Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Trennid lähevad saalis päris hästi. Olen teinud nii kükis kui ka jõutõmbes varustusega ühe trenni. Nii et mingi alguspunkt on olemas. Homme on vist kuri plaan särk selga ajada... Saab olema lõbus :D

Lisanditest on hetkel kasutusel Olimpi vitamiinid ja omega, trenni ajal joomiseks leidsin omale uue lemmiku - Redweiler, mis on väga mõnusa tugeva maitsega ja äratab trenniks korralikult üles. Lisaks vahel peale raskemat trenni joon ka Olimpi Mega Strong Proteini.

Täna aga sai keldrist jalgrattad üles toodud ja tolm neilt maha pühitud. Täiesti uskumatu ikka, et veebruari kuus saab jalgrattaga täiesti normaalselt sõita. Sõitsime kesklinnast Tabasalu mäeni ja tagasi, kokku tuli ca 24km. Õues on aeroobse tegemine hoopis teine tera kui siseruumides. Ülimõnus oli. Riideid läks päris mitu kihti selga, muidu kehal oli väga hea soe, varvastel hakkas natuke jahe, aga väga hull õnneks polnud :)

post-20384-0-81492900-1393090870_thumb.j

Kokandusrubriigist ka natuke :P
Esimest korda tegin külla minekuks mini Pavlova kooke. No tegu ikka väga njämma asjaga (teha ka väga lihtne)
post-20384-0-08918000-1393091113_thumb.j

Edited by LauraL

"Kerge" jalapäev Arturi moodi :D

Üleeile sai tehtud varustusega kükki, mis ei läinud just kõige paremini. Seetõttu oli tahtmine täna uuesti kergemalt kükkida, kuigi jalad olid veel viimasest kükist üpriski kanged ja valusad.

Seeriad siis läksid sedasi (V- vöö, S- side):

• 20x8
  • 30x6
  • 40x5
  • 50x5
  • 60x5
  • 70x5
  • 80x5 V
  • 90x5 V
  • 100x5 V+S
  • 110x5 V+S
  • 120x4 V+S
  • 110x5 V+S
  • 100x6 V+S
  • 90x7 V+S
  • 80x8 V
  • 70x9 V
  • 60x10

Tegu oli siis viieste seeriatega 10kg hüpetega üles. Peale 120kg tegemist jälle 10kg kaupa alla ja iga seeriaga +1 kordus. Oli ikka päris harjumatu nii teha, kuna aju ja keha on harjunud, et suurte raskustega asi lõpeb :D Kokku tuli siis 17 seeriat kükki. Raskuste vähenedes ja korduste suurenedes hakkas nii jalg kui ka selg väsima, lihas hakkas mõnusalt tunda andma.

Huvi pärast panin ka tänase trenni ajal pulsivöö peale. Need kükiseeriad võtsid aega 50 minutit, keskmiseks pulsiks oli 127. Maksimum pulss tuli 182. Paar korda ka jälgisin, kui kiiresti pulss taastub. Nimelt kukkus minutiga 180lt 92le. Ise tunnen, et tänu nendele FB jooksutrennidele on taastumine kõvasti paremaks läinud.

Peale kükki tuli veel 6 seeriat jalapressi ja reie esiosa masinal.

Oli täitsa vahva "taastav" trenn vahelduseks :D

Pilt ka rõõmsast treenitavast:

post-20384-0-33747300-1393525392_thumb.j

Laura aga kujutad sa ette, et teed sama kükiseeria ainult 20-30 sek pausidega üles - alla.... :D Nii me siin toimetame aeg - ajalt.... ;)

Aga siis on ka ikkagi raskus % maximumist erinev, Laural see eest ongi 120x4 kanti sidemetega maksimumi kanti jääv tulemus ;)

Laura aga kujutad sa ette, et teed sama kükiseeria ainult 20-30 sek pausidega üles - alla.... :D Nii me siin toimetame aeg - ajalt.... ;)

Kuss, ära anna Arturile uusi ideid :D Seda ma veel üle ei elaks...

Aga siis on ka ikkagi raskus % maximumist erinev, Laural see eest ongi 120x4 kanti sidemetega maksimumi kanti jääv tulemus ;)

Jep, minu puhul tõesti oli max raskuseni minemine :)

No nii esimesed tõelised katsetused trikoodega on nüüdseks tehtud, vead teada ja nüüd tuleb hakata neid asju parandama vaikselt. Homme siis esimene särgi trenn, loodetavasti suudan seal edasiminekut näidata sügisega võrreldes. Arvan, et homme võtan mõne huvitavama katse linti, mida poleks häbi näidata :) .

Hei-hopsti!

Lõpetasin ka suurema põhja ladumise, peale jaanuarikuist võistlust tegelesin 12-10 kordustega. Hetkel tegelen 8 kordustega.

Enne aastavahetust sai tehtud massiperioodi kuni veebruarini, hetkel plaanis veidi alla võtta, et mitte liialt wilkse kaotada, kuid pean ettevaatlik olema, et ka jõud liialt kannatada ei saaks. Täna tundsin, et parem õlg tahab taaskord lagunema hakata nagu eelmine aasta, pean veidi koormusega tagasi tõmbama.

