Jump to content
night596

Rasvast lahti saamine

Recommended Posts

Selline küsimus , et kuidas saada rasvast lahti , terve keha pealt eriti kõhult , puusadelt , ja kättelt , tahaks need kohad pinge ajada , nii et rasva poleks näha , kas rasva põletamis tabeltidest on abi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus , et kuidas saada rasvast lahti , terve keha pealt eriti kõhult , puusadelt , ja kättelt , tahaks need kohad pinge ajada , nii et rasva poleks näha , kas rasva põletamis tabeltidest on abi ?

Rasvast vabastab tõhusalt liposuktsioon. Ka tablettidest on abi, siinkohal kehtib tõde - igale oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis asi on liposuktsioon ?

Rasvaimu.

Vastus sinu esimesele küsimusele hästi lühidalt: Korrasta toidulauda!

Vähemalt viis toidukorda päevas (3 põhitoidukorda + 2 vahepala). Et siis 5 toidukorda päevas ja iga toidukorra vahel võid ka klaasi vett ära juua või rohelist teed, et kiirendada ainevahetust. Hea oleks kui tegeled veel trenniga.

Täpsemalt teada saada, võid uurida hästi palju internetist (kindlasti kasuta nn "filtrit", et ainult kasulikku materjali omastada) või telli personaalne toitumiskava, mis oleks kõige mugavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega tablettidega kaugele ei jõua. Mis saab siis kui tablettidega jõuad soovitud eesmärgini, kuidas edasi toimetad - kas jäädki tablette sööma? Nagu Sarge mainis, inimene peab eelkõige tegema korrektuurid toitumisharjumustes (mitte ainult lühiajaliselt piirama, vaid muutma tervet toitumisharjumuste korda), ainult seeläbi suudate ka soovitud tulemust hoida, muidu jääbki see pendeldamiseks, et läbi ekstreemsuse võetaks maha ja peale seda hakatakse sööma nagu varem ja kõik tuleb tagasi ja iga kord veel natuke peale ka, ega organim rumal ei ole - salvestab lisavarusid, sest ei tea kunas te jälle ellujäämiskooli ette võtate.

Loe artiklite all on palju toitumisalaseid artikleid ja kui soovid lihtsamat vastupanu teed, et ei ole aega ega tahtmist ennast ise kurssi viia - siis telli toitumiskava ja sulle kirjutatakse selline normaalne toitumine ette, mis aitab sind soovitud tulemuseni ja ka seda säilitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega tablettidega kaugele ei jõua. Mis saab siis kui tablettidega jõuad soovitud eesmärgini, kuidas edasi toimetad - kas jäädki tablette sööma? Nagu Sarge mainis, inimene peab eelkõige tegema korrektuurid toitumisharjumustes (mitte ainult lühiajaliselt piirama, vaid muutma tervet toitumisharjumuste korda), ainult seeläbi suudate ka soovitud tulemust hoida, muidu jääbki see pendeldamiseks, et läbi ekstreemsuse võetaks maha ja peale seda hakatakse sööma nagu varem ja kõik tuleb tagasi ja iga kord veel natuke peale ka, ega organim rumal ei ole - salvestab lisavarusid, sest ei tea kunas te jälle ellujäämiskooli ette võtate.

Kui normaalselt kaalu ei langeta, tekibki jo-jo efekt, millega võid veel rohkem rasvuda pärast "dieeti".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin jõusaalis , aga lihtsalt tahaks liiksest kõhurasvast lahti saada ,et oleks puhas lihasmass

Muidu kasutan proteiini : http://www.sportshop.ee/et/component/virtu...p;category_id=6

Kavatsesin osta veel : http://www.sportshop.ee/et/component/virtu...p;category_id=3

Muudetud kasutaja night596 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma käin jõusaalis , aga lihtsalt tahaks liiksest kõhurasvast lahti saada ,et oleks puhas lihasmass

Muidu kasutan proteiini : http://www.sportshop.ee/et/component/virtu...p;category_id=6

Kavatsesin osta veel : http://www.sportshop.ee/et/component/virtu...p;category_id=3

