Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Rausi 330 küki õnnestumisel Laura killjus nii et rahvas Dineris ehmatas :D

Võistlus oli hästi organiseeritud, lava taga söök-jook, peale võistlus veel. Kahjuks ei suutnud seekord rändkarikat kaitsta.

Ja kohukeste reklaam on oma jälje jätnud, jänksid vahetati saaremaa omade vastu välja :D

Muudetud kasutaja tarmop poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seoses lähenevate lamades surumise EMV-ga otsustasime natukene täiendada Revali team'i. Just naiste osas.

Meie kõige uuem Team'i liige on vahetusüliõpilane USA-st Rebecca.

Panen tutvustuseks ülesse ka ühe Becca stiilinäite:

Jõudu tüdrukul on, tehnika kallal tuleb natukene veel tööd teha.

Ma pole küll Rebeccaga veel Revalis trehvanud.... :ph34r:

Kas ta üldse eksisteerib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole küll Rebeccaga veel Revalis trehvanud.... :ph34r:

Kas ta üldse eksisteerib?

:D

Lugupeetud Eli Viielo, enne kui küsid, vaata ja mõtle. Antud juhul vaata kuupäeva! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtan ka kevadhooaja viimase võistluse kokku :)

Oli väga tore väljasõit ägedate jõutõstjatega, kes olid ikka väga tublid ja tegid korralikke wilkse (mina olin kahjuks see kõige nõrgem lüli :D ). Aga see selleks...

Enne laevale minekut lubasin endale ka uut Magnumi 25. juubeliaasta jäätist, päris hea oli :P

post-20384-0-84919500-1403029155_thumb.j

Igatahes öö laevas läks päris rahulikult, õhtul sai veel kajutis jalgpalli vaadatud. Hommikul aga seadsime sammud Rootsi lauda, kus juba keegi toiduga tagasi ei hoidnud. Kui muidu söön hommikuti ühe võileiva, siis seal neid kohe mitu ja veel igast muud ja paremat juurde (peekon, müsli, jogurt, puuviljad, küpsised jne)

Üks näide ka vast kõige tervislikumast käigust:

post-20384-0-24098100-1403028750_thumb.j

Sadamas oldi meil ilusasti vastas ja jõudsime ca poole tunniga võistluspaika, mis oli sama koht kui 2011. aastal. Küll oli aga jõusaal hoopis teistsugune ja suurem nüüd.

post-20384-0-18010200-1403029307_thumb.j

Käisin kohe kaalul ka ära, see näitas võrreldes eelmise nädalavahetusega üpriski palju ehk 71,25kg, aga arvestades hommikusööki, siis ei imesta ka :D

Tore oli näha tuttavaid nägusid, paljud rootslased olid ka eelmine aasta Tallinnas võistlemas ja seetõttu oli väga sõbralik vastuvõtt.

Lavataga oli ette valmistatud korralik ports võileibasid, banaane, šokolaadi ja energiajooke. Täitsa võib sellega ära harjuda :P

Enda võistlusega väga rahule ei jäänud, aga vähemalt täitsin miinimumprogrammi ära. Kükis esimene katse 110kg oli väga hea, teine katse 115kg olin nagu sült ja vajusin läbi. Õnneks kolmandal katsel kükkisin selle ära. Surumisel alustasin 65kg, mis oli juba uus Eesti rekord, teine katse 67,5 ka õnnestus. Kolmas katse 70kg kahjuks jäi jälle liiga raskeks. Jõutõmbes läks alla 130kg, mis tuli kergelt. Teine katse 140kg, mis oli uus tõmbe rekord. Kolmandaks läks peale 142,5kg, sellega sain kogusumma rekordi tehtud. Usun, et mingi 2,5-5kg jäi varu ka veel sisse.

Parimad katsed videos:

Tahaks veel eriti kiidusõnu jagada Karlile, kes tegi kõiki abistades ikka väga suure töö ära. Ma ei pidanud kordagi soojendusel kettaid juurde ega maha võtma.

Võistlus oli üldiselt ka ikka päris põnev. Väga hea oli koguaeg näha tiimide wilkside arvestust. Kükis jäime maha, surumises tõmbasime järele ja tõmbes panime ette :D Eks rootslased lootsid ikka karikat koju jätta, aga väga tõmbe ajal nad seda enam ei lootnud :D

Kahjuks pidid soomlased enne autasustamist lahkuma, kuna miskipärast läks nende laev tavapärasest tunni võrra varem välja.

post-20384-0-64367000-1403030020_thumb.j

Tagasisõit oli meil ikka väga lõbus, mõne jaoks vist lõppes öine trall alles kuue aeg varahommikult :D

post-20384-0-84719700-1403030170_thumb.j

Mina aga see nädal kavatsen trennis teha ainult neid hajrutusi, mis mulle meeldivad ja päevikut ei täida :D Täna proovisin plaksuga kätekõverdusi teha ja vist tuli täitsa välja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen väikse sisestuse.