Veebruarikuu võib kokku võtta: (panen kirja kõrgema pilotaažiga trennid)

-kükk: 10x20kg/6x50kg/6x80kg/10x105kg vööga/6x110kg vööga (varu)

-lamades surumine: 15x20kg/6x50kg/3x65kg/10x72,5kg/kangivahetus 10x71kg/8x76kg

-jõutõmme: täistõmmet pole teinud alaselja probleemide tõttu, ainult sirgete jalgadega jõutõmmet maast või kõrgendilt poole raskusega pikkade korduste arvuga (15-20tk)

Trennimärkmik on siiani lahutamatu kaaslane!

1964658_751533568198233_641448533_n.jpg?

Edited by eliviielo

Veebruarikuu võib kokku võtta: (panen kirja kõrgema pilotaažiga trennid)

-kükk: 10x20kg/6x50kg/6x80kg/10x105kg vööga/6x110kg vööga (varu)

Ja oledki Mariusest tugevam. :D

• Upvote 1

Ja oledki Mariusest tugevam. :D

Sai jah eesmärgiga arendada kükki ja surumist. Kava muutus tasus ära!

Hetkel elu tippvorm, õnneks pole elu tippkaal!

Eks see maksnud ka kätte, parem õlg kisub põletikuliseks.

Ja suurem.. :D

Suurem ei ole, vanem küll- lähenen keskeale.

Jälle see kükk....

Täna sai siis tehtud kummide ja sidemetega rasket kükki. Ära võiks mainida viimased seeriad, mis tulid 130x4; 140x4; 145x4 ja 150x2. Kummid võtsid alt ca 30kg vähemaks.

Sain ka omale Fitshopist uue vahurulli, mis on tunduvalt parem ja vastupidavam kui see heleroheline pehmem variant. Peale kükki sain juba seda ka testida :)

post-20384-0-66265100-1394046058_thumb.j

Väike pildike ka mu aiast. Olen väga sillas sellest varajasest kevadest :)

post-20384-0-05393800-1394045990_thumb.j

Loetud päevad veel.....

Varsti siis toimubki EMV jõutõstmises, kus osalen kaalukategoorias -72kg. See on mu esimene kolmevõistlus madalamas kaalus :) See nädal viimased rasked trennid varustusega, järgmine nädal kergemalt ning laupäeval lahingusse minek.

Täna sai tehtud jõutõmmet maast ja pärast raamist.

Pildike ka illustreerimaks neid piinasid :D

post-20384-0-03083500-1395167641_thumb.j

Peale trenni koju jõudes on nälg päris suur ning parimaks taastuskokteiliks on selline kooslus (kahele):

• 250g maitsestamata jogurtit
  • 200g õunamahla
  • 50g Olimpi maasikamaitselist valku
  • peotäis külmutatud vaarikaid

Njämm-njämm :P

post-20384-0-67094600-1395167654_thumb.j

EMV jõutõstmises 2014

Selle aasta esimene võistlus on tehtud ja võib teha väikse kokkuvõtte.

Nädal enne võistlust oli seis päris nadi, kuna peale viimast rasket varustuse trenni hakkas tervis alt vedama. Kuni reede õhtuni oli enesetunne nigel, aevastasin non-stop ning nina oli tatti täis. Hoolimata sellest üritasin säilitada positiivsust ja sisendasin endale, et küll laupäevaks parem on ning võistlemata küll ei jää :) Õnneks oligi laupäeval päris hea olla.

Väga suuri eesmärke mul enne võistlusi polnud, kuna varustusega trennid ei läinud just kõige veenvamalt. Kõige suurem hirm oli muidugi 0 saamine :D

Kaal oli 71,5 kg ehk võistlesin kaalukatekoorias -72kg. Seal kaalus olin kolmevõistluses esimest korda, mis tähendas, et vähemalt kõik rekordid tuleb enda nimele võtta :P

Kükis sain kirja kõik kolm katset (160, 170 ja 177,5 kg). Poleks nii head minekut oodanud, kuna trennis tundus kang koguaeg nii raske, aga võistlustel kükkimine on ikka hoopis teine tera.

Surumises läks alla 95 kg, mis trennis tuli mul nii kõhu pealt kui ka rinnalt surudes ära. Teiseks katseks tellisin 101 kg, mis on siis ka üksikala surumise rekord. Kolmandaks sai proovitud 105 kg, aga kangi rinnale tõmmates kuidagi väga imelikult lõi pinge välja nii et kang ilma pingeta potsatas kõhule, sain stardikäskluse ja suutsin isegi sealt asendist ta teele saata, aga poole peal enam toore jõuga asja ei parandanud :D Aga praegu mõtlen, et ongi parem, kui seda ära ei surunud, muidu oleks mais lamades surumise EMV kõrge rekord ees olnud ja vajadusel ei saa poole kilo kaupa "tilgutada" :P

Jõutõmme üllatas mõnes mõttes kõige rohkem, kuna seal suutsin ainukesena teha kilodes parema tulemuse kui eelmine aasta 5kg raskemana. Alla läks 156 kg, teine katse 167,5 kg ning kolmandaks 172,5 kg.

