Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Täna oli siis ühistrenn Revalis. Kokku oli meid 10 alla.

Tegime koos Hjalmari ja Andresega maas kummidega surumist, mis on siis särgiga lamades surumiseks spetsiaalharjutus.

Tulemas on ju Record Breakers!!

Uuendasime Hjalmariga iskiklikke rekordeid: Hjalmar 240, mina 260.

Väike video Jürx'i poolt ka:

Peale tegime challange'it ehk siis surumist masinal (põhjal) max. uuendamine lubatud 1korduse kaupa.

Hjalmar alustas seda kampaaniat 20-ga, tänaseks on rekord siis 26. Andres tegi siin oma isikliku 20kordusega (hüppas 15-lt!).

Panen uuest rekordist video ka:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis ühistrenn Revalis. Kokku oli meid 10 alla.

Tegime koos Hjalmari ja Andresega maas kummidega surumist, mis on siis särgiga lamades surumiseks spetsiaalharjutus.

Tulemas on ju Record Breakers!!

Uuendasime Hjalmariga iskiklikke rekordeid: Hjalmar 240, mina 260.

Väike video Jürx'i poolt ka:

Peale tegime challange'it ehk siis surumist masinal (põhjal) max. uuendamine lubatud 1korduse kaupa.

Hjalmar alustas seda kampaaniat 20-ga, tänaseks on rekord siis 26. Andres tegi siin oma isikliku 20kordusega (hüppas 15-lt!).

Panen uuest rekordist video ka:

Korralik surumine ja no kuule 400 mehelt vähem ei oleks oodanudki kuna ma olen seal vist 14 kordust teinud, siis ma olen poole nõrgem ja minu jaoks on 200 ka hea surumise tulemus.... :D . Varsti lähen testima veel uusi masinaid ja loodame kui mitte enne siis kevadeks veel Revali saaliseadmeid uuendada. Hoist on siiani olnud väga hea valik. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mehed on tublid, nii noored kui vanad. samas kui noored siin hullult tormavad ja lõhuvad ennast, siis vanamehed pusivad tasa ja targu püüdes terved olla. tulemuseks ongi siis see, et vanamees on saanud ilusti trenni teha ja kui varem on kogu aeg räägitud vanamehele koha kätte näitamisest, siis täna räägime, et hea, kui oma aasta tagused tulemused üle teeme. no paar võistlust on jah vanamehele kükis ja tõmbes wilksidega ära tehtud, aga kindel on see, et novembris Tartus loksub kõik taas paika, st need vahepealsed vanamehe "äpardused" saavad korrigeeritud ja pole kahtlust, kes igal alal wilksidega parem on! et nagu ütleb Metsatöllu see laul - Lahinguväljal näeme, raisk :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei-hei!

Pole päris kaua enda tegemistest märku andnud. Vähemalt on mul hea vabandus selleks olemas :D Nimelt algas aasta tagasi suurem paus rasketest treeningutest ja põhirõhk läks massi kogumisele :D :D Juurde võtsin umbes 18kg. Tundub päris suur number, aga enesetunne ja peegelpilt küll seda ei reetnud. Raseduse lõpus oli ikkagi väga kerge olla ja mingeid probleeme tervisega ei olnud.

Viimased trennid jõusaalis tegin umbes 2 kuud enne sünnitust, kuna siis kadus motivatsioon saalis käia täiesti ära. Lõpus käisingi trennis ainult sotsialiseerumas :D Trenniisu tuli tagasi 2 kuud peale sünnitust. Augustis tegin õues 3x nädalas 30min ringtreeningut, mis oli alustuseks päris hea. Tolleks hetkeks oli juba 17kg kadunud ka, kuigi mitte mingit erilist vaeva selleks ei näinud.

Kui 3 kuud sai täis, ilmus kuskilt välja ka isu jõusaali tagasi minna. Nüüd olengi paar nädalat käinud päris saalis võimlemas :D Raskustest ei tasu väga rääkida (küki ja surumise seeriad 40 kiloga :unsure: ). Aga pole hullu, aega mul on, ei jookse need numbrid kuhugi eest ära. Hetkel tahan trenni teha ainult mõnusa enesetunde pärast.

Minu kõige armsam treeningpartner :P

post-20384-0-83754700-1443120404_thumb.j

Umbes 1 kuu tagasi ja 2,5 kuud peale sünnitust vormikontroll :D

post-20384-0-14992700-1443120156_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli siis Revalis vähe suurem ühistrenn, läbi käis 10+jõutõstjat.

Valmistume siin kes Mastersiks, kes Record Breakersiks, kes Tartu RAW-ks. Tartust oli piltnik ka kohale tellitud (hr. Vähi).

Aga trenn ise oli mõnus. Keegi tegi isikliku rekordi, keegi kordas rekordit jne. Eks iga mees ise kirjutab.