Proteiinil ei ole kõhurasva põletamisega suurt seost. Teine viidatud rasvapõletaja on klassikaline "segame kõik kokku" toidulisand, kuhu on kokku pandud kõike, millel vähegi teatakse olevat (või arvatakse olevat) mingi mõju. Saadakse preparaat, mille reklaamlause on "võib aidata rasva põletada", "aitab rasva põletada (sulgudes- koos treeninguga)". Kodanikel nagu Vähk, Kiivikas jt. tõesti annab see viimane pool millimeetrit naha alt pekki maha saamine tõesti visuaalselt tunduvalt teravama pildi. Aga kui kõhu peal on veel sentimeetrite paksune kiht, siis keskendu pigem oma trennile ja toitumisele. Jäta need vahendid viimaseks, sest lisaks marginaalsele mõjule kipuvad algajad kasutajad omistama vahendile rohkem vastutust kui endale. Arvatakse, et laksan pilli sisse ja küll see rasv põleb. Eks ta veidi põlebki, aga rohkem siis kui vaid endale loodad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proteiinil ei ole kõhurasva põletamisega suurt seost. Teine viidatud rasvapõletaja on klassikaline "segame kõik kokku" toidulisand, kuhu on kokku pandud kõike, millel vähegi teatakse olevat (või arvatakse olevat) mingi mõju. Saadakse preparaat, mille reklaamlause on "võib aidata rasva põletada", "aitab rasva põletada (sulgudes- koos treeninguga)". Kodanikel nagu Vähk, Kiivikas jt. tõesti annab see viimane pool millimeetrit naha alt pekki maha saamine tõesti visuaalselt tunduvalt teravama pildi. Aga kui kõhu peal on veel sentimeetrite paksune kiht, siis keskendu pigem oma trennile ja toitumisele. Jäta need vahendid viimaseks, sest lisaks marginaalsele mõjule kipuvad algajad kasutajad omistama vahendile rohkem vastutust kui endale. Arvatakse, et laksan pilli sisse ja küll see rasv põleb. Eks ta veidi põlebki, aga rohkem siis kui vaid endale loodad.

5+, poleks ise suutnud paremini öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan teha HIITi, see aitab tõhusalt põletada rasva, samas õige toitumise juures säilitada lihasmassi.

Mis asi on HIIT ? Asi selles ,et suvel käisin tööl ja jõusaal jäi vahele , enne seda kui pooleli jätsin oli lihasmaasi näha ja tunda , aga nüüd oleks vaja anda suuremad rõhku sellele ,et ilusti kõik välja jälle saada , muidu kava selline : pühapäev rind+triitseps , kolmapäev selg , reede käed + kõht ja laupäev selg+ jõutõmme + kõht + kükid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan teha HIITi, see aitab tõhusalt põletada rasva, samas õige toitumise juures säilitada lihasmassi.

Mis asi on HIIT ? Asi selles ,et suvel käisin tööl ja jõusaal jäi vahele , enne seda kui pooleli jätsin oli lihasmaasi näha ja tunda , aga nüüd oleks vaja anda suuremad rõhku sellele ,et ilusti kõik välja jälle saada , muidu kava selline : pühapäev rind+triitseps , kolmapäev selg , reede käed + kõht ja laupäev selg+ jõutõmme + kõht + kükid

Jalad on ikka erilised vaeslapsed, saavad koormust ühe trenni lõpus ja ainult kükkidega :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kas on mõttet jalgu treenida , sest milleks mulle suuri jala lihaseid :huh: , minu jaoks põhiline on üla keha .... ja kõige rohkem tahan just selga treenida , meeldib see lihas grupp

Muudetud kasutaja night596 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kas on mõttet jalgu treenida , sest milleks mulle suuri jala lihaseid :huh: , minu jaoks põhiline on üla keha .... ja kõige rohkem tahan just selga treenida , meeldib see lihas grupp

jalad võiks ikka sama tugevad olla...muidu ei jaksa ülakeha kaasas kanda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kas on mõttet jalgu treenida , sest milleks mulle suuri jala lihaseid :rolleyes: , minu jaoks põhiline on üla keha .... ja kõige rohkem tahan just selga treenida , meeldib see lihas grupp

Ega nad ikka nii kergesti suureks ei lähe ka. Pealegi kui ei viitsi peale kükkide midagi teha, siis aitab ka lühidistantsidel sõudeergomeeter. Teed nt. 2 km täie tempoga. Igasugu metroseksuaalid jm. üldiselt ei viitsi ka jalgu eriti treenida ja see on kohe märgata ka aga maitseasi ja igaüks ise teab, mis oma kehaga teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi oskab soovitada , mis harjutus treenib kõige rohkem trapetsi suurust :rolleyes::D

Jumala eest, et jalgu ei peaks treenima, aga peaasi et trapets suur oleks :D

Õlakehitused kangi või hantlitega.

