 9.47 jalanõud siis mõlemal juhul sussid ehk siis pehme jalats!

2.jpg

Ja kuna wattbike võistlustel on tegu lendstardiga siis mina tegin need siis kohapealt , et ei kujuta ette mis aeg tuleb lendstardiga, vaatab vb kui homme veel võimalus vb võtab spartas 200m sõidust osa , et teada saada kui valesti või õieti ma midagi tegin..

http://wattbike.com/ee/edetabel siin aadressil siis eesti ja rahvusvahelised tulemused!

http://www.proklubi.ee/wp-content/uploads/2010/12/2etapp_protokoll.pdf siin veidi reaalsemad tulemused!

Muudetud kasutaja ArgoErit poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Sai täna tehtud küki ja tõmbe päev ja mõlemas tegin isiklikud rekordid!

varustuseta kükis tuli 240kg videot kahjuks ei õnnestunud teha!

Ja varustuseta jõutõmme tuli 300kg . tehnika jätab küll soovida aga sain üles vähemalt:P selle sain video peale ka! Lukud peaks teinekord ka peale keerama:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkavad juba inimsese moodi numbrid tulema... ;) Kas kükk oli siis ilma mingite sidemeteta - või varustuseta tähendab eelküige trikood? Kuidagi suur tundub küki ja tõmbe vahe.

Kükis oli kasutusel ainult vöö.. sidemed puudusid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükis oli kasutusel ainult vöö.. sidemed puudusid!

eelmise aasta suvel oli jõutõmbe rekord täpselt 250kg toorelt ja kükk 180-190 vahemikus! Aga jah selline see vahe mul jäänud on:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×