Panen mõned oma katsed välja.

315kg. 1-selt (4cm) pakult:

300kg rinnalt:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Sügis käes ja trennid täieshoos. Hea märk on see, et uued raskused alistuvad. Hetkel kõik, mis peale on saanud panna, on ka üles läinud.

Hetkel on ainuke mure kehakaal, mis tahab hirmasti kukkuda, et õigel päeval valusalt kätte maksta :))) Kuid pingutame, et seda ei juhtuks.

Lisan ka ühe video, et huvitavam oleks :)))) Vabandan ebatsensuursete sõnade eest, aga mott oli laes :))) Kes soovib, võib MUTE peale vajutada :)))

Muudetud kasutaja Hjalmarsson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühiülevaade minu tegemistest (jällegi pole seotud jõutõstmiseg). Esinesin septembri lõpus spinningupüügi MMil. Eesti saavutas 5. koha 16-st riigist, mis on läbi aegade parim tulemus MMidel. Koondisesse kuulus 2 paatkonda, igas paadis 2 võistlejat ja kohtunik. Lisaks 1 varumeeste paatkond, treener, koondise esindaja. Meie paatkond sai 10. koha, see on siis võrreldav (jõutõstmise puhul) absoluudi 10. kohaga. Esimesel päeval panime strateegiaga natuke mööda ja tulemuseks oli 10. koht. Pärast esimest päeva tegime vigade korrektuuri ja teisel päeval olime 2. kohal. Mõned maailmameistrid jäid meist taha poole. Minu jaoks oli see esimene spinningupüügi MM, varem olen vaid talvistel MMidel käinud. Väga huvitav kogemus võistelda maailma paremikuga.

Väike artikkel ka: http://tartu.postimees.ee/3344867/tartlased-tulid-spinningupuugi-mmil-viiendaks

Varsti peaks selguma, kas spinningupüügi võistlushooaeg on läbi või mitte. Võib-olla tehakse juba esimene järgmise aasta MMi kvalifikatsioonivõistluse etapp sel aastal.

Jõutõstmisest ei ole kahjuks midagi rääkida, MM ettevalmistus võttis kogu aja ja energia, muude asjadega pole olnud aega tegeleda. Reedel olin üle pika aja trennis, surusin 130x5 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aless, kas sa selleks füüsilist eritrenni ka teed? Kui siis millist?

Mul kabelaua taga teinekord käed värisevad raskest füüsilisest trennist, vastased on päris kohkunud :) .

Ei oskagi kabeks mingit spetsiaalset füüsilist eritrenni teha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spinningupüügi võistlusteks ei tee, see ei ole füüsiliselt nii raske, kuna püük toimub paatidest.

Ainult selg väsib ära, kui 6-14 tundi püsti seista ja õlad väsivad vehkimisest. Selja stabilisaatoreid peaks tegema tegelikult. Kui talvehooajaks valmistuma hakkan, siis teen aeroobset, sest talivõistlustel peab jooksma. Eelmine aasta enne talvist MMi tegin iga hommik pool tundi ja õhtuti üle päeva 40-60minutit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole väga pikalt siia midagi kirjutanud, viimasel ajal kipub ajaga kitsas olema, aga proovin nüüdsest natuke tihedamini ka oma tegemistest märku anda.

Vahepealse mitte kirjutamise märksõna võiks olla, töökoha vahetus ja sellest tingitud trenniaegade muutumine küllaltki hiliseks, millega kaasneb vähene vabaaeg. Aga üldiselt on trennid läinud plaanitult, kõik oluline saab tehtud ja eks näha ole kuhu see välja viib.

Võistluste osas on hetkel põhirõhk EMV-l kus tahaks kindlasti korraliku edasiminekut näidata, lisaks toimub juba järgmine nv Record Breakers, kus kindlasti annan endast maximumi, aga kui päris aus olla, siis pole õrna aimugi mis seis särgiga surumises valitseb, eks nüüd sellel laupäeval saab mingit selgust, kus ma asun.

Panen tänasest trennist paar klippi ka ülesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa oled viimasel ajal suured elu ja trennimuutused läbi teinud.

Vaatan kui innukalt te Karli ja Martiniga õhtuti käite siis usun, et novembris RAW-l saab kõik see vaev tasutud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tehtud särgi trenn andis mõningad vastused, mis seis surumises hetkel on. Klassikuid tsiteerides,"Pole paha!" arvestades, et särgiga surumiseks eraldi valmistunud pole, siis tulemus oli isegi üllatavalt hea. Aga üks video ütleb ikka rohkem, kui lihtsalt kirjutatud jutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim on ennätysmies :D

Lõpeta see tonniga musutamine, +1100 on sind ammu ootamas!

Järgmine nädal laupäeval on Record Breakers lamades surumises, kaks meest Revalist tulevad tegema +300 tulemust, tulge kaasa elama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×