Kui teed piisavalt pikki seeriaid, siis treenib ka hantlitega kükk trapetseid (staatiliselt). Soovitan proovida. Saad 2 kärbest ühe hoobiga.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan teha HIITi, see aitab tõhusalt põletada rasva, samas õige toitumise juures säilitada lihasmassi.

Mis asi on HIIT ? Asi selles ,et suvel käisin tööl ja jõusaal jäi vahele , enne seda kui pooleli jätsin oli lihasmaasi näha ja tunda , aga nüüd oleks vaja anda suuremad rõhku sellele ,et ilusti kõik välja jälle saada , muidu kava selline : pühapäev rind+triitseps , kolmapäev selg , reede käed + kõht ja laupäev selg+ jõutõmme + kõht + kükid

HIIT on intervall treening

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis asi on HIIT ?

High Intesity Interval Training. Googelda. Kes otsib, see leiab ja kes leiab, saab väga targaks (Tõstamaa vanasõna)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest jõusaalis rasvast lahti ei saa (efektiivselt nagu). Nägin, et sa teed 4 päeva nädalas trenni. Mina soovitaksin lisada sinna ka jooksmist või muud sellist spordiala.

Lisaks soovitan treenida kõiki lihasgruppe kuna muidu tulevad proportsiooni häired, mis võivad põhjustada ebameeldivaid traumasid.

Kõige aluseks on aga toitumine. Soovitan hakta käia toidupoes ringi hoolikama pilguga ja lugeda pakendi infolehte ja vältida ostmast asju, mis on väga suure rasva protsendiga. Lisaks võib toitude valmistamisviisi ka muuta. Näiteks pideva söögi praadimine ohtra õliga/rasvaga, mina eelistaks keetmist või spetsiaalseid panne kus ei pea õli kasutama.

Igasuguse lisa keemia sisseajamine ei ole ka hea. Võib pikas perspektiivis organismile halvasti mõjuda. Seega järgi mida sa sööd.

Eelkõige soovitan peale jõusaali teha lisaks kestvusspordialasid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minumeelest jõusaalis rasvast lahti ei saa (efektiivselt nagu). Nägin, et sa teed 4 päeva nädalas trenni. Mina soovitaksin lisada sinna ka jooksmist või muud sellist spordiala.

Lisaks soovitan treenida kõiki lihasgruppe kuna muidu tulevad proportsiooni häired, mis võivad põhjustada ebameeldivaid traumasid.

Kõige aluseks on aga toitumine. Soovitan hakta käia toidupoes ringi hoolikama pilguga ja lugeda pakendi infolehte ja vältida ostmast asju, mis on väga suure rasva protsendiga. Lisaks võib toitude valmistamisviisi ka muuta. Näiteks pideva söögi praadimine ohtra õliga/rasvaga, mina eelistaks keetmist või spetsiaalseid panne kus ei pea õli kasutama.

Igasuguse lisa keemia sisseajamine ei ole ka hea. Võib pikas perspektiivis organismile halvasti mõjuda. Seega järgi mida sa sööd.

Eelkõige soovitan peale jõusaali teha lisaks kestvusspordialasid

Loomulikult jõusaalis ei saa, köögis saab.

Kui midagi soovitada, siis soovita osta töötlemata toiduaineid ja ise neist tervislikku toitu valmistada :rolleyes:

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proteiinil ei ole kõhurasva põletamisega suurt seost.

Teine viidatud rasvapõletaja on klassikaline "segame kõik kokku" toidulisand, kuhu on kokku pandud kõike, millel vähegi teatakse olevat (või arvatakse olevat) mingi mõju.

a ) tegelikult midagi on, kalavalgul ja suure kaltsiumisisaldusega valgul. Ja liiga suurest süsivesiku/valgu suhtest vabanemisel ka.

Ja b ) seda rasvapõletajat kiidad küll üle, hakka või müügijutuks pidama :D

Seal on mingi 3 enam-vähem-toime-ainet... ma ise tean vähemalt mitukümmet :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×