Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Laura aga kujutad sa ette, et teed sama kükiseeria ainult 20-30 sek pausidega üles - alla.... :D Nii me siin toimetame aeg - ajalt.... ;)

Aga siis on ka ikkagi raskus % maximumist erinev, Laural see eest ongi 120x4 kanti sidemetega maksimumi kanti jääv tulemus ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laura aga kujutad sa ette, et teed sama kükiseeria ainult 20-30 sek pausidega üles - alla.... :D Nii me siin toimetame aeg - ajalt.... ;)

Kuss, ära anna Arturile uusi ideid :D Seda ma veel üle ei elaks...

Aga siis on ka ikkagi raskus % maximumist erinev, Laural see eest ongi 120x4 kanti sidemetega maksimumi kanti jääv tulemus ;)

Jep, minu puhul tõesti oli max raskuseni minemine :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii esimesed tõelised katsetused trikoodega on nüüdseks tehtud, vead teada ja nüüd tuleb hakata neid asju parandama vaikselt. Homme siis esimene särgi trenn, loodetavasti suudan seal edasiminekut näidata sügisega võrreldes. Arvan, et homme võtan mõne huvitavama katse linti, mida poleks häbi näidata :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei-hopsti!

Lõpetasin ka suurema põhja ladumise, peale jaanuarikuist võistlust tegelesin 12-10 kordustega. Hetkel tegelen 8 kordustega.

Enne aastavahetust sai tehtud massiperioodi kuni veebruarini, hetkel plaanis veidi alla võtta, et mitte liialt wilkse kaotada, kuid pean ettevaatlik olema, et ka jõud liialt kannatada ei saaks. Täna tundsin, et parem õlg tahab taaskord lagunema hakata nagu eelmine aasta, pean veidi koormusega tagasi tõmbama.

Veebruarikuu võib kokku võtta: (panen kirja kõrgema pilotaažiga trennid)

-kükk: 10x20kg/6x50kg/6x80kg/10x105kg vööga/6x110kg vööga (varu)

-lamades surumine: 15x20kg/6x50kg/3x65kg/10x72,5kg/kangivahetus 10x71kg/8x76kg

-jõutõmme: täistõmmet pole teinud alaselja probleemide tõttu, ainult sirgete jalgadega jõutõmmet maast või kõrgendilt poole raskusega pikkade korduste arvuga (15-20tk)

Trennimärkmik on siiani lahutamatu kaaslane!

1964658_751533568198233_641448533_n.jpg?

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veebruarikuu võib kokku võtta: (panen kirja kõrgema pilotaažiga trennid)

-kükk: 10x20kg/6x50kg/6x80kg/10x105kg vööga/6x110kg vööga (varu)

Ja oledki Mariusest tugevam. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja oledki Mariusest tugevam. :D

Sai jah eesmärgiga arendada kükki ja surumist. Kava muutus tasus ära!

Hetkel elu tippvorm, õnneks pole elu tippkaal!

Eks see maksnud ka kätte, parem õlg kisub põletikuliseks.

Ja suurem.. :D

Suurem ei ole, vanem küll- lähenen keskeale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle see kükk....

Täna sai siis tehtud kummide ja sidemetega rasket kükki. Ära võiks mainida viimased seeriad, mis tulid 130x4; 140x4; 145x4 ja 150x2. Kummid võtsid alt ca 30kg vähemaks.

Sain ka omale Fitshopist uue vahurulli, mis on tunduvalt parem ja vastupidavam kui see heleroheline pehmem variant. Peale kükki sain juba seda ka testida :)

post-20384-0-66265100-1394046058_thumb.j

Väike pildike ka mu aiast. Olen väga sillas sellest varajasest kevadest :)

post-20384-0-05393800-1394045990_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loetud päevad veel.....

Varsti siis toimubki EMV jõutõstmises, kus osalen kaalukategoorias -72kg. See on mu esimene kolmevõistlus madalamas kaalus :) See nädal viimased rasked trennid varustusega, järgmine nädal kergemalt ning laupäeval lahingusse minek.