Olen valmistumas EM-iks, surumises. Toimub see 7-9 august Pilzenis.

Kaal hetkel kõigub 107 ja 108 vahel. Kaaluklass veel lahtine, aga suure tõenäosusega plaanin olla max 107,7 ja teha uuesti 260kg ( kevadega võrreldes 3,5kg kergemana ). Nende numbritega õnnestuks teha 154 wilksi, mis annaks "Rahvusvaheline eliit" järgu.

Olen terve juuni harjutanud kõhult surumist, aga tundub, et see ei sobi minule või on õlad nõrgad.

Täna tegin esimese trenni särgiga. Alustasin 245 kiloga kaheselt pakult ( 8cm ). Läksin üles kuni 285kg. Kuna seekord plaan teha särgiga nr.44/46 ( rind 44 ja käsi 46 ), siis väike mure rinnale saamisega. Sai proovitud ka ühest pakku ( 4cm ). Tegin kaks katset, 260 ja 270 kiloga. Esimene oli raskem ( all läks pinge välja ), aga 270 oli mõnus, varuga. Siiani on kehtinud reegel, esimeses trennis üheselt pakult surutud raskus saab olema võistlustulemus. Lootab, et ka seekord :)

Kuna täna ei osanud midagi oodata, ei hakanud filmima. Üritan seda teha edaspidi, kui abilisi rohkem.

Toidulisadest kasutan trenni ajal BCAA jooki ca 20g ja peale trenni Olimpi Mega Strong protein 50g ja Malto6 50g.

Järgmine nädal lisan beetaka ja kreatiini.

Lisan kevadest oma 260 katse

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

270 4 cm pakule ja varuga, pole paha.... ;) . See varu on alati ka kulturistidel suhteline mõiste ,kuid usun, et oma max sa ei ole veel ära realiseerinud, seega loodame, et mõni kilo ikka juurde tuleb. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljakas trenn täna Tarmol.

Esimesed katsed särgiga 240 ja 245 väga ebalevad. Siis läks nagu asi käima.

2-ne pakk 285 polnud kindlasti mitte lagi. 270 1-sele läks ka kindlalt.

Nüüd tuleb vaadata, et vorm kestaks veel 5 nädalat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kriban ka natuke paarist viimasest nädalast.

Jaaninädalal olime me soojas Türgis. Kui Eestis oli päeval keskmine temperatuur ca +12 kraadi, siis meie Alanyas nautisime +30 ilma :D Põhirõhk reisil oli meres ujumisel, päevitamisel ja söömisel (kõige suurem rõhk sellel viimasel tegevusel) :D. Reisiga võtsin mina pea 3kg juurde, õnneks aga nädalaga sain selle maha ka.

Kõige sportlikum tegevus selle nädala jooksul oli raftingul käimine. Väike nõuanne ka: kui kellelgi on plaanis sinna minna, siis täiskasvanute puhul kindlasti võtta kahene paat. Need, kes olid instruktoriga kümnekesi ühes paadis, vaevlesid küll igavuse käes. Meil aga kahekesi oli vaja kõvasti pingutada (suurema osa tööst tegi muidugi Artur ära, ma väga ei julgenud ümberkäimise hirmus vahepeal midagi teha).

post-20384-0-08896500-1404728446_thumb.j

Nädalavahetuse veetsime aga Viljandis, kus sai pühapäeva õhtul möllu täie raha eest :D Olin kella viie aeg järve ääres staadionil vaatamas triatloni võistluse autasustamist, kui üle järve oli näha tulemas pilvi, hakkas äikest lööma ja müristama. Lisandus ka rahe ja selline paduvihm, mida ma enne näinud pole. Kutsusin Arturi endale autoga järele, kui üles linna jõudsime, olid tänavad päris korraliku veekihi all. Viisime auto ära (sellega saime ka natuke põnevust, kui pidime vahepeal käima lükkama). Kuna olime juba niikuinii läbimärjad, siis läksime sinna kurikuulsale ristmikule tagasi, kus Sakala reporter tegi pilte.