Kokku sain 451 kg ja 442,25 wilksi. Võrreldes eelmise aastaga oli kogusumma 11 kg vähem, aga 9,4 wilksi suurem :) No ja eelmine aasta tegin 13 rekordi uuendust, see aasta kõigest 10 :D

Lisaks absoluudi 2. koha medalile ja karikale oli tore saada ka auhinnaks Fasti Hera valk ning Meon.ee-st naisterahvale sobilikku ilunänni :P

SUURED tänud Arturile, Revali tiimile, Reval-Spordile, Fitness.ee-le ning teistele toredatele sõpradele ja fännidele :)

Video ka mu katsetest (puudu on surumise 95kg katse)

Väike sõbrapilt Manniga ka peale viimast tõmmet

post-20384-0-06710900-1396292050_thumb.j

NB! Järgneva 30 päeva jooksul võib mind lisaks Revalile kohata ka Spartas trenni tegemas. Sõbranna kinkis mulle võidetud pääsme, nüüd on mul hea võimalus käia Spartas enne surumise EMV luuret tegemas :D

EMV jõutõstmises 2014

Selle aasta esimene võistlus on tehtud ja võib teha väikse kokkuvõtte.

Nädal enne võistlust oli seis päris nadi, kuna peale viimast rasket varustuse trenni hakkas tervis alt vedama. Kuni reede õhtuni oli enesetunne nigel, aevastasin non-stop ning nina oli tatti täis. Hoolimata sellest üritasin säilitada positiivsust ja sisendasin endale, et küll laupäevaks parem on ning võistlemata küll ei jää :) Õnneks oligi laupäeval päris hea olla.

Väga suuri eesmärke mul enne võistlusi polnud, kuna varustusega trennid ei läinud just kõige veenvamalt. Kõige suurem hirm oli muidugi 0 saamine :D

Kaal oli 71,5 kg ehk võistlesin kaalukatekoorias -72kg. Seal kaalus olin kolmevõistluses esimest korda, mis tähendas, et vähemalt kõik rekordid tuleb enda nimele võtta :P

Kükis sain kirja kõik kolm katset (160, 170 ja 177,5 kg). Poleks nii head minekut oodanud, kuna trennis tundus kang koguaeg nii raske, aga võistlustel kükkimine on ikka hoopis teine tera.

Surumises läks alla 95 kg, mis trennis tuli mul nii kõhu pealt kui ka rinnalt surudes ära. Teiseks katseks tellisin 101 kg, mis on siis ka üksikala surumise rekord. Kolmandaks sai proovitud 105 kg, aga kangi rinnale tõmmates kuidagi väga imelikult lõi pinge välja nii et kang ilma pingeta potsatas kõhule, sain stardikäskluse ja suutsin isegi sealt asendist ta teele saata, aga poole peal enam toore jõuga asja ei parandanud :D Aga praegu mõtlen, et ongi parem, kui seda ära ei surunud, muidu oleks mais lamades surumise EMV kõrge rekord ees olnud ja vajadusel ei saa poole kilo kaupa "tilgutada" :P

Jõutõmme üllatas mõnes mõttes kõige rohkem, kuna seal suutsin ainukesena teha kilodes parema tulemuse kui eelmine aasta 5kg raskemana. Alla läks 156 kg, teine katse 167,5 kg ning kolmandaks 172,5 kg.

Kokku sain 451 kg ja 442,25 wilksi. Võrreldes eelmise aastaga oli kogusumma 11 kg vähem, aga 9,4 wilksi suurem :) No ja eelmine aasta tegin 13 rekordi uuendust, see aasta kõigest 10 :D

Lisaks absoluudi 2. koha medalile ja karikale oli tore saada ka auhinnaks Fasti Hera valk ning Meon.ee-st naisterahvale sobilikku ilunänni :P

SUURED tänud Arturile, Revali tiimile, Reval-Spordile, Fitness.ee-le ning teistele toredatele sõpradele ja fännidele :)

Video ka mu katsetest (puudu on surumise 95kg katse)

Väike sõbrapilt Manniga ka peale viimast tõmmet

attachicon.gifIMG_20140331_211416 (1).jpg

NB! Järgneva 30 päeva jooksul võib mind lisaks Revalile kohata ka Spartas trenni tegemas. Sõbranna kinkis mulle võidetud pääsme, nüüd on mul hea võimalus käia Spartas enne surumise EMV luuret tegemas :D

Aga sina oled nüüd palju ilusam :-)

Seoses lähenevate lamades surumise EMV-ga otsustasime natukene täiendada Revali team'i. Just naiste osas.

Meie kõige uuem Team'i liige on vahetusüliõpilane USA-st Rebecca.

Panen tutvustuseks ülesse ka ühe Becca stiilinäite:

Jõudu tüdrukul on, tehnika kallal tuleb natukene veel tööd teha.

Jaa-jaa! :)

Otse WPC-st ja USA passiga, welcome!

Usun, et Revali tiim täieneb veelgi, kui Nato oma baasid Eestisse teeb! :P

Praegu on hea värbamise aeg ;)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.