Täna sai tehtud jõutõmmet maast ja pärast raamist.

Pildike ka illustreerimaks neid piinasid :D

post-20384-0-03083500-1395167641_thumb.j

Peale trenni koju jõudes on nälg päris suur ning parimaks taastuskokteiliks on selline kooslus (kahele):

  • 250g maitsestamata jogurtit
  • 200g õunamahla
  • 50g Olimpi maasikamaitselist valku
  • peotäis külmutatud vaarikaid

Njämm-njämm :P

post-20384-0-67094600-1395167654_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EMV jõutõstmises 2014

Selle aasta esimene võistlus on tehtud ja võib teha väikse kokkuvõtte.

Nädal enne võistlust oli seis päris nadi, kuna peale viimast rasket varustuse trenni hakkas tervis alt vedama. Kuni reede õhtuni oli enesetunne nigel, aevastasin non-stop ning nina oli tatti täis. Hoolimata sellest üritasin säilitada positiivsust ja sisendasin endale, et küll laupäevaks parem on ning võistlemata küll ei jää :) Õnneks oligi laupäeval päris hea olla.

Väga suuri eesmärke mul enne võistlusi polnud, kuna varustusega trennid ei läinud just kõige veenvamalt. Kõige suurem hirm oli muidugi 0 saamine :D

Kaal oli 71,5 kg ehk võistlesin kaalukatekoorias -72kg. Seal kaalus olin kolmevõistluses esimest korda, mis tähendas, et vähemalt kõik rekordid tuleb enda nimele võtta :P

Kükis sain kirja kõik kolm katset (160, 170 ja 177,5 kg). Poleks nii head minekut oodanud, kuna trennis tundus kang koguaeg nii raske, aga võistlustel kükkimine on ikka hoopis teine tera.

Surumises läks alla 95 kg, mis trennis tuli mul nii kõhu pealt kui ka rinnalt surudes ära. Teiseks katseks tellisin 101 kg, mis on siis ka üksikala surumise rekord. Kolmandaks sai proovitud 105 kg, aga kangi rinnale tõmmates kuidagi väga imelikult lõi pinge välja nii et kang ilma pingeta potsatas kõhule, sain stardikäskluse ja suutsin isegi sealt asendist ta teele saata, aga poole peal enam toore jõuga asja ei parandanud :D Aga praegu mõtlen, et ongi parem, kui seda ära ei surunud, muidu oleks mais lamades surumise EMV kõrge rekord ees olnud ja vajadusel ei saa poole kilo kaupa "tilgutada" :P

Jõutõmme üllatas mõnes mõttes kõige rohkem, kuna seal suutsin ainukesena teha kilodes parema tulemuse kui eelmine aasta 5kg raskemana. Alla läks 156 kg, teine katse 167,5 kg ning kolmandaks 172,5 kg.

Kokku sain 451 kg ja 442,25 wilksi. Võrreldes eelmise aastaga oli kogusumma 11 kg vähem, aga 9,4 wilksi suurem :) No ja eelmine aasta tegin 13 rekordi uuendust, see aasta kõigest 10 :D

Lisaks absoluudi 2. koha medalile ja karikale oli tore saada ka auhinnaks Fasti Hera valk ning Meon.ee-st naisterahvale sobilikku ilunänni :P

SUURED tänud Arturile, Revali tiimile, Reval-Spordile, Fitness.ee-le ning teistele toredatele sõpradele ja fännidele :)

Video ka mu katsetest (puudu on surumise 95kg katse)

Väike sõbrapilt Manniga ka peale viimast tõmmet

post-20384-0-06710900-1396292050_thumb.j

NB! Järgneva 30 päeva jooksul võib mind lisaks Revalile kohata ka Spartas trenni tegemas. Sõbranna kinkis mulle võidetud pääsme, nüüd on mul hea võimalus käia Spartas enne surumise EMV luuret tegemas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EMV jõutõstmises 2014

Selle aasta esimene võistlus on tehtud ja võib teha väikse kokkuvõtte.

