Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Pole juba väga pikalt kirjutanud, aga töö käib juba täistuuridel, sest EMV on juba vähem kui nelja nädala pärast. Hooaja põhivõistluseks on aga RAW EM Pilsenis 28.märts.

Mis siis vahepeal huvitavat toimunud on, detsembris tegin trenni rahulikumalt ja pigem pikemaid seeriaid, kordused 6-8 vahel. Uue aasta teisest nädalast alustasin uuesti Sheikoga, tegin seda küll nädala vähem kui tegelikult peaks, aga see oli teadlikult sedasi planeeritud, peale sheikot pidi olema kergem nädal ja sellel nädalal õnnestus hoopis viirus ülesse korjata ja haigeks jääda, õnneks ei olnud midagi hullu ja loodetavasti oli see viimane haigus selleks hooajaks.

Kui numbritest rääkida, siis asi liigub hetkel paremuse poole, surumises on vorm juba täitsa tip-top, aga kindlasti on veel varu. Kükis ja tõmbes on ka seis hetkel parem kui eelnevatel kordadel samal ajal ennem võistlust, nüüd tuleb ainult terve püsida ja targalt treenida.

Lisan väikse video ka laupäevasest surumisest, enesetunne polnud veel kõige parem, aga raskel ajal abiks ikka.

Toidulisad on hetkel samad mida varemgi kasutanud, sest toimivat süsteemi pole nagu põhjust muuta, hommikuti võtan kreatiini, magneesiumi ja d-vitamiini, trenni ajal Bcaa ning peale trenni Hera80+HPR.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siimul on pura sees - ja seda märkasin isegi trennis. Andri proovi seal üleval tõste ära ka fikseerida, õlad taha - muidu ei ole võistlustel selle katsega midagi peale hakata.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head sõbrapäeva kõigile tagant järgi!

Natuke hetke seisust!

Kaal oli vahepeal päris lõhki juba (hommikune kaal 106,5), niiet võtsin vabaduse restardi teha. Sain hommikuse kaalu 103.5 peale :)))

Paar nädalat särki ei teinud, vaid kasutasime kumme ja muid huvitavaid harjutusi.

Plaan on minna 19 Rootsi suustama. 19nda õhtul Tallinnast laeva ja tagasi jõuame 25nda hommikul. Loodame, et keha saab korraliku puhkuse, et siis hoogu juurde lisada.

Lisan ka ühe video, et olek huvitavam!

Muudetud kasutaja Hjalmarsson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks mõned asjad tuleb ise siin elus selgeks õppida :)))

Kuid uued uudised! Vanemal poisil on tervis päris käest ära. Viimane kraadiklaasiga mõõtmine andis 39,9, seega jääb võibolla suusareis ära.

Nagu kuulda on, siis seda vist nimetatakse LÄTI GRIPIKS. Loodame, et paraneb nüüd kiiresti, sest sai antibiootikumide kuuri peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis kui teised jõudu kasvatavad, langetan mina endiselt kaalu. Täna hommikul ees 102,5, esimesed 10 kilo läinud ehk pool planeeritavast :) Eks nüüd hakkabki see raskem osa.

Viimased kaks nädalat on järsult vähenud kukkumine, 400g nädalas, enne oli üle kilo. Täna raske rind tulekul, eks näis mis seal numbrid teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis kui teised jõudu kasvatavad, langetan mina endiselt kaalu. Täna hommikul ees 102,5, esimesed 10 kilo läinud ehk pool planeeritavast :) Eks nüüd hakkabki see raskem osa.

Viimased kaks nädalat on järsult vähenud kukkumine, 400g nädalas, enne oli üle kilo. Täna raske rind tulekul, eks näis mis seal numbrid teevad.

No ei võta -93 kg!? Tegelt ka? :)

Sel juhul ei tunne Sind enam ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd on tempo järsult aeglustnud ja aprillis EMV-ks ei jõua 93 ja ei ole ka plaaninud. Tahaks hiljemalt Jaanipäevaks jõuda.