Ega keegi teine nalja tee kui ise :D

post-20384-0-22088300-1404728807_thumb.j

Isegi õnnestus AK uudistesse pääseda laulupeo järel

post-20384-0-01898600-1404728867_thumb.j

Vot sellised lood hetkel :) Eks varsti üritan natuke rohkem trennijuttu ka kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endiselt käib töö EM-i suunas!

Nädalavahetusel toonisin kodus elutuba ja esikut vähe heledamaks, sai kõvasti higistatud ehk ca kilone langus tuli vee arvelt. Esmaspäev nägin ära kaalu 106,3. Esmastpäevast lisasin ka kreatiini ja täna kaalul 107,5 :D

Selga teen ettevalmistuse ajal esmaspäeviti, selle jaoks on Revalisse toodud palju häid uusi masinaid.

Teisipäeviti kerge rind ja tugevamalt õlga, siis 2 päeva puhkust ja valmistumine reedeseks raskeks rinnaks.

Täna sai tehtud suht samad tulmused, mis kevadel, kui olin 4kg raskem.

Tegin trenni RAM-iga. Algus oli jälle kuidagi raske, õnneks oli Siim abis, kes sisendas pidevalt suuremaid numbreid. Alustasin 160kg-ga, tegin x3, järgmisena 180x3, 195x3, 207,5x3 ( iga korraga läks kergemaks)

Edasi 215x2 ja 220x2, lisan viimasest ka video

225x1

Ja viimaseks läksin tegema uut isiklikku 230 kiloga, aga jäi kahjuks veidi puudu. Panen selle seekord 8nda seeria arvele.

Täna seda 225 ja 230 surumist vaatan, siis meenub, et sai mõni aasta tagasi särgiga selliseid numbreid surutud :D

Esmaspäev pean ära otsustama, millises kaalus võistlen. Kuna kuu lõpp ja uue algus tuleb piduderohke, siis kindlasti oleks kergem olla tänases kaalus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsin siin väikese puhkuse ja olin Ukrainas sõpradel külas.

Ilusad numbrid ja head katsed Tarmo!

Olen kindel, et kui poleks sellist mahtu all, oleks see 230 RAM-ga teravuse pealt ära ka tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere siis ka minu poolt, 1 lahingukaaslane rohkem siis nüüd!

Tarmo ajas RAM surumisega isu peale, niiet sai ka poovitud. Tahab ka natuke harjutamist. Eelkõige tagumiku jälgimist.

Kuid huvi pärast sai RAM surumist ka tagumik lahti proovitud. 220 X 5, 240 X 1 ja 250 X 1 (jäi ka väike varu). Nagu öeldud, oli tagumik lahti, aga sai suurt raskust jälle käest hoida, mis ka ju liikus.

Lisan ka paar videot:

Niiet liigume!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav areng oli treeningul. mingi maani läks väga raskelt.

220-ga läksime nö "proovima". Siis hakkas Hjalmar katse ajal peale kordust karjuma "veel-veel".

Kokku tuli 220-ga 5 kordust varuga. Kõva!

.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai korralikult nalja jah, läks 220x1 tegema ja siis VEEL, VEEL, VEEL, VEEL, tegi x5 ( ei olnud lagi ). Me Kaidoga juba naersime seal, mees suutis tõsiselt jätkata, keskendumine on poisil paigas.

250x1, ok, pee lahti, aga see näitab, kui palju on toorest sees, lisaks lõpu surumine. Üks tiimikas ütles mulle eile, et ma oma 230 feiliga võin nüüd pensionile minna :D

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei-hei!

Teen väikse pildipostituse kommentaaridega ka vahepealsetest tegemistest :)

Valmistusin talveks. Kasutasin ära Merevaigu topsid ja tegin nende sisse maasikatoormoosi, mida siis hea sügavkülmast talvel välja võtta ja pannkookide peale panna :P

post-20384-0-67599000-1406011740_thumb.j

Netist tellisin omale kaks komplekti neid vorme, mille sisse tegin põhimõtteliselt jäätist. Heledamas on sees külmutatud/blenderdatud banaan ja piim, roosakamas lisaks veel maasikad. Täitsa hea tervislik maiuspala :P

post-20384-0-87740000-1406011666_thumb.j

Ühel nädalavahetusel istusime ratastega Aegviidu rongile ning läksime Kõrvemaa matkaradu avastama. Oli päris väsitav 23km, metsateedel sõites ei saa kordagi jalga vabaks lasta :D Pärast aga nautisime hakklihakastet värske kartuliga ning ka mänguväljakut sai testitud :D