Nädal enne võistlust oli seis päris nadi, kuna peale viimast rasket varustuse trenni hakkas tervis alt vedama. Kuni reede õhtuni oli enesetunne nigel, aevastasin non-stop ning nina oli tatti täis. Hoolimata sellest üritasin säilitada positiivsust ja sisendasin endale, et küll laupäevaks parem on ning võistlemata küll ei jää :) Õnneks oligi laupäeval päris hea olla.

Väga suuri eesmärke mul enne võistlusi polnud, kuna varustusega trennid ei läinud just kõige veenvamalt. Kõige suurem hirm oli muidugi 0 saamine :D

Kaal oli 71,5 kg ehk võistlesin kaalukatekoorias -72kg. Seal kaalus olin kolmevõistluses esimest korda, mis tähendas, et vähemalt kõik rekordid tuleb enda nimele võtta :P

Kükis sain kirja kõik kolm katset (160, 170 ja 177,5 kg). Poleks nii head minekut oodanud, kuna trennis tundus kang koguaeg nii raske, aga võistlustel kükkimine on ikka hoopis teine tera.

Surumises läks alla 95 kg, mis trennis tuli mul nii kõhu pealt kui ka rinnalt surudes ära. Teiseks katseks tellisin 101 kg, mis on siis ka üksikala surumise rekord. Kolmandaks sai proovitud 105 kg, aga kangi rinnale tõmmates kuidagi väga imelikult lõi pinge välja nii et kang ilma pingeta potsatas kõhule, sain stardikäskluse ja suutsin isegi sealt asendist ta teele saata, aga poole peal enam toore jõuga asja ei parandanud :D Aga praegu mõtlen, et ongi parem, kui seda ära ei surunud, muidu oleks mais lamades surumise EMV kõrge rekord ees olnud ja vajadusel ei saa poole kilo kaupa "tilgutada" :P

Jõutõmme üllatas mõnes mõttes kõige rohkem, kuna seal suutsin ainukesena teha kilodes parema tulemuse kui eelmine aasta 5kg raskemana. Alla läks 156 kg, teine katse 167,5 kg ning kolmandaks 172,5 kg.

Kokku sain 451 kg ja 442,25 wilksi. Võrreldes eelmise aastaga oli kogusumma 11 kg vähem, aga 9,4 wilksi suurem :) No ja eelmine aasta tegin 13 rekordi uuendust, see aasta kõigest 10 :D

Lisaks absoluudi 2. koha medalile ja karikale oli tore saada ka auhinnaks Fasti Hera valk ning Meon.ee-st naisterahvale sobilikku ilunänni :P

SUURED tänud Arturile, Revali tiimile, Reval-Spordile, Fitness.ee-le ning teistele toredatele sõpradele ja fännidele :)

Video ka mu katsetest (puudu on surumise 95kg katse)

Väike sõbrapilt Manniga ka peale viimast tõmmet

attachicon.gifIMG_20140331_211416 (1).jpg

NB! Järgneva 30 päeva jooksul võib mind lisaks Revalile kohata ka Spartas trenni tegemas. Sõbranna kinkis mulle võidetud pääsme, nüüd on mul hea võimalus käia Spartas enne surumise EMV luuret tegemas :D

Aga sina oled nüüd palju ilusam :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seoses lähenevate lamades surumise EMV-ga otsustasime natukene täiendada Revali team'i. Just naiste osas.

Meie kõige uuem Team'i liige on vahetusüliõpilane USA-st Rebecca.

Panen tutvustuseks ülesse ka ühe Becca stiilinäite:

Jõudu tüdrukul on, tehnika kallal tuleb natukene veel tööd teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa-jaa! :)

Otse WPC-st ja USA passiga, welcome!

Usun, et Revali tiim täieneb veelgi, kui Nato oma baasid Eestisse teeb! :P

Praegu on hea värbamise aeg ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rebeccast veel niipalju, et tegemist on väga heasüdamliku tüdrukuga!