Hetkel ütleb vaist, õigemini matemaatika ja loogika, et 93ga ei jää ma rahule. See kuu on olnud palju pidustusi ja tuleb veel, lootsin märtsiks olla alla 100, siis hetkel ei julge seda enam planeerida.

Eks süües kasvab ka isu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis kui teised jõudu kasvatavad, langetan mina endiselt kaalu. Täna hommikul ees 102,5, esimesed 10 kilo läinud ehk pool planeeritavast :) Eks nüüd hakkabki see raskem osa.

Viimased kaks nädalat on järsult vähenud kukkumine, 400g nädalas, enne oli üle kilo. Täna raske rind tulekul, eks näis mis seal numbrid teevad.

Tarmo jõuab mulle järgi varsti, mul on kaal 96.0 praegu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaali juttudele veidi ka pilti välitrennist. Olen siin mõned korrad märkinud, et teen korralikult ka aeroobset. Kui jõudu ei tee, siis reeglina 1h, muidu 30-40min. Täna plaanis 7 kilomeetrine Kakumäe ring, õues mõnus päike ja +3,5 kraadi. Teel oli veel veidi lund ja jääd, õnneks ei kukkunud.

Jalutamise keskmine kiirus tuli 7,5 km/h, vahel mõni sörgib samas tempos minu kõrval :)

Panin telefonis taustaks Spotifys mängima lemmik mussi ja tempot jälgima Endomondo. Viimase appi tädi vahepeal rääkis, kui kaugel ma olen ja mis oli viimase kilomeetri aeg. Tundub, et sirge peal kõnnin 10sek kiiremini, kui kurvides ja 10 sek aeglasemalt, kui tõusu võtan :D

post-18803-0-92354100-1424271866_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EM-iks valmistumine käib hetkel täie hooga, täna siis oli kavas raske kükk, läks täitsa korralikult, nurisema ei pea, aga ise ei olnud just tehnilise poolega rahul, ei suutnud teha nii nagu oleks soovinud.

Lisan video ka tänasest kükist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna kaalul uus number 101.9

Viimased 3 nädalat on olnud pidevad üritused ja kukkumine olnud tagasihoidlikum.

Panen pildid üles oma igapäevasest toitumisest

-Hommikusöök kodus 7.30: neljaviljapuder kookoseõli ja vadakuga ning kõrvale kohvi piima ja palmisuhkruga

post-18803-0-07158800-1424677196_thumb.j

-Tüüpiline lõunasöök väljas 11.30

post-18803-0-84152200-1424677273_thumb.j

-Peale trenni 14.30 sheik, 60g valku ja 40g maltot. Ei hakanud pilti tegema sheikerist :)

-Tüüpiline eine peale trenni väljas 16.00, India või Hiina toit

post-18803-0-24760900-1424677417_thumb.j

post-18803-0-48537300-1424677457_thumb.j

-Õhtuoode 18.00, võileib praetud sardelliga :) ja/või võileivatort tuunikalaga. Üldiselt söön sõbra toodud suituvorsti.

post-18803-0-07969200-1424677603_thumb.j

-Õhtul eelistan rohkem liha, eine kodus 19.30

post-18803-0-49549700-1424677536_thumb.j

-Ja viimane söök on 22.00 maitsestamata kohupiim 250g + õli 20g. Hetkel kanepiseemneõli, pidi tervislikum olema, kui eelmine kalamaksaõli. Pilt jäi tegemata.

Piltidel ka näha, et toidu kõrvale joon vaid hommikul kohvi ja India chillise kanakastme kõrvale piima, muidu pealejooki reeglina ei ole.

Kaloraaž tuleb +3000, kulutan ca 4000.

Lähtun põhimõttest, söön siis ja nii palju kui tunnen :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×