Jump to content
Ott Kiivikas

Jari"Bull"Mentula novaatorlikud treeningud Tallinnas!

Recommended Posts

Keegi ju ei arva et Bull on saanud selliseks naturaalselt?

Kas EKFL presitent peaks siin lehel sellisele mehele reklaami tegeme ja kõiki vaatama kutsuma, arvestades tema enda poliitikat.

Imelik suhtumine. Ise ole asja vastu, aga vägev on ikka.

Iga mees usub mida tahab. Sa võid ju arvata ja väita mida tahes, aga puhtalt sinu arvamuseks see ka jääb. :D - Me võime kõik ju koos sinuga samamoodi arvata aga mida see muudab? "Paberid" on puhtad ja keegi ei saa vastupidist väita. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga mees usub mida tahab. Sa võid ju arvata ja väita mida tahes, aga puhtalt sinu arvamuseks see ka jääb. :D - Me võime kõik ju koos sinuga samamoodi arvata aga mida see muudab? "Paberid" on puhtad ja keegi ei saa vastupidist väita. :D

Nii on, ei sa kindlalt väita midagi, tahtsin lihtsalt arvamusi kuulda.

Muudetud kasutaja villu_v poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurivaim õlad on siiamaani valusad. Aga ainult õlad. Ja iga nurga alt.

Seega mõjus trenn väga tõhusalt - iga kimbu ja kiu võttis läbi.

Harjutused ja järjekord olid vist väga täpselt läbi mõeldud.

Täna oli plaanis raske surumine aga ilmselt 140ga seeriaid ei tee.

Huvitav kuidas Siimul käed käivad?

Härrad, kes te siin keemia teemadel arutate ja teda süüdistate, siis tõesti proovige üks sarnane trenn läbi.

Mina avastasin, et ma olen käinud saalis lihtsalt aega raiskamas.

Enda saamatust pole mõtet teiste süüks ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii on, ei sa kindlalt väita midagi, tahtsin lihtsalt arvamusi kuulda.

EKFL president võib omada veendumusi,kuid teised elavad ikka oma elu.

Loodan,et keegi ennast puudutatuna ei tunne,kuid eks sedasorti persoonid sinna friikshow alla pannakse.Nad toovad raha sisse,teenivad ise raha,toodavad tähelepanu neile,kes on nende ümber :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Härrad, kes te siin keemia teemadel arutate ja teda süüdistate, siis tõesti proovige üks sarnane trenn läbi.

Mina avastasin, et ma olen käinud saalis lihtsalt aega raiskamas.

Enda saamatust pole mõtet teiste süüks ajada.

Ei süüdista tahaks arvamusi kuulda.

Sinu arvamus on siis, et tema on saavutanud kõik raskete treeningutega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelkõige on Bulli puhul tegu haruldase "metsaleiuga", kui palju teda on või ei ole keemiliselt assisteeritud selle kohta

minul andmed puuduvad.

Veel, kuna tegu on IFBB profiga, siis selles liigas kehtivad võistlejatele hoopis teised reeglid, kui IFBB amatöör sportlastele.

EKFL i võistlustel kehtivad IFBB amatööride reeglid.

Natuke andis Bulli etendus meile ülevaadet sellest milliseid treeninguid tehakse IFBB Professional League

nimelise "nukuteatri" eesriide taga :D

Minu isiklik arvamus: Selleks, et kaotada keelatud ained kulturismis tuleks esmalt revideerida põhjalikult eelpool mainitud "kultuuriasutuse" sisekorra eeskirju.

Valikute küsimus....

"Issanda loomaed on suur, selleks, et inimesed sinna ära mahuksid" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun ära sina ka enam sõna võta, sest see mis sa lihtsalt toodad on puhas spämmimine. Uskumatu, et üks inimene suudab kaks foorumit ära ummistada.

No offence.

Tegelikult on mõnes uuringus kindlaks tehtud, et mõnede "supplementidega" võttis üks katsegrupp kodus diivanil kerasid sügades sama palju lihasmassi juurde, kui teine katsegrupp, kes naturaalselt tegi rasket trenni saalis nii nagu peab.

Mingi 1kg puhast liha kuus ilma treeninguta. :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun ära sina ka enam sõna võta, sest see mis sa lihtsalt toodad on puhas spämmimine. Uskumatu, et üks inimene suudab kaks foorumit ära ummistada.

No offence.

Mis seal lauses spämm oli :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun ära sina ka enam sõna võta, sest see mis sa lihtsalt toodad on puhas spämmimine. Uskumatu, et üks inimene suudab kaks foorumit ära ummistada.

No offence.

Tahad uuringuid?

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12067856

"In one study in young men (ages 18-35), doses of testosterone ranging from 25-600 mg/week (a relatively low dose compared to current use) led to a dose related increase in muscle mass. In that study, the 600 mg/week group gained a whopping 18 pounds of lean body mass over 20 weeks without training."

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8637535

"In another study, subjects were either given steroids alone, training alone or steroids plus training. The steroids only group gained about as much size as the training only group with the steroids plus training group gaining essentailly what the drugs alone plus training group had gained."

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad uuringuid?

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12067856

"In one study in young men (ages 18-35), doses of testosterone ranging from 25-600 mg/week (a relatively low dose compared to current use) led to a dose related increase in muscle mass. In that study, the 600 mg/week group gained a whopping 18 pounds of lean body mass over 20 weeks without training."

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8637535

"In another study, subjects were either given steroids alone, training alone or steroids plus training. The steroids only group gained about as much size as the training only group with the steroids plus training group gaining essentailly what the drugs alone plus training group had gained."

....mine uuri ennast natuke!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
***

Mida sa mees ajad? Jälle pean lugema sinu "arukat" postitust. Holger annab algajatele üpris head nõu erinevalt sinust, kes käib siin ainult segast peksmas...

Ma ei olnud kaheteist aastaselt ka nii lollakas, kui sina täisealisena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×