Aga jah, igasugustele käsklustele, varustusele ja reeglitele ta väga ei allu. Tal pole neid lihtsalt siiamaani väga vaja läinud.

Selline iseseisev tüdruk tundub!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan ka oma lühikese kokkuvõtte EMV-st, mille võin enda jaoks küll suhteliselt ebaõnnestunuks lugeda tulemuse poolest, aga emotsionaalselt vist oligi seda hetkel kõige rohkem tarvis.

Alustaks kükist, kang oli soojendusel kerge, aga enesetunne oli kuidagi uimane ja loid, ei teagi millest see tingitud oli, kas sellest, et keha pole harjunud pühapäeval pingutama vms. Igaljuhul võib öelda, et tehniliselt ma sellel päeval ennast korralikult paika ei saanudki, juba soojendusel jäin alla minekuga aeglaseks ja sama viga kordus ka kõigi võistluskatsete puhul tegelikult.

Esimene katse 375 oli kerge ja sain selle 2:1 kirja, teine katse 395 ja kuna kiiresti alla ei julgenud minna, siis pidurdasin ennast kinni ja katse jäi kõrgeks, sama võib öelda ka viimase katse 400 kohta, kuigi läksin natuke sügavamale, siis ikkagi mitte piisavalt, et katse õnnestunuks lugeda. Kui positiivset otsida, siis kõik katsed tõusin vähemalt ära.

Surumine: See on terve selle kevade väike murelaps olnud, trennis pole midagi suurt välja tulnud, välja arvatud viimane trenn, aga ega sealgi midagi ilusat ei olnud. Seega olingi võistlustel küllaltki sellise tundega, et ei tea mis saab. Õnneks läks soojendus kenasti ja algraskus 275 tundus väga kerge enda jaoks. Teine katse 285, sellega oli juba väga korralik võitlus, kuid õnneks suutsin selle siiski enda kasuks pöörata, videot vaadates võib öelda, et väga kehva katse just tehniliselt. Viimaseks katseks 290, see katse tuli küll tehniliselt kõige paremini välja, aga eelmise katse pingutus oli väga suure osa energiat ära võtnud ja kahjuks katse ebaõnnestus.

Jõutõmme: Soojendus oli alguses raske, aga mida edasi, seda kergemaks kang läks. Algraskus 325, läksin natuke lohakalt tõmbama, ei keskendunud piisavalt ja võtsin kangist kehvasti kinni ja poole tõmbe pealt ta mul käest läinud oligi. Teine katse samal raskusel õnnestus kenasti ja tunne oli hea. Viimaseks katseks 342,5, millega oleks ühtlasi teinud nii uue jõutõmbe kui kogusumma rekordi. Tõmbasin selle ülesse ära, aga jällegi oli haare see, mis koos alla käsklusega järgi andis kahjuks katse just kangi kukutamise tõttu ebaõnnestus.

Võib öelda, et just küki ja jõutõmbe kolmandad katsed olid need, mis tekitasid sellist sportlikuviha, mida ammu pole tundnud. Hetkel ongi selge siht, et tuleb tööd teha ja tegelikult on need kõik tehtavad raskused, mitte midagi ulmet.

Lähenevatest võistlustest rääkides, siis 3-s mai on EMV lamades surumises ja 11 mai EM, viimane on veel hetkel natuke lahtine, aga soov ennast just EMil realiseerida on kindel.

Tahaks tänada oma toetajaid, Fitness.ee-d, Reval-Sporti, Reval-Sport powerlifting teami, perekonda ja sõpru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodame, et Siim laseb nüüd lähajal looma välja!!