post-20384-0-01481100-1406011710_thumb.j

Samal ajal kui Artur käib jalgpalli mängimas, olen staadionil temaga kaasas olnud ja teinud ÜKEt. Suvisel ajal on ikka fantastiliselt mõnus vahelduseks õues trenni teha (eriti hea veel kui sõbranna on ka kaasas :D )

post-20384-0-10734200-1406011649_thumb.j

Siimuga hakkasime fatnessi poseerimist harjutama :D

post-20384-0-24569200-1406011685_thumb.j

Reedel käisime tiimiga Orissaares võistlemas, kus läks väga hästi, olen juba kaks korda olnud Oti hantli võitjate tiimis ;) Eelmine aasta surusin 10kg hantlit 71x, nüüd aga 12,5kg tervelt 65x. See oli päris korralik seeria. Eile tundsin ka veel, kuidas parem õlg veel taastub sellest.

post-20384-0-81245300-1406012585_thumb.j

Laupäeval aga mängisin poistega jalgpalli ja minu jaoks see hästi ei lõppenud. Suutsin pallile peale astuda ja hetke pärast olin pisarates maas. Läksime EMOsse, kus tehti röntgen. See oli õnneks korras, aga sain omale põlvesideme venituse. Arst pakkus välja, kas paneme lahasesse või võtad omale ortoosi. Ma ausalt öeldes lahast küll ei tahtnud :D

Eile käisin Revalis ka, vähemalt istudes saab selga ja õlga päris edukalt teha (kükivabastus on ka nüüd mõneks ajaks :P )

post-20384-0-26917800-1406011756_thumb.j

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poisid olid toredad, aga peab ikka jõusaali peale jääma, see on minu puhul kõige ohutum spordiala :D

Sa pead ikka valima milliste poistega sa mängid!

Loodan et sa neljapäevaks oled ikka taastunud ja trenniks valmis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne Tarmole sünnipäevaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda võistlust võiks nimetama hakata juba tarmop lahtised võistlused lamades surumises poole keharaskusega, teist aastat kindlal kuupäeval :D

Poole kehakaaluga 1 minuti jooksul max kordustele. Hetkel hoiab lippu kõige kõrgemal Kaido, 57,5kg tehti 80 kordust!

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tarmop lahtised meistrivõistlused on selline omapärane üritus, mida alati kogu saalis olev inimestehulk, kes üldjuhul tausta ei tea, vaatab väga omapäraselt :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen väikse hilinemisega üles ka võistluse juhendi ;)

II Tarmop meistrivõistlused lamades surumises korduste peale.

1. Võistluse eesmärk ja ülesanded:
Võimaldada veeta lõbus sünnipäevaõhtu väikse sportliku tegevusega.

2. Võistluste organiseerimine, koht ja aeg:
* võistlusi organiseerib: Tarmop
* võistluste direktor: Tarmop
* võistluste peakohtunik: Tarmop
* võistluste peasekretär: Tarmop
* võistluste kommentaator: Tarmop
Tallinn, Reval Sport, 24.juuli 2014 algusega kell 21.00.

3. Võistluse reeglid:
Võistlused toimuvad lamades surumises, surutakse 60 sekundi jooksul meeste puhul pool kehakaalu ja naiste puhul 1/3 kehakaalu.
Enne võistlust võistlejad teevad soojenduse African Kitchenis. Soojendus algab kell 18.00.

4. Võistlustele registreerimine:
Võistlustele kutsutakse surujad individuaalse kutsega.
Lõplik nimekiri selgub 24.07.2014. Nimekirja kinnitab võistluste orgkomitee (Tarmop).

5. Autasustamine:
Kõiki võistlejaid autasustatakse kosutava taastusjoogiga African Kitchenis.

6. Kõik võistlejad kannavad personaalselt vastutust oma tervisliku seisundi eest.

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru, et järgmisel aastal istume ka siis Africanis. Kusagilt kaugemalt ei viitsiks küll tulla võistlema.

Karl ja Samakas lubasid järgmisel aastal hea vormi ka teha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnitlused TarmoP! Selge, sellepärast ei olnudki eile jõmme saalis.... :D

Tänud Ott!

Aga, mitte seepärast polnud saalid, vaid sina hiilisid vaikselt rebasemask peas kiirelt minema naistekasse. Me istusime su auto kõrval terassil, võimatu, et sa meie kõvahäälset seltskonda ei kuulnud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×