Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Võistlustel suhtled, siis ju ei küsi, millal sul sünnipäev on, aga kui FB-sõpradeks saime, siis märkasin kohe seda kokkusattumust.

Aga ei Peep, tema on maailmameister, mina vaid statistika :)

Aa, mul FB pole ):

Aga minu õde käis ka korra jõutõstmisvõistlust vaatamas, aga maailmameister ta ei ole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud ilusate sõnade eest, aga mul tegelikult on juba 3s kaalukategoorias kullad olemas, 2010.a. sain oma esimese tiitli -110kg. ;)

Kui esimesed 10kg kukkusid möödaminnes, siis selle 93 nimel tuleb kindlasti kõva töö!

Statistiliselt on kõige suurem konkurents meeste kaalukategoorias -105. Kahes suuremas pole aga mõtet kulda loota, seal kaks suurt paksu ees :) , ülejäänud medalid on saadaval!

Peale Raigo võistlemist, pole -93 meestel absoluuti asja olnud, ei 3 ega ka 6 sekka. Ise olen suutnud 6e hulgas olla neljal aastal. 2010 olin V, 2012 VI , 2014 II ja 2015 III. 2011 sain nulli ja 2013 tänu oma suvisele taimetoitlusele kümnenda koha.

Eelmisel aastal oli mul palju õnne ja see aasta suutsin vaatamata külmetusele teha viisaka tulemuse. Kui sügisel toimub RB ja tahan seal oma esimese võistluse 93s teha, siis pean olema oma sünnipäevaks, 24.juuliks, 93! Aega on 3 kuud ja minna 9kg. See teeb 3 kg kuus või 100g päevas.

Eelmine aasta olin -93 absoluudis 6. Aga siis oli keskmisest oluliselt nõrgem konkurents ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärna tuleb sulle -93 seltsiks. Eelmisel aastal oli minul -120, sellel aastal Hjalmaril -105, nüüd siis sina...

Igal oinal oma Mihklipäev ;)

Nõid käib kaalust kaalu ausaid sportlasi saboteerimas, Siim hingab kergendunult, et Tarmo end nii paiste vast ei söö :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul oli tore üllatus, olen saanud jälle oma "rongi" liikuma. Kaalul oli kui KUKU Raadio, 100,7. Eks sai see nädal ka kõvasti pingutatud aeroobsega, toitumine nagu ikka, šnitsel, karbonaad, kartul ja korra nädalas pizza :D

Hommikul FB lahti lüües, tuli ekraanile event 1 aasta tagasi, eelmise aasta karikad ja medalid. Koos uue kaalunumbriga annab see tänaseks hoogu juurde, alustan uue põhja ladumisega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna olime Tarmo.P-ga koolinoorte surumise võistlustel Rock al Mares.

Ants Rosenbaum ja Riivo Raaper on ikka tublid, et seda korraldavad.

6x korraldada, juba traditsioon! Võistlejaid oli 31, väga kõva tase ja andmine käis kuni lõpuni.

2 Tabasalu poissi olid 1-2, Andri 3-s. Raimondi üle hea meel, üle pika aja õnnestumine, Robin ja Rudolf tegid isiklikud!

Täna surusin reeglitega RAW-i üle pika aja. Läksin 200-ni välja, Midagi jätsime veel sisse ka. Saaremaal näeb palju sees on.

Otsa tegin 150x16 (ühe vähem kui isiklik rekord).

http://youtu.be/wMWl2Et8dtc

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härjale näidati punast rätti! :D

Tuletame eelmise aasta sõnu meelde, sööd +15kg ja 305 kangile ;)

Sügisel Tallinnas Euroopakatel ja/või Record Breakersil hea tulemus ära teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea vaadata, kui kaasmaalased medaleid võidavad! Minu pisike medal on järgmisel pildil:

post-18803-0-87004800-1431886953_thumb.j

Siit hea alustada uut nädalat!

Trennis teeb vähe pikemaid seeriaid, üks video ka sellest, 50kg x50

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta nii on!

Kes teeb, see jõuab!

Kui koolis hindeid jagati, siis meie olime trennis!

Paar nädalat on ka saanud ka pausiga surumist harjutada! Loodame, et kestame!

Lisame ka paar videot!

Muudetud kasutaja Hjalmarsson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hjalmarsson paugutas täna ikka väga korralikult. Ei olnud see 190 ka veel piir.

Tarmo.P oma suures kaalulanguses ka üllatas täna. 170-ni läks pausiga välja.

Poisid sunnivad vanemaid ja jämedamaid tõsiselt pingutama:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaido jõuab ka kõikjale - küll räägib kella 14 ajal Revali ees terrassil juttu - siis on teises Eesti otsas.

JõuduTeile härrased! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hopsti telekokk Tarmo Pärna! Humoorikas hommikune esitlus ja on väärt vaatamist :). Edu edasistel reportaažidel ja rasket kangi võistlustel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PowerTeamile head energiat, usutavalt jätkub tänaseks kuhjaga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×