Üks Team'i liige tegi mul täna tuju nii heaks, küsis: kust ma selle Rebecca Revali team'i leidsin :D

Vastus on mudugi youtube'st.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegus nädalavahetus Tartus

Nagu pealkirjast välja võib lugeda, veetsin nv Tartus korraliku möllu keskel :D

Laupäeva hommik algas igatahes vara. Nimelt kell 10 olin koos jõutõstmissõbrannadega TÜASKis korralikku ÜKEt tegemas Anu juhendamisel. Alustasime harjutustega tõketel, siis tegime topispalliga igasuguseid viskeid ning lõpuks matil kõhtu ja selga. Oli jälle mõnus vaheldus kangitrennile.

Väike videokokkuvõtte ka (ega keegi teine nalja ei tee kui ise :D )

Peale trenni sättisime end saali LEKV-d vaatama, mis oli vägev show. Korraldajad olid kõvasti vaeva näinud, kiitus neile!

Ka osalejate tase oli väga kõrge. Eriti meeldis mulle algajate bikiinide kategooria. Kõik tüdrukud nägid väga ilusad ja vormis välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan enda tegemistest ka natuke märku :)

Viimased kolm nädalat olen pea kõik oma käigud teinud jalgrattaga. Põhiline marsruut on kodu-töö-trenn-kodu. Tänu jalgrattaga sõitmisele hoian päris palju väärtuslikku aega kokku :D

See nädal olen ka hommikuti teinud 20km tiire. Äratus kell 6.45; ratta selga 7.00 ja kodus tagasi 8.00 :D Nii vara hommikul on ikka väga luks trenni teha: pole väga autosid ning kergliiklusteed ka täiesti tühjad jalutajatest ja muudest tervisesportlastest.

Ilus päiksepaisteline hommik Pirital :)

post-20384-0-58970100-1398282914_thumb.j

Üle-eelmine nädalavahetus olin ka RevalCupil abiks. Algselt pidin olema Fasti letis, aga sain omale veelgi parema "töö". Nimelt sain võistluste ajaks lausa esimesse ritta koha ja arvutasin kohtunike punkte kokku. Täitsa huvitav oli samast kohast kohtunikega võistlust jälgida.

Viimase paari nädalaga olen mingi ime valemiga ka tervelt kolm raamatut läbi lugenud :D Kõik miskipärast ka sportlaste elulood. Teen väikse kokkuvõtte siia ka neist:

  • Erika Salumäe. Jääda ellu

post-20384-0-20997400-1398283347_thumb.j

Kergelt pettusin selles raamatus. Oli kuidagi väga pealiskaudne ja midagi väga põnevat teada ei saanud. Rohkete piltide asemel oleks võinud olla pigem huvitavamaid seiku sportlaskarjäärist.

  • Total Recall

post-20384-0-83424800-1398283581_thumb.j

Enne teadsin küll, kes Arnold on, aga nüüd sain teada ka, kuidas ta sai selliseks Arnoldiks :D Huvitav oli lugeda ta meenutusi lapsepõlvest, kuidas trenni hakkas tegema ning pääses Ameerikasse elama, kus suutis lisaks kultruristile ja näitlejale olla ka edukas ärimees. Umbes neljandik raamatust kirjeldas ta poliitikukarjääri väga põhjalikult. See aga mulle nii väga huvi ei pakkunud, need lõigud lasin silmadega kiirelt üle. Aga muidu soovitan küll seda lugeda. Kuna raamat oli ka mina-vormis, siis peas kostus lugemise ajal miskipärast tekst Arnoldi häälega :D

  • Usain Bolt. Faster than Lightning

post-20384-0-36876900-1398284176_thumb.j

Ei oskagi ise väga seda raamatut kommenteerida :D Oli selline hea kerge lugemine. Lisan parem Amazonist ühe päris täpse kirjelduse:

Most of the 300-odd pages read like this: "Yo, I was feeling seriously awesome and powerful. My body was ripped and chiseled. I was bad, bro. The crowd was cheering me, lifting me up. They only came to see me anyway. I saw my opponent in the next lane but I was chillin' and relaxed. 'No chance bro, this race is mine,' I thought. "I'm going to run outrageously fast and nobody on this earth can beat me cause I'm a legend."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×